University of Arkansas Fort Smith

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Arkansas - Fort Smith ( UAFS ) oferuje bogate, tętniące życiem środowisko do nauki. Małe klasy dają uczniom możliwość współpracy z profesorami i rówieśnikami oraz rozwijania kontaktów zawodowych na całe życie z wykładowcami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

University of Arkansas - Fort Smith dąży do zbudowania swojej reputacji jako regionalnego miejsca docelowego wysokiej jakości i niedrogiej edukacji, w którym zróżnicowani studenci i wykładowcy rozwijają się i osiągają sukcesy.

University of Arkansas - Fort Smith oferuje stopnie licencjackie i stowarzyszone, stopnie magisterskie i programy certyfikatów, wszystkie mające na celu przygotowanie studentów do odkrywania, wprowadzania innowacji i konkurowania w globalnej sile roboczej. Celowe skupienie się na coraz większej liczbie kursów wieczorowych, weekendowych i kursów online zapewniło większy dostęp do dorosłych uczniów, studentów pracujących w pełnym wymiarze godzin oraz studentów wojskowych i weteranów.

Dzięki najnowocześniejszym w kampusie i cyfrowym obiektom edukacyjnym, oprzyrządowaniu szkoleniowemu zgodnemu ze standardami branżowymi i najnowocześniejszej technologii badawczej, University of Arkansas - Fort Smith oferuje studentom aktualną, praktyczną edukację skoncentrowaną W przyszłości.

Lokalizacje

Fort Smith

Address
Grand Avenue,5210
72904 Fort Smith, Arkansas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: