Waldorf University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Waldorf University to przyjazna, prywatna szkoła sztuki liberalnej usytuowana centralnie w pięknym mieście Forest City w stanie Iowa . Przez ponad 100 lat Waldorf był kamieniem węgielnym w życiu tysięcy osób, tworząc solidne podstawy sukcesu wśród studentów, ich rodzin i społeczności.

Od początku swojej działalności w 1903 roku Waldorf stał się liderem innowacji akademickich, szlakiem szlakiem dla przyszłych pokoleń. Oferując litanię świadectw, stowarzyszonych, licencjackich i magisterskich, Waldorf ma okazję dla każdego, kto chce poprawić swoje życie akademickim, osobiście lub profesjonalnie.

W Waldorf uważamy, że naprawdę dobrze wyszkolony wykształcenie obejmuje nie tylko studia akademickie, ale także udział w sztuce, wychowaniu fizycznym i nie tylko. Nasz tętniący życiem kampus zachęca studentów z całego świata, którzy wybrali Waldorf, aby pomóc im osiągnąć cele edukacyjne.

Nasi wykładowcy i pracownicy pracują indywidualnie z uczniami, aby zapewnić im pewność siebie i zdolność do pełnego wykorzystania potencjału, zapewniając zachętę na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy wolisz naukę w tradycyjnych warunkach w klasie czy elastyczność zdobywania dyplomów online, polecamy Ci podjęcie decyzji o awansowaniu do życia przez edukację.

Lokalizacje

Forest City

Address
106 South 6th St.
IA 50436 Forest City, Iowa, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium