Przeczytaj oficjalny opis

College jest czymś więcej niż tylko stopniu. Jest to inwestycja w przyszłość.

Sztuki wyzwolone otrzymasz w Wartburgu pozwala nie tylko zdobyć umiejętności wymaganych od wybranego kierunku studiów, ale również umiejętności krytycznego myślenia niezbędnych do zbadania etyki podejmowania decyzji i zaangażowania społeczności, skutecznej komunikacji, kompetencji kulturowej, i współpraca.

Nasza misja

Wartburg College jest dedykowany do trudnych i pielęgnowaniu uczniów do życia przywództwa i służby jako porywający ekspresją ich wiary i nauki.

Nasza tożsamość

Wartburg College jest Liberal Arts College of Lutheran Church (ELCA). Nie trzeba być luterański, ani nawet chrześcijaninem, aby docenić drogę wykształcenie Wartburg pomoże Ci odkryć sens i cel swojego życia.

Wiele uczelni działa od wspólnego wyznania lub wyznaniem wiary, gdzie wiara jest nałożona. Inne uczelnie zachować wiarę od życia społecznego całkowicie. Na Wartburg College, używamy Lutheran podejście do edukacji, która buduje społeczność wokół żywej i integracyjnego rozmowie wiary i nauki.

Martin Luther, który wywołał reformacji w 1517 roku, był zarówno pastor i profesor uniwersytetu. Walczył z większych zagadnień życia i jak wiara może naprawdę zmienić świat wokół nas. Z powodu naszej perspektywy teologicznej luterańskiego, chcemy również zmagać się z tych wielkich pytań podczas pracy za pośrednictwem swoich czterech lat w Wartburgu. Zapraszamy i zachęcamy rozmowy z ludźmi z różnych środowisk iz różnej perspektywy duchowe. Z kolei, dowiesz się więcej o swoich własnych przekonań i wartości.

Odkryj swoje powołanie

Wartburg College pomaga uczniom odkryć i twierdzą, że ich powołania łączenia ich naukę z wiarą i wartościami, ich zrozumienie siebie i swoich darów, ich spojrzenie na życie i przyszłość, a także możliwości uczestniczenia w kościele, wspólnocie i szerszego społeczeństwa w celowy i sensowne sposoby.

Fakty naukowe

Średnia wielkość grupy: 17 Stosunek studenta wydziału: 11: 1 Pełny etat wykładowcy: 104 Miejsce wydziału z najwyższego stopnia w dyscyplinie: 99% Obdarzony pozycji wydziału: 2 wybitnych krzesła, fotele, 11 obdarzone 1 wyróżniające profesury, 4 obdarzone profesury.

Najpopularniejsze Majors

1 Business Administration 2 Biologia 3 Edukacja elementarna 4 Dziennikarstwo i komunikacja 5 Edukacji Muzycznej

Międzynarodowe uznanie

Jeden z pięciu uczelni, aby otrzymać inauguracyjny Higher Education Civic Engagement nagrodę w centrum Waszyngtonu na usługi-learning i zaangażowania społeczności. W skali kraju sklasyfikowany przez Carnegie Foundation for Advancement of Teaching jako jedna z 12 szkół, które wyłącznie matur sprzyjać empirycznej nauki i zaangażowania społeczności. Nazwany osiem razy z rzędu do prezydenta Higher Education Community Service Honor Roll, trzy razy "z wyróżnieniem" w uznaniu wysiłków wolontariuszy przez studentów Wartburg. Jeden z sześciu uczelni Iowa zawarte w 2014-15 Kolegiów rozróżnienia, który rozpoznaje szkół, które wykazały ich poświęcenie "zaangażowanych studentów, wielką naukę, żywe wspólnoty i pomyślne wyniki." Wartburg zajęła 16 miejsce w kraju w badaniu krótkoterminowym za granicą w 2014 roku Open Doors raportu, przeprowadzonego we współpracy z amerykańskim Departamentem Stanu Biura Spraw edukacyjnych i kulturalnych. Zawarte w najlepszych uczelniach humanistycznych Washington miesięcznych w rankingu za jego wkład do dobra publicznego poprzez społecznej mobilności, badań i usług. Laureat NetImpact za 2012 "Małe kroki, Wielkie Wygrane wyzwanie" krajową konkurencję między uczelniach nagradzanie działań społecznych i środowiskowych. Miejsce w Princeton Review jako jeden z najlepszych uczelni w regionie środkowo-wschodnim. Tagi Petersona Top Kolegiów Nauki wśród 200 szkół z wybitnych programów w dziedzinie nauki i matematyki. Jeden z dwóch uczelni w stanie Iowa, aby być uznanym w kraju przez Krajową Radę Akredytacji Edukacji Nauczycieli w swoim programie edukacji elementarnej. Wśród tej pierwszej warstwy Najlepszego Narodowego Liberal Arts College według rankingu US News and World Report. Miejsce nr 7 wśród krajowych uniwersytetów i uczelni humanistycznych przez nas News and World Report jako "overperformer" stóp dyplomowych dla studentów z rodzin o niskich dochodach. Zawarte w "najlepsze uczelnie" rankingu Pieniądze Magazine. Program Wartburg "Wspólnota Budowniczych" został nagrodzony MacJannet Global Citizenship.

Absolwent w ciągu czterech lat!

Czym jest Graduation rate?

To może być bardzo mylące pojęcie. Zasadniczo, jest to odsetek uczniów, którzy rzeczywiście zakończyć stopień w danej instytucji. Większość raportów on-line pojawi się 6-letni kurs dyplomowy, który jest odsetek studentów dziennych otrzymał tytuł licencjata w ciągu sześciu lat, która stała się średnia długość wykształceniem licencjackim na wielu uniwersytetach. To nie jest prawda Wartburg College.

93% naszych absolwentów ukończyli stopni w ciągu czterech lat. Spośród studentów studiów stacjonarnych, którzy rozpoczęli w Wartburgu, 63% zakończy swój stopień w Wartburgu, która jest uważana za bardzo wysoka stopa procentowa zakończenia studiów. W ciągu ostatnich 10 lat, Wartburg miał ukończenia ceny tak wysokie, jak 70%.

Dlaczego porównania pięć lat w szkołach państwowych do czterech lat w Wartburgu?

W rzeczywistości dla wielu studentów jest to zajmie cztery i pół do pięciu lat lub więcej, aby uzyskać stopień naukowy w szkole państwowej, według statystyk krajowych. W Wartburg, 93 procent naszych absolwentów zakończyć ich stopnia w ciągu czterech lat.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Wartburg College

Biochemia, według definicji podręcznika, jest próbą zrozumienia biologii poprzez kontekst chemii. Wykłady biochemii w Wartburg College obejmują makrocząsteczki, enzymy i ... [+]

Biochemia, według definicji podręcznika, jest próbą zrozumienia biologii poprzez kontekst chemii. Wykłady biochemii w Wartburg College obejmują makrocząsteczki, enzymy i metabolizm człowieka. Techniki nauczane w laboratorium biochemicznym są wykorzystywane w wielu dziedzinach, w tym w mikrobiologii, medycynie sądowej, neurobiologii i badaniach nad rakiem.

Dzięki dynamicznemu programowi nauczania, który obejmuje elastyczność wyboru kursu, który pasuje do twoich zainteresowań i komponentu badawczego zakotwiczonego przez najnowocześniejszy obiekt naukowy, poziom biochemii Wartburga w wyjątkowy sposób przygotuje Cię do kariery w dziedzinie zdrowia, badań, biotechnologii lub Edukacja.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Wydział Biologii w Wartburg przygotowuje studentów do różnorodnych zawodów, w tym zawodów medycznych, badań, nauczania, biotechnologii i dziedzin związanych z problematyk ... [+]

Stopień biologii z Wartburg College jest dobrze rozpoznawany w całym kraju.

Wydział Biologii w Wartburg przygotowuje studentów do różnorodnych zawodów, w tym zawodów medycznych, badań, nauczania, biotechnologii i dziedzin związanych z problematyką globalną i środowiskową. Uczymy, czym jest nauka, a nie tylko wiedzą, którą wytworzyła, z nauką opartą na dociekaniu.

Podczas gdy program nauczania na wydziale biologii jest rygorystyczny, studenci zyskują uznanie, jak nauka biologii może być przyjemna, ekscytująca i satysfakcjonująca. Sukces programu biologicznego opiera się na dociekliwym nacisku, w którym studenci ułatwiają uczenie się poprzez doświadczanie nauki, a nie tylko czytanie o niej.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

W ramach edukacji w Wartburg College będziesz musiał pokonać wiele etycznych wyzwań, które stają przed światem biznesu. Będziesz przygotowany do podejmowania trudnych dec ... [+]

W ramach edukacji w Wartburg College będziesz musiał pokonać wiele etycznych wyzwań, które stają przed światem biznesu. Będziesz przygotowany do podejmowania trudnych decyzji i zdobywania praktycznych doświadczeń, poszukiwanych przez wielu pracodawców.

Znajdziesz tu również możliwości kariery w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym w takich dziedzinach, jak księgowość publiczna lub prywatna, finanse, biznes międzynarodowy, usługi rządowe, zarządzanie opieką zdrowotną, marketing i organizacje non-profit.

Będziesz korzystać z małych zajęć prowadzonych przez profesorów, którzy mają doświadczenie i wiedzę w wielu aspektach administracji biznesowej, księgowości i ekonomii. Członkowie wydziału wspierają studentów w karierze, a także w aktywnym obywatelstwie poprzez doświadczenie w klasie, staże, studia przypadku i studia licencjackie.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Chemia przygotowuje Cię do sukcesu w wielu zawodach związanych z nauką. Masz okazję uczyć się w supernowoczesnym Centrum Nauki. Firmy, organizacje i instytucje poszukując ... [+]

Dobrze oceniany program

Chemia przygotowuje Cię do sukcesu w wielu zawodach związanych z nauką. Masz okazję uczyć się w supernowoczesnym Centrum Nauki. Firmy, organizacje i instytucje poszukujące osób z praktycznym doświadczeniem poszukują absolwentów chemii i biochemii Wartburga. Dział ma 100 procent stawki za miejsce docelowe. Eksperymenty i badania są sercem programu chemicznego Wartburg. Na kampusie studenci korzystają z nowoczesnej oprzyrządowania w trakcie zajęć i indywidualnych badań. Członkowie wydziału chemii są skutecznymi nauczycielami i doradcami, a małe klasy pozwalają na dobre poznanie się wykładowców i studentów.

Programuj szybkie fakty... [-]
Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Praktyczne doświadczenie, mentoring od doświadczonych profesjonalistów i najwyższej klasy zaplecze przygotowują naszych studentów do szybko zmieniających się dziedzin wym ... [+]

Praktyczne doświadczenie, mentoring od doświadczonych profesjonalistów i najwyższej klasy zaplecze przygotowują naszych studentów do szybko zmieniających się dziedzin wymagających doskonałych umiejętności komunikacyjnych. Dział oferuje następujące kierunki / stężenia. Nasi absolwenci pracują jako pisarze, redaktorzy, reporterzy, specjaliści ds. Produkcji i specjaliści od public relations. Zajmują się tworzeniem stron internetowych, przemysłem rozrywkowym i wieloma pokrewnymi dziedzinami.

Historie sukcesu absolwentów

Absolwenci Wartburg znajdują satysfakcjonujące zawody i zostają przyjęci do szkół wyższych i zawodowych. Absolwenci Wartburg można znaleźć we wszystkich 50 stanach USA i ponad 70 zagranicznych krajach. Poniżej znajduje się tylko przykład rodzajów stanowisk, jakie absolwenci Wartburg z Działu Dziennikarstwa i Komunikacji mieli w przeszłości.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Edukacja ekonomiczna skupi się na badaniu niedoboru, w jaki sposób ludzie korzystają z zasobów i procesu podejmowania decyzji. Studenci zdobędą również dobrze powiązaną w ... [+]

Przegląd

Edukacja ekonomiczna skupi się na badaniu niedoboru, w jaki sposób ludzie korzystają z zasobów i procesu podejmowania decyzji. Studenci zdobędą również dobrze powiązaną wiedzę z zakresu statystyki i rachunku różniczkowego.

Znajdziesz możliwości kariery w takich dziedzinach gospodarczych jak rząd, badania, stanowiska analityczne, doradztwo gospodarcze, rynki finansowe, bankowość i ubezpieczenia. Będziesz przygotowany do podjęcia obowiązków i odpowiedzialności na tych stanowiskach i zdobycia cennych umiejętności do posiadania.

W Wartburg College studenci ekonomii korzystają z małych klas i różnych grup szkolnych. Będziesz nauczany przez profesorów z doświadczeniem i wiedzą, którzy są gotowi do wspierania studentów w zakresie kariery zawodowej, jak również aktywnego obywatelstwa poprzez zajęcia w klasie, staże i studia licencjackie.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Stopień wykształcenia oferuje ekscytujące możliwości. Stopień wykształcenia w Wartburg oferuje wyjątkowe doświadczenia w klasie. Możesz wykorzystać swoje talenty i umieję ... [+]

Stopień wykształcenia oferuje ekscytujące możliwości. Stopień wykształcenia w Wartburg oferuje wyjątkowe doświadczenia w klasie. Możesz wykorzystać swoje talenty i umiejętności, aby stać się skutecznym i refleksyjnym nauczycielem w życiu profesjonalnej służby i przywództwa. Znajdziesz możliwości pracy w edukacji na dowolnym poziomie, od przedszkola do 12 klasy.

Wiedząc na temat edukacji, możesz pracować z dziećmi w różnych ustawieniach w klasie, dzielić się swoim zainteresowaniem z obszarem treści i wpływać na przyszłość. Możesz zapoznać się z literaturą dziecięcą, czytaniem, czytaniem, programem nauczania, psychologią edukacyjną, edukacją wczesnoszkolną, stosunkami międzyludzkimi, studiami wielokulturowymi, strategiami i metodami nauczania, technologiami edukacyjnymi, lokalami terenowymi i edukacją specjalną.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Jeśli masz pasję do trudnych zajęć, praktycznych zastosowań i rozwiązywania problemów, stopień Bachelor of Arts w dziedzinie fizyki może być świetnym rozwiązaniem. Odkryj ... [+]

Jeśli masz pasję do trudnych zajęć, praktycznych zastosowań i rozwiązywania problemów, stopień Bachelor of Arts w dziedzinie fizyki może być świetnym rozwiązaniem.

Odkryjesz silne powiązania między matematyką, informatyką i fizyką, odzwierciedlające długoletnie zaangażowanie wydziału w pomoc uczniom w znalezieniu odpowiedniego programu dla ich umiejętności i zainteresowań. Wydział łączy zajęcia z zajęciami laboratoryjnymi, praktycznymi stażami i możliwościami nauczania i przywództwa. Kursy kładą nacisk na dogłębne zajęcia grupowe, dzięki czemu możesz sprostać wymagającym projektom, rozwijając jednocześnie umiejętności komunikacji interpersonalnej. Te doświadczenia zapewnią solidne podstawy do przyszłego zatrudnienia lub studiów magisterskich.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Badania są kształtowane przez międzynarodowe doświadczenia, które mają na celu podniesienie poziomu znajomości języka i zanurzenie się w hiszpańskiej kulturze. ... [+]

PrzeglądHiszpański MajorBadania są kształtowane przez międzynarodowe doświadczenia, które mają na celu podniesienie Twojej biegłości językowej i zanurzenie w innej kulturzeDogłębne studiowanie innej kultury i życie za granicą przez dłuższy czas da wgląd w to, jak inne kultury postrzegają świat, a także lepsze zrozumienie amerykańskiej kulturyTermin majowy

Weź udział w majowym doświadczeniu, w którym studenci spędzają cztery tygodnie za granicą, łącząc intensywne studia językowe z wycieczkami prowadzonymi przez wykładowców do miejsc o znaczeniu historycznym i kulturalnym.

W majowym semestrze hiszpańskie fakultety i nieletni odwiedzają miejsca o znaczeniu kulturalnym i studiują w Heredii na Kostaryce; Francuskie / francuskie kierunki studiów i nieletni podróżują do instytutu językowego w Paryżu; Niemieckie / niemieckie kierunki studiów i nieletni odwiedzają kilka miast w Niemczech.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański,Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Wartburg College jest akredytowanym, instytucjonalnym członkiem Narodowego Stowarzyszenia Szkół Muzycznych (NASM). Studenci, którzy ukończyli zatwierdzony program AMTA (A ... [+]

Wartburg College jest akredytowanym, instytucjonalnym członkiem Narodowego Stowarzyszenia Szkół Muzycznych (NASM). Studenci, którzy ukończyli zatwierdzony program AMTA (American Music Therapy Association), kwalifikują się do uzyskania certyfikatu zarządu przez Radę Certyfikacji Terapeutów Muzycznych (CBMT). Wartburg jest jedyną prywatną uczelnią w stanie Iowa, która oferuje muzykoterapię. Ukończenie studiów Bachelor of Music Education lub Bachelor of Music Education / Music Therapy prowadzi do uzyskania licencji na edukację w stanie Iowa.

Stopień Bachelor of Arts in Music zapewnia szereg możliwości kariery w dziedzinie muzyki. Możesz wybrać główny kierunek muzyczny, który umożliwia połączenie muzyki z innym ważnym lub mniejszym polem. Lub możesz wybrać utwór muzyki kościelnej, który łączy zajęcia z muzyki i religii, aby przygotować się do wiodących programów muzycznych w kościołach lub do dalszej nauki w szkole wyższej.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Jeśli masz talent do liczb i chęć do pracy w biznesie, kariera aktuariusza może być dla ciebie. Konsekwentnie oceniany jako jedno z najlepszych miejsc pracy w Ameryce, ak ... [+]

Jeśli masz talent do liczb i chęć do pracy w biznesie, kariera aktuariusza może być dla ciebie. Konsekwentnie oceniany jako jedno z najlepszych miejsc pracy w Ameryce, aktuariusz używa modeli matematycznych i umiejętności analitycznych do oceny bezpieczeństwa finansowego i ilościowego określania ryzyka. Rygorystyczny program Warburg, oparty na ekonomii, finansach i matematyce, przygotowuje studentów do udanej kariery w świecie zarządzania ryzykiem.

Mieści się w Katedrze Matematyki, Informatyki

Szybkie faktyWedług danych Bureau of Labor Statistics Actuary znalazł się na czwartym miejscu w rankingu, z medianą wynagrodzenia w wysokości 93 680 USD w latach 2012-2013.Twój stopień przygotuje cię również na karierę jako matematyk lub statystyka, najlepsza praca nr 1 i nr 3, odpowiednio.Oczekuje się, że zawód ten wzrośnie o 26 procent do 2022 r., W porównaniu do 11 procent średniej dla wszystkich zawodów.Większość aktuariuszy mieszka i pracuje na północnym wschodzie (Manhattan to stolica finansowa) i na środkowym zachodzie, gdzie znajduje się wiele dużych korporacji.Aktuariusze działają w branży ubezpieczeniowej, prywatnych korporacjach, rządach lub niezależnych konsultantach. Wybór nalezy do ciebie.Wspólne efekty uczenia się... [-]
Stany Zjednoczone Waverly
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Główny kierunek Nauka o środowisku to dwutorowy (naukowy i badawczy) interdyscyplinarny program zakorzeniony w naukach przyrodniczych i społecznych, zaprojektowany w celu ... [+]

Przegląd

Główny kierunek Nauka o środowisku to dwutorowy (naukowy i badawczy) interdyscyplinarny program zakorzeniony w naukach przyrodniczych i społecznych, zaprojektowany w celu zapewnienia studentom zrozumienia i zastosowania integracji wielu dyscyplin w rozwiązywaniu złożonych problemów powstałych na styku ludzka egzystencja z resztą świata przyrody.

Główny kierunek Nauka o środowisku to dwutorowy (naukowy i badawczy) interdyscyplinarny program zakorzeniony w naukach przyrodniczych i społecznych, zaprojektowany w celu zapewnienia studentom zrozumienia i zastosowania integracji wielu dyscyplin w rozwiązywaniu złożonych problemów powstałych na styku ludzka egzystencja z resztą świata przyrody.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Główny kierunek neurobiologii w Wartburg jest interdyscyplinarnym kierunkiem, który wystawia studentów na skrzyżowanie biologii i psychologii, a następnie zachęca ich do ... [+]

Neuronaukowcy badają pracę mózgu i układu nerwowego. Dynamicznie rozwijająca się dziedzina stara się odpowiedzieć na pytania, takie jak to, jak postrzegamy nasze otoczenie, w jaki sposób wchodzimy w interakcję z tymi otoczeniami inaczej niż zwierzęta i co może pójść nie tak w tym procesie. Główny kierunek neurobiologii w Wartburg jest interdyscyplinarnym kierunkiem, który wystawia studentów na skrzyżowanie biologii i psychologii, a następnie zachęca ich do nawiązania kontaktu z innymi dziedzinami zainteresowań. Neuronauka to szeroka dziedzina, a studenci mają możliwość skupienia się na swoich obszarach zainteresowań poprzez zaawansowane kursy badawcze i różnorodne przedmioty do wyboru. Specjaliści z dziedziny neurologii mogą kontynuować karierę w zakresie badań neurologicznych, medycyny, fizykoterapii, terapii zajęciowej, psychiatrii, farmakologii, psychologii poznawczej, robotyki, pisania nauk i wielu innych dziedzin.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Magister nauk politycznych oferuje przygotowanie do kariery lub dalszej edukacji w zakresie kształtowania polityki publicznej, prawa, planowania przestrzennego, handlu mi ... [+]

Magister nauk politycznych oferuje przygotowanie do kariery lub dalszej edukacji w zakresie kształtowania polityki publicznej, prawa, planowania przestrzennego, handlu międzynarodowego, służby dyplomatycznej i kampanii politycznych.

Magister nauk politycznych jest dostępny w Dziale Nauk Społecznych. Kursy z zakresu nauk społecznych oferują doświadczenie w kursach projektowych i możliwościach prowadzenia oryginalnych badań naukowych, obejmując wycieczki terenowe i studia poza kampusem w Stanach Zjednoczonych i za granicą. W ostatnich latach członkowie wydziału psychologii i studenci badali takie tematy, jak rodzicielstwo i osobowość, procesy pamięciowe oraz stres i dostosowanie. Ponadto studenci pomagali wykładowcom w zakresie badań nad prawami człowieka, studiami nad demokratyzacją, dyskursami obywatelskimi i edukacją usługową.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Departament Sztuki zapewnia uczniom Wartburga możliwość komunikowania się z dyscypliną i wyobrażeniowym zrozumieniem świata wizualnego i jego projektu. Dzięki uznaniu, do ... [+]

Departament Sztuki zapewnia uczniom Wartburga możliwość komunikowania się z dyscypliną i wyobrażeniowym zrozumieniem świata wizualnego i jego projektu. Dzięki uznaniu, doświadczeniu i produkcji studenci sztuki poszerzają swoje zdolności twórcze i krytyczne oraz dzielą się nowymi umiejętnościami poprzez tworzenie dzieł sztuki.

Wydział Sztuki oferuje różnorodne kursy akademickie i studia w mediach tradycyjnych i opartych na technologii. Ograniczony rozmiar zajęć i otwarte podejście wydziału zachęcają do indywidualnej uwagi i bliskiej współpracy. Dzięki zaawansowanym kursom i niezależnym studiom studenci mogą realizować indywidualne zainteresowania.

Wymagania... [-]
Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Program psychologiczny, część Wydziału Nauk Społecznych, zbliża się do psychologii jako dyscypliny akademickiej, zawodu i nauki. Wydział prezentuje psychologię jako zróżn ... [+]

Specjalizacja z psychologii przygotuje Cię na stanowiska w dziedzinie usług ludzkich, badań i edukacji. Program zbliża się do psychologii jako dyscypliny akademickiej, zawodu i nauki.

Magister psychologii jest dostępny w Dziale Nauk Społecznych. Kursy z zakresu nauk społecznych oferują doświadczenie w kursach projektowych i możliwościach prowadzenia oryginalnych badań naukowych, obejmując wycieczki terenowe i studia poza kampusem w Stanach Zjednoczonych i za granicą. W ostatnich latach członkowie wydziału psychologii i studenci badali takie tematy, jak rodzicielstwo i osobowość, procesy pamięciowe oraz stres i dostosowanie. Ponadto studenci pomagali wykładowcom w zakresie badań nad prawami człowieka, studiami nad demokratyzacją, dyskursami obywatelskimi i edukacją usługową.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Magister socjologii przygotowuje studentów do trwającego całe życie osobistego zaangażowania na rzecz społeczeństwa i różnorodnego zakresu kariery w sektorze publicznym i ... [+]

Przegląd

Magister socjologii przygotowuje studentów do trwającego całe życie osobistego zaangażowania na rzecz społeczeństwa i różnorodnego zakresu kariery w sektorze publicznym i prywatnym lub do studiów podyplomowych. Magister socjologii jest dostępny w Dziale Nauk Społecznych. Kursy z zakresu nauk społecznych oferują doświadczenie w kursach projektowych i możliwościach prowadzenia oryginalnych badań naukowych, obejmując wycieczki terenowe i studia poza kampusem w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Koncentracja kryminologii / wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnychZrozumienie bieżących wyzwań w systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i kierunków, jakie podejmie w przyszłości.Zaprojektuj i wykonaj oryginalne badania, dające wgląd w szybko zmieniającą się dziedzinę.Zaangażuj się w działania społecznościowe i usługi związane z uczeniem się.Weź udział w doświadczeniach terenowych związanych z systemem sądownictwa karnego.Pracuj i wchodź w interakcję z różnorodną grupą osób zainteresowanych i zainteresowanych systemem wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.Dowiedz się o szerokiej gamie karier dostępnych w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.Cele programu... [-]
Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Program stosunków międzynarodowych udostępnia studentom podstawowe pytania dotyczące procesów, w których złożoność współzależności spotyka się z głęboko zakorzenionymi in ... [+]

Program stosunków międzynarodowych udostępnia studentom podstawowe pytania dotyczące procesów, w których złożoność współzależności spotyka się z głęboko zakorzenionymi indywidualnymi wartościami. Mówiąc ogólnie, wiąże się to z odpowiedzią na fundamentalne pytanie, kto otrzymuje co, gdzie, kiedy, jak i dlaczego w stosunkach międzynarodowych. Stosunki międzynarodowe to program interdyscyplinarny, który wyposaża studentów w szerokość (tj. Perspektywy) i głębokość zasięgu, aby kontemplować i skutecznie reagować na te pytania. Bardziej szczegółowe dochodzenie w określonym regionie geograficznym jest również możliwe w ramach programu.

Studenci realizujący ten kierunek są silnie zachęcani do włączenia większej liczby języków obcych i międzynarodowych podróży do swoich programów akademickich. Istnieje wiele możliwości na okres majowy i na semestr. Ponadto zachęcamy studentów do podwojenia specjalizacji w pokrewnej dziedzinie, takiej jak ekonomia, język obcy, historia, biznes międzynarodowy, politologia, religia lub socjologia, aby jeszcze bardziej zwiększyć ich zrozumienie i przygotowanie.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Główny kierunek Nauka o środowisku to dwutorowy (naukowy i badawczy) interdyscyplinarny program zakorzeniony w naukach przyrodniczych i społecznych, zaprojektowany w celu ... [+]

Główny kierunek Nauka o środowisku to dwutorowy (naukowy i badawczy) interdyscyplinarny program zakorzeniony w naukach przyrodniczych i społecznych, zaprojektowany w celu zapewnienia studentom zrozumienia i zastosowania integracji wielu dyscyplin w rozwiązywaniu złożonych problemów powstałych na styku ludzka egzystencja z resztą świata przyrody. Nauki i studia środowiskowe Specjaliści są przygotowani do rozpoczęcia kariery zawodowej w dziedzinach takich jak ochrona zasobów naturalnych, nauki o środowisku, prawo ochrony środowiska, odnawialne źródła energii, planowanie przestrzenne i polityka środowiskowa. Uczniowie biorą udział w interaktywnych seminariach, przeprowadzają niezależne badania pod kierunkiem członka wydziału lub uczestniczą w odpowiednim stażu i są zachęcani do skorzystania z kursów May Term biologii terenowej. Dostępna jest również pomoc w badaniach środowiskowych.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Jeśli masz zamiłowanie do trudnych zadań, praktycznych zastosowań i rozwiązywania problemów, stopień Bachelor of Arts w informatyce lub komputerowych systemach informatyc ... [+]

Jeśli masz pasję do trudnych zajęć, praktycznych zastosowań i rozwiązywania problemów, stopień Bachelor of Arts w informatyce lub komputerowych systemach informatycznych może być świetnym rozwiązaniem.

Odkryjesz silne powiązania między matematyką, informatyką i fizyką, odzwierciedlające wieloletnie zaangażowanie wydziału w pomoc uczniom w znalezieniu odpowiedniego programu dla ich umiejętności i zainteresowań. Wydział łączy zajęcia z zajęciami laboratoryjnymi, praktycznymi stażami i możliwościami nauczania i przywództwa. Kursy kładą nacisk na dogłębne zajęcia grupowe, dzięki czemu możesz sprostać wymagającym projektom, rozwijając jednocześnie umiejętności komunikacji interpersonalnej. Te doświadczenia zapewnią solidne podstawy do przyszłego zatrudnienia lub studiów magisterskich.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Jeśli masz pasję do trudnych zajęć, praktycznych zastosowań i rozwiązywania problemów, stopień Bachelor of Arts w dziedzinie matematyki może być świetnym rozwiązaniem. Od ... [+]

Jeśli masz pasję do trudnych zajęć, praktycznych zastosowań i rozwiązywania problemów, stopień Bachelor of Arts w dziedzinie matematyki może być świetnym rozwiązaniem.

Odkryjesz silne powiązania między matematyką, informatyką i fizyką, odzwierciedlające długoletnie zaangażowanie wydziału w pomoc uczniom w znalezieniu odpowiedniego programu dla ich umiejętności i zainteresowań. Wydział łączy zajęcia z zajęciami laboratoryjnymi, praktycznymi stażami i możliwościami nauczania i przywództwa. Kursy kładą nacisk na dogłębne zajęcia grupowe, dzięki czemu możesz sprostać wymagającym projektom, rozwijając jednocześnie umiejętności komunikacji interpersonalnej. Te doświadczenia zapewnią solidne podstawy do przyszłego zatrudnienia lub studiów magisterskich.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Wartburg College

Obecnie pracodawcy poszukują inżynierów, którzy są kompetentni nie tylko pod względem technicznym. Szukają absolwentów, którzy potrafią skutecznie pisać i mówić, którzy s ... [+]

Unikalny program nauczania dla zmieniającego się świata

Obecnie pracodawcy poszukują inżynierów, którzy są kompetentni nie tylko pod względem technicznym. Szukają absolwentów, którzy potrafią skutecznie pisać i mówić, którzy są graczami zespołowymi, i którzy widzą "wielki obraz". Są to inżynierowie, z którymi jest absolwent Wartburg. W przeciwieństwie do programów uniwersyteckich, program nauk inżynierii Wartburga podkreśla szeroką wiedzę na temat wąskiej specjalizacji. W przeciwieństwie do programów inżynierskich na większości innych uczelni wyŜszych, program jest czteroletnim licencjatem, który nie wymaga dalszych studiów w innej instytucji przed poszukiwaniem zatrudnienia w przemyśle.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Wartburg College

Wartburg College jest akredytowanym, instytucjonalnym członkiem Narodowego Stowarzyszenia Szkół Muzycznych (NASM). Studenci, którzy ukończyli zatwierdzony program AMTA (A ... [+]

Przegląd

Wartburg College jest akredytowanym, instytucjonalnym członkiem Narodowego Stowarzyszenia Szkół Muzycznych (NASM). Studenci, którzy ukończyli zatwierdzony program AMTA (American Music Therapy Association), kwalifikują się do uzyskania certyfikatu zarządu przez Radę Certyfikacji Terapeutów Muzycznych (CBMT). Wartburg jest jedyną prywatną uczelnią w stanie Iowa, która oferuje muzykoterapię. Ukończenie studiów Bachelor of Music Education lub Bachelor of Music Education / Music Therapy prowadzi do uzyskania licencji na edukację w stanie Iowa.

Stopnie i kierunki

Stopień Bachelor of Music Education spełnia wymagania Iowa Departamentu Edukacji w zakresie certyfikacji muzycznej K-12. Uprawnia to uczniów do nauczania w elementarnej ogólnej klasie muzycznej lub nauczania w zespole, chórze lub ustawieniu orkiestrowym na poziomie gimnazjum lub liceum.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wartburg College

Stopień Bachelor of Music in Music Therapy jest przeznaczony dla osób, które chcą ukończyć zajęcia zgodnie z wymogami ustanowionymi przez American Music Therapy Associati ... [+]

Wartburg College jest akredytowanym, instytucjonalnym członkiem Narodowego Stowarzyszenia Szkół Muzycznych (NASM). Studenci, którzy ukończyli zatwierdzony program AMTA (American Music Therapy Association), kwalifikują się do uzyskania certyfikatu zarządu przez Radę Certyfikacji Terapeutów Muzycznych (CBMT). Wartburg jest jedyną prywatną uczelnią w stanie Iowa, która oferuje muzykoterapię. Ukończenie studiów Bachelor of Music Education lub Bachelor of Music Education / Music Therapy prowadzi do uzyskania licencji na edukację w stanie Iowa.

Stopień Bachelor of Music in Music Therapy jest przeznaczony dla osób, które chcą ukończyć zajęcia zgodnie z wymogami ustanowionymi przez American Music Therapy Association, aby zakwalifikować się do uzyskania tytułu Certified Music Therapist. Przed przystąpieniem do egzaminu certyfikacyjnego na pokładzie wymagane jest sześciomiesięczne staż.... [-]

Stany Zjednoczone Waverly
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Wartburg. Worth It

Wartburg College: You are Welcome Here

Wartburg College
Address
100 Wartburg Blvd.
50677 Waverly, Iowa, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 800-772-2085