University Of North Carolina at Pembroke

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University Of North Carolina at Pembroke jest uniwersytetem na poziomie magisterskim, w którym mieszka ponad 6 200 studentów.

Dzięki szerokiej ofercie studiów licencjackich i magisterskich, fantastycznych wydziałów Pembroke i różnorodnej społeczności kultur, pomysłów i organizacji na wyciągnięcie ręki, uczniowie UNCP są gotowi do doskonałości w życiu.

Każdy uczeń jest osobą w UNCP. Nasi studenci mają szansę wymieniać się nazwiskami - wyróżniać się w ciepłej i przyjaznej społeczności, która chce, by odnieśli sukces - i doświadczyć rzadkiej kombinacji możliwości, kultur i pomysłów, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

UNCP ma bogatą amerykańską historię i jest jednym z najbezpieczniejszych kampusów w systemie University of North Carolina, położonym w południowo-wschodniej części Pembroke w Północnej Karolinie . Dzięki niewielkim rozmiarom klas, niskim wskaźnikom studentów i jednemu z najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w całym kraju, UNCP jest rozwijającą się uczelnią, która umożliwia uczniom życie pełne życia i spełniania.

Lokalizacje

Pembroke

Address
University Drive,1
28372 Pembroke, Stany Zjednoczone