Tennessee Technological University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studenci w Tennessee Tech zdobywają więcej niż najwyższej klasy wykształcenie. Uczą się być liderami w swojej wybranej karierze i uczących się przez całe życie.

Partnerstwa między studentami i wykładowcami łączą dyscypliny i pomysły w interdyscyplinarnych projektach i badaniach. Poza klasą uczą się kultur na całym świecie, odkrywają, jak być dobrymi obywatelami dzięki organizacjom usługowym i dziesiątkom klubów studenckich, zdobywają ekspozycję na sztukę i budują przyjaźnie na przestrzeni wieków, środowisk i zainteresowań.

Podobnie jak nasza maskotka, Awesome the golden eagle, studenci Tennessee Tech koncentrują się na swoich studiach, nieustraszeni w dążeniu do swoich celów i swojej przyszłości oraz zaangażowani w kampus i społeczności globalne.

Przy udziale ponad 10 500 studentów, TTU oferuje ponad 40 studiów licencjackich i 20 stopni w ośmiu akademickich uczelniach i szkołach: rolnictwo i ekologia człowieka, sztuka i nauka, biznes, edukacja, inżynieria, plastyka, studia interdyscyplinarne i pielęgniarstwo.

Lokalizacje

Cookeville

Address
William L Jones Drive,1
38505 Cookeville, Tennessee, Stany Zjednoczone