Przeczytaj oficjalny opis

University of Nevada, Reno został założony w 1874 roku jako State University of Nevada w Elko, Nev., Około 300 mil na północny wschód od jego dzisiejszej kampusie w Reno. Witryna dla uniwersyteckiej szkoły przygotowawczej w wschodniej Nevada (gdzie wcześniej się nie instytucje państwowe) okazały się niepraktyczne, ponieważ prawie połowa mieszkańców państwowych mieszkam w okolicy Reno-Carson City. W 1885 roku, ustawodawca zatwierdziła ruch Uniwersytetu z Elko do Reno. Morrill Hall, zbudowany na urwisko nad centrum miasta, była pierwsza struktura zbudowana na terenie kampusu 10-hektarowej. Hol, amerykański senator nazwane Justin S. Morrill Vermont, autor Land-Grant College Act 1862, które doprowadziły do ​​rozwoju University of Nevada, Reno i podobnych instytucji, był jeden budynek, uniwersytetu i prezydenta biura, sale lekcyjne cywilnego, biblioteka, muzeum i pomieszczenia mieszkalne dla groundskeeper.

W 1891 roku, 17 lat po jej powstaniu, Uniwersytet przedstawił swoje pierwsze dyplomy do klasy ukończeniu trzech, które obejmowały Frank Norcross, przyszły sędzia Sądu Rejonowego w USA, Nevada sędzia Sądu Najwyższego i członek Nevada Ustawodawczego.

W tym czasie bogate "Bonanza" dni ze srebra i wydobycia złota na Comstock Lode, 23 mil na południowy wschód od Reno w Virginia City, zniknęły. Stan był w kryzysie gospodarczym i jego pierwszy uniwersytet starał się budować rejestracji i wzrostu.

Mackay Wpływ

Rodzina Jana Mackay, irlandzkiego imigranta, który pomógł kierować ekstrakcji więcej niż 100 milionów dolarów od dwóch kopalniach rud Virginia City w połowie 1870 roku, odegrał kluczową rolę w kampusie rosnąć. Od 1907/36, spadkobiercy Mackay zapisał Uniwersytecie więcej 1,5 miliona dolarów za Mackay Szkoły budynku Mines, piłki nożnej czworoboku pola wielkości wzorowany Thomasa Jeffersona na University of Virginia, pola sportowe, zakupu gruntów i Mackay Science Hall. 7-metrowy, 8-calowy rzeźba Mackay, stworzony przez Gutzon Borglum, który później rzeźbione Mount Rushmore, stoi na północnym końcu Quad od 1908 roku. Wysadzanej wiąz i oryginalne rdzenia Quad kampusie Uczelni, z notowań na Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym od 1987 roku, jest uważany zasobem kulturowym USA.

Opracowując Nazwa

Urzędnicy Uniwersytet wykonane postępy w poprawie kampus stoi w małej, 1000 studentów uczelni publicznych w słabo zaludnionym zachodzie latach 1920 i 30s. Wśród chlubnym początku wykładowców byli James Kościół, którego Sierra śniegu ankiet pionierem nauki prognozowanie sezonowe dostaw wody; Naukowiec chemicznych Maxwell Adams, który odkrył zastosowań dla olejów w sagebrush i szczotki Królik na pustyni zachodniej; i Szkoła Górniczo Mackay geolog-sejsmolog Vincent Gianella, imiennik dla minerału rtęci, gianellaite.

Od 1940 roku, Hollywood producentów filmowych, przyciąga pokryte winorośli Ivy League, podobnych do ceglanych budynków Uczelni i idyllicznej Manzanita Lake, używali kampus jako ustawienia dla popularnych filmów, w tym "panie Belvedere Goes to College", z Shirley Temple; "Blondynka Trouble Andy Hardy," z Mickey Rooney; i "Matka Czy Freshman" z Van Johnson.

Dramatyczny Zmień

Do 1958, z 2000 uczniów uczestniczących w zajęciach, instytucja była o krok od dramatycznej zmianie. Nowe kolegia edukacji i biznesu były w pierwszych latach. Ciało studenta, który nie miał budynku Student Center dla pierwszych 70 latach urzędowania Uniwersytetu w Reno, w końcu miał siedzibę z otwarciem Jot Travis Unii Studentów. Związek ten został zastąpiony W listopadzie 2007 roku przez Joe Crowley Student Unii, jednego z budynków najbardziej transformacji, jakie kiedykolwiek zbudowano na terenie kampusu. Ten 167.000 stóp kwadratowych, "zielony" ekologiczny obiekt sygnalizuje zmianę w rozbudowę kampusu, oferując kampus i wspólnoty nowego centrum miasta "przednie drzwi" do Uniwersytetu z Virginia Street. Jest on nazwany na cześć prezydenta University Joe Crowley, którego 23-lat kadencji jako prezesa tej instytucji jest rekord. W 2008 roku, jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie bibliotek narodu, Mathewson-IGT Centrum wiedzy, otworzył obok Crowley Unii Studentów, dodatkowo sygnalizacja kampus "przenieść się na północ.

Armstrong i prezydent Charles William Wood wiceprezes stymulowane programy badawcze na terenie kampusu w 1959 roku wraz z utworzeniem Instytutu Badawczego (DRI Desert) i jego programów powiązanych z fizyki atmosfery, pustynne badań antropologicznych, biologii, informatyki i zasobów wodnych. DRI był podział University koncentrując się na badaniach bada suchych zasoby ziemi Nevada. Do roku 1969, pod rządami prezydenta N. Edd Miller, kampus miał studia doktoranckie w kilkunastu specjalnościach, i stworzył Szkołę Nauk Medycznych.

W ciągu ostatnich 35 lat, Uniwersytet spełnił wyzwaniom przywództwa w to, co jest obecnie najszybciej rozwijającym się państwem w państwie, z jego zapisów wzrasta do ponad 17.000 studentów na jesień 2010.

Uniwersytet w liczbach

 • Rok założenia: 1874
 • Lokalizacja: Reno, Nevada
 • Motto: Omnia Pro Patria ("Wszystko dla naszego kraju")
 • Studenci: 18227 (2012), w jesieni
 • Wydział: 912
 • W pełnym wymiarze czasu wykładowców posiadających najwyższe stopnie w swoich dziedzinach: 93 procent
 • Oferowane stopni: kompleksowe wybór programów studiów na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich.
 • Szkoły wyższe i szkoły: Rolnictwo, Biotechnologia i zasobów naturalnych; Firm; Edukacja; Inżynieria; Dziennikarstwo; Sztuki Wyzwolone; Medycyna; Absolwent szkoły; oraz Wydział Nauk o Zdrowiu.
 • Maskotka: Alphie, wilk; Wolfie Jr.
 • Pseudonim: Wolf Pack
 • Kolory: srebrny i niebieski
 • Akredytowane przez: Northwest Komisji na temat szkół wyższych i uniwersytetów (od 1938), plus 20 profesjonalnie akredytowanych programów.
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

University of Nevada, Reno

Chemia kompletne kursy kierunków zapewniając solidne doświadczenie w dziedzinie nauk fizycznych i matematycznych, wraz z serią kursów z chemii ogólnej, organicznej, nieor ... [+]

Chemia kompletne kursy kierunków zapewniając solidne doświadczenie w dziedzinie nauk fizycznych i matematycznych, wraz z serią kursów z chemii ogólnej, organicznej, nieorganicznej, analitycznej i fizycznej. Zajęcia wykładowe są uzupełniane przez laboratoria, które dają praktyczne doświadczenie w zakresie metod chemicznych i instrumentacji.

Podobne Stopni i programy Chemia Minor Chemia, Bachelor of Science Chemia, Master of Science Chemia, doktor filozofii Stopień [-]
Stany Zjednoczone Reno
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Nevada, Reno

Licencjat w dziedzinie inżynierii mechanicznej jest szeroko przystosowany do różnych celów zawodowych. Studenci uczestniczą w rdzeń wymaganych kursów w zakresie inżynieri ... [+]

Licencjat w dziedzinie inżynierii mechanicznej jest szeroko przystosowany do różnych celów zawodowych. Studenci uczestniczą w rdzeń wymaganych kursów w zakresie inżynierii, nauk humanistycznych, matematyki i nauki, a także dodatkowe zajęcia fakultatywne. Kursy te wprowadzają podstawowe nauki inżynieryjne i projektowe koncepcje i zapewnić studentom możliwość rozwoju kariery w szczególnych interesów cząstkowych dziedzinie inżynierii mechanicznej, takich jak energia odnawialna, nanotechnologii i inżynierii biomedycznej.

Nasz program daje rankingu krajowym studentom możliwość ścisłej współpracy z wybitnych wykładowców i uzyskać praktyczne doświadczenie, jak poruszają się samochody z budowy Lego jako pierwszaków do projektowania projekt zwieńczeniem z własnego wyboru jako seniorów. Studenci mogą skorzystać z dwóch laboratoriów dydaktycznych, jak również maszyny i spawania sklepie pełnym zakresem usług wykorzystywanych do projektów studenckich i sprzętu badawczego.... [-]

Stany Zjednoczone Reno
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Nevada, Reno

Inżynierowie korzystać z ich wiedzy, nauki i techniki projektowania i utrzymania infrastruktury naszego większość światowej. Stosuje się je również swoją wiedzę do popraw ... [+]

Inżynierowie korzystać z ich wiedzy, nauki i techniki projektowania i utrzymania infrastruktury naszego większość światowej. Stosuje się je również swoją wiedzę do poprawy jakości naszego życia, czy to poprzez projektowanie bezpiecznych budynków, zmniejszenie emisji dwutlenku węgla lub po prostu skrócenie dojeżdżać. Ich praca pomaga rozwiązać wiele z najpoważniejszych problemów naszej planety, w tym dróg, zatkane rozkładających autostrad, zanieczyszczonej wody i odpadów niebezpiecznych.

Inżynierowie zazwyczaj specjalizują się w określonej dziedzinie. Dział oferuje pięć obszarów specjalizacji dla studentów:

Trzęsienie ziemi i inżynierii budowlanej wymaga analizy i projektowania struktur, które wspierają lub odpornych na obciążenia, takie jak mosty czy budynki. Inżynieria środowiska wykorzystuje zasad naukowych i technicznych w celu poprawy stanu środowiska naturalnego, ze szczególnym uwzględnieniem powietrza, wody i ziemi zasobów. Geotechnika jest oddziałem zajmującym się zachowaniem inżynierii materiałów ziemnych, takich jak gleby, fundamentów i konstrukcji ziemnych, takich jak tunele, zapory i wały przeciwpowodziowe inżynierii lądowej i wodnej. Technika Nawierzchnie / materiały koncentruje się na projektowaniu i materiałów nawierzchni oraz interakcji nawierzchni pojazdu. Technika transportu obejmuje wszystkie aspekty planowania, funkcjonalnej konstrukcji, eksploatacji i zarządzania obiektami dla każdego rodzaju transportu. ... [-]
Stany Zjednoczone Reno
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Nevada, Reno

Ogólne Biznes głównym rozszerza się na silnych podstaw biznesu opracowanego w pre-biznesu i wyższej dywizji biznesowych zajęć. Celem dur jest zapewnienie możliwości dla ... [+]

Ogólne Biznes głównym rozszerza się na silnych podstaw biznesu opracowanego w pre-biznesu i wyższej dywizji biznesowych zajęć. Celem dur jest zapewnienie możliwości dla studentów, którzy są ograniczone pracy lub innych obowiązków planowania zajęć, umożliwiając studentom do ukończenia zajęć związanych z głównych bardziej elastycznie, w czasie zaplanowanych zajęć wieczorowych.

Generalnie głównym firma się rozwija na silnych podstaw biznesu opracowanego w pre-biznesu i wyższej dywizji biznesowych zajęć. Głównym wymaga ukończenia podstawowych i podstawowych wyższej dywizji biznesowych kursów pre-biznesowych wymaganych przez inne BS-BA (Bachelor of Science in Business Administration) kierunków, oprócz 24 punktów z podziałem górnej zalecanej zajęć biznesowych z różnych obszarów biznesowych. Głównym wymaga w sumie 128 punktów.... [-]

Stany Zjednoczone Reno
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Nevada, Reno

Tradycyjnie, zarządzanie obejmuje następujące działania: planowanie, organizowanie, kierowanie, i kontroli. Dokładniej, jest odpowiedzialny za ich głównych obszarów dział ... [+]

Tradycyjnie, zarządzanie obejmuje następujące działania: planowanie, organizowanie, kierowanie, i kontroli. Dokładniej, jest odpowiedzialny za ich głównych obszarów działalności przedsiębiorstwa; te, które są logistyki przychodzących, wychodzących operacji, logistyki, marketingu i sprzedaży oraz świadczenia usług.

Zarząd jest odpowiedzialny za działania wspierające infrastrukturę (rachunkowości, finansów, planowania strategicznego), zarządzania zasobami ludzkimi (rekrutacja, szkolenia i rozwój, zarządzanie odszkodowania), rozwój technologii (doskonalenia produktów i procesów) oraz zamówień (materiał nabycia). Kierunków zarządzania są przygotowane do pracy w obu ogólnego zarządu (lub w specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi) lub przedsiębiorczości opartej na wybór koncentracyjnego w Generalnej Dyrekcji lub zarządzania zasobami ludzkimi.... [-]

Stany Zjednoczone Reno
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Nevada, Reno

Biochemików badanie najbardziej podstawowych procesów życiowych, takich jak określenia, w jaki sposób DNA, który niesie informację genetyczną jest przenoszony pomiędzy ko ... [+]

Biochemików badanie najbardziej podstawowych procesów życiowych, takich jak określenia, w jaki sposób DNA, który niesie informację genetyczną jest przenoszony pomiędzy komórkami i mogą być manipulowane. Doprowadziło to do rozwoju nowych technologii, takich jak biologii molekularnej i biotechnologii i inżynierii genetycznej.

Program przygotowuje studentów do biochemii i satysfakcjonującej kariery konkurencyjnej w nauce, medycynie lub badań. Biochemia główne miejsca silny nacisk na praktyczne, praktyczne doświadczenie, dzięki czemu absolwenci programu biochemii dobrze przygotowani do rynku pracy.

Biochemia zapewnia doskonałe tło dla badań w dziedzinie biotechnologii, medycyny, stomatologii, farmacji, żywienia, weterynarii i edukacji.... [-]

Stany Zjednoczone Reno
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Nevada, Reno

Tytuł licencjata stanowi podstawę w naukach podstawowych. Studenci, którzy chcą kontynuować karierę w natychmiastowej nauki lub technologii, lub zamierzających podjąć stu ... [+]

Tytuł licencjata stanowi podstawę w naukach podstawowych. Studenci, którzy chcą kontynuować karierę w natychmiastowej nauki lub technologii, lub zamierzających podjąć studia w zakresie fizyki powinny podjąć zalecane górne kursy podziału jako obieralnych. Zajęć składa się z dwóch elementów. Elementem nauki dalej dużych wymagań i kompleksowa część nazywa podstawy programowej. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących wymagań programu nauczania podstawowego na stronie internetowej podstawy programowej. Podobne Stopni i programy Fizyka, Minor Fizyka, Master of Science Fizyka, doktor filozofii Stopień Wytyczne dla Fizyki 497: Senior Thesis

PHYS 497 (starszy teza) jest głównym Oczywiście zwieńczeniem fizyki, że studenci kompletne podczas ostatniego roku. Starszy teza jest projektem badawczym, który odbywa się pod kierunkiem członka wydziału, którego produkt jest teza, że ​​10-20 Strona przedłożenia doradcy oraz jednego członka wydziału, który służy jako czytelnika. Po złożeniu pracy magisterskiej, student daje 20-30 minut ustnej prezentacji z Wydziału Fizyki. Reklama prezentacji tezy w ramach Wydziału Fizyki Obowiązkiem studenta.... [-]

Stany Zjednoczone Reno
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Nevada, Reno

Informatyka i inżynieria jest dziedzinie koncentruje się na rozwiązywaniu problemów z komputerami. To dynamiczna dyscyplina umieszczony na skrzyżowaniu wielu dziedzinach ... [+]

Informatyka i inżynieria jest dziedzinie koncentruje się na rozwiązywaniu problemów z komputerami. To dynamiczna dyscyplina umieszczony na skrzyżowaniu wielu dziedzinach matematyki, nauki i techniki, a to łączy teorię, abstrakcji i projektowanie urządzeń komputerowych, programów i systemów, aby rozwiązać wiele problemów w niemal wszystkich obszarach ludzkiej działalności.

Informatyka i inżynieria obejmuje metodologii, narzędzi i technik i teorii, jak informacje pochodzą, przechowywane, manipulowane i przekazywane. Ze względu na jego znaczenie dla naszego świata, nauki i techniki jest bardzo ekscytujące, kierunek studiów, który rośnie w szybkim tempie komputera.... [-]

Stany Zjednoczone Reno
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Nevada, Reno

Stopień w elektrotechnice przygotowuje studentów do rozwijania rozwiązań pilnych problemów w obszarach takich jak zasilania, łączności, komputerów i sieci. ... [+]

Stopień w elektrotechnice przygotowuje studentów do rozwijania rozwiązań pilnych problemów w obszarach takich jak zasilania, łączności, komputerów i sieci.

Inżynierowie elektrycy pracować z polami elektromagnetycznymi i energii elektrycznej do użytku w komunikacji, biotechnologii oraz układów elektronicznych. Rdzeń elektrotechniki jest zdolność do pracy z czujnikami, zbierać dane, komunikować drogą elektroniczną, sygnały procesowe i informacje, model złożonych systemów i integracji różnych źródeł energii w systemach rozproszonych.

Obszary nacisk

Masz możliwość wyboru realizować swoje elektrycznego stopień inżyniera z naciskiem na obu energii odnawialnej i inżynierii biomedycznej.... [-]

Stany Zjednoczone Reno
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Nevada, Reno

Stopni licencjata z matematyki mają możliwości matematyki stosowanej, matematyki dyskretnej / badań operacyjnych, statystyki, badania ogólnego lub ... [+]

Matematyka i statystyka

Stopni licencjata z matematyki mają możliwości matematyki stosowanej, matematyki dyskretnej / badań operacyjnych, statystyki, lub ogólne opracowanie. Bachelor of Arts oferuje tradycyjne doświadczenie humanistyczne poprzez zrównoważony studiów w dziedzinie sztuki, nauk humanistycznych, języków obcych, nauk społecznych i przyrodniczych. Stopień Bachelor of Science jest "rozszerzona główną", która zapewnia bardziej intensywne doświadczenie w dziedzinie matematyki, informatyki i nauki.

Podobne Stopni i programy Matematyka, Minor Matematyka, Bachelor of Arts Nauczanie Matematyki, Master of Arts Matematyka, Master of Science [-]
Stany Zjednoczone Reno
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Nevada, Reno

Kierunków Psychologia dowiedzieć się o ludzkich zachowań i jego kontekst. Uczą motywacji, zdolności i umiejętności ludzkich i lekarzami umieścić tę wiedzę do pracy w łago ... [+]

Kierunków Psychologia dowiedzieć się o ludzkich zachowań i jego kontekst. Uczą motywacji, zdolności i umiejętności ludzkich i lekarzami umieścić tę wiedzę do pracy w łagodzeniu ludzkiego cierpienia.

Współczesna psychologia jest nieco podzielone na różne podejścia do rozumienia lub teorii zachowań. Organizmy uważane mogą wahać się od szympansów do gołębi, od człowieka do ameby. Niektórzy psychologowie uważają, że najważniejsze jest, aby zrozumieć procesy fizjologiczne (podejście biologiczne); inni rzadko, jeśli w ogóle, wziąć pod uwagę fizjologię. Niektórzy psychologowie twierdzą, że musimy zbadać najgłębsze myśli podświadomości (psychoanaliza); inni starają się zrozumieć, struktury i procesy, które leżą u podstaw ludzkiego wydajność (cognitivists) psychiczne. Tymczasem inne badania znajduje działania organizmów i zaprzecza, że ​​"umysł" może być oddzielone od tego poziomu behawioryzm) (analizy. Psychologia jest bynajmniej jednolity dziedzinie badań i praktyki. Będzie to jedno z pytań, trzeba będzie odpowiedzieć za siebie: Które dziedziny lub perspektywy, z psychologii jest najbardziej interesujące dla ciebie.... [-]

Stany Zjednoczone Reno
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

This Is Nevada - 2011

Inauguration of President Marc Johnson - Universit

2012 National Concrete Canoe Race at University of

Strategic Research Program

Commencement, Spring 2012

Dorm Storm - Move In Day

Night of All Nations - University of Nevada, Reno

University of Nevada, Reno - A National Tier One U

The Mackay Song: Remixed

Study Abroad at the University of Nevada, Reno

Black Graduate Celebration

Happy Holidays from the University of Nevada, Reno

BioFit: Academic Bootcamp

Spring in Nevada

Visit Nevada

Commencement Season is Upon Us

Reno & Tahoe: An Ideal University Setting

Academics at the University of Nevada, Reno

Real Impact: University Research & Engagement Chan

Student Life at the University of Nevada, Reno

Research at the University of Nevada, Reno