University of Southern Indiana

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis


University of Southern Indiana założony w 1965 roku, przyjmuje ponad 10 000 studentów studiów licencjackich i magisterskich na ponad 130 kierunkach studiów.

Publiczna instytucja szkolnictwa wyższego, położona na pięknym kampusie o powierzchni 1400 akrów w Evansville, Indiana, USI, oferuje programy za pośrednictwem College of Liberal Arts, Romain College of Business, College of Nursing and Health Professions oraz Pott College of Science, Engineering, i edukacja. USI jest Carnegie Foundation Community Engaged University i oferuje ustawiczne kształcenie i specjalne programy dla ponad 15 000 uczestników rocznie poprzez Outreach and Engagement.

85259_standard_wallpaper_008.jpg

O University of Southern Indiana

Uniwersytet oferuje możliwości studiowania za granicą w ponad 60 krajach i gości zagranicznych studentów z całego świata. Będąc członkiem NCAA Division II i Great Lakes Valley Conference, USI oferuje 17 międzykulturowych sportów męskich i kobiecych. Prezydent Ron Rochon jest czwartym prezydentem USI i został zainaugurowany w 2018 roku. Pod jego kierownictwem uniwersytet kontynuuje tradycję doskonałej przystępności cenowej dla studentów, a jednocześnie realizuje śmiały strategiczny plan osiągnięcia doskonałości poprzez innowacje i zaangażowanie oraz pozycjonuje USI jako najlepszy wybór dla studentów szkół wyższych w całym stanie i regionie, a także przyciągać studentów wysokiej klasy z całego kraju i świata.

67518_cover.JPG

Globalni ambasadorzy w globalnej społeczności

USI jest zaangażowaną społecznością edukacyjną, która rozwija edukację i wiedzę, zwiększa świadomość obywatelską i kulturową oraz wspiera partnerstwa poprzez kompleksowe programy pomocy. Przygotowujemy osoby, aby żyły mądrze w zróżnicowanej i globalnej społeczności.

Szybkie fakty

Zapisy: 10 734 Służących studentom z 91 hrabstw Indiany, 42 innych stanów i 69 innych narodów. 82% ostatnich ocen USI pracuje w swojej dziedzinie lub zadowalającej dziedzinie.

Kobiety: 64% Mężczyźni: 36% Mniejszość: 15% Absolwenci: 44,000+ Około 70% absolwentów USI pozostaje w stanie Indiana.

Ponad 140 organizacji studenckich w kampusie.

Evansville jest łatwy dojazd z Indianapolis, Louisville, Nashville i St. Louis

Lokalizacje

Evansville

University of Southern Indiana

Address
8600 University Blvd.
47712 Evansville, Indiana, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 812-464-1768

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium