Universidad Ana G. Méndez Dallas Campus Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Misja i wizja

Dallas Area Online Uniwersytetu Ana G. Méndez stanowi kontynuację naszego zobowiązania do zapewnienia dostępu do wyższej jakości edukacji dla dorosłych studentów hiszpańskojęzycznych.

Stopnie naukowe oferowane są w studiach dwujęzycznych z metodologią opracowaną przez Uniwersytet Ana G. Méndez, który był oryginalnie dostosowanym modelem z powodzeniem opracowanym i wdrożonym przez Regis University w Denver, Kolorado, lider w dziedzinie przyspieszonej edukacji dorosłych.

Ana G. Méndez Dallas University / Online oferuje stopnie naukowe, licencjackie i magisterskie w 100% online. Wszystkie stopnie są oferowane w 100% w języku hiszpańskim lub angielskim. Jest częścią Ana G. Méndez University, pierwszej prywatnej instytucji szkolnictwa wyższego w Puerto Rico, zgodnie z niezależnym systemem danych edukacji podyplomowej (IPEDS), oddziałem Departamentu Edukacji Stanów Zjednoczonych.

Zainteresowane osoby mogą ukończyć cały proces rejestracji przez telefon i Internet.

137771_pexels-photo-4559588.jpeg

Nasze zasady

W ramach swojej filozofii Uniwersytet Ana G. Mendez przestrzega zasady równych szans edukacyjnych dla swoich studentów w naszych trzech instytucjach: Ana G. Méndez University (Karolina), Ana G. Méndez University (Gurabo) i Ana G. Méndez Uniwersytet (Cupey).

Zgodnie z tą naczelną zasadą Uniwersytet pozyskuje, otrzymuje i zarządza różnymi funduszami pomocy finansowej w formie stypendiów, studiów roboczych i pożyczek dla studentów, którzy mają potrzeby finansowe i są uprawnieni. Fundusze pomocowe dla studentów pochodzą od rządów federalnych i stanowych, instytucji oraz z darowizn sektora prywatnego.

Nasza instytucja dystrybuuje te fundusze tak skutecznie, jak to możliwe, z korzyścią dla studenta, który oferuje tyle rodzajów programów pomocy finansowej, ile jest w stanie pokryć koszty osiągnięcia swojego celu akademickiego.

Portal pomocy finansowej Uniwersytetu Ana G. Mendeza zawiera zasady i procedury, które kierują nami w dystrybucji środków, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zawiera również instrukcje dla studentów dotyczące ubiegania się o pomoc finansową, w tym sposób wypełnienia bezpłatnego wniosku o pomoc finansową dla studentów (FAFSA) niezbędnego do uzyskania dostępu do jakiejkolwiek federalnej pomocy finansowej. Uwzględniono także inne odpowiednie normy, zasady i regulacje, o których studenci powinni wiedzieć.

Lokalizacje

Dallas

Address
3010 N. Stemmons Fwy.
75247 Dallas, Teksas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium