Toccoa Falls College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Toccoa Falls College jest Chrystus-centered uczelnia przygotowuje mężczyzn i kobiet w zawodach zawodowych i profesjonalnych. Szkoła znajduje się u podnóża północno-wschodniej Gruzji górach. TFC obecnie oferuje 29 kierunków i 39 nieletnich w ciągu trzech szkół: Professional Studies, sztuki i nauki, a także Christian ministerstw.

Absolwenci służyć w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, spełniający marzenie założyciela Dr. RA Forrest, który powiedział: "słońce nigdy nie zachodzi na absolwentów Toccoa Falls College."

Misja

Misją Toccoa Falls College jest uwielbienie Boga poprzez poszukiwanie i rozwijanie chrześcijańskich przywódców sługa, który będzie mieć wpływ na ich świat z miłością i orędzia Jezusa Chrystusa.

Misja Distinctives

Toccoa Falls College jest instytucją edukacyjną, przedsiębiorstwo budowanie charakteru i wspólnota duchowa formacja, wszystko zintegrowane w wyjątkowy sposób życia. Jego podstawowym celem jest uwielbienie Boga poprzez oferowanie programów mieszkaniowych, które przygotowują mężczyzn i kobiety do życia osobistego spełnienia i chrześcijańskiego przywództwa sługą Kościoła i świata. Dąży również do uwielbienia Boga poprzez oferowanie niemieszkalne Christ-centered programów do społeczności.

Cele misji

Duchowy: Orient, motywować i prowadzić studentów do dojrzałości emocjonalnej, zaangażowania chrześcijańskiego i duchowej głębi Academic: dostarczenie wiedzy na temat Biblii jako podstawy życia chrześcijańskiego i myśli w kontekście rachunku uczelni wiary i wprowadzenie studentów do skumulowanej wiedzy wieków Intelektualnej: stymulowanie uczniów do rozwijania dociekliwych i twórcze umysły, które posiadają narzędzi do analizy krytycznej i motywować ich do kontynuowania zajęć intelektualnych Morał: zapewnienie atmosfery, motywacji i systemu wsparcia dla rozwoju stylu życia opartego na Biblii zdrowych postaw i zasad etycznych Profesjonalne: produkować absolwentów właściwych dla służby chrześcijańskiej ludzkości w zakresie ich indywidualnych wyborów

Wizja

Toccoa Falls College będzie znana jako premier uczelni chrześcijańskiej, która jednoznacznie integruje biblijnej prawdy, doskonałości akademickiej i celowe formację duchową w ciągu troskliwego wspólnoty chrześcijańskiej.

Oświadczenie TFC Wiary

Toccoa Falls Kolegium nauczać i bronić historycznych i podstawowe doktryny chrześcijaństwa ewangelicznego, takich jak:

Werbalne inspiracji Pisma Świętego, jak pierwotnie podano; Istnienie i manifestacją jednego Boga w trzech osobach, Ojciec, Syn i Duch Święty; Wcielenia i dziewicze narodziny Syna Bożego; Umorzenie człowieka przez zastępczą śmierć Chrystusa na krzyżu; Zmartwychwstanie ciała z grobu; Fakt, że wszyscy ludzie zgrzeszyli i co za tym idzie musi być regenerowany przez działanie łaski Bożej; Usprawiedliwienie przez wiarę; Praca uświęcania Ducha Świętego w wierzącym, produkując świętość życia i siły do ​​doręczeń; Praktyczne wiara w wystarczalność Chrystusa dla duchowych i fizycznych potrzeb doczesnych; Oczyszczającej nadzieją rychłego powrotu Pana; i Pilna potrzeba głoszenia Ewangelii wszystkim ludziom, że ludzie mogą być zapisywane z wiecznego wyroku. Wspomniany uczelni, choć niesekciarska, ma być prowadzona zgodnie z wiarą i nauką chrześcijańską i misyjnego Sojuszu.

Uwaga: Wyznanie Wiary nie może być zmieniony lub zmienione zgodnie z konstytucją. Rada Nadzorcza przyjęła oświadczenie w październiku 1999 roku, że zrozumiałe jest, że wspomniana uczelni będą prowadzone zgodnie z wiarą i nauką chrześcijańską i misyjnego Sojuszu, jak były w 1955 r.

Dlaczego TFC

Na Toccoa Falls College mieliśmy tę samą misję od 1907 roku. To zadanie jest proste. Naszym celem jest: Rozwijanie postać z intelektem. Kiedy mówimy o rozwoju charakteru mówimy o rozwoju charakteru boskie. W celu zapewnienia naszego Community College z pewnym kierunkiem dla rozwoju charakteru boskiej używamy czterech filarach, które obejmują:

Pismo: Wierzymy, że Biblia jest nieomylnym, autorytatywnym słowem Boga. W związku z tym, że Biblia zawiera wszystkie kierunek musimy rozwijać charakter boskie.

