Przeczytaj oficjalny opis

O SWOSU

Witamy w Southwestern Oklahoma State University (SWOSU) - uniwersytecie znanym z wysokiej jakości programów akademickich, przyjaznej atmosfery i ekonomicznych kosztów. Położony w małym mieście Weatherford, w sercu zachodniej Oklahomy, oferuje bezpieczne, gościnne środowisko.

SWOSU jest domem dla 5000 studentów, z których 250 to studenci spoza USA reprezentujący około 35 krajów. Studenci mogą uzyskać stopnie Associate, licencjackie, magisterskie i doktoranckie, uczestnicząc w tradycyjnych zajęciach na kampusach lub uczestnicząc w możliwościach kształcenia na odległość, realizowanych za pośrednictwem najnowocześniejszych technologii.

Misja SWOSU, wartości

Wartości

SWOSU potwierdziło swoje wartości wśród swoich interesariuszy.

 • Cenimy naszą pozycję jako wiodącej instytucji szkolnictwa wyższego w Oklahomie, która spełnia potrzeby państwa i regionu, zapewniając przystępne, przystępne cenowo, wysokiej jakości programy dla współpracowników, licencjackich, magisterskich i zawodowych.
 • Dbamy o wysokie standardy w zakresie nauczania, usług administracyjnych, badań, działalności naukowej i twórczej oraz usług dla uniwersytetu i społeczności.
 • Nasz wydział, personel i administracja są zaangażowane w promowanie bezpiecznego, zdrowego i różnorodnego środowiska intelektualnego, kulturowego i społecznego dla sukcesu studentów.
 • Dbamy o stabilność gospodarczą i rozwój naszego regionu, i dbamy o naszą rolę jako centrum sztuki, kultury, nauki i technologii.
 • Kierujemy naszymi działaniami poprzez uczciwość, uczciwość i uczciwość, gdy wypełniamy nasze zobowiązania poprzez mądre korzystanie z powierzonych nam zasobów finansowych i naturalnych.

Wizja

Jako pierwsza uczelnia odpowiadająca na nieustannie zmieniający się świat, SWOSU zapewni środowisko dla sukcesów wydziałów, studentów i absolwentów oraz służby publicznej poprzez różnorodne elementy:

 • Innowacyjne i dostępne programy akademickie;
 • Zajęcia i możliwości studentów;
 • Integracja i różnorodność kulturowa;
 • Rozszerzone międzynarodowe programy, możliwości dla międzynarodowych studentów i promocja globalnej świadomości;
 • Partnerstwa w ramach wspólnotowego i prywatnego sektora, z których korzystają studenci, kadra i pracownicy oraz społeczność;
 • Studenckie i wydziałowe badania naukowe, naukowe i twórcze, które poszerzają wiedzę i poprawiają jakość życia;
 • Działania i inwestycje promujące rozwój etyczny, intelektualny, zawodowy i osobisty;
 • Promocja zdrowia uniwersyteckiego i wspólnotowego zdrowia i odnowy biologicznej;
 • Zobowiązanie do rozwijania i utrzymywania technologii, które optymalizują operacje uniwersyteckie oraz nauczanie na odległość w klasie i uczniach;
 • Zarządzanie naszymi zasobami finansowymi i ustanawianie nowych sposobów wspierania i zachowania programów jakości; i
 • Rozszerzenie relacji absolwentów, uznanie, partnerstwo i wsparcie.

Misja

Misją Southwestern Oklahoma State University , członka Regionalnego Systemu Uniwersyteckiego w Oklahomie, jest zapewnienie możliwości edukacyjnych, badań naukowych, działalności naukowej i twórczej oraz usług w bezpiecznym, dostępnym, opiekuńczym środowisku edukacyjnym, które spełnia potrzeby państwa i społeczeństwa. region i przyczynia się do środowiska edukacyjnego, gospodarczego i kulturalnego. SWOSU zapewnia tradycyjnie silne programy studiów prowadzące do różnych stopni, od stowarzyszonych do stopnia doktora. Obszary studiów uniwersytetu, akredytowane programy krajowe, program nauczania ogólnego, zajęcia z zakresu usług i doświadczeń oraz udział w zajęciach i organizacjach studenckich dają uczniom możliwości zdobycia umiejętności, wiedzy i uznania kulturowego, które promują osiągnięcia uczniów i absolwentów.

ESL Center - The Language Company

TLC-Weatherford jest miejscem pomocniczym dla TLC-Edmond położonym na terenie kampusu Southwestern Oklahoma State University (SWOSU). Dzięki nam polepszysz swoje umiejętności językowe, a jednocześnie zbudujesz wspaniałe wspomnienia o Stanach Zjednoczonych i ich mieszkańcach.

Będziesz uczyć się u nauczycieli o wysokich umiejętnościach w nauczaniu języka angielskiego dla zagranicznych studentów. Będziesz miał doradców akademickich, którzy poprowadzą Cię na każdym kroku. Nasza sieć współpracujących uczelni ułatwi ci wejście na amerykański uniwersytet według własnego wyboru.

Będziesz rozwijać się zarówno kulturalnie, jak i akademicko. Działania sponsorowane przez firmę The Language Company dotyczą odkrywania społeczności i miast, w których doświadczasz amerykańskiego stylu życia.

Ogólne cele

 • Opracuj i dostarczaj wysokiej jakości programy z wyraźnie wykwalifikowanym personelem i systemami dostaw, które zapewniają zadowolenie klienta i sponsora.
 • Zapewnij skuteczne zarządzanie, przywództwo i komunikację w całej organizacji.
 • Zapewnij silną bazę finansową dla firmy.
 • Ustal standardy i zapewnij możliwości rozwoju zawodowego i rozwoju wszystkim pracownikom.
 • Rozwijaj i dostarczaj wysokiej jakości usługi, aby zapewnić zadowolenie klientów i sponsorów.
 • Zapewnij witalność firmy poprzez dywersyfikację klientów i zarządzanie fiskalne.
 • Upewnij się, że strategiczne działania i planowanie firmy są zgodne ze standardami branżowymi ESL i kierują misją firmy.

Szybkie fakty

 • Około 5 100 studentów zapisuje każdy upadek na kampusie SWOSU.
 • SWOSU oferuje ponad 100 różnych kierunków i 1000 różnych klas.
 • Nasza dumna tradycja obejmuje silne programy akademickie i wydział jakości.
 • SWOSU ma 14 akredytowanych programów akademickich w kraju - najwięcej wśród regionalnych uniwersytetów Oklahomy.
 • Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.swosu.edu
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Southwestern Oklahoma State University

Stopień BS Biological Sciences przygotowuje studentów do wejścia na ponad sto różnych ścieżek kariery. Wydział nauk biologicznych to doświadczeni doradcy i pomoże ci wybr ... [+]

Przegląd

Stopień BS Biological Sciences przygotowuje studentów do wejścia na ponad sto różnych ścieżek kariery. Wydział nauk biologicznych to doświadczeni doradcy i pomoże ci wybrać ścieżkę, która najbardziej Ci odpowiada.

Twoje wykształcenie w college'u będzie wymagało czegoś więcej niż wzięcia udziału w kursach. Podczas zdobywania dyplomu z nauk biologicznych będziesz miał możliwość wzięcia udziału w seminariach prowadzonych przez wykładowców na i poza kampusem na różnych tematach związanych z biologią, szansą na prowadzenie badań w SWOSU lub w innej instytucji lub centrum badawczym, możliwość uczestniczenia lub nawet obecności na państwowym, regionalnym, krajowym lub międzynarodowym spotkaniu naukowym lub możliwość wykorzystania swojej edukacji w służbie uniwersytetu i społeczności. Powinieneś odwiedzić inne obszary na tej stronie, aby dowiedzieć się więcej na temat tej części edukacji.... [-]

Stany Zjednoczone Weatherford
Wrzesień 2019
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Southwestern Oklahoma State University

Bachelor of Science w informatyce lub technologii informacyjnej może otworzyć wiele drzwi w przyszłości. Możesz rozpocząć karierę od razu lub zdecydować się na uzyskanie ... [+]

Zdobądź licencjat z informatyki lub informatyki

Bachelor of Science w informatyce lub technologii informacyjnej może otworzyć wiele drzwi w przyszłości. Możesz rozpocząć karierę od razu lub zdecydować się na uzyskanie dyplomu ukończenia studiów w wielu programach. Bachelor of Science w informatyce SWOSU zapewnia:

Opcje w informatyce i systemach informatycznychMożliwości projektowania gierSzkolenie bezpieczeństwa sieciProgramowanie HPCMożliwości badawcze

Odblokuj swoją karierę w informatyce lub IT dzięki dyplomowi SWOSU. Nasi absolwenci kontynuowali udane kariery w firmach technologicznych, agencjach rządowych, korporacjach energetycznych, instytucjach finansowych i firmach produkcyjnych.... [-]

Stany Zjednoczone Weatherford
Wrzesień 2019
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Southwestern Oklahoma State University

Katedra Nauk Ekonomicznych i Informatycznych oferuje studentom profesjonalne wykształcenie z zakresu biznesu i informatyki, które ułatwi rozwój osobisty dla ich przyszłej ... [+]

Zdobądź tytuł naukowy w dziedzinie biznesu lub informatyki na SWOSU

Katedra Nauk Ekonomicznych i Informatycznych oferuje studentom profesjonalne wykształcenie z zakresu biznesu i informatyki, które ułatwi rozwój osobisty dla ich przyszłej kariery zawodowej.

Aplikuj terazOferowane stopnieBBA w rachunkowościBBA w przedsiębiorczościBBA w finansachBBA w zarządzaniuBBA w marketinguBS w zakresie informatykiMBAMS w zarządzaniuKierownictwo organizacyjne

Associate Dean: Dr. Patsy Parker 580.774.3284 Przewodniczący: dr Trisha Wald 580.774.3061 Dyrektor programowy: Madeline Baugher 580.774.3122

Wydział i pracownicy wydziału dążą do stworzenia i utrzymania profesjonalnej postawy i bliskiej współpracy z uczniami. Oprócz nacisk kładziony na wysokiej jakości nauczania w klasie, wydział zachęca uczniów do postępowania w sposób etyczny i rozszerzyć swoją naukę poza klasą poprzez uczestnictwo w aktywnych klubach biznesowych lub związanych z naukami ścisłymi w kampusie.... [-]

Stany Zjednoczone Weatherford
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Southwestern Oklahoma State University

Program muzykoterapii powstał w 1980 roku. Jest to jedyny program terapii muzyką w stanie Oklahoma. Studenci mogą realizować Bachelor of Music w Music Therapy lub Equival ... [+]

Muzykoterapia Informacje ogólne

Program muzykoterapii powstał w 1980 roku. Jest to jedyny program terapii muzyką w stanie Oklahoma. Studenci mogą realizować Bachelor of Music w Music Therapy lub Equivalency / Registration in Music Therapy w SWOSU, obaj spełnią wymagania wymagane do przystąpienia do Krajowego Egzaminu Certyfikacyjnego dla muzyków, aby uzyskać dyplom Certified Therapist-Board Certified (MT-BC).

Aby ukończyć studia licencjackie w zakresie muzykoterapii, student pierwszego roku i studentów z klawiszami / głosami lub akademickimi musi spełniać wymagania stopnia ogólnego, podstawowego i muzycznego.

Równoważność / rejestracja w terapii muzycznej zapewnia osobom posiadającym tytuł licencjata (w szczególności) Edukacji Muzycznej możliwość spełnienia wymogu kompetencji muzykoterapii Amerykańskiego Stowarzyszenia Terapii Muzyki.... [-]

Stany Zjednoczone Weatherford
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Southwestern Oklahoma State University

Różnorodność środowiska akademickiego i doświadczeń członków wydziału chemii oraz ich zaangażowanie w edukację na wysokim poziomie sprawiają, że Southwestern Oklahoma Sta ... [+]

Informacje ogólne

Różnorodność środowiska akademickiego i doświadczeń członków wydziału chemii oraz ich zaangażowanie w edukację na wysokim poziomie sprawiają, że Southwestern Oklahoma State University jest konkurencyjny, jeśli chodzi o sukces. Każda dziedzina specjalizacji jest prowadzona przez instruktora z doktoratem. w tym obszarze, takich jak chemia organiczna, chemia analityczna, chemia nieorganiczna, biochemia lub chemia fizyczna. Niewielka klasa i rozmiary laboratoriów pozwalają na szeroką dyskusję w klasie i indywidualne interakcje z instruktorem. Studenci mają szerokie możliwości zadawania pytań instruktorowi.

Doświadczenie laboratoryjne jest niezbędne dla dobrze przygotowanego chemika. Program chemii w SWOSU podkreśla tę stronę edukacji chemicznej poprzez różnorodne zajęcia laboratoryjne, z których każdy jest prowadzony przez doktoranta. chemik. Młodsi i starsi studenci pracujący w obu kierunkach studiów BS wybierają projekt badawczy pod kierunkiem profesora chemii. Pozwala to na indywidualne instrukcje dotyczące projektów o aktualnym zainteresowaniu naukowym. Studenci zdobędą doświadczenie nie tylko w tradycyjnych technikach chemii, ale także będą mieli okazję operować nowoczesnymi instrumentami naukowymi. Wybrane eksperymenty laboratoryjne są połączone bezpośrednio z komputerami w celu wygodnego gromadzenia danych i manipulowania nimi.... [-]

Stany Zjednoczone Weatherford
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Southwestern Oklahoma State University

Witamy w Wydziale Technologii Inżynieryjnych w SWOSU, w którym zapewniamy naszym studentom doskonałe wykształcenie przygotowujące ich do pracy technicznej w branży. ... [+]

Zdobądź wykształcenie inżynieryjne w SWOSU

Witamy w Wydziale Technologii Inżynieryjnych w SWOSU, w którym zapewniamy naszym studentom doskonałe wykształcenie przygotowujące ich do pracy technicznej w branży.

Aplikuj terazOferowane stopnie inżynierii technologicznejBachelor of Science Degree in Engineering Technology, z opcją w Manufacturing Engineering TechnologyBachelor of Science Degree in Engineering Technology, z opcją w Computer Electronics Engineering TechnologyBachelor of Science Degree in Engineering Technology, z opcją w Environmental Engineering TechnologyBachelor of Science Degree in Industrial Technology z opcjami w elektronice technologii i technologii wytwarzaniaDlaczego SWOSU jest miejscem dla technologii inżynierskich... [-]
Stany Zjednoczone Weatherford
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Southwestern Oklahoma State University

Psychologia jest jednym z najbardziej popularnych kierunków studiów licencjackich na świecie. Jest to zrozumiałe, ponieważ stopień psychologii oferuje studentom możliwośc ... [+]

Zdobądź tytuł psychologii na SWOSU

Psychologia jest jednym z najbardziej popularnych kierunków studiów licencjackich na świecie. Jest to zrozumiałe, ponieważ stopień psychologii oferuje studentom możliwości osobistego rozwoju, jednocześnie otwierając drzwi do wielu ciekawych i wymagających wyzwań kariery. Ponadto, pole to daje uczniom możliwość dostosowania ich doświadczeń edukacyjnych i programów studiów, aby skupić się na konkretnych obszarach, które przemawiają do konkretnych zainteresowań. Studenci psychologii uczą się o zachowaniach ludzi i zwierząt, a także o ich procesach umysłowych.

Aplikuj terazOferowane stopnie

Wydział Psychologii SWOSU oferuje jedną licencjacką specjalność, sześć licencjackich nieletnich, cztery programy magisterskie na poziomie magisterskim i jeden specjalny program dla programu LPC. Programy te obejmują:... [-]

Stany Zjednoczone Weatherford
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Southwestern Oklahoma State University