Przeczytaj oficjalny opis

University of Wisconsin-Green Bay przyjmuje podejście big-picture do edukacji, co stanowi unikatowy sposób uczenia, swojej pasji i swojej perspektywy.

Wynoś się z klasą i na polu, z rzeczywistych praktyk i możliwości badawczych absolwent stylu. Za zadanie patrzeć na problemy i rozwiązania z różnych perspektyw. Zdobyć praktyczne doświadczenie dzięki ścisłej współpracy z wybitnych członków wydziału.

Zostań wzbogacona przez imponujących staży; dostać pracę, która płaci na wiele sposobów jako pracownik studentów na kampusie; baw się z ludźmi o podobnych poglądach poprzez połączenie jednego z naszych ponad 100 klubów i organizacji; sprawiają, że większość twoich lat mieszkających na terenie kampusu uczelni; stać się liderem pośrednictwem samorządu studenckiego; Lepszy świat z pracy społecznej; i zobaczyć go więcej przez wielu naszych możliwości nauki i podróżowania na całym świecie.

Pracodawcy wierzą podejście UWGB do szkolnictwa wyższego - studia nasz świat z różnych punktów widzenia - jest lepszym sposobem na przygotowanie się do 21 wieku kariery. Wierzymy, że jest to lepszy sposób na poznanie uczelni. Numery wspierać w ten sposób: 97% naszych studentów są zatrudnieni w grad szkoły, albo w wojsku, w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły. W karierze i we wspólnocie, absolwenci UW-Green Bay wpływ na życie innych w pozytywny sposób. To jest edukacja, która przemienia.

Życie w UW-Green Bay Wspólnoty

Każdy wie, że Zielona Zatoka Jest znany z Lambeau Field i Packers, ale miasto rozwija się również w innych zawodowych i rekreacyjnych sport, przemysł high-tech i produkcyjnych, a także szeroki wachlarz możliwości w dziedzinie sztuki.

UW-Green Bay cieszy się parku podobne ustawienie z widokiem zatokę jeziora Michigan w Green Bay. Na około jednej mili kwadratowej, kampus jest jednym z największych w kraju. Znaczna część areału jest poświęcony obszarów naturalnych, z centralnym kampusie graniczy z jednej strony zatoki, az drugiej przez silnie zalesione Niagara skarpa. Około 2000 studentów mieszka na terenie kampusu. Studenci znaleźć mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu, w tym NCAA Division I lekkiej atletyce i występy wielkich nazwisk artystów w Events Center Weidner Center i Kress. Przywództwo istnieją możliwości poprzez Stowarzyszenie Samorządu Studenckiego. Student Good Times Programming Board umożliwia programowanie społeczną, kulturalną, rekreacyjną i edukacyjną. Studenci znaleźć najnowsze hity Hollywood i klasyki College na popularnej serii filmowej i działa w tym komików, hipnotyzerów i up-and-najbliższych zespołów w kalendarzu koncertowym. Ponad 125 klubów i organizacji koncentrują się na szczególnych interesów.

UWGB Sztuka i Przedstawienia

W UW-Green BayZnajdą Państwo kampus, która ceni sztuki wizualne i wydajność. Nasze angażujące członków wydziału przygotowanie studentów do pracy zawodowej w studio sztuki, fotografii, projektowania graficznego, zarządzania sztuki, historii sztuki, edukacji artystycznej, muzyki, wychowania muzycznego i teatru i tańca. Studenci wykonują swoją pracę i wykazują w obiektach najwyższej klasy w tym chwalony Weidner Center for Performing Arts i cenionych Lawton Gallery, a także w mniejszych lokali i studiach.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

University Of Wisconsin - Green Bay

Zarówno Business Administration większe i mniejsze są interdyscyplinarne. "Interdyscyplinarne" oznacza, że ​​gdy uczniowie działalności administracji zapoznanie się z dan ... [+]

Rozwijanie Cię jako zaangażowanego uczącego się więc stać się profesjonalnym liderem jest to, co robimy. Cofrin School of Business koncentruje się na przygotowywaniu się do sukcesu zawodowego poprzez kursach, stażach i profesjonalnych imprez rozwojowych. Zarabianie swój stopień będzie przygotować się do konkurencji, szanowanych kariery i którą ścieżkę wybrać należy do Ciebie!

Austin E. Cofrin School of Business oferuje stopniu koncentruje się na pomocy osobom uczącym się i angażują się profesjonalnych liderów w obrębie aglomeracji Northeast Wisconsin i poza nią. Poszukujemy osób, które szukają angażowanie szans edukacyjnych, sukces zawodowy i innowacyjnych rozwiązań biznesowych.... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

University Of Wisconsin - Green Bay

Wszystkich Programy technologiczne Inżynieria to silne podstawy sztuk wyzwolonych wraz z liczbą praktycznych doświadczeń w tym doświadczenie zwieńczeniem lub stażu, który ... [+]

Połącz praktyczne uczenie się z zajęć akademickich, i przygotować się do pracy w żądanie w rozwijających się dziedzin techniki inżynierskiej. Współpracujemy z liderami regionalnych i uczelni technicznych, tak, że będzie przygotowane na ciągle zmieniającym się rynku. Zdobądź umiejętności technicznych, które uczynią cię ekspertem, i krytycznego myślenia, które pozwoli Ci niezbędne.

Misja programu

Wszystkie programy inżynieria obejmują silną bazę sztuk wyzwolonych wraz z szeregiem praktycznych doświadczeń, w tym doświadczenie zwieńczeniem lub praktyki, które często będą pracować z firmami i organizacjami na terenie Wspólnoty.

Electrical Engineering Technology ... [-]
Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

University Of Wisconsin - Green Bay

Miejskie i Studiów Regionalnych rozwija się osoby, które chcą coś zmienić w ich społeczności: różnica w co dzieje się starszych dzielnic w okresie transformacji; Różnica ... [+]

Miejskie i Studiów Regionalnych rozwija się osoby, które chcą coś zmienić w ich społeczności: różnicę w co dzieje się starszych dzielnic w okresie transformacji; Różnica w tym, co się stanie, jak nowe wspólnoty podmiejskie są planowane i wykonane; i różnice w życiu i dobre samopoczucie osób w całej aglomeracji miejskich, jak i wiejskich.

URS Oferuje studentów okazję zapoznać się z pojęciami, które będą przydatne, czy stać ich organizatorzy społeczni, prawnicy, miasto lub regionalnych planistów, architektów, nauczycieli, specjalistów rozwoju gospodarczego, dziennikarze, pracownicy socjalni, kierownicy miasto lub wybierają karierę w biznesie.

... [-]
Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

kursy laboratoryjne są krytyczne częścią biologii człowieka dur. Istnieje różnica między studiuje nauki i uprawiania nauki. Wykład poprowadzi kursy w badaniach naukowych. ... [+]

kursy laboratoryjne są krytyczne częścią biologii człowieka dur. Istnieje różnica między studiuje nauki i uprawiania nauki. Wykład poprowadzi kursy w badaniach naukowych. kursy laboratoryjne budować na wiedzy produkować know-how i przygotowanie studentów do nauki. Projekty badawcze mają studenci naukę. Wykład, laboratorium, a badania są ważnymi składnikami Human Biology dur.

Przegląd

Program Human Biology oferuje interdyscyplinarne studia I-dur i moll. Naszym celem jest dostarczenie studentom programu nauczania, który ułatwia zrozumienie organizmu ludzkiego od biologicznych, medycznych, behawioralnych i żywieniowych perspektyw.

Nasz program opiera się na wiedzy wykładowców z różnych dyscyplin naukowych, w tym biologii (Biologii Molekularnej i Komórkowej), genetyki, ewolucji, reprodukcji, immunologii, farmakologii, fizjologii ćwiczeń fizjologii, neurobiologii, żywienia, nauki o żywności, chemii biochemii i fizyka.... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Test UW-Green Bay Program chemii jest zintegrowana progresja wykładowej i laboratoryjnej instrukcji, która ma na celu przekazanie studentom umiejętności potrzebnych przez ... [+]

Test UW-Green Bay Program chemii jest zintegrowana progresja wykładowej i laboratoryjnej instrukcji, która ma na celu przekazanie studentom umiejętności potrzebnych przez chemików dziś. Umiejętności te obejmują solidne zrozumienie zasad chemicznych, praktyczne szkolenie w zakresie korzystania z nowoczesnych przyrządów, doświadczenie w projektowaniu doświadczeń i umiejętności analizy danych i prezentowania wyników. Uczniowie są zachęcani do udoskonalenia tych umiejętności, angażując się w badania. Większość UW-Green Bay ma możliwości chemii kierunkach do pracy w charakterze asystentów badawczych w projektach wydziału, lub prowadzenia własnych, niezależnych projektów. UW-Green Bay wydziału zajmują się badaniami na temat katalizy chemicznej, chemii zol-żel, syntezy produktów naturalnych, alternatywne i odnawialne źródła energii, chemii ultradźwięków, polimerowego syntezy środków powierzchniowo czynnych i stosowania, mezoporowatości syntezy materiału i aplikacji, chemia kolorów (obliczeń), fotokatalizę, czujniki chemiczne środowisko, biochemii i biologii molekularnej. Doświadczenie w pracy jest bardzo ważne przy wejściu na rynek pracy oraz stosowania się do studia i szkoły zawodowe. ... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Koncepcją zorganizowaniem tego dur jest informacją - jego struktury w werbalnych, wizualnych, pośredniczy i ilościowych formach; jej przechowywanie, analiza, ocena, przet ... [+]

Koncepcją zorganizowaniem tego dur jest informacją - jego struktury w werbalnych, wizualnych, pośredniczy i ilościowych formach; jej przechowywanie, analiza, ocena, przetwarzanie i przekazywanie przez obu maszyn i ludzi. Program zależy od obecnych technologii i będzie się rozwijać, jak technologie zmieniają. Studenci mogą spodziewać programowych dodatków i powinny skonsultować się z doradcą wcześnie i często, aby mieć świadomość, oczekujących zmian.

Program nauczania w zakresie szeroko w kilku dyscyplinach, z których wszystkie są reprezentowane w podstawowych wymogów. Są to informatyka, językoznawstwo, psychologię poznawczą, teorii komunikacji, komunikacji organizacyjnej i zarządzania, matematyki, danych i technologii informacyjnych i język. ... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Departament Misja Komunikacja jest rozwijanie podstawowych umiejętności w zakresie komunikacji ustnej, pisemnej i wizualnej dla naszego interdyscyplinarnego programu. ... [+]

Test Wydział Komunikacji Misja jest rozwijanie podstawowych umiejętności w zakresie komunikacji ustnej, pisemnej i wizualnej dla naszego interdyscyplinarnego programu. Wszyscy studenci powinni mieć podstawową kompetencję w każdym z tych obszarów, w celu zwiększenia ich skuteczności w wybranej dziedzinie komunikacji naciskiem. Uczniowie powinni mieć koncepcyjne znajomość głównych teorii komunikacji i wpływ technologii na proces komunikacji.

Nabyte umiejętności

Wybór obszaru badań jest ważna decyzja, ponieważ będzie kształtować swój styl myślenia i umiejętności osobistych na resztę swojego życia. Poniżej wymieniono wiele umiejętności będziesz udoskonalenia w programie. Niektóre umiejętności są ważniejsze w niektórych obszarach nacisk niż w innych. ... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Program Muzyka jest liderem w dziedzinie sztuki scenicznej na Uniwersytecie Wisconsin-Green Bay zapewniając edukację muzyczną w wykonaniu uziemieniem, historycznych, i ko ... [+]

Test Program muzyczny jest liderem w dziedzinie sztuk performatywnych na Uniwersytecie Wisconsin-Green Bay zapewniając edukację muzyczną w wykonaniu uziemieniem, historyczne i kontekstów kulturowych. Program oferuje kursy muzyczne do wszystkich studentów Uniwersytetu poszerzyć swoją wiedzę i korzystania z muzyki jako sztuki. Oferujemy kompleksowy wachlarz doświadczeń, które mogą być zindywidualizowane w kontekście wybitnego Sztuki wyzwolone i udogodnienia na wieloaspektowy uczelni. Zespoły muzyczne są otwarte dla wszystkich studentów, którzy pomyślnie Audition. Wspaniałe doświadczenia muzyczne i dobrze edukacja muzyczna zaczynają się wybitnych wykładowców. Na UW Green Bay studenci mają możliwość studiowania z ekspertami na ich instrumentu lub głosu. Nasz wydział profesjonalnych muzyków są kreatywni artyści, którzy sprawiają, że nauczanie ich priorytet. ... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Nauk środowiskowe głównym przygotowuje studentów do analizy, zrozumieć i rozwiązać problemy środowiskowe. ... [+]

Test Environmental Science główną przygotowuje studentów do analizy, zrozumienia i rozwiązywania problemów ochrony środowiska.

Program studiów w Environmental Science-dur ma charakter interdyscyplinarny, podkreślając zintegrowanego podejścia do wiedzy w tej dziedzinie. Ponieważ badanie problemów środowiskowych wymaga dogłębnego zrozumienia zasad naukowych, Environmental Science głównym jest uziemiony w dziedzinie nauk przyrodniczych i matematyki. Program zawiera składnik nauki społecznej, dzięki czemu studenci mogą uzyskać zrozumienie środowiska kwestiach gospodarczych i politycznych. Pole doświadczeń, staże i practicums są podkreślone.

To ważne pomaga rozwinąć następujące umiejętności i zdolności:... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Rozwój człowieka jest interdyscyplinarny program, który bada ludzki wzrost, rozwój i zmiany, i że konceptualizuje go jako ustawicznego procesu. Proces odbywa się w wielu ... [+]

Human Development jest interdyscyplinarny program, który bada ludzki wzrost, rozwój i zmiany, i że konceptualizuje go jako ustawicznego procesu. Proces odbywa się w wielu różnych sytuacjach, i obejmuje rozwój biologiczny, poznawczego, emocjonalnego, społecznego i moralnego.

Rozwój człowieka jest odpowiednia główną lub drobne dla studentów, którzy planują każdy rodzaj kariery, która polega na pracy z ludźmi i pomoc w rozwiązywaniu problemów ludzkich. Ponieważ jest to humanistycznych głównym, możliwości rozwoju zawodowego są zróżnicowane, ale wiele opcji mieszczą się w szerokim zakresie usług człowieka, edukacji i biznesu. Alumni pracowałem jako pracowników o przemocy domowej schronisku, menedżerów przypadków w biurze opieki społecznej, jak i pracowników do grup wsparcia, takich jak AARP. Inni absolwenci są zaangażowane w karierze związanych z edukacją, takich jak edukacyjnego wsparcia, przedszkola i przedszkoli oraz uczniów szkół średnich. Innym obszarem, w którym wiele kierunków poszukiwania pracy jest świat biznesu, zarówno w sprzedaży, obsługi klienta, a nawet zasoby ludzkie. Human Development także studenci realizować absolwent i szkolenia zawodowego w dziedzinach takich jak rozwój człowieka i rodziny, gerontologii badania, społeczności i zdrowia publicznego, spraw edukacji / studentów wyższych, małżeństwa i terapii rodzinnej, prawa i innych dziedzin. Wstęp jest wysoce selektywne i wymaga bardzo silne wyższe wykształcenie. Doradców Wydział może pomóc uczniom dostosowania ich wybór planu akademickiego i obieralnych do ich indywidualnych celów zawodowych. Jak tylko jeden przykład, choć niewielkie, nie jest wymagane do ukończenia z Human Development dur, małoletnie lub podwójne kierunków w takich dziedzinach jak gospodarka, biologii człowieka, Publicznego i Spraw Środowiska, Kobiet i Gender Studies i Psychologii mogą być pomocne... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Test kierunek polityki Środowiska i Planowania, oferowanych przez Departament Spraw Publicznych i Środowiskowych, To program badania środowiskowe z siedzibą w naukach spo ... [+]

Test kierunek polityki Środowiska i Planowania, oferowanych przez Departament Spraw Publicznych i Środowiskowych, To program badania środowiskowe z siedzibą w naukach społecznych.

Jest on na celu przygotowanie studentów do różnych trudnych zawodów obejmujących planowanie, analiza, projektowanie i administrowanie polityk i programów dotyczących środowiska naturalnego i ludzkiego roboty. Ta interdyscyplinarna głównym nadaje się również przygotowanie do dalszej nauki w szerokim zakresie, w tym studia podyplomowe studia ochrony środowiska, porządku publicznego, administracji publicznej, prawa, planowania urbanistycznego i regionalnego oraz dziedzin pokrewnych. Przez to głównym, uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności w planowaniu i podejmowaniu decyzji, porządku publicznego, systemów politycznych i gospodarczych, i nauk środowiskowych i zdolności analityczne nabycia udziału w tych procesach, które będą kształtować jakość środowiska w przyszłości. ... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

W programie księgowym można zdobyć zarówno wiedzę pogłębioną rachunkowości oraz szerokie doświadczenie w biznesie potrzebne do zrozumienia roli rachunkowości w świecie bi ... [+]

Dyscyplinarny

Zarówno większe i mniejsze w rachunkowości są dyscyplinarne. "Dyscyplinarna" oznacza, że ​​wszyscy studenci otrzymują rachunkowości i dokładne szkolenie intensywne w księgowości. Ponad 90 procent UW-Green Bay rachunkowości absolwentów zwykle znaleźć zatrudnienie w wybranej kariery w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły. Badania wskazują, że absolwenci absolwentów postrzegają program księgowe bardzo pozytywnie, ich program studiów przygotowuje je bardzo dobrze dla ich kariery, jakość wydziału rachunkowości jest "doskonała" i zdecydowanie polecam program do innych. Ostatnie badania wskazują również, że ponad 30 procent absolwentów rachunkowości przejść wszystkie cztery części egzaminu CPA podczas pierwszego posiedzenia; z tych, którzy go po raz drugi, 75 procent przejść wszystkie cztery części. Liczby te porównać bardzo pozytywnie o średnich krajowych, gdzie pierwsza klasa podanie czasu wynosi około 20 procent. ... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Organizacje Sztuka dokonać społeczności ożywają - od symfonii do zespołów jazzowych, teatry, muzea ogrody rzeźby do świetlic artystycznych, publicznego radia na festiwala ... [+]

Organizacje Sztuka dokonać społeczności ożywają - od symfonii do zespołów jazzowych, teatry, muzea ogrody rzeźby do świetlic artystycznych, publicznego radia na festiwalach. Wszystkie z tej działalności jest możliwe przez kierowników artystycznych.

Zarządzania sztuką może być ekscytujące, spełniające kariery dla kogoś, kto lubi być blisko sztuki i artystów i chce pracować za kulisami, aby sztuka zdarzyć. Menedżerowie Sztuka pracować za kulisami przynieść sztuki i publiczność razem - pozyskiwanie funduszy, marketingu, organizacji wolontariuszy i ułatwienia programów.

W UW-Green Bay, Arts Management jest zarówno duże i drobne, Wielu studentów sparować Zarządzanie Arts większych lub mniejszych w badaniach w dziedzinie muzyki, studio sztuki, teatru, tańca, galerii i muzeów praktyk, angielskim, czy historii. ... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Program Biologia zapewnia wgląd w systemach żywych od poziomu sub-komórkowej na poziomie ekosystemu. Biologia główną przygotowuje studentów do pracy w biologii komórkowej ... [+]

Test Program Biologia zapewnia wgląd w systemach żywych od poziomu sub-komórkowej na poziomie ekosystemu. Biologia główną przygotowuje studentów do pracy w biologii komórkowej i molekularnej, biochemii, biologii roślin i zwierząt, genetyki, fizjologii, ekologii i biologii w terenie. Program może być opracowany, aby przygotować się do medycznej, dentystycznej, weterynaryjnej, rolnictwa, lub innych szkół zawodowych lub absolwentów studiów. Głównym ustanawia również podstawę dla interdyscyplinarnych kariery w zarządzaniu zasobami biologicznej, biologii człowieka, nauk żywieniowych, nauki i komunikacji (pisemnie technicznych, dziennikarstwa i interpretacji przyrody). ... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Systematyczne badania ekonomii pomaga lepiej zrozumieć ten złożony system rynkach, przedsiębiorstwa (na zysku, państwowych i prywatnych, a nie dla zysku), związki i wiele ... [+]

Ekonomia jest wszędzie! Jako pracownicy, konsumenci, a czasem właściciele firm wszystkie z nas w naszych codziennych działaniach zyskał pewną wiedzę na temat sposobu funkcjonowania gospodarki. Wiedza ta jednak nie jest ciągły i dokładny. Nowoczesna gospodarka jest bardzo skomplikowany system instytucji społecznych. Systematyczne badania ekonomii pomaga lepiej zrozumieć ten złożony system rynkach, przedsiębiorstwa (na zysku, państwowych i prywatnych, a nie dla zysku), związki i wiele innych grup interesów gospodarczych i politycznych, które mają wpływ na gospodarkę i Rola rządu.

Oto kilka podstawowych pytań praktycznych studium ekonomii pozwala zrozumieć.

... [-]
Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Program Computer Science jest o rozwiązywaniu problemów i zdolność do uczenia się nowych pomysłów i stosuje je. ... [+]

Test Program informatyka chodzi o rozwiązywanie problemów i zdolność do uczenia się nowych pomysłów i stosuje je. To dlatego, że serce projektowania oprogramowania nie jest językiem lub środowiska deweloper, ale zdolność do zdefiniowania problemu, analizować różne składniki, a projekt i oceny potencjalnych rozwiązań, z których wszystkie podlegają ograniczeniom i ograniczeń tkwiących w danym komputerze.

Studenci muszą zrozumieć, że w branży nie musi być czymś więcej niż tylko programem roboczym. Dobre oprogramowanie musi nie tylko działać, ale muszą być w pełni udokumentowane, wyraźnie napisane, i łatwo modyfikować, aby sprostać zmieniającym się i jeszcze dalej idące żądania.... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Humanistyczne obejmują te pola, które studiują człowieka projekty różnego rodzaju. Więc humanistyczne obejmują badania literackie, filozofii, historii, historii sztuki (w ... [+]

Humanistyczne obejmują te pola, które studiują człowieka projekty różnego rodzaju. Więc humanistyczne obejmują badania literackie, filozofii, historii, historii sztuki (w tym historii i nauki), języków obcych, studiów kulturowych (w tym studia pierwszego Narodów), muzykologii, studiów interdyscyplinarnych i części takich dziedzinach, jak psychologia, antropologia i socjologia ,

Istnieją dwa rodzaje poziomów stopni licencjackich: a) te, które szkolić się do konkretnych kariery, oraz b) tych, które kształcą, aby móc zostać przeszkoleni do szerokiej gamy kariery.

Przykłady stopni, które szkolą cię zadaniu kariery są pielęgniarstwa, rachunkowość i prace społeczne. Te stopnie szkolić się również do wykonywania określonego zawodu, ale nie przygotować się dobrze do przeszkolenia do wielu innych zawodów. ... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Politologia obejmuje badania rządu, polityki i polityki społecznej zarówno w Stanach Zjednoczonych oraz w innych ustawień na całym świecie. Jesteśmy niewielki program, al ... [+]

nauki polityczne obejmuje badania rządu, polityki i polityki społecznej zarówno w Stanach Zjednoczonych oraz w innych placówkach na całym świecie. Jesteśmy niewielki program, ale oferujemy kursy w amerykańskim rządzie i polityce, polityki publicznej i administracji, teorii politycznej, polityki porównawczej i stosunków międzynarodowych. Wydziału w programie są aktywne w dziedzinie badań naukowych i publikacji, a także poświęcone nauczaniu.

Oprócz prac rządu i sprawowania władzy, we wszystkich kursach staramy się rozwijać ważne umiejętności krytycznego myślenia i analizy, w komunikacji idei. Wierzymy, że te umiejętności są niezbędne do pracy w prawie, administracji, biznesu, dziennikarstwa i polityki. ... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Test Projekt Arts główną jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani graficzne, Środowiska i zakresie komunikacji wizualnej rozszerzającej. Program przewiduje ... [+]

Test Projekt Arts główną jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani graficzne, Środowiska i zakresie komunikacji wizualnej rozszerzającej. Program przewiduje formalnego wykształcenia w zakresie projektowania, z naciskiem na promowanie rozwoju rozwiązywania problemów i projektowania umiejętności, które są praktyczne, przenośne i trwałe w szybko zmieniających się, napędzane technologicznie, kreatywne pola.

Test Projekt Arts główną składa się z Studio Sztuki, projektowanie graficzne, projektowanie środowiska, Komunikacji i kursy angielskiego kompozycji. Szerokość programu odzwierciedla interdyscyplinarny charakter programu i jest tak skonstruowane, aby wspierać intelektualny i estetyczny zrozumienia komunikacji wizualnej, projektowania środowiska i wspieranie rozwoju umiejętności rozwiązywania problemów. ... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Wisconsin - Green Bay

Psychologia jest systematyczne i naukowe badanie zachowania i doświadczenia. Ma ona na celu wyjaśnić, jak fizjologiczne, osobiste, społeczne i środowiskowe warunki Wpływ ... [+]

Psychologia jest systematyczne i naukowe badanie zachowania i doświadczenia. Ma ona na celu wyjaśnić, jak fizjologiczne, osobiste, społeczne i środowiskowe warunki Wpływ myśli i działania. Badania z ludźmi ma na celu zrozumienie, przewidywanie, i zachowanie wpływu.

Przegląd

W ubiegłym wieku, psychologia została przeniesiona z bycia oddział filozofii jest zarówno nauką eksperymentalną aktywna pomoc zawód. Rozwijała się kilka specjalistycznych podobszary z ognisk obejmujących z poziomu komórki nerwowej (np neuronalne podłoże pamięci) do społeczeństwa (np rozwojowych konsekwencje programu Head Start).

Silne zrozumienie psychologii wymaga znajomości podejścia i treści każdego z jego podobszarów. Studenci zdobywają tę wiedzę wypełniając kursy w czterech głównych rdzeni: Fizjologiczne / poznawcza, społeczna / osobowości, rozwojowa i kliniczna. Oni wybierają dodatkowe kursy, aby zaspokoić indywidualne potrzeby z pomocą doradcy psychologii. Ponadto, studenci, którzy główne w psychologii uczą się oceny artykułów naukowych oraz do projektowania, prowadzenia i eksperymenty raport.... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Top 10 Reasons to Come to UW-Green Bay

UW-Green Bay Transforming Lives

Dreams at UWGB