West Virginia University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WVU to rodzina wyróżniających się kampusów połączonych pojedynczą misją. Od przełomowych badań naszego flagowego statku w Morgantown do centrum sztuki liberalnej WVU Potomac State w Keyser do zaawansowanych technologicznie programów w WVU Tech w Beckley - wykorzystujemy nasze talenty i zasoby, aby stworzyć lepszą przyszłość dla Zachodniej Wirginii i Świata .

Misja

Jako instytucja udzielająca ziemi, wydziały, pracownicy i studenci Uniwersytetu West Virginia University zobowiązują się do tworzenia różnorodnej i inkluzywnej kultury, która przyczynia się do rozwoju edukacji, opieki zdrowotnej i dobrobytu dla wszystkich, zapewniając dostęp i możliwości; poprzez rozwój badań o dużym znaczeniu; oraz prowadząc transformację w Zachodniej Wirginii i na świecie poprzez lokalne, stanowe i globalne zaangażowanie.

Wizja

Jako jeden West Virginia University , jesteśmy celowi w naszych badaniach i naszej pracy, abyśmy mogli współpracować z naszymi społecznościami - zarówno bliskimi, jak i dalekimi - w celu dostarczenia potrzebnych i cenionych rozwiązań problemów z życia w ramach filarów edukacji, opieki zdrowotnej i dobrobytu.

Lokalizacje i obiekty kampusu

System WVU to rodzina wyróżniających się kampusów połączonych pojedynczą misją. Od przełomowych badań naszego flagowego statku w Morgantown (R1, najwyższa kategoria badawcza) do skoncentrowanego na studentach WVU Potomac State College w Keyser do zaawansowanych technologicznie programów w WVU Institute of Technology w Beckley - wykorzystujemy nasze talenty i zasoby, aby stworzyć lepszą przyszłość dla Zachodniej Virginii i świata.

Instytut Technologii WVU w Beckley oferuje ponad 40 kierunków studiów, w tym jeden z 100 najlepszych programów inżynierskich w kraju, według rankingu US News

WVU Potomac State College w Keyser ma jeden z najniższych stawek czesnego dla wszystkich czteroletnich instytucji w kraju. Kampus ten ma ponad 50 kierunków i łączy osobistą uwagę małego college'u z dobrymi wynikami uniwersytetu.

System WVU obejmuje również oddziały Centrum Nauk Roboczych Roberta C. Byrd w Charleston i Martinsburg, a także 10 eksperymentalnych farm i czterech lasów w całym stanie oraz WVU Jackson's Mill State 4-H Camp. System WVU obejmuje 518 budynków na 15 880 akrach. Kampus Morgantown ma 245 budynków (11 w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym) na 1892 akrach.

Kampus WVU Morgantown znajduje się w mieście o nazwie "Nie. 1 Small City in America "firmy BizJournals.com za wyjątkową jakość życia. Morgantown, populacja 30 855, została również oceniona jako dziewiąte najlepsze miasto uniwersyteckie w Ameryce przez Business Insider i znajduje się w niewielkiej odległości od Waszyngtonu, na wschodzie, Pittsburgha, Pa., Na północy, oraz Cleveland i Columbus w stanie Ohio. na północny zachód. Inne rankingi: Kiplinger.com umieścił Morgantown w ich 10 świetnych miejscach do życia; jedno z "najlepszych sportowych miast" według Sporting News; 5. "Najlepsze małe metro" autorstwa Forbesa; 12. ogólnie "Najgorętsze małe miasto" przez Inc .; jedno z "50 najmądrzejszych miejsc do życia" autorstwa Kiplingera; oraz drugie miejsce w rankingu "Najlepsze Miasteczko College for Jobs" autorstwa Forbesa.

Życie w WVU

Twój tydzień ma 168 godzin. Sprawiamy, że godziny, w których nie uczestniczysz w zajęciach, są pełne odkrycia, rozwoju i zabawy.

Mieszkaniowy

Nasze rezydencje i kompleksy mieszkalne to znacznie więcej niż miejsce do spania. Będziesz uczyć się, relaksować, tworzyć i marzyć z podobnie myślącymi przyjaciółmi.

Usługi gastronomiczne

Dobry posiłek jest zawsze w pobliżu. Plany gastronomiczne są akceptowane w 26 miejscach na terenie kampusu, w tym w czterech salach restauracyjnych i sklepach takich jak Chick-fil-A, Sbarro i Saikou Sushi. Szukasz opcji niskokalorycznych lub bez alergenów? Te też mamy.

Transport i parkowanie

Nasi elektryczni kierowcy, PRT, to najlepsza przejażdżka po mieście. Gdzie indziej możesz przesuwać się nad ruchem w samochodach sterowanych komputerowo podczas nauki na następną klasę? Twój legitymacja studencka zapewnia bezpłatny dostęp do autobusów linii górskiej PRT i Morgantown.

Życie studenckie

Wspieramy uczniowskie środowisko nauczania WVU. Od działań rozrywkowych i projektów usługowych po zasoby, które pomagają w nawigacji po życiu uczelni.

Biblioteki

Pionierzy przemierzyli kontynenty w poszukiwaniu wielkich odkryć ludzkości. Z naszymi bibliotekami prawie nie będziesz musiał przechodzić przez ulicę.

Technologia

Gdziekolwiek jesteś, zapewniamy ci dostęp do zasobów uniwersytetu i usług, których potrzebujesz.

Lokalizacje

Morgantown

West Virginia University

Address
Morgantown
26506 Morgantown, Wirginia Zachodnia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 304-293-0111

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

AACSB Accredited