Przeczytaj oficjalny opis

UH Hilo w skrócie

The University of Hawai w Hilo jest uczelnią państwową z prywatnym college'u atmosferze. Oferujemy małe liczebności klas, niski stosunek wykładowców-to-studenta i możliwości dla badań i praktyczne nauki.

W publicznej uczelni, University of Hawai w Hilo ma wyjątkową pozycję w państwie, oraz kraju, oferując rygorystyczny i interesujący program w przystępnej cenie czesnego. Wymagania przyjęć są umiarkowanie selektywne, umożliwiając ponadprzeciętne studentom możliwość korzystania z zalet małego doświadczenia szkolnego.

UH Hilo jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną dla osob college'ów i uniwersytetów Stowarzyszenia Zachodniej szkół i uczelni.

Ustanowiony:

 • 1947, kiedy UH Manoa rozpoczyna program Hilo
 • 1970 w University of Hawai w Hilo

Rola: Publiczne Liberal Arts and Science University of Hawai

Kalendarz:

 • 2 semestry 16-17 tygodni każda oraz
 • cztery tygodnie sesji intensywne lato i
 • sześć tygodni sesji zwyczajnej lato

Rekrutacja: 4043

Wydział w relacji student: 1:14

Średnia klasa: 20

Campus Rozmiar:

 • 115 akrów - Kampus Centralny
 • 33 arów - University Village Phase I (w trakcie opracowywania)
 • 10 arów - Akwakultura i wybrzeże Pacyfiku Centrum Zasobów
 • 110 akrów - Pana'ewa Farm
 • 163 akrów - UH Hilo Park Naukowo-Technologiczny (Makai)
 • 324 akrów - UH Hilo Park Naukowo-Technologiczny (Mauka)

Stopnie:

 • Bachelor of Arts (BA)
 • Bachelor of Science (BS)
 • Bachelor of Business Administration (BBA)
 • Bachelor of Science in Nursing (BSN)
 • Master of Arts (MA)
 • Master of Education (MED)
 • Master of Science (MS)
 • Doktorat (Ph.D.)
 • Lekarz praktyki pielęgniarskiej (DNP)
 • Doctor of Pharmacy (Pharm.D).

Majors:

 • 37 licencjackie
 • 8 Absolwent
 • 4 Doktoraty

Czesne: Zobacz stronę Czesne i opłaty

Najrozmaitszych Studenci

W 2014 roku, UH Hilo została uznana za najbardziej zróżnicowaną czteroletniego instytucji publicznych w kraju przez Chronicle of Higher Education.

Dlaczego studenci wybierają UH Hilo

Na wyspie Hawai'i, inspiracja jest wszędzie; to na ziemi, nieba i morza, w ludziach, których spotykamy na szlakach leśnych, rynków lokalnych, a także w naszych klasach. Zbudowany na nadmorskich stokach największym górskim na świecie, a w środku Pacyfiku, University of Hawai'i wyzwań Hilo, upoważnia i inspiruje naszych studentów. W społeczności uniwersyteckiej, zwracamy naszą inspirację z ludzi, których nazywamy "Ohana, a wyspa nazywamy dom.

Zainspirowany 'Aina

W Hawai'i wiemy gruntami, 'Aina, podtrzymuje nas. Ziemia jest czymś więcej niż zasobu; to nasze źródło życia. Otoczony niesamowitej kombinacji wysokich górach i głębokiego oceanu, bujne lasy deszczowe i suchych polach lawy, jesteśmy inspirowane zrozumieć nasz świat poprzez pogrubienie nauki i opieki dla naszego środowiska poprzez odpowiedzialne relacje z naszej ziemi dziennym i wspólnoty życia podtrzymuje.

Zainspirowany Discovery

Nasz dom wyspa została odkryta przez odważni podróżnicy i ich spuścizna inspiruje nas do pójścia w ślad za ich dwukadłubowymi kajaki. A kszta UH Hilo przeznaczony jest do odkrycia; od morza gwiazd supernowych, nasz nacisk na praktyczną naukę pozwala naszym studentom i ekspert wydziału odkrywać świat razem. Badania w tej dziedzinie, staże z lokalnych firm i organizacji, małej liczebności klas, które zachęcają szczerą wymianę myśli i naszych uniwersyteckich programach wymiany obsługiwane wszystkie spotykają się inspirować naszych studentów, aby odkryć swoje talenty i pasje poprzez odkrywania świata.

Zainspirowany Innowacji

Poprzez kultywowanie kreatywności, krytycznego myślenia i zrozumienia kulturowego, mamy przygotowanie absolwentów, które są gotowe do sprostania wyzwaniom 21-go wieku i przenieść świat do przodu. Czy nasi studenci przywrócenie rodzimych lasów, poprawy stanu zdrowia naszej lokalnej społeczności, komponując potężne historie lub projektowaniu bezpieczne lądowanie dla pierwszej załogowej misji na Marsa, biorą inspirację od wieków innowacji formułować kreatywne rozwiązania zakorzenione w ciężko zarobione mądrości z tych, którzy byli przed.

Zainspirowany Siebie

Unikalna dziedzictwo Hawai'i tka razem lei kultur, które szanuje nasze wspólne człowieczeństwo i wzywa nas do uczenia się od siebie nawzajem i widzą świat przez inny obiektyw. Nasze dynamiczne programy i tętniące życiem miejsce wyciągnąć studentów z całej Hawajach, na Pacyfiku, a świat, stwarzając możliwości akademickich i społecznych na UH Hilo, które można znaleźć nigdzie indziej na ziemi.

Zainspirowany You

Kiedy przychodzi do niego, że istniejemy, aby przygotować naszych studentów do wzmocnienia ich życie i przemienić świat, a ty jesteś naszą największą inspiracją. Głęboko zaangażowany w tworzenie tej okazji, UH Hilo prowadzi studia wyższe w przyszłość poprzez zapewnienie rygorystycznego, Domy doświadczeń uczelni w zasięgu ręki. Z najbardziej przystępnej rezydenta stawki czesnego państwa i milionów $ 45 przyznawana corocznie w ramach pomocy finansowej i stypendiów, staramy się przełamać bariery do szkolnictwa wyższego i otworzyć drzwi możliwości.

Na University of Hawai'i Hilo, znaleźć inspirację w wyjątkowej społeczności i niesamowitym otoczeniu, które otaczają nas każdego dnia. Jeśli kiedykolwiek był miejscem inspiracji, to jest to. Dołącz do nas i sprawdź co cię inspiruje.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

University of Hawaii, Hilo

Program KES zapewnia studentom szeroki wachlarz wysokiej jakości nauczania i możliwości w zakresie zdrowia, wychowania fizycznego, rekreacji i ćwiczeń. ... [+]

BA w dziedzinie nauk kinezjologii i ćwiczeń

Program KES zapewnia studentom szeroki wachlarz wysokiej jakości nauczania i możliwości w zakresie zdrowia, wychowania fizycznego, rekreacji i ćwiczeń. Co więcej, kursy aktywności umożliwiają osobie narażonej na różnorodne ćwiczenia fizyczne i możliwości poprawy ich ogólnego samopoczucia. Kursy z wykładami umożliwiają wstępne i zaawansowane przygotowania do edukacji, zarządzania i / lub coachingu, promocji zdrowia i nauk przyrodniczych, w tym psychologii sportu, treningu sportowego, fizycznej terapii i fizjologii ćwiczeń.

Cele uczenia się studentów w kierunku magistra

Student, który kończy studia Kinezjologii i Nauki Ćwiczenia, będzie mógł:... [-]

Stany Zjednoczone Hilo
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BBA

University of Hawaii, Hilo

... [+]

BBA w rachunkowości Albo:

Uwagi:

[-]
Stany Zjednoczone Hilo
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

University of Hawaii, Hilo

Program studiów licencjackich zapewnia umiejętności niezbędne studentom poszukującym kariery w astronomii, a także astronomom specjalistów zajmujących się badaniami, czło ... [+]

bs w astronomii

Astronomowie szukają odpowiedzi na niektóre z największych i najstarszych pytań w nauce: jak zaczął się Wszechświat? Jak to się skończy? Co jest w Wszechświecie? Jak tworzą się gwiazdy, planety, galaktyki i czarne dziury? Jak oni się kończą? Rozwiązanie tych pytań obejmuje fizykę, matematykę, chemię, biologię, informatykę, optykę i instrumentację, a nawet historię i filozofię stanowią pola towarzyskie. UH Hilo akademicki program astronomiczny wykorzystuje infrastrukturę astronomiczną Mauna Kea i uniwersyteckiego Parku Nauki i Technologii, aby zapewnić studentom wiedzę z zakresu astronomii i astrofizyki, a także szkolenie w nowoczesnych metodach obserwacyjnych astronomii.... [-]

Stany Zjednoczone Hilo
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Hawaii, Hilo

Informatyka nie jest nauką komputerową - jest to nauka rozwiązywania problemów przy użyciu komputera. Jeśli jesteś magistrem komputerowym, zobaczysz to w wielu formach - ... [+]

