Przeczytaj oficjalny opis

Wizja

Widoczne Muzyka College jest globalną, duchowa społeczność muzyków, techników, specjalistów biznesowych oraz pedagogów pełniących służbę Kościołowi i społeczeństwu naszej zbiorowej energii i talentu, wspieranie środowiska kreatywności, kultu i innowacji w przedsięwzięciach artystycznych dla chwały Boga.

MISJA

Widoczne Muzyka College szkoli i wyposaża muzyków, techników i profesjonalistów w rzemiośle i chrześcijańskiego charakteru, do skutecznego doręczania w przemyśle muzycznym i w Kościele.

DUCHOWE | profesjonalne | AKADEMICKI.

Widoczne Muzyka College jest na skrzyżowaniu duchowy, zawodowych i akademickich. Nasze trzy programy stopień licencjata oferują rygorystyczne wykształcenie w branży muzycznej, produkcji muzycznej i muzyki, wyposażanie naszych uczniów do efektywnej służby w przemyśle muzycznym i Kościoła. Wierzymy, że chrześcijańscy muzycy, producenci, menedżerów i specjalistów z branży muszą być równie dobrze rozwinięta w tych trzech obszarach, aby osiągnąć sukces w życiu, karierze i służby. Nasze celowo małe społeczności artysta skupia się na zrównoważonym wzroście duchowym, zawodowego i akademickiego.

GLOBAL

Unikalne w szkolnictwie wyższym

Rozpoczęty w Memphis, w stanie Tennessee w 2000 roku, wizja Visible Muzycznej Kolegium jest unikatowa w szkolnictwie wyższym. Koncentruje się na tworzeniu małych, zamierzone społeczności artystów na całym świecie podkreślają, że wzrost w trzech kluczowych obszarach: duchowe, zawodowych i akademickich.

Widoczne rozszerzona do Chicago i Dallas w 2014 roku oraz w 2015 roku jako część prezes i założyciel Kena Steorts' 2020 × 2020 wizji - 20 miejsc w 20 miastach obsługujących 2,020 studentów w 2020 r. Od Sarah Simmons (NBC The Voice) do indie ulubieńcami Carolina Story Widoczne absolwenci są na wykresach, w studio i co wpływ w Kościele.

akademicki Przegląd

Widoczne Muzyka College jest zintegrowanym doświadczenie trening że wyzwania studentom rozwijać duchowo, zawodowo i naukowo podczas akredytowanego programu licencjat. Każdy program studiów obejmuje rdzeń z kursów Biblii, teologii i duszpasterstwa. Integralność duchowością studenta jest fundamentalne dla rozwoju zawodowego, jak informuje Pismo jak odnosić się do Stwórcy i Jego stworzenia, szczególnie jak należy odpowiedzieć na zaproszenie Stwórcy do przemyślany, kreatywny i modlitewnego zaangażowania w przemyśle muzycznym i Kościoła , Zarówno rozwój duchowy i zawodowy są podkreślane przez rygorystyczny kolegium poziomu nauczania.

Filozoficznie, „Dlaczego” (duchowość) poprzedza "jaki zawód) i „Jak” (pracownicy naukowi), Wszystkie trzy obszary wzrostu są reprezentowane w imieniu Kolegium:

Widoczne Muzyka College

  • Duchowy
  • Profesjonalny
  • Akademicki

Zintegrowany trening jest doświadczane przez zanurzenie i inwestycji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Visible Music College

Nowoczesny program muzyczny oferuje odpowiednie szkolenie w zakresie umiejętności i charakteru dla muzyków, artystów i liderów, którzy chcą odnieść sukces w muzyce współc ... [+]

NOWOCZESNA MUZYKA

Test Nowoczesny program muzyczny oferuje odpowiednie szkolenie w zakresie umiejętności i charakteru dla muzyków, artystów i liderów, którzy chcą odnieść sukces w muzyce współczesnej, zarówno w kościele, gdzie serwuje się lub wykonywania w dzisiejszym przemyśle muzycznym. Program i program jest zaprojektowany, aby dać studentowi zarówno akademicką wiedzę niezbędną do kariery w muzyce popularnej i doświadczenia zawodowego i duchowego wzrostu potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie duszpasterstwa i życia.

Czy śpiewasz, ołów uwielbienie, grać na gitarze, rogi, smyczki, bębny, ani żadnego instrumentu muzycznego, Widoczne Muzyka College ma miejsca dla ciebie - w zespole! Nasz unikalny program stawia Cię w zespole w pierwszym semestrze studiów, grając najlepszą muzykę na świecie, nauka dynamiki zespołu, podpisywanie umów, nagrywania i odtwarzania żyć swoim pierwszym roku.... [-]

Stany Zjednoczone Memphis
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Visible Music College

Program Music Production jest przygotowanie inżynierów dźwięku i producentów do gotowości zawodowej z perspektywy chrześcijańskiej. Program ma na celu wprowadzenie studen ... [+]

Produkcja Muzyczna

Test Program produkcji muzyki ma na celu przygotowanie inżynierów dźwięku i producentów do gotowości zawodowej z perspektywy chrześcijańskiej. Program ma na celu wprowadzenie studentów do narzędzi i technik stosowanych do produkcji muzyki w nowoczesnym studiu nagraniowym, a pielęgnowanie pasji ucznia, aby służyć Kościołowi lub branżę z chrześcijańskiego charakteru. Student zyska dogłębnej znajomości aktualnej technologii, technik i umiejętności nagrywania produkcji muzyki. studenci Produkcja Muzyczna będzie odpowiedzialny za wszystkie nagrania studentów inżynierii i obsługi dźwięku na żywo wszelkich imprez dla Visible Wyższej Szkoły Muzycznej. Umiejętności i wiedza nabyte w programie wyposażyć studentów do pracy jako producentów, inżynierów, lub utworzyć nowe studio firmy, i skupia się na użyciu programów zgodnych ze standardami branżowymi (logiczne i ProTools). ... [-]

Stany Zjednoczone Memphis
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Visible Music College

Program muzyczny Business przeznaczony jest zarówno teoretyczny i praktyczny: naszym celem jest przygotowanie uczniów do przygotowania zawodowego z perspektywy biblijnej ... [+]

BRANŻA MUZYCZNA

Test Muzyka Program działalności ma być zarówno teoretyczny i praktyczny: naszym celem jest przygotowanie uczniów do przygotowania zawodowego z perspektywy biblijnej we wszystkich dziedzinach branży muzycznej (publikacji, zarządzania, promocji turystycznej, działań marketingowych i wytwórni). studenci biznesu muzyka będzie rozwijać podstawowe umiejętności biznesowych (w dziedzinach takich jak komunikacja, marketing, finanse, itp) i dowiedzieć się o przemyśle muzycznym w makro- i mikroskładników poziomach.

Program posiada również przygotowanie i pracę w sprawach umownych i prawnych, zarządzanie artystów i wydarzenia / promocji turystycznej i planowania. Wszystkie dyscypliny znaleźć praktyczne outworking w trwającej relacji z Madison Linia Records, wytwórni non-profit założona przez Visible Wyższej Szkoły Muzycznej.... [-]

Stany Zjednoczone Memphis
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku