South Carolina State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

South Carolina State University utrzymuje dziedzictwo doskonałości w edukacji. Byliśmy w domu do pokoleń naukowców i liderów biznesu, służby wojskowej, rząd, lekkoatletycznych, edukacji, medycyny, nauki, techniki inżynierii i więcej. Położony w Orangeburg, SC, SC Państwo powstała jako kolegium dotacji ziemi z misji edukacyjnej i usługi dla obywateli państwa. W pierwszym wieku, SC State był liderem w edukacji i nadal prowadzi aż do następnego stulecia.

Historia SC State University

Założona w 1896 roku jako państwa wyłącznie uczelni publicznych dla czarnej młodzieży, Karolina Południowa State University odegrał kluczową rolę w edukacji Afroamerykanów do państwa i narodu. Jako instytucja gruntów dotacji, to trudno jest zapewnić szkolenie rolnej i mechaniczną pokoleń czarnych młodzieży. W ramach programu rozszerzenia, to wysłał agentów gospodarskich i domowych demonstracyjnych w powiatach wiejskich dostarczenie wiedzy i informacji dla zubożałych rodzin czarny gospodarskich.

Akademia wykształciła rzesze nauczycieli w szkołach publicznych. To pod warunkiem, wykształceniem, literatury i historii. Wsparcie Funduszu Rosenwald i Kształcenie ogólne rady pomogły instytucji przetrwać depresję. Po II wojnie światowej, ustawodawca stan stworzył program studiów podyplomowych oraz studia prawnicze na Uniwersytet Stanowy Karoliny POŁUDNIOWA aby zapobiec czarnych studentów z zapisaniem się na Uniwersytecie absolwentów programów i edukacji prawnej w Północna Karolina. Ustawodawca również dramatycznie wzrosła finansowania na uczelni w wysiłku, aby "osobno, ale równi" rzeczywistość w szkolnictwie wyższym w Południowej Karolinie. W ciągu 1950 i 1960 setek studentów PAŃSTWA SC udział w lokalnych pokazach praw obywatelskich i zostali aresztowani. W 1968 roku trzech młodych mężczyzn zostało zabitych i 27 rannych w kampusie przez państwa patrolu autostrady w Orangeburg Katyńskiej.

Od roku 1966, SC państwa została otwarta dla białych studentów i wykładowców, ale w dużej mierze zachował swoją misję i charakter jako historycznie czarnym instytucji. W roku 1971 program został zakończony, a rolna Gospodarstwo uczelni został przekształcony w centrum wspólnoty rekreacyjnej obejmującej pola golfowego, a także w piłkę nożną i baseball dziedzinie. Dziś jest ich prawie 5000 studentów na kierunku szerokiej gamy programów, które obejmują agrobiznesu, rachunkowości, sztuki, języka angielskiego i dramatu, jak i mody merchandising, fizyki, psychologii i nauk politycznych.

Misja

South Carolina State University (SC State) jest historycznie Czarny publicznego 1890 Dotacje gruntów starszy kompleksowe instytucja około 4,500-6,000 studentów. Położony w Orangeburg, Karolina Południowa, Karolina State University jest zobowiązana do przekazywania niedrogie i dostępne programy jakości matur w obszarach biznesu, nauki stosowane zawodowych, matematyki, nauk przyrodniczych, inżynierii, technologii, inżynierii, edukacji, sztuki i nauk humanistycznych. Liczba programów są oferowane na poziomie mistrza w nauczaniu, usług ludzkich i agrobiznesu oraz edukacyjne programy specjalistyczne i doktoranckie oferowane są w administracji oświatowej.

SC State University przygotowuje wysoko wykwalifikowanych, kompetentnych i świadomego absolwentów, aby umożliwić im żyć i pracować wydajnie w dynamicznym, globalnym społeczeństwie. Dzięki technologii i tradycyjnych metod nauczania i uczenia się, badań i usług, Uniwersytet poprawia jakość życia obywateli i przyczynia się do rozwoju gospodarczego państwa i narodu.

(Ta misja została zatwierdzona przez Zarząd SC Uniwersytetu Państwowego Fundacji w dniu 30 marca 2010 roku i przez Komisję South Carolina o szkolnictwie wyższym 6 maja 2010 roku)

Lokalizacje

Orangeburg

South Carolina State University

Address
300 College Street NE
29117 Orangeburg, Karolina Południowa, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 800-260-5956

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium