Przeczytaj oficjalny opis

O St. Ambrose University

Dynamiczne życie w kampusie

Oferujemy ponad 60 kierunków z elastycznością, aby łączyć kierunki, nieletnich i fakultatywne, aby dopasować swoje zainteresowania. Co więcej, nasza spontaniczna społeczność znana jest z lekkiej atletyki, wydarzeń specjalnych i wyjątkowych sal rezydencyjnych.

Uczniowie SAU czerpią inspirację z naszej katolickiej tradycji intelektualnej i zaangażowania na rzecz sprawiedliwości społecznej. W rzeczywistości, dobrowolnie poświęcają tysiące godzin pracy rocznie - i ponad 150 000 godzin w ciągu ostatniego roku!

W skrócie

26 pozycja (remis) według US News

W innych kategoriach amerykańskie wiadomości

nasza lokalizacja

W samym środku gdziekolwiek chcesz!

St. Ambrose University znajduje się w Davenport, w stanie Iowa, w dzielnicy Quad Cities - metropolii dwupaniowej (Iowa i Illinois), położonej na jedynym ważnym odcinku rzeki Missisipi, biegnącą ze wschodu na zachód.

Dlaczego SAU

Znajdź swój głębszy cel w życiu na St. Ambrose University

Niektórzy uczniowie wolą zgubić się w tłumie na dużych uniwersytetach. Będąc jedną osobą w morzu twarzy, mogą wyjść na świat nie wiedząc, kim są i na czym polega życie.

Ale jesteś inny. Chcesz wysokiej jakości edukacji w mniejszej szkole, w której twoi profesorowie znają cię po imieniu, gdzie możesz rzeczywiście przeprowadzić badania w pierwszym roku i gdzie twoja wiara i oddanie służeniu innym zapewnia Tobie i twoim przyjaciołom lepszy cel w życiu. Jeśli jesteś tego rodzaju studentem, chcemy cię poznać!

Zasoby akademickie szkoły państwowej, życzliwość małego kolegium

Zdobądź najlepsze z obu światów

Ambrose oferuje dziesiątki kierunków i tych samych najwyższej klasy naukowców, którzy znajdują się na większych uniwersytetach i college'ach w Iowa. W rzeczywistości, możliwości akademickie w Ambrose - staże, badania, praktyczne nauczanie - wykraczają poza wielu naszych konkurentów szkół państwowych i prywatnych.

Ale to, co nas wyróżnia, to nasze małe klasy i przystępni profesorowie, którzy cię znają i są oddani twojemu instruowaniu, zapewniając ci możliwości, których nie możesz otrzymać w innych college'ach w Quad Cities lub gdziekolwiek indziej.

Wartości Ambrosian są podstawą budowania sukcesu

SAU jest odpowiednie dla Ciebie

Nasze ambrozjańskie wartości doskonałości akademickiej i zaangażowanie w sztukę wyzwoloną, sprawiedliwość społeczną i pomoc społeczną świadczą o Twoim sukcesie jako student, twoja kariera i uczynienie świata lepszym.

130 lat silny

Nadal rozwijamy się, a Ty też możesz.

Od samego początku św. Ambroży przyjmował uczniów ze wszystkich wyznań religijnych, pochodzenia etnicznego i okoliczności ekonomicznych - otwartość, z którą w tamtych czasach nie miały do ​​czynienia w szkołach katolickich.

Nacisk na programy przygotowania do kariery, nauczane w kontekście katolickich i liberalnych tradycji artystycznych, pozostawał centralnym elementem tej instytucji do dnia dzisiejszego. Przez cały czas tradycje takie jak bliskie związki między wydziałami i studentami oraz indywidualne podejście do celów uczniów, bezpieczeństwo, zaangażowanie w służbę i katolicka tożsamość zakorzeniły się i trwają do dziś.

Kampus znacznie się rozwinął w ostatnich dziesięcioleciach, a wraz z nim usługi i wsparcie zapewniające naszym studentom, wykładowcom i pracownikom najlepsze warunki do nauki, życia i pracy. Nasza praca i zaangażowanie w doskonałość w edukacji są w toku.

Dołącz do społeczności różnych uczniów

Misja

St. Ambrose University Ambrozy - niezależny, diecezjalny i katolicki - umożliwia swoim uczniom rozwój umysłowo, duchowo, etycznie, społecznie, artystycznie i fizycznie, aby wzbogacić swoje życie i życie innych.

Wizja

Św. Ambroży zostanie uznany za czołowy uniwersytet środkowo-zachodni, zakorzeniony w dziedzictwie diecezjalnym i katolickiej tradycji intelektualnej. Ambrosianie angażują się w doskonałość akademicką, sztukę wyzwoloną, sprawiedliwość społeczną i służbę.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

St. Ambrose University

Niezależnie od tego, czy celem jest uruchomienie małego biznesu, zarządzanie siecią handlową czy prowadzenie zespołów w ramach wielonarodowej firmy z listy Fortune 500, S ... [+]

Niezależnie od tego, czy celem jest uruchomienie małego biznesu, zarządzanie siecią handlową czy prowadzenie zespołów w ramach wielonarodowej firmy z listy Fortune 500, St. Ambrose ma program, który pomoże ci osiągnąć twoje cele.

Nasi absolwenci pracują w Charles Schwab, Enterprise Car Rental, Northwestern Mutual, TAG Communications i wielu innych.

Zalety ambrozyWyjątkowa edukacja biznesowaPerspektywa realnego świataMożliwości

Nasz wydział ekspertów daje Ci wykształcenie i możliwości budowania umiejętności w zakresie doskonalenia kariery, pozwalając Ci osiągnąć swoje ambicje.

St Ambrose University jest uznanym College of Distinction za przestrzeganie udanych wyników, świetne nauczanie, tworzenie tętniącej życiem społeczności i edukację zaangażowanych studentów.... [-]

Stany Zjednoczone Davenport
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

St. Ambrose University

Uważasz, że programy komputerowe poprawiają życie, funkcję organizacji i zarządzanie zasobami. I chcesz mieć rękę w postępie technologicznym. Niezależnie od tego, czy chc ... [+]

Uważasz, że programy komputerowe poprawiają życie, funkcję organizacji i zarządzanie zasobami. I chcesz mieć rękę w postępie technologicznym. Niezależnie od tego, czy chcesz zaprojektować aplikacje mobilne, czy oprogramowanie dla przedsiębiorstw, protokół SAU może przygotować Cię do udanej kariery IT.

Nasi absolwenci pracują w Apple Inc., Carleton Life Support, Google, HNI Corporation, Southern Imperial Inc. i wielu innych.

Zalety ambrozyKompleksowa edukacjaPraktyczne doświadczenie4 1 program MSITM

Nasz wydział jest na bieżąco z technologiami i innowacjami w dziedzinie informatyki. Pracują razem z tobą, ucząc się tłumaczyć teorię, budować sprawność techniczną i stosować swoje umiejętności w prawdziwym świecie.... [-]

Stany Zjednoczone Davenport
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
St. Ambrose University

Jeśli lubisz pracę z liczbami i manipulowanie nimi, analizowanie wyników i pomaganie innym w zrozumieniu, w jaki sposób dane mogą dla nich pracować, stopień naukowy z zak ... [+]

Jeśli lubisz pracę z liczbami i manipulowanie nimi, analizowanie wyników i pomaganie innym w zrozumieniu, w jaki sposób dane mogą dla nich pracować, stopień naukowy z zakresu analizy danych i Analytics na St. Ambrose University przygotuje Cię do kariery wymagającej wysokich kwalifikacji, która pasuje do twoich celów.

Zalety ambrozyPraktyki w najlepszych firmach krajowychMałe rozmiary klasPoznaj praktyki dotyczące danych etycznych

St Ambrose University jest uznanym College of Distinction za przestrzeganie udanych wyników, świetne nauczanie, tworzenie tętniącej życiem społeczności i edukację zaangażowanych studentów.

St Ambrose Fall Drone Tour z St Ambrose University na Vimeo.... [-]

Stany Zjednoczone Davenport
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
St. Ambrose University

Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić świat produkcji, podnieść jakość produktu dla konsumentów, czy też bezpieczeństwo pracowników, czy też nadzorować ulepszenia w mie ... [+]

Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić świat produkcji, podnieść jakość produktu dla konsumentów, czy też bezpieczeństwo pracowników, czy też nadzorować ulepszenia w miejscu pracy, St. Ambrose ma program, który prowadzi do twoich celów i nie tylko.

Nasi absolwenci pracują w ExxonMobil, Ford Motor Company, Genesis Health System, NASA, Boeing Charleston, Deere

Zalety ambrozyRozległe praktyczne doświadczenia w projektowaniu i projektowaniuWydział Focus On YouAkredytowany program

Nasz rygorystyczny, ale satysfakcjonujący program Inżynierii Przemysłowej daje praktyczne doświadczenie w świecie rzeczywistym. Zostaniesz poprowadzony przez eksperta i zaangażowanych wykładowców i zdobędziesz umiejętności, które sprawią, że będziesz poszukiwany w zasobach siły roboczej.... [-]

Stany Zjednoczone Davenport
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
St. Ambrose University

Niezależnie od tego, czy twoim celem jest rozwój sektora energetycznego, projektowanie publicznych systemów wodnych czy nadzór nad produkcją sprzętu i produktów, St. Ambr ... [+]

Niezależnie od tego, czy twoim celem jest rozwój sektora energetycznego, projektowanie publicznych systemów wodnych czy nadzór nad produkcją sprzętu i produktów, St. Ambrose University ma program, który pomoże ci osiągnąć twoje cele.

Nasi absolwenci pracują w Accenture, ExxonMobil, Genesis Health System, Boeing Charleston, Deere

Zalety ambrozyRozległe badania praktyczneWyjątkowe urządzenia laboratoryjneOsobista uwaga: Wydział skupia się na Tobie

Nasz rygorystyczny, ale przynoszący wiele korzyści program Mechanical Engineering zapewnia praktyczne doświadczenie w świecie rzeczywistym. Zostaniesz poprowadzony przez eksperta i zaangażowanych wykładowców i zdobędziesz umiejętności, które sprawią, że będziesz poszukiwany w zasobach siły roboczej.... [-]

Stany Zjednoczone Davenport
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Fall at SAU

Welcome Week

Address
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Davenport, Iowa, Stany Zjednoczone