Przeczytaj oficjalny opis

Będziesz rosnąć, odnosić sukcesy i służyć

W naszym szybko zmieniającym się świecie jesteśmy bombardowani informacjami i nowymi technologiami.

Odkrycia naukowe kwestionują nasz sposób myślenia.

Rewolucje kulturowe mają wpływ na sposób, w jaki działamy.

Przygotowujemy Cię do rozwoju, sukcesu i służby w tym ciągle zmieniającym się otoczeniu. Poprzez nasze cele edukacyjne i nasz innowacyjny program nauczania, zachęcamy do otwarcia umysłu i myślenia inaczej o sobie i świecie.

Ucz się z rąk ekspertów, którzy są nie tylko nauczycielami, ale także mentorami. Będą otwierać oczy na nowe perspektywy. Naucz się być elastycznym intelektualnie. Przygotuj się do krytycznego myślenia i wyraźnego komunikowania się w różnych dziedzinach. Pomóż ci rozwinąć silne poczucie siebie. I dać ci większe zrozumienie otaczającego Cię świata.

Staniesz się wysoko wykształconą osobą bardzo cenioną na rynku. Będziesz miał umiejętności, których oczekują pracodawcy. I będzie dobrze przygotowany do życia osiągnięć, przywództwa i służby.

Oferuje ponad 100 Majorów i nieletnich

Do wyboru są kierunki studiów, nieletnie i programy interdyscyplinarne w jednej z dwóch szkół - School of Arts and Sciences oraz Sigmund Weis School of Business.

Bez względu na to, którą wybierzesz, będziesz doświadczać spersonalizowanej, wysokiej jakości edukacji, dla której jesteśmy znani. Będziesz miał małe zajęcia, prowadzone przez wykładowców, a nie asystentów z wykształceniem wyższym, z mnóstwem możliwości praktycznego uczenia się.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Susquehanna University

Nauczanie solidnych umiejętności komunikacyjnych leży u podstaw wszystkich programów departamentu, niezależnie od tego, czy będziesz komunikować się za pośrednictwem wiad ... [+]

Nauczanie solidnych umiejętności komunikacyjnych leży u podstaw wszystkich programów departamentu, niezależnie od tego, czy będziesz komunikować się za pośrednictwem wiadomości, informacji prasowych, strony internetowej, telewizji lub twarzą w twarz.

Oferujemy trzy akcenty z siedmioma ścieżkami. Niezależnie od tego, która dziedzina komunikacji Cię interesuje, jesteśmy objęci.

Majors

Reklama

Wniosek o listę kontrolną przyjęcia

Wypełniony wniosek online o przyjęcie (nie ma opłaty za wniosek). Susquehanna International Application lub Common Application lub Coalition Application.

Doradcy przesyłają nam formularze raportów szkolnych, jeśli podali Państwo adres e-mail za pośrednictwem aplikacji online. Możesz też poprosić administratora swojej szkoły średniej o przesłanie formularza raportu szkolnego bezpośrednio do biura przyjęcia. Jeśli nie wyślesz Formularza raportu szkolnego, będziesz musiał wysłać oficjalne lub poświadczone transkrypcje akademickie ze wszystkich szkół średnich, szkół policealnych i uniwersytetów.... [-]

Stany Zjednoczone Selinsgrove
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Susquehanna University

Marki luksusowe są warte setki miliardów dolarów i są gotowe, by rosnąć jeszcze bardziej. Będziesz opanować unikalne strategie zarządzania i marketingu, które są wymagane ... [+]

Wejdź do świata bogatych i sławnych

Samochody sportowe, które zwracają uwagę, luksusowe pięciogwiazdkowe kurorty i marki modowe, które pasują do głównych pasów startowych - marketing i zarządzanie takimi luksusowymi markami wymaga specjalistycznej wiedzy i szkoleń.

Marki luksusowe są warte setki miliardów dolarów i są gotowe, by rosnąć jeszcze bardziej. Będziesz opanować unikalne strategie zarządzania i marketingu, które są wymagane na jednym z niewielu uniwersyteckich studiów magisterskich w celu zaoferowania luksusowego marketingu marki i stopnia zarządzania.

Będziesz w pełni świadomy zachowań konsumenckich i zarządzania relacjami, które są niezbędne do utrzymania tych marek na szczycie na niezwykle konkurencyjnym rynku.... [-]

Stany Zjednoczone Selinsgrove
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Susquehanna University

Nasi studenci fizyki są podważani przez połączenie klasycznej fizyki i przełomowych nowych metod. Dodaj do tego 3-2 porozumienie o współpracy z programem inżynieryjnym Co ... [+]

Myśl o świecie w nowy sposób

I przygotuj się, aby to zmienić.

Nasi studenci fizyki są podważani przez połączenie klasycznej fizyki i przełomowych nowych metod. Dodaj do tego 3-2 porozumienie o współpracy z programem inżynieryjnym Columbia University i naprawdę możesz mieć wszystko w Susquehanna.

Klasyczne kursy fizyki z mechaniki, elektryczności i magnetyzmu, optyki i elektroniki - z wybranymi klasami w dziedzinie kwantowej - dają podstawową wiedzę, aby kontynuować naukę, wkroczyć w karierę lub uczyć kolejne pokolenie Einsteinów. Nie znajdziesz tego zakresu specjalności i opcji w innych szkołach, które są tak osobiste jak Susquehanna.

Najnowocześniejsze techniki nauczania koncentrują się na uczeniu się i stosowaniu nowo zdobytej wiedzy w rzeczywistych, zabawnych aplikacjach. Złamiesz jajka i rozbicie zamków Lego w ramach edukacji. To rozwiązywanie problemów w czasie rzeczywistym.... [-]

Stany Zjednoczone Selinsgrove
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku