University of Science and Arts of Oklahoma

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Świętując ponad sto lat służby jako jedyna publiczna uczelnia sztuk wyzwolonych w Oklahomie, University of Science and Arts of Oklahoma - uznawany w kraju pod względem jakości i wartości - jest uznanym liderem i innowatorem w dziedzinie studiów interdyscyplinarnych.

Podobnie jak najlepsze prywatne uczelnie sztuk wyzwolonych, USAO oferuje małe klasy; wielokrotnie nagradzany wydział; oraz kultura kampusu, która sprzyja włączeniu społecznemu, bliskiej interakcji między wykładowcami i studentami oraz możliwości prowadzenia badań licencjackich. USAO kształci całą osobę, zachęca do rozwoju poprzez służbę publiczną, a nasze zespoły atletyczne rywalizują w 13 sportach NAIA.

Założona w 1908 roku jako Oklahoma College for Women (OCW), była to pierwsza uczelnia utworzona przez pierwszą legislaturę Oklahomy. Jako jedna z zaledwie siedmiu instytucji państwowych z podobnymi misjami, jakie kiedykolwiek utworzono w tym kraju, USAO ma najstarszą oryginalną misję ze wszystkich państwowych szkół wyższych lub uniwersytetów w Oklahomie poza University of Oklahoma. USAO jest także jedyną uczelnią w Oklahomie nazwaną National Historic District w National Register of Historic Places.

OŚWIADCZENIE GŁÓWNEGO PRZEKONANIA

Wierzymy, że najlepszą drogą do sensownego i celowego życia jest edukacja, która integruje wiedzę z wielu dyscyplin, aby przygotować jednostki na miarę XXI wieku.

10 NAJLEPSZYCH CECH WYRÓŻNIAJĄCYCH USAO

  1. USAO oferuje szerokie doświadczenie edukacyjne. Jako jedyny publiczny uniwersytet sztuk wyzwolonych w Oklahomie, USAO zapewnia studentom szerokie doświadczenie edukacyjne, oparte na naukach ścisłych i humanistycznych, które wzmacnia komunikację, krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów.
  2. Zajęcia są zbudowane wokół unikalnego, interdyscyplinarnego rdzenia. Program USAO's Interdisciplinary Studies (IDS) pozostaje dziś równie innowacyjny, jak wtedy, gdy został utworzony 50 lat temu, integrując wiedzę z wielu dyscyplin.
  3. USAO jest pionierem innowacyjnego podejścia do nauczania zespołowego. Nauczanie zespołowe w programie IDS to innowacyjne podejście, które umieszcza dwóch lub więcej profesorów z różnych dyscyplin w klasie, oferując uczniom różne perspektywy i podejścia do tego samego materiału.
  4. Nasza misja przyciąga wysoko wykwalifikowaną kadrę. Prawie 90% wydziałów USAO ma końcowe stopnie naukowe w swojej dziedzinie i żadne zajęcia nie są prowadzone przez asystentów. Członkowie wydziału pochodzą z prestiżowych szkół wyższych z całego kraju.
  5. Małe środowisko kampusu sprzyja relacjom. Limity przyjęć przyczyniają się do tego, że USAO ma stosunek liczby studentów do liczby wykładowców 13: 1, tworząc środowisko, w którym studenci mają dostęp do wykładowców i znają się nawzajem.
  6. Ciekawość jest zachęcana i pielęgnowana. USAO sprzyja środowisku, w którym ciekawość jest podstawą doświadczenia akademickiego, a kreatywność jest normą, a nie wyjątkiem.
  7. Studenci zostają i kończą studia. USAO przyciąga zaciekawionych studentów, którzy rozwijają się w tego rodzaju środowisku i mają tendencję do kończenia studiów z wyższym wskaźnikiem niż większość publicznych uniwersytetów tej wielkości.
  8. Absolwenci odnoszą sukcesy na studiach podyplomowych i stają się liderami w swojej dziedzinie. Studenci USAO odnoszą sukcesy w szkole wyższej i awansują na stanowiska przywódcze w wybranej dziedzinie.
  9. Przeciwstawiamy się powszechnemu przekonaniu, że jakość nie jest dostępna. Z roku na rok USAO jest rozpoznawane w całym kraju ze względu na przystępną cenę, awans społeczną mobilność, a także rygorystyczne podejście akademickie.
  10. USAO pełni niepowtarzalną rolę w państwowym systemie szkolnictwa wyższego. Jako jedyny publiczny uniwersytet sztuk wyzwolonych w Oklahomie, USAO służy wyjątkowemu celowi z misją edukacyjną, która nie jest powielana w państwowym systemie szkolnictwa wyższego.

Lokalizacje

Chickasha

Address
West Alabama Avenue,1727
73018 Chickasha, Oklahoma, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium