Tennessee Technological University - Graduate Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tennessee Tech produkuje praktycznych, gotowych do pracy absolwentów z szerokiego zakresu dyscyplin akademickich przygotowanych do konkurowania w świecie napędzanym technologią. Tutaj uczniowie mają swobodę odkrywania i realizowania swoich pasji, wiedząc, że za nimi stoi wspierająca ich społeczność. Rozwijając swoje pasje w setkach klubów i organizacji studenckich, studenci technologii mają wpływ na kampus, społeczność i na całym świecie.

Transformujące doświadczenia to tradycja w Tech. Nasi studenci pielęgnują trwające całe życie pragnienie poznawania ulubionych przedmiotów lub realizowania zupełnie nowych zainteresowań pod kierunkiem doświadczonych i wspierających wykładowców. W Tech istnieje prawdziwa społeczność wykładowców, pracowników i absolwentów zaangażowanych w rzucanie wyzwania wszystkim, aby wydobyli z siebie wszystko i wspierali się nawzajem w rozwoju akademickim, osobistym i zawodowym. Dążenia te owocują uczciwymi, trwającymi całe życie połączeniami, które wykraczają daleko poza salę lekcyjną.

Dzięki rejestracji ponad 10000 studentów Tech oferuje stopnie naukowe z ośmiu szkół akademickich i uczelni: rolnictwo i ekologia człowieka, sztuka i nauka, biznes, edukacja, inżynieria, sztuki piękne, studia interdyscyplinarne i pielęgniarstwo.

Lokalizacje

Cookeville

Address
William L Jones Drive,1
38505 Cookeville, Tennessee, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium