University of Southern Indiana

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis


Założona w 1965 roku, University of Southern Indiana rejestruje prawie 9500 studentów i absolwentów w 80 kierunkach. Publiczna uczelnia położona na pięknym kampusie o powierzchni 1400 akrów w Evansville w stanie Indiana, USI oferuje programy w ramach College of Liberal Arts, Romain College of Business, College of Nursing and Health Professions oraz Pott College of Science, Engineering, i edukacja. USI jest Community Engaged University Carnegie Foundation i oferuje kontynuację edukacji i specjalne programy dla ponad 15 000 uczestników rocznie poprzez Outreach and Engagement.

85259_standard_wallpaper_008.jpg

O University of Southern Indiana

Uniwersytet oferuje możliwości studiowania za granicą w ponad 60 krajach i jest gospodarzem międzynarodowych studentów z całego świata. Będąc konkurencyjnym członkiem NCAA Division II i Great Lakes Valley Conference, USI oferuje 17 uniwer- sywnych międzyuczelnianych sportów męskich i kobiecych. Prezydent Linda LM Bennett jest trzecim prezydentem USI i została zainaugurowana w 2009 roku. Pod jej kierownictwem uniwersytet kontynuuje tradycję niedrogiej doskonałości dla studentów, jednocześnie idąc w przyszłość śmiałym strategicznym planem osiągnięcia doskonałości poprzez innowacje i zaangażowanie oraz pozycjonowania USI jako najlepszego wybór dla studentów z całego stanu i regionu, a także przyciągnąć studentów z całego świata i całego świata.

67518_cover.JPG

Globalni ambasadorzy w globalnej społeczności

USI jest zaangażowaną społecznością edukacyjną, która rozwija edukację i wiedzę, zwiększa świadomość obywatelską i kulturową oraz wspiera partnerstwa poprzez kompleksowe programy pomocy. Przygotowujemy osoby, aby żyły mądrze w zróżnicowanej i globalnej społeczności.

Szybkie fakty

Zapisy: 9 364 Służących studentów z 89 hrabstw Indiana, 36 innych państw i 51 innych narodów. 86,2% ostatnich absolwentów USI pracuje w swojej dziedzinie lub zadowalającej dziedzinie. Kobiety: 62% Mężczyźni: 38% Mniejszości: 9% Absolwenci: 36 000 Około 74% absolwentów USI pozostaje w Indianie. Ponad 130 organizacji studenckich na terenie kampusu. Evansville to łatwy dojazd z Indianapolis, Louisville, Nashville i St. Louis

Lokalizacje

Evansville

University of Southern Indiana

Address
8600 University Blvd.
47712 Evansville, Indiana, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 812-464-1768