BS w dziedzinie informatyki

Informatyka nie jest nauką komputerową - jest to nauka rozwiązywania problemów przy użyciu komputera. Jeśli jesteś magistrem komputerowym, zobaczysz to w wielu formach - badaniu algorytmów, sprzętu komputerowego, języków programowania, systemów operacyjnych, projektowania baz danych i innych. Możliwości kariery są równie różnorodne - inżynier oprogramowania, menedżer bazy danych, administrator sieci, menedżer projektu i wiele innych. Amerykańskie Biuro Statystyki Pracy (US Bureau of Labour Statistics), część amerykańskiego Departamentu Pracy, przewiduje, że w latach 2006-2016 trzy z sześciu zawodów, które należą do najszybciej rozwijających się i rejestrujących największy wzrost liczbowy, będą dotyczyć związanych z nimi zawodów.... [-]

Stany Zjednoczone Hilo
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Hawaii, Hilo

Stopień licencjata z geologii jest rygorystycznym programem, który przygotowuje studentów do ukończenia studiów zawodowych jako profesjonalny geolog. ... [+]

Stopień licencjata z geologii jest rygorystycznym programem, który przygotowuje studentów do ukończenia studiów zawodowych jako profesjonalny geolog. Stopień licencjata jest podobny, ale jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych karierą w edukacji przyrodniczej lub zarządzaniu zasobami naturalnymi. Osoby nieletnie z dziedziny geologii i nauki o kosmosie są dostępne dla studentów, którzy chcą zdobyć specjalizację z nauk o morzu, astronomii, geografii lub nauk przyrodniczych.

zdjęcie studenta CSAV z lawą Ośrodek Badań Aktywnych Wulkanów (CSAV) to program szkoleniowy i towarzyski ustanowiony przez legislaturę stanu Hawai'i w 1989 roku. Zlokalizowany w budynku geologii UH Hilo , misją CSAV jest zapewnienie szkoleń i informacji na temat wulkanu i naturalne zagrożenia występujące na Hawajach i na całym świecie. Odbywa się to poprzez różne programy: zasięg publiczny, w tym wizyty w szkołach oraz prezentacja publicznych wykładów i sympozjów; letni program szkolenia naukowców z krajów rozwijających się w zakresie technik monitorowania i reagowania na zagrożenia wulkaniczne; kilka projektów badawczych; oraz przygotowywanie publicznych programów informacyjnych na temat gotowości i reakcji na zagrożenia naturalne dla mieszkańców Hawai'i.... [-]

Stany Zjednoczone Hilo
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Hawaii, Hilo

Ten utwór studiów zapewnia studentom z różnych kursach naukowych na zwierzętach, jak również ważne kursy w rolnictwie, dzięki czemu będą lepiej przygotowani do rynku prac ... [+]

BS w rolnictwie

Ten utwór studiów zapewnia studentom z różnych kursach naukowych na zwierzętach, jak również ważne kursy w rolnictwie, dzięki czemu będą lepiej przygotowani do rynku pracy. Celem tego programu jest przygotowanie studentów do pracy w gospodarstwach rolnych i zwierząt gospodarskich na ranczo lub uzyskania pozycji w branży produkcji zwierzęcej lub dziedzin pokrewnych.

Byli uczniowie podjęły stanowiska w gospodarstwach hodowlanych, mleczarniach, rancza, ośrodków jeździeckich, stacje eksperymencie stacjach kwarantanny, klinikach weterynaryjnych i ogrodach zoologicznych. Możliwości zatrudnienia występują również z agencjami rządowymi i zwierząt gospodarskich i pasz firm.... [-]

Stany Zjednoczone Hilo
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Hawaii, Hilo

Marine Science to dobrze opracowany i wielodyscyplinarny program, który został starannie zaprojektowany w celu pełnego wykorzystania wyjątkowej różnorodności środowisk mo ... [+]

BS w Nauce Morskiej

Marine Science to dobrze opracowany i wielodyscyplinarny program, który został starannie zaprojektowany w celu pełnego wykorzystania wyjątkowej różnorodności środowisk morskich dostępnych do nauki na wyspie Hawai'i. Przed wykładami wstępnymi i kursami laboratoryjnymi w zakresie ogólnej oceanografii i biologii morskiej są kursy średniozaawansowane w zakresie ekologii i ewolucji morskiej, metody morskie oraz aplikacje statystyczne w nauce morskiej. Najbardziej zaawansowany poziom programów studiów obejmuje specjalistyczne kursy z dziedziny oceanografii geologicznej, chemicznej, fizycznej i biologicznej oraz przedmiotów obieralnych. Program kończy się sekwencją typu capstone, umożliwiając studentom skoncentrowanie się na niezależnych projektach związanych z badaniami lub stażami praktykowanymi.... [-]

Stany Zjednoczone Hilo
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
University of Hawaiʻi at Hilo
200 W. Kāwili St.,

Hilo, Hawaii, HI 96720-4091 US
Social Media