University Of Wisconsin - Green Bay

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Wisconsin-Green Bay przyjmuje podejście big-picture do edukacji, co stanowi unikatowy sposób uczenia, swojej pasji i swojej perspektywy.

Wynoś się z klasą i na polu, z rzeczywistych praktyk i możliwości badawczych absolwent stylu. Za zadanie patrzeć na problemy i rozwiązania z różnych perspektyw. Zdobyć praktyczne doświadczenie dzięki ścisłej współpracy z wybitnych członków wydziału.

Zostań wzbogacona przez imponujących staży; dostać pracę, która płaci na wiele sposobów jako pracownik studentów na kampusie; baw się z ludźmi o podobnych poglądach poprzez połączenie jednego z naszych ponad 100 klubów i organizacji; sprawiają, że większość twoich lat mieszkających na terenie kampusu uczelni; stać się liderem pośrednictwem samorządu studenckiego; Lepszy świat z pracy społecznej; i zobaczyć go więcej przez wielu naszych możliwości nauki i podróżowania na całym świecie.

Pracodawcy wierzą podejście UWGB do szkolnictwa wyższego - studia nasz świat z różnych punktów widzenia - jest lepszym sposobem na przygotowanie się do 21 wieku kariery. Wierzymy, że jest to lepszy sposób na poznanie uczelni. Numery wspierać w ten sposób: 97% naszych studentów są zatrudnieni w grad szkoły, albo w wojsku, w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły. W karierze i we wspólnocie, absolwenci UW-Green Bay wpływ na życie innych w pozytywny sposób. To jest edukacja, która przemienia.

Życie w UW-Green Bay Wspólnoty

Każdy wie, że Zielona Zatoka Jest znany z Lambeau Field i Packers, ale miasto rozwija się również w innych zawodowych i rekreacyjnych sport, przemysł high-tech i produkcyjnych, a także szeroki wachlarz możliwości w dziedzinie sztuki.

UW-Green Bay cieszy się parku podobne ustawienie z widokiem zatokę jeziora Michigan w Green Bay. Na około jednej mili kwadratowej, kampus jest jednym z największych w kraju. Znaczna część areału jest poświęcony obszarów naturalnych, z centralnym kampusie graniczy z jednej strony zatoki, az drugiej przez silnie zalesione Niagara skarpa. Około 2000 studentów mieszka na terenie kampusu. Studenci znaleźć mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu, w tym NCAA Division I lekkiej atletyce i występy wielkich nazwisk artystów w Events Center Weidner Center i Kress. Przywództwo istnieją możliwości poprzez Stowarzyszenie Samorządu Studenckiego. Student Good Times Programming Board umożliwia programowanie społeczną, kulturalną, rekreacyjną i edukacyjną. Studenci znaleźć najnowsze hity Hollywood i klasyki College na popularnej serii filmowej i działa w tym komików, hipnotyzerów i up-and-najbliższych zespołów w kalendarzu koncertowym. Ponad 125 klubów i organizacji koncentrują się na szczególnych interesów.

UWGB Sztuka i Przedstawienia

W UW-Green BayZnajdą Państwo kampus, która ceni sztuki wizualne i wydajność. Nasze angażujące członków wydziału przygotowanie studentów do pracy zawodowej w studio sztuki, fotografii, projektowania graficznego, zarządzania sztuki, historii sztuki, edukacji artystycznej, muzyki, wychowania muzycznego i teatru i tańca. Studenci wykonują swoją pracę i wykazują w obiektach najwyższej klasy w tym chwalony Weidner Center for Performing Arts i cenionych Lawton Gallery, a także w mniejszych lokali i studiach.

Lokalizacje

Zielona Zatoka

Address
University of Wisconsin-Green Bay
2420 Nicolet Dr

WI 54311 Zielona Zatoka, Wisconsin, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium