Susquehanna University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Będziesz rosnąć, odnosić sukcesy i służyć

W naszym szybko zmieniającym się świecie jesteśmy bombardowani informacjami i nowymi technologiami.

Odkrycia naukowe kwestionują nasz sposób myślenia.

Rewolucje kulturowe mają wpływ na sposób, w jaki działamy.

Przygotowujemy Cię do rozwoju, sukcesu i służby w tym ciągle zmieniającym się otoczeniu. Poprzez nasze cele edukacyjne i nasz innowacyjny program nauczania, zachęcamy do otwarcia umysłu i myślenia inaczej o sobie i świecie.

Ucz się z rąk ekspertów, którzy są nie tylko nauczycielami, ale także mentorami. Będą otwierać oczy na nowe perspektywy. Naucz się być elastycznym intelektualnie. Przygotuj się do krytycznego myślenia i wyraźnego komunikowania się w różnych dziedzinach. Pomóż ci rozwinąć silne poczucie siebie. I dać ci większe zrozumienie otaczającego Cię świata.

Staniesz się wysoko wykształconą osobą bardzo cenioną na rynku. Będziesz miał umiejętności, których oczekują pracodawcy. I będzie dobrze przygotowany do życia osiągnięć, przywództwa i służby.

Oferuje ponad 100 Majorów i nieletnich

Do wyboru są kierunki studiów, nieletnie i programy interdyscyplinarne w jednej z dwóch szkół - School of Arts and Sciences oraz Sigmund Weis School of Business.

Bez względu na to, którą wybierzesz, będziesz doświadczać spersonalizowanej, wysokiej jakości edukacji, dla której jesteśmy znani. Będziesz miał małe zajęcia, prowadzone przez wykładowców, a nie asystentów z wykształceniem wyższym, z mnóstwem możliwości praktycznego uczenia się.

Lokalizacje

Selinsgrove

Address
University Avenue,514
17870 Selinsgrove, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium