West Virginia University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

WVU to rodzina wyróżniających się kampusów połączonych pojedynczą misją. Od przełomowych badań naszego flagowego statku w Morgantown do centrum sztuki liberalnej WVU Potomac State w Keyser do zaawansowanych technologicznie programów w WVU Tech w Beckley - wykorzystujemy nasze talenty i zasoby, aby stworzyć lepszą przyszłość dla Zachodniej Wirginii i Świata .

Misja

Jako instytucja udzielająca ziemi, wydziały, pracownicy i studenci Uniwersytetu West Virginia University zobowiązują się do tworzenia różnorodnej i inkluzywnej kultury, która przyczynia się do rozwoju edukacji, opieki zdrowotnej i dobrobytu dla wszystkich, zapewniając dostęp i możliwości; poprzez rozwój badań o dużym znaczeniu; oraz prowadząc transformację w Zachodniej Wirginii i na świecie poprzez lokalne, stanowe i globalne zaangażowanie.

Wizja

Jako jeden West Virginia University , jesteśmy celowi w naszych badaniach i naszej pracy, abyśmy mogli współpracować z naszymi społecznościami - zarówno bliskimi, jak i dalekimi - w celu dostarczenia potrzebnych i cenionych rozwiązań problemów z życia w ramach filarów edukacji, opieki zdrowotnej i dobrobytu.

Lokalizacje i obiekty kampusu

System WVU to rodzina wyróżniających się kampusów połączonych pojedynczą misją. Od przełomowych badań naszego flagowego statku w Morgantown (R1, najwyższa kategoria badawcza) do skoncentrowanego na studentach WVU Potomac State College w Keyser do zaawansowanych technologicznie programów w WVU Institute of Technology w Beckley - wykorzystujemy nasze talenty i zasoby, aby stworzyć lepszą przyszłość dla Zachodniej Virginii i świata.

Instytut Technologii WVU w Beckley oferuje ponad 40 kierunków studiów, w tym jeden z 100 najlepszych programów inżynierskich w kraju, według rankingu US News

WVU Potomac State College w Keyser ma jeden z najniższych stawek czesnego dla wszystkich czteroletnich instytucji w kraju. Kampus ten ma ponad 50 kierunków i łączy osobistą uwagę małego college'u z dobrymi wynikami uniwersytetu.

System WVU obejmuje również oddziały Centrum Nauk Roboczych Roberta C. Byrd w Charleston i Martinsburg, a także 10 eksperymentalnych farm i czterech lasów w całym stanie oraz WVU Jackson's Mill State 4-H Camp. System WVU obejmuje 518 budynków na 15 880 akrach. Kampus Morgantown ma 245 budynków (11 w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym) na 1892 akrach.

Kampus WVU Morgantown znajduje się w mieście o nazwie "Nie. 1 Small City in America "firmy BizJournals.com za wyjątkową jakość życia. Morgantown, populacja 30 855, została również oceniona jako dziewiąte najlepsze miasto uniwersyteckie w Ameryce przez Business Insider i znajduje się w niewielkiej odległości od Waszyngtonu, na wschodzie, Pittsburgha, Pa., Na północy, oraz Cleveland i Columbus w stanie Ohio. na północny zachód. Inne rankingi: Kiplinger.com umieścił Morgantown w ich 10 świetnych miejscach do życia; jedno z "najlepszych sportowych miast" według Sporting News; 5. "Najlepsze małe metro" autorstwa Forbesa; 12. ogólnie "Najgorętsze małe miasto" przez Inc .; jedno z "50 najmądrzejszych miejsc do życia" autorstwa Kiplingera; oraz drugie miejsce w rankingu "Najlepsze Miasteczko College for Jobs" autorstwa Forbesa.

Życie w WVU

Twój tydzień ma 168 godzin. Sprawiamy, że godziny, w których nie uczestniczysz w zajęciach, są pełne odkrycia, rozwoju i zabawy.

Mieszkaniowy

Nasze rezydencje i kompleksy mieszkalne to znacznie więcej niż miejsce do spania. Będziesz uczyć się, relaksować, tworzyć i marzyć z podobnie myślącymi przyjaciółmi.

Usługi gastronomiczne

Dobry posiłek jest zawsze w pobliżu. Plany gastronomiczne są akceptowane w 26 miejscach na terenie kampusu, w tym w czterech salach restauracyjnych i sklepach takich jak Chick-fil-A, Sbarro i Saikou Sushi. Szukasz opcji niskokalorycznych lub bez alergenów? Te też mamy.

Transport i parkowanie

Nasi elektryczni kierowcy, PRT, to najlepsza przejażdżka po mieście. Gdzie indziej możesz przesuwać się nad ruchem w samochodach sterowanych komputerowo podczas nauki na następną klasę? Twój legitymacja studencka zapewnia bezpłatny dostęp do autobusów linii górskiej PRT i Morgantown.

Życie studenckie

Wspieramy uczniowskie środowisko nauczania WVU. Od działań rozrywkowych i projektów usługowych po zasoby, które pomagają w nawigacji po życiu uczelni.

Biblioteki

Pionierzy przemierzyli kontynenty w poszukiwaniu wielkich odkryć ludzkości. Z naszymi bibliotekami prawie nie będziesz musiał przechodzić przez ulicę.

Technologia

Gdziekolwiek jesteś, zapewniamy ci dostęp do zasobów uniwersytetu i usług, których potrzebujesz.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Bachelor of Science in Agribusiness Management

Stacjonarne 4 lat August 2019 Stany Zjednoczone Morgantown

Ten szeroki program pozwala rozwinąć doświadczenie w dziedzinie, która Cię interesuje, przygotowując Cię do udanej kariery zaraz po ukończeniu studiów. Będziesz przygotowany do zajmowania stanowisk kierowniczych na poziomie podstawowym lub do zakładania własnego przedsiębiorstwa w różnych obszarach wiejskich, lądowych, rolniczych i / lub związanych z żywnością. [+]

O

Ten szeroki program pozwala rozwinąć doświadczenie w dziedzinie, która Cię interesuje, przygotowując Cię do udanej kariery zaraz po ukończeniu studiów. Będziesz przygotowany do zajmowania stanowisk kierowniczych na poziomie podstawowym lub do zakładania własnego przedsiębiorstwa w różnych obszarach wiejskich, lądowych, rolniczych i / lub związanych z żywnością.

Możesz spodziewać się zatrudnienia w agrobiznesie - w tym w szkółkach i ogrodach krajobrazowych - firmy lub gospodarstwa rolne, instytucje finansowe oraz agencje państwowe i federalne zajmujące się użytkowaniem gruntów, żywnością i rolnictwem.

Zatrudnienie w tych obszarach wymaga istotnych elementów tego głównego: szerokiego zaplecza edukacyjnego połączonego ze znajomością zarządzania przedsiębiorstwami opartymi na zasobach naturalnych.... [-]


Bachelor of Science in Civil Engineering

Stacjonarne 4 lat August 2019 Stany Zjednoczone Morgantown

Inżynieria lądowa historycznie obejmowała wszystkie wysiłki inżynieryjne potrzebne do zapewnienia infrastruktury dla funkcjonowania społeczeństwa. Ze względu na pochodzenie i historię inżynieria lądowa nadal obejmuje wiele różnych obszarów technologicznych. [+]

O

Inżynieria lądowa historycznie obejmowała wszystkie wysiłki inżynieryjne potrzebne do zapewnienia infrastruktury dla funkcjonowania społeczeństwa. Ze względu na pochodzenie i historię inżynieria lądowa nadal obejmuje wiele różnych obszarów technologicznych. Obejmują one:

BudowaŚrodowiska i zasoby wodneGeotechniczneStrukturyTransport

Inżynierowie budują problemy, które mają bezpośredni wpływ na zdrowie i żywotność ekonomiczną ludzi i społeczności. Problemy te obejmują usuwanie odpadów, zanieczyszczenie środowiska, analizę i projektowanie systemów transportowych, opracowywanie zasobów wodnych oraz projektowanie, budowę i renowację obiektów budowlanych, takich jak tamy, mosty, budynki i autostrady.... [-]


Bachelor of Science in Geology

Stacjonarne 4 lat August 2019 Stany Zjednoczone Morgantown

Geolodzy cofają się w przeszłość o miliony lat, przeprowadzają eksperymenty w teraźniejszości i przewidują przyszłość Ziemi. Interdyscyplinarna nauka czerpiąca z fizyki, chemii, biologii i nie tylko, Geologia szkoli Cię do badania zasobów naturalnych, które kształtują nasze dzisiejsze życie. [+]

O

Geolodzy cofają się w przeszłość o miliony lat, przeprowadzają eksperymenty w teraźniejszości i przewidują przyszłość Ziemi. Interdyscyplinarna nauka czerpiąca z fizyki, chemii, biologii i nie tylko, Geologia szkoli Cię do badania zasobów naturalnych, które kształtują nasze dzisiejsze życie.

Zachodnia Wirginia jest bogata w wyjątkowe zasoby i znajduje się w pobliżu naturalnego laboratorium gór Appalachów. Nasz Wydział wprowadza studentów w teren i ściśle współpracuje z przemysłem energetycznym i ekologicznym oraz z Geologiczną i Ekonomiczną Ankietą Zachodniej Wirginii. Szkolenie w terenie i w laboratorium z najnowocześniejszą technologią przygotowuje Cię do szerokiego zakresu kariery lub studiów magisterskich.... [-]


Bachelor of Science in Industrial Engineering

Stacjonarne 4 lat August 2019 Stany Zjednoczone Morgantown

Inżynieria przemysłowa to dziedzina inżynierii zajmująca się projektowaniem, ulepszaniem i instalowaniem zintegrowanych systemów ludzi, materiałów, informacji, sprzętu i energii w celu zapewnienia wydajności, niezawodności, łatwości konserwacji, przestrzegania harmonogramu i kontroli kosztów. Inżynierowie przemysłowi patrzą na "duży obraz" operacji lub systemu i wypełniają lukę między zarządzaniem a działaniami. Zajmują się i motywują ludzi, a także określają, jakie narzędzia powinny być stosowane i jak powinny być stosowane. Inżynierowie przemysłowi wykorzystują komputery i wyrafinowane oprogramowanie jako narzędzia do rozwiązywania skomplikowanych problemów przy projektowaniu, określaniu ilościowym, przewidywaniu i ocenie wydajności wszystkich typów złożonych technologii i systemów. [+]

Charakter programu

Inżynieria przemysłowa to dziedzina inżynierii zajmująca się projektowaniem, ulepszaniem i instalowaniem zintegrowanych systemów ludzi, materiałów, informacji, sprzętu i energii w celu zapewnienia wydajności, niezawodności, łatwości konserwacji, przestrzegania harmonogramu i kontroli kosztów. Inżynierowie przemysłowi patrzą na "duży obraz" operacji lub systemu i wypełniają lukę między zarządzaniem a działaniami. Zajmują się i motywują ludzi, a także określają, jakie narzędzia powinny być stosowane i jak powinny być stosowane. Inżynierowie przemysłowi wykorzystują komputery i wyrafinowane oprogramowanie jako narzędzia do rozwiązywania skomplikowanych problemów przy projektowaniu, określaniu ilościowym, przewidywaniu i ocenie wydajności wszystkich typów złożonych technologii i systemów.... [-]


Bachelor of Science in Mechanical Engineering

Stacjonarne 4 lat August 2019 Stany Zjednoczone Morgantown

Inżynieria mechaniczna to szeroka dyscyplina techniczna. Integruje wiedzę z nauk fizycznych i matematyki w zakresie projektowania, konstrukcji i produkcji, testowania, analizy, użytkowania i działania urządzenia, konstrukcji, maszyny, procesu lub systemu w służbie ludzkości. Jego rozwój jest podobny do rozwoju branży. Nowoczesne społeczeństwo potrzebuje inżynierów mechaników, którzy mają szerokie i głębokie szkolenie z podstaw inżynierii i nauk pokrewnych i którzy rozwinęli wszechstronność w analizowaniu i rozwiązywaniu złożonych problemów. Inżynier mechanik musi nie tylko posiadać wysoki poziom profesjonalnej wiedzy, ale także doceniać wpływ rozwiązań inżynieryjnych w kontekście społecznym, w tym aspektów etycznych i ekonomicznych. [+]

O

Inżynieria mechaniczna to szeroka dyscyplina techniczna. Integruje wiedzę z nauk fizycznych i matematyki w zakresie projektowania, konstrukcji i produkcji, testowania, analizy, użytkowania i działania urządzenia, konstrukcji, maszyny, procesu lub systemu w służbie ludzkości. Jego rozwój jest podobny do rozwoju branży. Nowoczesne społeczeństwo potrzebuje inżynierów mechaników, którzy mają szerokie i głębokie szkolenie z podstaw inżynierii i nauk pokrewnych i którzy rozwinęli wszechstronność w analizowaniu i rozwiązywaniu złożonych problemów. Inżynier mechanik musi nie tylko posiadać wysoki poziom profesjonalnej wiedzy, ale także doceniać wpływ rozwiązań inżynieryjnych w kontekście społecznym, w tym aspektów etycznych i ekonomicznych.... [-]


Licencjat W Administracji Biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2019 Stany Zjednoczone Morgantown

Trudno wybrać tylko jedną dziedzinę biznesu? General Business pozwala wybrać wiele różnych ścieżek kariery i dostosować program nauczania do swoich celów. [+]

Trudno wybrać tylko jedną dziedzinę biznesu? General Business pozwala wybrać wiele różnych ścieżek kariery i dostosować program nauczania do swoich celów.

W ogólnym biznesie zyskasz ogólne zrozumienie biznesu i sposobu działania organizacji.

Ogólne kierunki biznesowe wybierają kursy z wyższego poziomu biznesu z kursów rachunkowości, ekonomii, finansów, zarządzania, marketingu i zarządzania.

Co wyróżnia firmę General Business na WVU?Akademicka elastyczność: Zbuduj swój własny program nauczania i wybierz kursy ze wszystkich 10 kierunków College of Business and Economics.Akredytacja: College of Business and Economics posiada akredytację AACSB.Wsparcie finansowe: College of Business and Economics oferuje stypendia oparte na wartościach i stypendia ogólne.Go First: Konkurs na mały biznesplan i inne programy dostępne w BrickStreet Center for Innovation and Entrepreneurship.Przenieś umowy w sprawie artykulacji... [-]

Licencjat

Bachelor in Biology

Stacjonarne 4 lat August 2019 Stany Zjednoczone Morgantown

Specjalizacje biologii badają organizmy żywe i procesy życiowe. Wybierz spośród czterech obszarów nacisku, aby skupić się na badaniach: biologii komórkowej i molekularnej, ekologii i biologii środowiskowej, genomice i neuronaukach. [+]

O

Kiedy badasz biologię, zaczynasz rozumieć niezwykłą naturę świata - od genów po ekosystemy, cząsteczki i komórki, strukturę i funkcje, organizmy i ich środowiska.

Dzięki dogłębnej nauce w najnowocześniejszej dyscyplinie, praktycznym badaniom przeprowadzonym z wielokrotnie nagradzanymi wykładowcami i doświadczeniem związanym z zasobami i sprzętem nowej generacji, główne kierunki biologii na WVU uczą się kwestionować, eksperymentować i wprowadzać innowacje. Zapewniamy wszystkie możliwości dużego uniwersytetu z małą uczelnią.

Jako cel biologii Twoje cele zawodowe mogą obejmować badania biologiczne, szkołę medyczną, farmację, biznes lub edukację. Studenci zainteresowani zawodami służby zdrowia mają również dostęp do dodatkowych informacji i porad w Biurze Doradztwa PrzedUzdrowienia i Badań Zawodowych.... [-]


Licencjat z finansów

Stacjonarne 4 lat August 2019 Stany Zjednoczone Morgantown

Specjaliści z branży finansowej biorą główny program biznesowy w wymiarze 37 godzin na kredyt, który jest wzorowany na wzajemnych zależnościach między obszarami funkcjonalnymi biznesu, jakie występują w realnym świecie. Nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności skutecznej pracy zespołowej, komunikacji i przywództwa - umiejętności pracodawców wysoko cenią. [+]

O

Finanse to nauka o tworzeniu bogactwa i zarządzaniu nim. Finanse major uczy się, jak oceniać i kontrolować aktywa i ryzyka, aby zmaksymalizować wartość dla właścicieli lub beneficjentów. Obejmuje to takie codzienne czynności, jak zbieranie / płacenie pieniędzy i interakcje z bankami i innymi instytucjami finansowymi. Zajmuje się również planowaniem dalekosiężnym na temat tego, jakie budynki i sprzęt kupić, jakie akcje kupić lub wydać, zarządzać dywidendami i odsetkami, korzystać z ubezpieczenia w celu ochrony aktywów i tworzenia nowych instrumentów finansowych lub usług. Finanse są przygotowane do kariery po obu stronach biurka: jako sprzedawcy lub nabywcy inwestycji; jako kredytobiorcy lub kredytodawcy; oraz jako dostawcy lub odbiorcy usług ubezpieczeniowych.... [-]


Kontakt

West Virginia University

Adres Morgantown
26506 Morgantown, West Virginia, Stany Zjednoczone
Strona internetowa http://www.wvu.edu/
Telefon +1 304-293-0111