Przeczytaj oficjalny opis

St. Ambrose University

Dynamiczne życie w kampusie

Oferujemy ponad 60 kierunków z elastycznością, aby łączyć kierunki, nieletnich i fakultatywne, aby dopasować swoje zainteresowania. Co więcej, nasza spontaniczna społeczność znana jest z lekkiej atletyki, wydarzeń specjalnych i wyjątkowych sal rezydencyjnych.

Uczniowie SAU czerpią inspirację z naszej katolickiej tradycji intelektualnej i zaangażowania na rzecz sprawiedliwości społecznej. W rzeczywistości, dobrowolnie poświęcają tysiące godzin pracy rocznie - i ponad 150 000 godzin w ciągu ostatniego roku!

W SKRÓCIE

SAU zajęło 5 miejsce w ankiecie College Consensus (2018) w najlepszych szkołach wyższych i uniwersytetach w Iowa oraz 13 w kategorii Best Regional Universities-Midwest, w oparciu o średnią opublikowanych rankingów i recenzji studentów. Miejsce 38 (remis) przez US News

NASZ LOKATON

W samym środku gdziekolwiek chcesz!

St. Ambrose University znajduje się w Davenport, w stanie Iowa, w dzielnicy Quad Cities - metropolii dwupaniowej (Iowa i Illinois), położonej na jedynym ważnym odcinku rzeki Missisipi, biegnącą ze wschodu na zachód.

DLACZEGO SAU

Znajdź swój głębszy cel w życiu na St. Ambrose University

Niektórzy uczniowie wolą zgubić się w tłumie na dużych uniwersytetach. Będąc jedną osobą w morzu twarzy, mogą wyjść na świat nie wiedząc, kim są i na czym polega życie.

Ale jesteś inny. Chcesz wysokiej jakości edukacji w mniejszej szkole, w której twoi profesorowie znają cię po imieniu, gdzie możesz rzeczywiście przeprowadzić badania w pierwszym roku i gdzie twoja wiara i oddanie służeniu innym zapewnia Tobie i twoim przyjaciołom lepszy cel w życiu. Jeśli jesteś tego rodzaju studentem, chcemy cię poznać!

Zasoby akademickie szkoły państwowej, życzliwość małego kolegium

Zdobądź najlepsze z obu światów

Ambrose oferuje dziesiątki kierunków i tych samych najwyższej klasy naukowców, którzy znajdują się na większych uniwersytetach i college'ach w Iowa. W rzeczywistości, możliwości akademickie w Ambrose - staże, badania, praktyczne nauczanie - wykraczają poza wielu naszych konkurentów szkół państwowych i prywatnych.

Ale to, co nas wyróżnia, to nasze małe klasy i przystępni profesorowie, którzy cię znają i są oddani twojemu instruowaniu, zapewniając ci możliwości, których nie możesz otrzymać w innych college'ach w Quad Cities lub gdziekolwiek indziej.

Wartości Ambrosian są podstawą budowania sukcesu

SAU jest odpowiednie dla Ciebie

Nasze ambrozjańskie wartości doskonałości akademickiej i zaangażowanie w sztukę wyzwoloną, sprawiedliwość społeczną i pomoc społeczną świadczą o Twoim sukcesie jako student, twoja kariera i uczynienie świata lepszym.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ DOSTOSOWAĆ MOJĄ EDUKACJĘ?

The SAU College of Business ma kompleksowy program stażowy, który zapewnia wysokiej jakości praktyczne doświadczenie marketingowe. Studenci zarządzania odbyli staż w wielu regionalnych i krajowych korporacjach, w tym w Rock Island Arsenal, MidAmerican Energy i Deere

Nasi studenci mogą również zastosować swoją naukę do prawdziwych projektów, co pozwala uczyć się od społeczności Quad Cities.

JAKIE SĄ NIEKTÓRE POTENCJALNE ŚCIEŻKI KARIERY?

Specjaliści z zakresu zarządzania mogą wejść do wielu dziedzin kariery, w tym marketingu, finansów, podróży, bankowości, rozrywki i innych. Kilku naszych absolwentów dołączyło do rodzinnej firmy.

Twoje umiejętności są również wysoko cenione przez firmy, które koncentrują się na handlu detalicznym, hotelarstwie, bankowości, produkcji, transporcie i rozrywce.

Nasi absolwenci często mówią o jakości i wartości edukacji św. Ambrożego.

Niedawne badanie absolwentów Wydziału Biznesu SAU wykazało, że 97% było zatrudnionych w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, w szkole średniej, kontynuując naukę lub nie szukając zatrudnienia w tym czasie.

CO ZROBIŁ ALUMINI Z PROGRAMU?

  • Wes Erickson '12, '14 MOL myślał, że wejdzie do sił zbrojnych, ale zamiast tego znalazł swoją pasję w zarządzaniu i marketingu. Mimo, że osiągnął nieletnich w tych dziedzinach, jego wiedza i zainteresowania - a także mentoring ulubionych profesorów Wes - doprowadziły go do uzyskania tytułu magistra w Organational Leadership na SAU. Jako Project Manager wraz z Biurem Zarządzania Programem UnityPoint Health Enterprise, Wes odnosi sukcesy w swojej pracy dzięki wszechstronnemu i wielodyscyplinowemu wykształceniu, które zdobył w firmie Ambrose.
  • Elijah Grant IV '15 podwójnie specjalizował się w zarządzaniu i marketingu, a obecnie prowadzi własną firmę medialną Grant Media w Davenport. Wiedząc, jak wpływać na zmianę i inspirować ludzi, Eliasz zabrał ze św. Ambrożego. "Możliwości przywództwa w kampusie sprawiły, że mój czas spędzony w St. Ambrose był dla mnie cenny, ponieważ będąc w roli lidera jako student, przygotował mnie do tego, by prowadzić poza salą lekcyjną i pomógł mi się rozwijać jako osoba."

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

St. Ambrose University

Niezależnie od tego, czy celem jest uruchomienie małego biznesu, zarządzanie siecią handlową czy prowadzenie zespołów w ramach wielonarodowej firmy z listy Fortune 500, S ... [+]

Niezależnie od tego, czy celem jest uruchomienie małego biznesu, zarządzanie siecią handlową czy prowadzenie zespołów w ramach wielonarodowej firmy z listy Fortune 500, St. Ambrose ma program, który pomoże ci osiągnąć twoje cele.

Nasi absolwenci pracują w Charles Schwab, Enterprise Car Rental, Northwestern Mutual, TAG Communications i wielu innych.

W SKRÓCIESAU zajęło 5 miejsce w ankiecie College Consensus (2018) w najlepszych szkołach wyższych i uniwersytetach w Iowa oraz 13 w kategorii Best Regional Universities-Midwest, w oparciu o średnią opublikowanych rankingów i recenzji studentów. Miejsce 38 (remis) przez US NewsZalety ambrozyWyjątkowa edukacja biznesowaPerspektywa realnego świataMożliwości... [-]
Stany Zjednoczone Davenport
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

St. Ambrose University

Uważasz, że programy komputerowe poprawiają życie, funkcję organizacji i zarządzanie zasobami. I chcesz mieć rękę w postępie technologicznym. Niezależnie od tego, czy chc ... [+]

Uważasz, że programy komputerowe poprawiają życie, funkcję organizacji i zarządzanie zasobami. I chcesz mieć rękę w postępie technologicznym. Niezależnie od tego, czy chcesz zaprojektować aplikacje mobilne, czy oprogramowanie dla przedsiębiorstw, protokół SAU może przygotować Cię do udanej kariery IT.

Nasi absolwenci pracują w Apple Inc., Carleton Life Support, Google, HNI Corporation, Southern Imperial Inc. i wielu innych.

W SKRÓCIESAU zajęło 5 miejsce w ankiecie College Consensus (2018) w najlepszych szkołach wyższych i uniwersytetach w Iowa oraz 13 w kategorii Best Regional Universities-Midwest, w oparciu o średnią opublikowanych rankingów i recenzji studentów. Miejsce 38 (remis) przez US NewsZalety ambrozyKompleksowa edukacjaPraktyczne doświadczenie4 1 program MSITM... [-]
Stany Zjednoczone Davenport
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
St. Ambrose University

Jeśli lubisz pracę z liczbami i manipulowanie nimi, analizowanie wyników i pomaganie innym w zrozumieniu, w jaki sposób dane mogą dla nich pracować, stopień naukowy z zak ... [+]

Jeśli lubisz pracę z liczbami i manipulowanie nimi, analizowanie wyników i pomaganie innym w zrozumieniu, w jaki sposób dane mogą dla nich pracować, stopień naukowy z zakresu analizy danych i Analytics na St. Ambrose University przygotuje Cię do kariery wymagającej wysokich kwalifikacji, która pasuje do twoich celów.

Zalety ambrozyPraktyki w najlepszych firmach krajowychMałe rozmiary klasPoznaj praktyki dotyczące danych etycznych

St Ambrose University jest uznanym College of Distinction za przestrzeganie udanych wyników, świetne nauczanie, tworzenie tętniącej życiem społeczności i edukację zaangażowanych studentów.

St Ambrose Fall Drone Tour z St Ambrose University na Vimeo.... [-]

Stany Zjednoczone Davenport
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
St. Ambrose University

Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić świat produkcji, podnieść jakość produktu dla konsumentów, czy też bezpieczeństwo pracowników, czy też nadzorować ulepszenia w mie ... [+]

Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić świat produkcji, podnieść jakość produktu dla konsumentów, czy też bezpieczeństwo pracowników, czy też nadzorować ulepszenia w miejscu pracy, St. Ambrose ma program, który prowadzi do twoich celów i nie tylko.

Nasi absolwenci pracują w ExxonMobil, Ford Motor Company, Genesis Health System, NASA, Boeing Charleston, Deere

W SKRÓCIESAU zajęło 5 miejsce w ankiecie College Consensus (2018) w najlepszych szkołach wyższych i uniwersytetach w Iowa oraz 13 w kategorii Best Regional Universities-Midwest, w oparciu o średnią opublikowanych rankingów i recenzji studentów. Miejsce 38 (remis) przez US NewsZalety ambrozyRozległe praktyczne doświadczenia w projektowaniu i projektowaniuWydział Focus On YouAkredytowany program... [-]
Stany Zjednoczone Davenport
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
St. Ambrose University

Niezależnie od tego, czy twoim celem jest rozwój sektora energetycznego, projektowanie publicznych systemów wodnych czy nadzór nad produkcją sprzętu i produktów, St. Ambr ... [+]

Niezależnie od tego, czy twoim celem jest rozwój sektora energetycznego, projektowanie publicznych systemów wodnych czy nadzór nad produkcją sprzętu i produktów, St. Ambrose University ma program, który pomoże ci osiągnąć twoje cele.

Nasi absolwenci pracują w Accenture, ExxonMobil, Genesis Health System, Boeing Charleston, Deere

W SKRÓCIESAU zajęło 5 miejsce w ankiecie College Consensus (2018) w najlepszych szkołach wyższych i uniwersytetach w Iowa oraz 13 w kategorii Best Regional Universities-Midwest, w oparciu o średnią opublikowanych rankingów i recenzji studentów. Miejsce 38 (remis) przez US NewsZalety ambrozyRozległe badania praktyczneWyjątkowe urządzenia laboratoryjneOsobista uwaga: Wydział skupia się na Tobie... [-]
Stany Zjednoczone Davenport
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Davenport, Iowa, Stany Zjednoczone