Przeczytaj oficjalny opis

Nasza misja

University of Mary Washington jest jedną z najwybitniejszych uniwersytetów stanu Virginia liberal arts, zapewniając wyższą edukację, która inspiruje i umożliwia naszym uczniom pozytywne zmiany na świecie. Jesteśmy…

Rygorystyczny

Jesteśmy miejscem, w którym wykładowcy, studenci i pracownicy uczestniczą w tworzeniu i nieustraszonej eksploracji wiedzy poprzez swobodę dociekań, osobistą odpowiedzialność i służbę. Uważamy dostarczanie rygorystycznych instrukcji o wysokiej jakości za przywilej i naszą najważniejszą funkcję.

Za pośrednictwem profesjonalnie zaangażowanych wykładowców, wspieramy prowadzone badania odpowiednie do rozwoju umiejętności studenta i zainteresowań wydziałowych. Szczególnie promujemy udział studentów w badaniach.

Namiętny

Nasza wielkość, entuzjastyczne i zaangażowane wydziały oraz historyczne zaangażowanie w doskonalenie nauczania przyczyniają się do rozwoju kultury, w której zarówno studenci studiów licencjackich, jak i studenci korzystają z prawdziwych związków z ich wydziałami i wielorakich możliwości aktywnego uczenia się.

Zorientowany na społeczność

Jesteśmy sercem zaangażowania wśród dynamicznych, różnorodnych społeczności i jesteśmy oddani wspieraniu rozwoju zawodowego i rozwoju gospodarczego oraz poprawie regionalnej jakości życia.

Wypełniamy naszą misję, wspierając intelektualną i twórczą niezależność studentów, ułatwiając im zanurzenie się w społecznościach lokalnych, regionalnych, krajowych i międzynarodowych oraz poprzez zaszczepianie wartości honoru i uczciwości. Nasi absolwenci to modele adaptacyjnego uczenia się, osobistych osiągnięć, odpowiedzialnego przywództwa, troskliwej służby innym oraz zaangażowania obywatelskiego w globalne i zróżnicowane społeczeństwo.

Szybkie fakty

Jesteśmy wiodącą, selektywną, koedukacyjną instytucją publiczną oferującą:

 • Rygorystyczni akademicy w małych, wysoce interaktywnych klasach.
 • Innowacyjni i łatwo dostępni nauczyciele.
 • Trzy koledże - sztuka i nauki, biznes i edukacja - które przygotowują absolwentów, którzy są krytycznymi myślicielami przygotowanymi do odniesienia sukcesu.
 • Wspierająca kampus społeczność, która ceni honor i uczciwość.
 • Społeczność zaangażowana społecznie, społecznie i intelektualnie.

Lokalizacja

Znajdujemy się w Fredericksburg w stanie Wirginia, w ciągu godziny jazdy od Waszyngtonu i Richmond w stanie Wirginia, zapewniając studentom wyjątkowe praktyki, wycieczki naukowe i rekreacyjne. UMW ma dwa inne pobliskie kampusy: jeden w Stafford w stanie Wirginia, który przeznaczony jest dla absolwentów i programów studiów dla dorosłych; i inny w Dahlgren, w stanie Wirginia, który oferuje kursy doskonalenia zawodowego i doskonalenia zawodowego dla inżynierów, naukowców i pracowników administracji regionu.

Ciało studenckie

 • Około 4.000 studentów studiów licencjackich
 • Studenci z około 34 stanów i wielu innych krajów
 • Około 26 procent samoidentyfikowanych mniejszości
 • Około 56 procent mieszka na terenie kampusu w jednej z 17 rezydencji lub kampusowych apartamentów
 • 327 zapisanych na studia zawodowe i programy dla absolwentów

Wydział

 • 86 procent uzyskało doktorat lub inny dyplom ukończenia studiów w swojej dziedzinie
 • Nauczyciele-mistrzowie inspirują naszych studentów o wysokich osiągnięciach - nigdy nie mają żadnych asystentów doktorantów
 • Osiem wykładowców otrzymało nagrody Fulbrighta za nauczanie i badania za granicą od 2006 roku.

Rozmiar klasy

 • Średnia liczba studentów na studiach licencjackich 19
 • 14 do 1 studenta: współczynnik wydziału

Doświadczenie pierwszego roku

Seminaria pierwszego roku wprowadzają studentów w poszukiwanie intelektualnego dociekania. Seminaria mają na celu umożliwienie uczniom interakcji z wybitnymi wykładowcami podczas odkrywania nietradycyjnych tematów w nietradycyjny sposób. Konkretne tematy będą się różnić w zależności od kursu, ale wszystkie obietnice:

 • Kolegium, jak to sobie wyobrażałeś: życie umysłu nauczane przez wydział
 • Małe klasy, ograniczone do 15 uczniów
 • Aktywne formaty dyskusyjne
 • Rozwój umiejętności pisania i mówienia

Studiować za granicą

 • Jedna trzecia studentów UMW studiuje za granicą przed ukończeniem studiów
 • Ponad 15 programów prowadzonych przez wydział UMW
 • 7 programów wymiany
 • 147 zatwierdzonych programów w 51 krajach
 • 183 980 USD przyznano w ramach stypendiów UMW za granicą w ciągu ostatnich trzech lat

Życie studenckie

Ponad 100 klubów i organizacji studenckich skupia się wokół tematów akademickich, sztuki, sportu i rekreacji, samorządu studenckiego, różnorodności kulturowej i innych zainteresowań.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

University of Mary Washington

Jako specjalista biologii na University of Mary Washington pewnego dnia możesz zebrać próbki na rzece Rappahannock River, a następnie przyczynić się do dyskusji klasowej ... [+]

Biologia

Jako specjalista biologii na University of Mary Washington pewnego dnia możesz zebrać próbki na rzece Rappahannock River, a następnie przyczynić się do dyskusji klasowej na temat ekologii w następnej kolejności. Nasz biologii major wykracza poza molekuły i mikroskopy, karmiąc swoją ciekawość o żywych rzeczach, wspierając proces naukowy i wyzywając cię do znalezienia nowego podejścia do badań.

Obszary nauki

Oferta obejmuje biologię człowieka, funkcje organizmu i różnorodność, botanika, anatomię akordową, ekologii roślin, ekologii zwierząt, entomologii, histologii, genetyki, żywienia i metabolizmu, mikrobiologii, parazytologii, zachowania zwierząt, neurobiologii, endokrynologii, zoologii kręgowców, ornitologii, wirusologii, biologia raka i nie tylko.... [-]

Stany Zjednoczone Fredericksburg
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Mary Washington

Nasz program licencjacki w dziedzinie chemii zabierze Cię poza zlewki i probówki, głęboko w dyscyplinę, która dotyka każdego aspektu naszego życia. Kursy podstawowe w che ... [+]

Chemia

Nasz program licencjacki w dziedzinie chemii zabierze Cię poza zlewki i probówki, głęboko w dyscyplinę, która dotyka każdego aspektu naszego życia. Kursy podstawowe w chemii organicznej, analitycznej i fizycznej inicjują ważne związki między fizyką a matematyką, biologią i medycyną. Dzięki praktycznym możliwościom i badaniom w naszych najnowocześniejszych laboratoriach jesteś w stanie dokonać przełomu, który ma znaczenie.

Obszary nauki

Program licencjata UMW w dziedzinie chemii obejmuje chemię społeczną, organiczną, fizyczną i środowiskową, a także oferuje kursy z biochemii, analizy chemicznej, badań chemicznych i innych.

Praktyki

Studenci są zachęcani do kontynuowania badań i praktyk w takich pracodawców jak National Institutes of Health, National Science Foundation i American Chemical Society.... [-]

Stany Zjednoczone Fredericksburg
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Mary Washington

Nauka o środowisku UMW - nauka przyrodnicza bada zależności między biologią, chemią, fizyką, geologią i naukami o Ziemi. Nasz interdyscyplinarny program zachęca do studió ... [+]

Environmental Science - Natural Science

Nauka o środowisku UMW - nauka przyrodnicza bada zależności między biologią, chemią, fizyką, geologią i naukami o Ziemi. Nasz interdyscyplinarny program zachęca do studiów licencjackich i wspiera umiejętności analityczne, krytyczne i komunikacyjne, których będziesz potrzebować jako pracujący naukowiec lub absolwent.

Obszary nauki

Nauka o środowisku przyrodniczo-przyrodniczym daje solidne podstawy w biologicznych, ekologicznych, chemicznych i geologicznych zasadach. Dzięki tej fundacji i wskazówkom od doradców wydziału przygotujesz kurs odpowiadający Twoim zainteresowaniom i celom zawodowym.

Praktyki

W ostatnich latach specjaliści z nauk środowiskowych UMW odbywali staże w mieście Fredericksburg, Korpusie Inżynierów Armii, Departamencie Wirginii w Grze i Rybactwie Śródlądowym, Przyjaciółach Rappahannock, Marstel-Day LLC, Sieci Działania w Afryce Chesapeake, Greenpeace, Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska i Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych.... [-]

Stany Zjednoczone Fredericksburg
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Mary Washington

Jako główny geograf geografii University of Mary Washington , będziesz brać udział w zajęciach z kulturowych, politycznych, ekonomicznych i fizycznych aspektów miejsc na ... [+]

Geografia

Jako główny geograf geografii University of Mary Washington , będziesz brać udział w zajęciach z kulturowych, politycznych, ekonomicznych i fizycznych aspektów miejsc na całym świecie. Dowiesz się, w jaki sposób ludzie wchodzą w interakcje z otoczeniem, zarówno stworzonym przez człowieka, jak i naturalnym, i będziesz miał okazję poszerzyć swoje doświadczenia życiowe, ucząc się za granicą. Dzięki programowi UMW o silnej liberalnej sztuce i interdyscyplinarnemu podejściu zyskasz komunikację i umiejętności techniczne, które poprawią twoją karierę - i całe twoje życie.

Obszary nauki

Główny obszar geograficzny ma trzy obszary nacisku:

Globalizacja: nacisk położony na geografię globalizacji oraz jej wymiar polityczny, kulturowy i gospodarczy.Społeczność, rozwój i kultura: nacisk na to, jak ludzie żyjący w określonych miejscach i regionach doświadczają i wpływają na procesy społeczne, kulturowe, gospodarcze i środowiskowe.Natura i społeczeństwo: Koncentracja na procesach klimatologicznych, geomorficznych, biogeograficznych i społecznych, które kształtują środowisko naturalne i wpływają na ludzkie życie.Praktyki... [-]
Stany Zjednoczone Fredericksburg
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Mary Washington

Specjalizuje się w zarządzaniu biznesem na University of Mary Washington a Ty możesz odnieść sukces w świecie korporacji lub jako przedsiębiorca. Nauczysz się etyki, stra ... [+]

Administracja biznesowa

Specjalizuje się w zarządzaniu biznesem na University of Mary Washington a Ty możesz odnieść sukces w świecie korporacji lub jako przedsiębiorca. Nauczysz się etyki, strategii, prawników i innych rzeczy od nauczycieli mistrzów, którzy pracowali dla Fortune 500. Nasze możliwości badawcze i stażowe zapewnią ci doświadczenie w świecie rzeczywistym, którego potrzebujesz, aby coś zmienić.

Obszary nauki

Program licencjacki UMW w College of Business pozwala na prowadzenie księgowości, ogólnego biznesu, międzynarodowego biznesu lub marketingu. Ponadto program obejmuje systemy informacyjne i aplikacje, statystyki stosowane i badania biznesowe, otoczenie prawne biznesu, zasady zarządzania, opodatkowanie federalne, zachowanie organizacyjne, zarządzanie zasobami ludzkimi, analiza decyzji, zasady finansów, prawo handlowe, zachowania konsumenckie, przywództwo teoria i praktyka, negocjacje i więcej.... [-]

Stany Zjednoczone Fredericksburg
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Mary Washington

Czy jesteście zainteresowani chemią życia? Biochemia bada życie na poziomie molekularnym i atomowym - głęboko w każdym żywym organizmie w jego najbardziej podstawowych sk ... [+]

Biochemia

Czy jesteście zainteresowani chemią życia? Biochemia bada życie na poziomie molekularnym i atomowym - głęboko w każdym żywym organizmie w jego najbardziej podstawowych składnikach. Obejmuje nie tylko struktury chemicznych składników żywej materii, ale także metabolizm żywej materii i genetyki molekularnej. Jeśli uznasz to za interesujące, może to być dla ciebie najważniejsze.

Obszary nauki

W specjalności biochemii UMW, którą będziesz realizować za pośrednictwem Wydziału Chemii, weźmiesz udział w chemii, biologii i fizyce, a także w wykładach i laboratoriach biochemii. Jeśli wybierzesz, istnieją obieralne odżywianie i metabolizm, biologia raka, biochemia białek i wiele innych.... [-]

Stany Zjednoczone Fredericksburg
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Mary Washington

Program studiów licencjackich w dziedzinie informatyki oferuje szereg kursów, w tym rozwiązywanie problemów z bazami danych, cyfrowe opowiadanie historii, etyka komputero ... [+]

Informatyka

Chcesz pisać najnowocześniejsze oprogramowanie? Kodować kolejną aplikację killer? Informatycy znajdują innowacyjne rozwiązania złożonych problemów. Nasz program licencjacki łączy w sobie teorię, zastosowanie, technikę i design. Przeglądaj architekturę komputera, programowanie wielowątkowe i inżynierię oprogramowania, a także wybieraj materiały z sieci, grafikę 3D, zabezpieczenia komputera i inne.

Obszary nauki

Program studiów licencjackich w dziedzinie informatyki oferuje szereg kursów, w tym rozwiązywanie problemów z bazami danych, cyfrowe opowiadanie historii, etyka komputerowa, teoretyczne podstawy obliczeń, tworzenie aplikacji internetowych, sztuczna inteligencja, eksploracja danych, inżynieria oprogramowania i inne.... [-]

Stany Zjednoczone Fredericksburg
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Mary Washington

Komunikacja i technologia są w ciągłym ruchu. Nasz program studiów licencjackich w zakresie komunikacji i studiów cyfrowych uczy dorosłych - i doświadczonych technologią ... [+]

Komunikacja i studia cyfrowe

Komunikacja i technologia są w ciągłym ruchu. Nasz program studiów licencjackich w zakresie komunikacji i studiów cyfrowych uczy dorosłych - i doświadczonych technologią nastolatków - dzielenia się pomysłami w świecie napędzanym mediami. Najnowocześniejszy program nauczania koncentruje się na nowych technologiach i uczy tworzenia skutecznych wiadomości, projektowania kampanii multimedialnych i budowania tożsamości cyfrowej.

Obszary nauki

Powiązanie kursów podstawowych z zakresu komunikacji i studiów cyfrowych z ekscytującą gamą zajęć, w tym wstępem do studiów filmowych; Gry i kultura; Podejścia do sztuki wideo; Media społecznościowe; Powieść graficzna; i Historia Wieku Informacji.... [-]

Stany Zjednoczone Fredericksburg
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

University of Mary Washington