Prawda: Wierzymy, że istnieją prawdy absolutne objawione przez Boga. Mimo konkurencyjnych światopoglądy w naszej dzisiejszej kulturze, rozumiemy, że prawdy absolutne Boga zawsze wytrzymują próbę czasu.

Mądrość: Zdajemy sobie sprawę, że gromadzenie faktów może być bezcelowe bez integracji wiedzy i zrozumienia biblijnego. Realizujemy również znaczenie poszukiwania mądrości Bożej na ludzkiej mądrości. Prawdziwe zrozumienie pochodzi od Boga.

Usługa: Mamy jasno zrozumieć, że Biblia wyraźnie wskazuje, że mamy służyć innym, zarówno lokalnie jak i globalnie. Nasi studenci, wykładowcy i pracownicy służą nasze społeczności lokalnej, regionu, państwa, narodu i ludzi wspierających w krajach na całym świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Online BScs »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

B.A. in Sustainable Community Development

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 127 godziny September 2018 Stany Zjednoczone Toccoa Falls

Globalny ministerstwa Departament (GMD) w Toccoa Falls College oferuje na kierunku zrównoważonego rozwoju Wspólnoty (SCD). Zrównoważony rozwój to globalny priorytet. Zrównoważony rozwój oznacza zaspokajanie potrzeb obecnych bez umniejszania szans przyszłych pokoleń do zaspokojenia ich potrzeb. "Myśl globalnie, działaj lokalnie" odzwierciedla pragmatyczne przekonanie, że zrównoważony rozwój musi być aktywność społeczności. [+]

Globalny ministerstwa Departament (GMD) w Toccoa Falls College oferuje na kierunku zrównoważonego rozwoju Wspólnoty (SCD). Zrównoważony rozwój to globalny priorytet. Zrównoważony rozwój oznacza zaspokajanie potrzeb obecnych bez umniejszania szans przyszłych pokoleń do zaspokojenia ich potrzeb. "Myśl globalnie, działaj lokalnie" odzwierciedla pragmatyczne przekonanie, że zrównoważony rozwój musi być aktywność społeczności.

Studenci zdobywają praktyczne umiejętności w gospodarstwie SCD, gdzie teoria staje się praktyką, jak kompost, zmiany gleby, wybierz nasiona, rośliny podnoszą, opieki nad zwierzętami i zdobyć praktyczne doświadczenie w produkcji żywności dzięki technologii stosowanych kursów.... [-]


Ba w kierunkach nauczycielskich we wczesnym dzieciństwie, w klasach średnich i średnich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 126 - 128 godziny September 2018 Stany Zjednoczone Toccoa Falls

Zostanie nauczycielem w klasie nigdy nie było ważniejsze dla naszego społeczeństwa. Wykwalifikowani nauczyciele na przyszłość cieszą się dużym zainteresowaniem. Chrześcijańscy nauczyciele, którzy pasjonują się swoją wiarą, muszą przeniknąć do kampusów szkolnych demonstrujących wiedzę, silne umiejętności pedagogiczne i biblijny charakter, który zaangażuje ich kulturę. [+]

W co wierzymy

Zostanie nauczycielem w klasie nigdy nie było ważniejsze dla naszego społeczeństwa. Wykwalifikowani nauczyciele na przyszłość cieszą się dużym zainteresowaniem. Chrześcijańscy nauczyciele, którzy pasjonują się swoją wiarą, muszą przeniknąć do kampusów szkolnych demonstrujących wiedzę, silne umiejętności pedagogiczne i biblijny charakter, który zaangażuje ich kulturę.

Dział Edukacji Nauczycieli istnieje po to, aby przygotować chrześcijańskich uczniów do bycia nauczycielami klasowymi, którzy naśladują myślenie biblijne, kompetencje w wybranej dziedzinie treści i doskonałe umiejętności nauczania. Ten proces przygotowawczy dynamicznie integruje wiarę i uczenie się poprzez programy nauczania, doświadczenia w terenie i rozwój postaci.... [-]


BSc

B.S. in Counseling Psychology

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 126 godziny September 2018 Stany Zjednoczone Toccoa Falls + 1 więcej

[+]

Dyscypliny obejmują doradztwo psycholog, przygodzie opartej Pocieszyciela, duszpasterskiego doradca i dwóch licencjonowanych doradców zawodowych, z których jedna specjalizuje się w zagadnieniach płci i seksualności ludzkiej tożsamości. Ich szerokie spektrum wiedzy będzie stać się doskonałą szkolenia dla przyszłej służby w dowolnym kontekście doradztwa.

BIB 213 Hermeneutyka BSF 103 Podstawy formacji duchowej NTE 103 Wstęp do Nowego Testamentu 6 godzin / Teologii Biblijnej przedmiotów z dowolnej BIB, BMI GRK 333, 343, HEB 223, 333, 343, NTE, OTE, syt, jest, lub zatwierdzone kursy integracyjne COM 113 Wprowadzenie do komunikatu POL 113 Freshman Kompozycja I POL 123 Freshman Skład II HUM 103 myśli zachodniej i kultura 3 godziny Filozofia fakultatywne z PHY PHY 113 lub 243 3 godziny Literatura fakultatywne z AML lub ENG CSG 113 Wprowadzenie do poradnictwa PSY 113 Psychologia ogólna 3 godziny Historia fakultatywne 3 godziny Social Science fakultatywne z ANT, eko, GHY, HIS, Pol lub SOC MAT 253 Wprowadzenie do statystyki SCI 113 Scientific Literacy lub inne Nauka wyborcza 3-4 godziny do wyboru z Bio, CHM, CSC, mat, PHS lub SCI CSG 233 Poradnictwo Umiejętności I CSG 243 Poradnictwo Umiejętności II CSG 473 Poradnictwo Staż lub [-]

B.S. in Sport Management

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 126 godziny September 2018 Stany Zjednoczone Toccoa Falls + 1 więcej

[+]

Krajowy Certyfikat coachingu włączone po ukończeniu studiów Cieszący się 100% stopy Graduation (pracujący w branży sportowej w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły) Programowe i merytoryczne Tytuły Administracja Organizacja i sportu Prawo i etyka Sport Sport Financial Management Pierwszej pomocy, CPR & Life Fitness Zapobieganie i pielęgnacja urazów Coaching Techniki Event & Facility Management w Sport i rozrywka Sport BIB 213 Hermeneutyka BSF 103 Podstawy formacji duchowej NTE 103 Wstęp do Nowego Testamentu NTE ___ Nowy Testament wyborcza OTE 103 Wstęp do Starego Testamentu OTE ___ Stary Testament wyborcza 303 Wprowadzenie do teologii 3 godziny Teologia fakultatywne 6 godzin / Teologii Biblijnej przedmiotów z dowolnej BIB, BMI GRK 333, 343, HEB 223, 333, 343, NTE, OTE, jest, lub zatwierdzonych kursów integracyjnych. ... [-]

BS w Business Administration Online

Online September 2018 Stany Zjednoczone Toccoa Falls

Jako Business Administration otrzymasz szeroką edukację, która nie tylko zapewni ci wiedzę biznesową i przygotowanie w prawdziwym świecie, ale także przyczyni się do twoich umiejętności komunikacyjnych i analitycznych potrzebnych do skutecznego działania w dzisiejszej gospodarce. [+]

Jako Business Administration otrzymasz szeroką edukację, która nie tylko zapewni ci wiedzę biznesową i przygotowanie w prawdziwym świecie, ale także przyczyni się do twoich umiejętności komunikacyjnych i analitycznych potrzebnych do skutecznego działania w dzisiejszej gospodarce. TFC zapewnia również wystarczającą liczbę obieralnych w programie, abyś mógł skupić się na obszarze osobistych zainteresowań lub wiedzy, takich jak marketing, w którym możesz się rozwijać. Nauczeni z biblijnej perspektywy integrującej wiarę i praktykę, kursy biznesowe dostarczają wiedzy o najlepszych praktykach biznesowych, umiejętnościach niezbędnych na rynku oraz możliwościach rozwoju biblijnego, aby stać się chrześcijańskimi przywódcami służby z silnymi standardami etycznymi i moralnymi w handlu, przemyśle organizacje non-profit, chrześcijańskie ministerstwa itp.... [-]


Bs w muzyce i edukacji muzycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 126 godziny September 2018 Stany Zjednoczone Toccoa Falls

Dział muzyczny istnieje po to, aby przygotować chrześcijańskich muzyków do kariery w zakresie performance, nauczania, muzyki kościelnej i różnych zawodów związanych z muzyką. Uczniowie rozwijają i dzielą się danymi przez Boga zdolnościami, uczestnicząc w zespołach, recitalach, koncertach, projektach usług i ministerstwach. [+]

Kontynuuj swoją pasję do muzyki w TFC!

Dział muzyczny istnieje po to, aby przygotować chrześcijańskich muzyków do kariery w zakresie performance, nauczania, muzyki kościelnej i różnych zawodów związanych z muzyką. Uczniowie rozwijają i dzielą się danymi przez Boga zdolnościami, uczestnicząc w zespołach, recitalach, koncertach, projektach usług i ministerstwach.

Dzięki tym doświadczeniom Dział Muzyki wprowadza całą osobę w proces uczenia się poprzez integrację zajęć programowych i zajęć ponadprogramowych i zapewnia integrację wiary i uczenia się, wraz z charakterem i intelektem. Takie podejście, wraz z kursami z teorii muzyki, historii muzyki, performance, umiejętności słuchowych, technologii muzycznej, humanistyki i teologii biblijnej, daje uczniom umiejętności, aby stać się bardzo cennymi w wybranej przez nich dziedzinie.... [-]


Licencjat

B.A. in Cross-Cultural Studies

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 126 godziny September 2018 Stany Zjednoczone Toccoa Falls + 1 więcej

Cross-Cultural Studies głównych wyposaża przyszłych liderów Sługi wiedzę, umiejętności i charakteru stosownych komunikować Ewangelię Jezusa Chrystusa do ludzi innych kultur z biblijnego światopoglądu. Naturalnie tworzy się z zasadami biblijnymi, głównych ofert zarówno w teorii jak i praktycznego stosowania umiejętności międzykulturowych i posługi poprzez kursy antropologii oprócz umiejętności oparte na strategii. [+]

Cross-Cultural Studies głównych wyposaża przyszłych liderów Sługi wiedzę, umiejętności i charakteru stosownych komunikować Ewangelię Jezusa Chrystusa do ludzi innych kultur z biblijnego światopoglądu.

ANT 363 religijne systemy wierzeń ANT 372 Socjolingwistyka ANT 483 Antropologia Projekt badawczy ICS 113 Prezenty, naprowadzania i Cele ICS 323 Religie świata

Cross-Cultural Studies rdzeniowy (26 godzin)

ICS 253 Historia Misji ICS 273 Church siew & Development ICS 383 Training & uczniostwie ICS 393 Wprowadzenie do wzrostu Kościoła ICS 453 Cross-Cultural Communication ICS 463 Strategia Misji ICS 473 Miejskie Ministerstwo i Praktyka ICS 493 misjologii Strategia projektu ... [-]

B.A. in Outdoor Leadership and Education

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 126 godziny September 2018 Stany Zjednoczone Toccoa Falls

[+]

3 godziny do wyboru z dowolnego komputera, nauki lub matematyki CED 113 Fundamenty dla chrześcijańskich ministerstw CED 453 Przywództwo Formation CED 463 Formacja duchowa OLE 103 Fundacje Outdoor Leadership & Education OLE 203 Wilderness First Responder OLE 213 Obóz Programowanie i Przywództwo OLE 223 Szlakiem Edukacja OLE 233 Rivers & Rocks: Umiejętności twarde OLE 313 Adventure oparte na edukacji OLE 323 Edukacja ekologiczna OLE 343 Expedition Moduł Zarządzanie OLE 433 Program Outdoor OLE 463 Seminarium Outdoor Leadership & Education OLE 473 Outdoor Leadership and Education Internship [-]

B.S. in Biology (Pre-Med) Major

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 126 godziny September 2018 Stany Zjednoczone Toccoa Falls

Biologia / Wydział Chemii Toccoa Falls College znajduje się w Clary Science Building i oferuje istotną szkolenie w zakresie nauk przyrodniczych dla nauczania sztuk wyzwolonych nauczał z perspektywy biblijnej. [+]

Ścisłej współpracy z kadry nauczycielskiej przekłada się również na możliwości pracy misji medycznej, a także pomoc i odniesień do możliwości badawczych poza kampusem. BSF 103 Podstawy formacji duchowej NTE 103 Wstęp do Nowego Testamentu NTE ___ Nowy Testament wyborcza OTE 103 Wstęp do Starego Testamentu OTE ___ Stary Testament wyborcza SYT 303 Wprowadzenie do teologii 3 godziny Teologia fakultatywne z syt Lub 6 godzin / Teologii Biblijnej przedmiotów z dowolnej BIB, BMI GRK 333, 343, HEB 223, 333, 343, NTE, OTE, syt, jest, lub zatwierdzone kursy integracyjne COM 113 Wprowadzenie do komunikatu POL 113 Freshman Kompozycja I POL 123 Freshman Skład II HUM 103 myśli zachodniej i kultura 3 godziny Literatura fakultatywne z AML lub ENG na 200- lub 300-level PSY 113 Psychologia ogólna lub PSY 243 Psychologia rozwojowa 3 godziny Historia fakultatywne w 100-, 200- lub 300-level 6 godzin przedmiotów z ANT 203, CSG 113, ECO 213, 223, GHY 213, POL 213 lub 213 SOC BIO 114 Biologia I BIO 124 Biologia II MAT 253 Wprowadzenie do statystyki MAT 323 Elementy Rachunku [-]

Filmy

video 1

video 2

Kontakt
Adres lokalizacji
107 Kincaid Dr.
Toccoa Falls, Georgia, 30598 US