Przeczytaj oficjalny opis

University Of North Carolina at Pembroke jest uniwersytetem na poziomie magisterskim, w którym mieszka ponad 6 200 studentów.

Dzięki szerokiej ofercie studiów licencjackich i magisterskich, fantastycznych wydziałów Pembroke i różnorodnej społeczności kultur, pomysłów i organizacji na wyciągnięcie ręki, uczniowie UNCP są gotowi do doskonałości w życiu.

Każdy uczeń jest osobą w UNCP. Nasi studenci mają szansę wymieniać się nazwiskami - wyróżniać się w ciepłej i przyjaznej społeczności, która chce, by odnieśli sukces - i doświadczyć rzadkiej kombinacji możliwości, kultur i pomysłów, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

UNCP ma bogatą amerykańską historię i jest jednym z najbezpieczniejszych kampusów w systemie University of North Carolina, położonym w południowo-wschodniej części Pembroke w Północnej Karolinie . Dzięki niewielkim rozmiarom klas, niskim wskaźnikom studentów i jednemu z najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w całym kraju, UNCP jest rozwijającą się uczelnią, która umożliwia uczniom życie pełne życia i spełniania.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

University Of North Carolina at Pembroke

Szkoła Biznesu oferuje tytuł Bachelor of Science z kierunkiem w rachunkowości lub Business Administration. Specjalizacje w zakresie administracji biznesowej muszą wybrać ... [+]

Szkoła Biznesu oferuje tytuł Bachelor of Science z kierunkiem w rachunkowości lub Business Administration. Specjalizacje w zakresie administracji biznesowej muszą wybrać ścieżkę w zakresie ekonomii, przedsiębiorczości, finansów, międzynarodowego biznesu, zarządzania lub marketingu. Studenci, którzy chcą uczyć się więcej niż jednego utworu, muszą pomyślnie ukończyć wszystkie wymagania dla każdego plus dodatkowo co najmniej 12 dodatkowych nieskomplikowanych godzin dla drugiego utworu. Co najmniej 50% godzin semestru w biznesie głównym musi zostać podjętych w UNCP.

Podstawowy rdzeń studiów biznesowych podkreśla szerokie tło potrzebne do udanej konkurencji w dynamicznym świecie pracy, a także przygotowania do dalszych studiów w programach dla absolwentów. Kolejnym celem jest świadczenie usług poza Uniwersytetem i otaczającą go społecznością biznesową.... [-]

Stany Zjednoczone Pembroke
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of North Carolina at Pembroke

BS w psychologii ... [+]

Seminarium Freshman: 1 Sem. Hr.

Edukacja ogólna: 44 Sem. Hrs.

EN 1050. Kompozycja I (3 kredyty)EN 1060. Kompozycja II (3 kredyty)Fine Art (3 kredyty)Literatura (3 kredyty)Historia (3 kredyty)Filozofia i religia (3 kredyty)Nauki społeczne (9 kredytów)Natural Science (6 kredytów)Matematyka (3 kredyty)Wychowanie fizyczne (2 kredyty)Electives General Education (6 kredytów)

Główne wymagania: 40 Sem. Hrs.

Magister psychologii składa się z 40 godzin semestralnych (z czego co najmniej 15 godzin musi zostać pobranych na poziomie 3000 lub wyższym)

Uwaga: Nie należy pobierać kursów o poziomach 3000-4000, dopóki PSY 2080 i PSY 2100 nie zostaną ukończone.

I. Podstawowe wymagania: 16 Sem. Hrs.... [-]

Stany Zjednoczone Pembroke
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku