University of South Carolina Beaufort

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

GZW. Odkryty.

University of South Carolina Beaufort to niewielki, uczelnia publiczna o nieco ponad 1.750 studentów z całego świata. Z jego dziedzictwo sięga Beaufort College pod koniec 1700 roku, GZW nadal odgrywa dużą rolę w potężnych futures naszych studentów, wykładowców i pracowników i społeczności, którym służymy całym Low kraju.

GZW jest dynamiczną i żywą społeczność akademicka, która służy Lowcountry i poza nią.

Prowadzeni przez kanclerz Al M. Panu, Uniwersytet posiada dwa kampusy położone w samym sercu Lowcountry-kampusu Hilton Head bramy w Bluffton, SC, i zabytkowego kampusu Beaufort w Beaufort, SC Te dwa kampusy przynieść potężne futures do życia poprzez: • 30 programów akademickich i kierunków, które zawierają wyjątkową instrukcji, rozległe praktyczne nauki i wiodących zasobów i technologii.

• Miejsce w sąsiedztwie światowej klasy ośrodków w Hilton Head Island, historycznie bogatą oprawę artystyczną w Beaufort, i wiele więcej, aby podnieść hands-on nauki.

• Stosunek studentów do wykładowców z 17: 1, który zapewnia wysoce zindywidualizowane środowiska uczenia się.

• Główny szans edukacyjnych w naprawdę przystępnej cenie, od GZW jest znany jako najbardziej przystępnej instytucji czterech lat, w stanie Karolina Południowa.

• możliwości badawcze w state-of-art laboratoria, a Badawczo Stypendium Dzień Studenta, a zdolność do przedstawienia badań na poziomie krajowym i publikuje w czasopismach krajowych przestrzegane.

Nasze kampusów

Odkryj nasze dwa kampusy

University of South Carolina Beaufort jest najszybciej rozwijającą się instytucją cztery lata w Południowej Karolinie. Z malowniczym widokiem na state-of-the-art udogodnienia, małej liczebności klas do tętniącego życiem kampusu życia, odkrywania potężne przyszłość w jednej z GZW w dwóch kampusach-Hilton Head Gateway i Historic Beaufort.

Hilton Head Gateway - Kampus

Kampus Hilton Head Bramka w Bluffton, SC, jest najnowszym lokalizacji Uniwersytetu South Carolina w odległości krótkiej przejażdżki od Hilton Head Island, który oferuje możliwości nauki światowej klasy badań biologii do internowania w światowych ośrodkach klasy.

Nasz 200-hektarowej, nowo wybudowany kampus oferuje wszystkie udogodnienia i wyposażenie potrzebne do życia uczelni. Palmetto wsi, obudowa kampus Hilton Head Gateway, oferuje siedem w pełni wyposażonych, apartament stylu akademików wyposażone obszary wspólnego życia i kuchnia w każdym pokoju.

Campus Center 26.000 metrów kwadratowych znajduje się także księgarnia, jadalnia, uniwersalny pokój, miejsce spotkań studentów oraz salon studencki.

Historyczne Beaufort Campus

Historyczne kampus Beaufort znajduje się na Intracoastal wodnych w centrum miasta Beaufort, SC, gdzie można żyć i studiować blisko pretensjonalnymi sklepów, restauracji i na nabrzeże, a wszystko to w bogatej historii miasta z tak wiele do zaoferowania.

Z historią sięgającą 1795 roku, kampus znajduje się Centrum Sztuki znajduje się serwer wystawy, koncerty, wydarzenia teatralne i inne występy-wszystkie w zabytkowej, malowniczej i tętniącej życiem społeczności. Studenci mogą również mieszkają na terenie kampusu w Białym Domu Łaski, nowo odrestaurowanej sali zamieszkania, który posiada pełnowymiarową kuchnię, sypialnie, a w domu pranie.

Początki przynieść możliwości i GZW jest na początku programów, zwyczajów i tradycji. To ekscytujący czas w wyjątkowym miejscu.

Lokalizacje

Beaufort

Address
801 Carteret Street
29902 Beaufort, Karolina Południowa, Stany Zjednoczone

Hilton Head Island

Address
One University Boulevard
29909 Hilton Head Island, Karolina Południowa, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium