University of Redlands

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Gdzie marzenia stają się dążenia i aspiracje stać się osiągnięciami, to znaczy Redlands doświadczenie. Od powstania firmy w 1907, Że nie wahał się z naszej obietnicy: wykształcenie transformacyjny w warunkach dyscypliny akademickiej i osobistej odpowiedzialności, gdzie można mieszają, czego uczymy się w klasie z umiejętności życiowych, które pomogą wpłynąć na pozytywne zmiany w świecie.

Jesteśmy Redlands, Gdzie ciekawość znajduje inspirację; gdzie bezinteresowność staje usługi; gdzie małe klasy zachęcenie do dyskusji i debaty iskry wgląd; gdzie kreatywność i innowacje otwarte drzwi i zmienić życie; i gdzie różnorodność wzbogaca nas wszystkich.

Jesteśmy Redlands, Gdzie zależy nam bardziej o to, kto będzie stać, niż kim kiedyś; gdzie bierzemy dobrych uczniów i przekształcić je w wielkich ludzi.

Misja

Uniwersytet w Redlands jest prywatną, niezależną uniwersytet sztuk wyzwolonych zobowiązana do przekazywania indywidualną naukę, który uwalnia studenci, aby świadomy wybór.

Redlands podkreśla akademickiego rygoru, różnorodność programów nauczania nauki i innowacyjności. Redlands wspiera społeczność uczonych i zachęca pluralistycznego pojęcie wartości poprzez kwestionowanie założeń i stereotypów w obu klasach i działań. Edukacja Redlands wykracza poza szkolenia objąć odblaskowe zrozumienia naszego świata; przebiega z informacji do wglądu, od wiedzy do znaczenia.

Witając uczniów intelektualnie ciekawy różnych religijnych, etnicznych, narodowych i społeczno-ekonomicznych środowisk, Uniwersytet ma na celu rozwój odpowiedzialnego obywatelstwa jako część kompletnego wykształcenia. Redlands zachęca atmosferę wspólnoty z wyjątkową okazję dla przywódców studenckiego i interakcji. Dla pracujących osób dorosłych, Uniwersytet oferuje innowacyjne programy akademickie w dogodnych miejscach i czasach.

Redlands łączy sztuki wyzwolone i programy profesjonalne, stosowane i teoretyczne badania, tradycyjnych kierunków i umów samodzielnie zaprojektowany dla studiów. Małe klasy pozwalają każdego studenta do udziału w dyskusji klasy, do ścisłej współpracy z profesorami i otrzymywać obszerne indywidualne podejście. Redlands pozostaje wrażliwy na współczesne tendencje w społeczeństwie i wyzwania studentów do zaangażowania się na całe życie nauki.

Lokalizacje

Redlands

University of Redlands

Address
Redlands, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 909-793-2121

Nowy Jork

Address
Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Brzeg

Address
Brzeg, Kalifornia, Stany Zjednoczone

San Diego

Address
San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Torrance

Address
Torrance, Kalifornia, Stany Zjednoczone

West Covina

Address
West Covina, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Burbank

Address
Burbank, Kalifornia, Stany Zjednoczone