Przeczytaj oficjalny opis

O

South Carolina State University utrzymuje dziedzictwo doskonałości w edukacji. Byliśmy w domu do pokoleń naukowców i liderów biznesu, służby wojskowej, rząd, lekkoatletycznych, edukacji, medycyny, nauki, techniki inżynierii i więcej. Położony w Orangeburg, SC, SC Państwo powstała jako kolegium dotacji ziemi z misji edukacyjnej i usługi dla obywateli państwa. W pierwszym wieku, SC State był liderem w edukacji i nadal prowadzi aż do następnego stulecia.

Historia SC State University

Założona w 1896 roku jako państwa wyłącznie uczelni publicznych dla czarnej młodzieży, Karolina Południowa State University odegrał kluczową rolę w edukacji Afroamerykanów do państwa i narodu. Jako instytucja gruntów dotacji, to trudno jest zapewnić szkolenie rolnej i mechaniczną pokoleń czarnych młodzieży. W ramach programu rozszerzenia, to wysłał agentów gospodarskich i domowych demonstracyjnych w powiatach wiejskich dostarczenie wiedzy i informacji dla zubożałych rodzin czarny gospodarskich.

Akademia wykształciła rzesze nauczycieli w szkołach publicznych. To pod warunkiem, wykształceniem, literatury i historii. Wsparcie Funduszu Rosenwald i Kształcenie ogólne rady pomogły instytucji przetrwać depresję. Po II wojnie światowej, ustawodawca stan stworzył program studiów podyplomowych oraz studia prawnicze na Uniwersytet Stanowy Karoliny POŁUDNIOWA aby zapobiec czarnych studentów z zapisaniem się na Uniwersytecie absolwentów programów i edukacji prawnej w Północna Karolina. Ustawodawca również dramatycznie wzrosła finansowania na uczelni w wysiłku, aby "osobno, ale równi" rzeczywistość w szkolnictwie wyższym w Południowej Karolinie. W ciągu 1950 i 1960 setek studentów PAŃSTWA SC udział w lokalnych pokazach praw obywatelskich i zostali aresztowani. W 1968 roku trzech młodych mężczyzn zostało zabitych i 27 rannych w kampusie przez państwa patrolu autostrady w Orangeburg Katyńskiej.

Od roku 1966, SC państwa została otwarta dla białych studentów i wykładowców, ale w dużej mierze zachował swoją misję i charakter jako historycznie czarnym instytucji. W roku 1971 program został zakończony, a rolna Gospodarstwo uczelni został przekształcony w centrum wspólnoty rekreacyjnej obejmującej pola golfowego, a także w piłkę nożną i baseball dziedzinie. Dziś jest ich prawie 5000 studentów na kierunku szerokiej gamy programów, które obejmują agrobiznesu, rachunkowości, sztuki, języka angielskiego i dramatu, jak i mody merchandising, fizyki, psychologii i nauk politycznych.

Misja

South Carolina State University (SC State) jest historycznie Czarny publicznego 1890 Dotacje gruntów starszy kompleksowe instytucja około 4,500-6,000 studentów. Położony w Orangeburg, Karolina Południowa, Karolina State University jest zobowiązana do przekazywania niedrogie i dostępne programy jakości matur w obszarach biznesu, nauki stosowane zawodowych, matematyki, nauk przyrodniczych, inżynierii, technologii, inżynierii, edukacji, sztuki i nauk humanistycznych. Liczba programów są oferowane na poziomie mistrza w nauczaniu, usług ludzkich i agrobiznesu oraz edukacyjne programy specjalistyczne i doktoranckie oferowane są w administracji oświatowej.

SC State University przygotowuje wysoko wykwalifikowanych, kompetentnych i świadomego absolwentów, aby umożliwić im żyć i pracować wydajnie w dynamicznym, globalnym społeczeństwie. Dzięki technologii i tradycyjnych metod nauczania i uczenia się, badań i usług, Uniwersytet poprawia jakość życia obywateli i przyczynia się do rozwoju gospodarczego państwa i narodu.

(Ta misja została zatwierdzona przez Zarząd SC Uniwersytetu Państwowego Fundacji w dniu 30 marca 2010 roku i przez Komisję South Carolina o szkolnictwie wyższym 6 maja 2010 roku)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

South Carolina State University

Obecnie Program Inżynieria jądrowa (NEP) jest zarówno w partnerstwie z North Carolina State University (Karolina Północna) i Państwowej UWM. Na mocy tych umów, studenci w ... [+]

Inżynieria jądrowa

We wrześniu 2002 South Carolina State University (Karolina Południowa State University) we współpracy z University of Wisconsin-Madison (UWM) otrzymał zatwierdzenie przez South Carolina Komisji o szkolnictwie wyższym zaoferowania licencjata of Science w inżynierii jądrowej. Umowa ta była jedyna w swoim podejściu i pierwszym tego typu na początku renesansu jądrowego. Umowa ta została zainicjowana ze względu na konieczność rozszerzenia włączenia mniejszości na wszystkich poziomach energii jądrowej, badań, rozwoju i produkcji. Obecnie Program Inżynieria jądrowa (NEP) jest zarówno w partnerstwie z North Carolina State University (Karolina Północna) i Państwowej UWM. Na mocy tych umów, studenci w programie inżynierii jądrowej zakończyć drugą połowę swojego starszego roku w obu UWM lub NC State University w celu spełnienia wszystkich wymogów do uzyskania licencjatów Science w inżynierii jądrowej (przyznanych przez SC State University). ... [-]

Stany Zjednoczone Orangeburg
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
South Carolina State University

Criminal Justice Program oferuje interdyscyplinarne podejście do badania zbrodni, teorii przyczynowości, przestępczości oraz oceny reakcji społecznych do niego. ... [+]

Criminal Justice Program oferuje interdyscyplinarne podejście do badania zbrodni, teorii przyczynowości, przestępczości oraz oceny reakcji społecznych do niego. Studenci na kierunku Karnego podjąć szereg kursów podstawowych, które obejmują wszystkie fazy trzech składników systemu wymiaru sprawiedliwości: organów ścigania, sądów, i poprawek. Kursy języka angielskiego, nauka, matematyka, nauki społeczne i humanistyczne są jako część programu ogólnego wykształcenia uniwersyteckiego. Zagraniczne kursy językowe są potrzebne, aby pomóc w przygotowaniu studentów do pracy i życia w zróżnicowanym etnicznie i kulturowo społeczeństwa.

Program nauczania dla Bachelor of Science w Criminal Justice przygotowuje studentów do standardów klasy podstawowej dla różnych agencji wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, a także przyjęcia na studia i szkoły zawodowe.... [-]

Stany Zjednoczone Orangeburg
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome to South Carolina State University