University of Nevada, Reno

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Nevada, Reno został założony w 1874 roku jako State University of Nevada w Elko, Nev., Około 300 mil na północny wschód od jego dzisiejszej kampusie w Reno. Witryna dla uniwersyteckiej szkoły przygotowawczej w wschodniej Nevada (gdzie wcześniej się nie instytucje państwowe) okazały się niepraktyczne, ponieważ prawie połowa mieszkańców państwowych mieszkam w okolicy Reno-Carson City. W 1885 roku, ustawodawca zatwierdziła ruch Uniwersytetu z Elko do Reno. Morrill Hall, zbudowany na urwisko nad centrum miasta, była pierwsza struktura zbudowana na terenie kampusu 10-hektarowej. Hol, amerykański senator nazwane Justin S. Morrill Vermont, autor Land-Grant College Act 1862, które doprowadziły do ​​rozwoju University of Nevada, Reno i podobnych instytucji, był jeden budynek, uniwersytetu i prezydenta biura, sale lekcyjne cywilnego, biblioteka, muzeum i pomieszczenia mieszkalne dla groundskeeper.

W 1891 roku, 17 lat po jej powstaniu, Uniwersytet przedstawił swoje pierwsze dyplomy do klasy ukończeniu trzech, które obejmowały Frank Norcross, przyszły sędzia Sądu Rejonowego w USA, Nevada sędzia Sądu Najwyższego i członek Nevada Ustawodawczego.

W tym czasie bogate "Bonanza" dni ze srebra i wydobycia złota na Comstock Lode, 23 mil na południowy wschód od Reno w Virginia City, zniknęły. Stan był w kryzysie gospodarczym i jego pierwszy uniwersytet starał się budować rejestracji i wzrostu.

Mackay Wpływ

Rodzina Jana Mackay, irlandzkiego imigranta, który pomógł kierować ekstrakcji więcej niż 100 milionów dolarów od dwóch kopalniach rud Virginia City w połowie 1870 roku, odegrał kluczową rolę w kampusie rosnąć. Od 1907/36, spadkobiercy Mackay zapisał Uniwersytecie więcej 1,5 miliona dolarów za Mackay Szkoły budynku Mines, piłki nożnej czworoboku pola wielkości wzorowany Thomasa Jeffersona na University of Virginia, pola sportowe, zakupu gruntów i Mackay Science Hall. 7-metrowy, 8-calowy rzeźba Mackay, stworzony przez Gutzon Borglum, który później rzeźbione Mount Rushmore, stoi na północnym końcu Quad od 1908 roku. Wysadzanej wiąz i oryginalne rdzenia Quad kampusie Uczelni, z notowań na Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym od 1987 roku, jest uważany zasobem kulturowym USA.

Opracowując Nazwa

Urzędnicy Uniwersytet wykonane postępy w poprawie kampus stoi w małej, 1000 studentów uczelni publicznych w słabo zaludnionym zachodzie latach 1920 i 30s. Wśród chlubnym początku wykładowców byli James Kościół, którego Sierra śniegu ankiet pionierem nauki prognozowanie sezonowe dostaw wody; Naukowiec chemicznych Maxwell Adams, który odkrył zastosowań dla olejów w sagebrush i szczotki Królik na pustyni zachodniej; i Szkoła Górniczo Mackay geolog-sejsmolog Vincent Gianella, imiennik dla minerału rtęci, gianellaite.

Od 1940 roku, Hollywood producentów filmowych, przyciąga pokryte winorośli Ivy League, podobnych do ceglanych budynków Uczelni i idyllicznej Manzanita Lake, używali kampus jako ustawienia dla popularnych filmów, w tym "panie Belvedere Goes to College", z Shirley Temple; "Blondynka Trouble Andy Hardy," z Mickey Rooney; i "Matka Czy Freshman" z Van Johnson.

Dramatyczny Zmień

Do 1958, z 2000 uczniów uczestniczących w zajęciach, instytucja była o krok od dramatycznej zmianie. Nowe kolegia edukacji i biznesu były w pierwszych latach. Ciało studenta, który nie miał budynku Student Center dla pierwszych 70 latach urzędowania Uniwersytetu w Reno, w końcu miał siedzibę z otwarciem Jot Travis Unii Studentów. Związek ten został zastąpiony W listopadzie 2007 roku przez Joe Crowley Student Unii, jednego z budynków najbardziej transformacji, jakie kiedykolwiek zbudowano na terenie kampusu. Ten 167.000 stóp kwadratowych, "zielony" ekologiczny obiekt sygnalizuje zmianę w rozbudowę kampusu, oferując kampus i wspólnoty nowego centrum miasta "przednie drzwi" do Uniwersytetu z Virginia Street. Jest on nazwany na cześć prezydenta University Joe Crowley, którego 23-lat kadencji jako prezesa tej instytucji jest rekord. W 2008 roku, jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie bibliotek narodu, Mathewson-IGT Centrum wiedzy, otworzył obok Crowley Unii Studentów, dodatkowo sygnalizacja kampus "przenieść się na północ.

Armstrong i prezydent Charles William Wood wiceprezes stymulowane programy badawcze na terenie kampusu w 1959 roku wraz z utworzeniem Instytutu Badawczego (DRI Desert) i jego programów powiązanych z fizyki atmosfery, pustynne badań antropologicznych, biologii, informatyki i zasobów wodnych. DRI był podział University koncentrując się na badaniach bada suchych zasoby ziemi Nevada. Do roku 1969, pod rządami prezydenta N. Edd Miller, kampus miał studia doktoranckie w kilkunastu specjalnościach, i stworzył Szkołę Nauk Medycznych.

W ciągu ostatnich 35 lat, Uniwersytet spełnił wyzwaniom przywództwa w to, co jest obecnie najszybciej rozwijającym się państwem w państwie, z jego zapisów wzrasta do ponad 17.000 studentów na jesień 2010.

Uniwersytet w liczbach

 • Rok założenia: 1874
 • Lokalizacja: Reno, Nevada
 • Motto: Omnia Pro Patria ("Wszystko dla naszego kraju")
 • Studenci: 18227 (2012), w jesieni
 • Wydział: 912
 • W pełnym wymiarze czasu wykładowców posiadających najwyższe stopnie w swoich dziedzinach: 93 procent
 • Oferowane stopni: kompleksowe wybór programów studiów na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich.
 • Szkoły wyższe i szkoły: Rolnictwo, Biotechnologia i zasobów naturalnych; Firm; Edukacja; Inżynieria; Dziennikarstwo; Sztuki Wyzwolone; Medycyna; Absolwent szkoły; oraz Wydział Nauk o Zdrowiu.
 • Maskotka: Alphie, wilk; Wolfie Jr.
 • Pseudonim: Wolf Pack
 • Kolory: srebrny i niebieski
 • Akredytowane przez: Northwest Komisji na temat szkół wyższych i uniwersytetów (od 1938), plus 20 profesjonalnie akredytowanych programów.

Lokalizacje

Reno

University of Nevada

Address
89557 Reno, Nevada, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 (775) 784-6874

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium