The College At Brockport State University Of New York

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

60963_commencement.jpg

Założona w 1835 roku, The College at Brockport to uznana w całym kraju czteroletnia, kompleksowa uczelnia publiczna nastawiona na sukcesy studentów. Jesteśmy dumni z naszej akademickiej jakości i wyjątkowej wartości.

Brockport jest wybiórczą, uznawaną w kraju i akredytowaną instytucją publiczną. Jesteśmy zaangażowanym kampusem SUNY i jednym z najbardziej zaangażowanych kampusów uczelnianych w kraju.

Odpowiedzialność instytucjonalna

Akredytowana przez Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego w Środkowych Państwach, The College w Brockport zapewnia skuteczność instytucjonalną i rozliczalność poprzez różnorodne biura, systemy i relacje.

Różnorodności i integracji

Biuro Różnorodności, wraz z Collegewide Diversity Committee, kieruje wysiłkami, aby przekazać społeczności College'owi zaangażowanie Brockport w różnorodność i sprawiedliwość; opracować i monitorować Plan Diversity College; przygotowywać i analizować raporty w celu monitorowania naszego sukcesu; i konceptualizować i kultywować różnorodność jako priorytet instytucjonalny i edukacyjny.

Alumni i przyjaciele

Sieć Brockport obejmuje ponad 90 000 absolwentów żyjących na całym świecie. Mamy ponad 8 000 studentów; setki obecnych i byłych wykładowców, pracowników, emeritów i emerytów; i niezliczonych innych przyjaciół, takich jak rodziny, korporacje i fundacje. Trzymanie wszystkich tych kluczowych partnerów w kontakcie z dzisiejszym Brockport to stały punkt zainteresowania Kolegium.

Wesprzyj nas

Wysiłki Brockport, aby zdobyć wsparcie finansowe, akademickie, stażowe i empiryczne dla naszych studentów z sieci absolwentów i rodziny, utrzymają rozwój Kolegium przez dziesięciolecia. Zawsze możesz pomóc!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Health BScs » Widzieć Health Licencjat » Widzieć Kursy » Widzieć MA » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

BA w badaniach komunikacyjnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Rochester

Główny bada komunikację w różnych kontekstach, od komunikacji interpersonalnej do masowej perswazji i społecznego wpływu mediów. Studenci badają różne działania komunikacyjne z doświadczeniami edukacyjnymi, teoretycznie, z zastosowaniem teorii i wydajności. [+]

Główny bada komunikację w różnych kontekstach, od komunikacji interpersonalnej do masowej perswazji i społecznego wpływu mediów. Studenci badają różne działania komunikacyjne z doświadczeniami edukacyjnymi, teoretycznie, z zastosowaniem teorii i wydajności. Dwa dostępne kierunki studiów umożliwiają studentom opracowanie programu studiów w tych aspektach studiów komunikacyjnych, które pasują do ich zainteresowań akademickich i celów zawodowych.

Czego się dowiesz

Dobra komunikacja jest kluczem do sukcesu w każdej dziedzinie. Naucz się podstawowych technik w naszych podstawowych klasach. Następnie dostosuj swój stopień do swoich zawodowych celów i zainteresowań, wybierając koncentrację w komunikacji publicznej lub mediowanej lub komunikacji międzyludzkiej i organizacyjnej.Nasz stopień komunikacji pomoże ci nauczyć się, jak analizować i analizować komunikaty. Nauczysz się także technik komunikowania się twarzą w twarz i w grupie.... [-]


Ba w tańcu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Rochester

Wydział tańca w The College w Brockport składa się z artystów, naukowców i pedagogów, którzy szkolą tancerzy na poziomie magisterskim i licencjackim dla różnorodnych karier w dziedzinie sztuki jako choreografowie, wykonawcy, nauczyciele, uczeni i liderzy tańca. [+]

Wydział tańca w The College w Brockport składa się z artystów, naukowców i pedagogów, którzy szkolą tancerzy na poziomie magisterskim i licencjackim dla różnorodnych karier w dziedzinie sztuki jako choreografowie, wykonawcy, nauczyciele, uczeni i liderzy tańca. Studenci wydziałowych programów o wysokim stopniu selektywności wyróżniają się nie tylko w studio i na scenie, ale także jako krytyczni myśliciele, pisarze i nauczyciele.

Wydział dysponuje jednymi z najlepszych obiektów tanecznych w kraju, w tym własnym, w pełni wyposażonym teatrem tańca proscenium, dużym studiem teatralnym, pięcioma studiami, laboratorium kondycyjnym, basenem zdrowia, sklepami z kostiumami i scenami oraz skomputeryzowaną muzyką i pracownie projektowe. Wydział i profesjonalna kadra są uznawane na szczeblu krajowym i międzynarodowym w swoich dziedzinach wiedzy i są liderami w profesjonalnych organizacjach, takich jak CORD, NASD i NDEO.... [-]


BSc

BSc in Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Rochester

Akredytowana przez AACSB Administracja Biznesowa Major przygotowuje studentów do zajmowania stanowisk kierowniczych w organizacji i oferuje solidne podstawy we wszystkich funkcjonalnych obszarach działalności. [+]

Akredytowana przez AACSB Administracja Biznesowa Major przygotowuje studentów do zajmowania stanowisk kierowniczych w organizacji i oferuje solidne podstawy we wszystkich funkcjonalnych obszarach działalności. Program przygotowuje również studentów do absolwent studiów biznesowych.

Studenci zainteresowani studiami biznesowymi mogą również rozważyć główne kierunki studiów w zakresie księgowości, finansów, biznesu międzynarodowego i marketingu.

Czego się dowiesz

BS w Business Administration oferuje najszerszy wybór ścieżek kariery i solidne podstawy we wszystkich funkcjonalnych obszarach działalności. Przygotuje Cię on na stanowiska podstawowe w systemach organizacyjnych i zarządzających lub na uzyskanie dyplomu ukończenia studiów w biznesie.... [-]


Licencjat z informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Rochester

W The College w Brockport, Advanced Computing (AC) i Software Development (SD) Track of Computer Science (CSC) studenci uczą się podstawowych zasad informatyki, z odpowiednią ekspozycją na nowoczesny sprzęt / oprogramowanie i aplikacje. [+]

Informatyka to teoria i praktyka obliczeń. Naukowiec komputerowy tworzy nowy sprzęt i oprogramowanie, które jest bardziej wydajne, efektywne i niezawodne. W The College w Brockport, Advanced Computing (AC) i Software Development (SD) Track of Computer Science (CSC) studenci uczą się podstawowych zasad informatyki, z odpowiednią ekspozycją na nowoczesny sprzęt / oprogramowanie i aplikacje. Nacisk kładziony jest na rozwiązywanie problemów komputerowych i rozwój nowego oprogramowania i sprzętu.

Advanced Computing Track of Computer Science Major jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną Computing ABET, http://www.abet.org. Ten utwór jest zalecany dla studentów z silnym przygotowaniem w zakresie matematyki i nauk ścisłych. Ścieżka rozwoju oprogramowania jest zalecana dla studentów transferowych i podwójnych kierunków z zainteresowaniem rozwojem oprogramowania.... [-]


Kontakt

Adres 350 New Campus Drive Brockport, NY 14420
Rochester, New York, Stany Zjednoczone