University of North Alabama College of Arts and Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kolegium Nauk, Technologii, Inżynierii, Sztuki i Matematyki, 19 różnych działów z szeroką gamą kierunków, nieletnich i programów certyfikatów pracujących niezależnie i razem, aby rozpalić marzenie, które tworzy parę napędzającą twoją przyszłość. Dołącz do nas i ruszaj naprzód!

University of North Alabama College of Arts and Sciences dąży do zapewnienia środowiska w naszym kampusie i społeczności, która wspiera wiedzę, umiejętności, wzbogacanie artystyczne i kulturowe, badania i odkrycia poprzez wspieranie niezależności, kreatywności i innowacji.


Profesorowie w College of Arts and Sciences to doświadczeni i zaangażowani nauczyciele, którzy wierzą, że energiczne interakcje między wykładowcami i studentami oraz wśród samych studentów są kluczem do rozwoju intelektualnego. Nasi profesorowie są również aktywnymi uczonymi, którzy pozostają obecni w swoich dziedzinach nauczania i zachowują szacunek swoich rówieśników. Mnóstwo udanych absolwentów potwierdza jakość programów UNA w dziedzinie sztuki i nauk ścisłych.


Dziekanat College of Arts and Sciences znajduje się w historycznym Bibb Graves w Suite 217.university of north alabama, florence, landscape12019 / Pixabay

Oświadczenie Misji Uniwersytetu Północnej Alabamy

Jako regionalna, wspierana przez państwo instytucja szkolnictwa wyższego, Uniwersytet Północnej Alabamy realizuje misję angażowania się w nauczanie, badania i usługi w celu zapewnienia uczniom możliwości kształcenia, środowiska odkrywania i twórczego osiągnięcia oraz różnorodności działania informacyjne zaspokajające potrzeby naszego regionu w zakresie rozwoju zawodowego, obywatelskiego, społecznego, kulturalnego i gospodarczego w kontekście globalnej społeczności.

Lokalizacje

Florencja

Address
35632 Florencja, Alabama, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium