Westminster College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd i krótkie fakty

Jesteśmy Westminster College. Jesteśmy bliżej niż myślisz, nestrowani w uroczym mieście New Wilmington, zaledwie godzinę drogi na północ od Pittsburgha. Studiujemy ciężko, podziwiając silnych pracowników naukowych, wyróżniających się wydziałów i zindywidualizowanej uwagi z naszym wskaźnikiem 12: 1 do wydziału. Poszerzamy horyzonty z możliwością studiowania za granicą i nawiązania kontaktu z naszą silną bazą absolwentów. Zachęcamy do uczestnictwa, sponsoring 20 sportów dla absolwentów, 18 towarzystw honorowych i ponad 80 klubów. Jesteśmy platformą dla duchowej wolności, zapewniając niezależność do myślenia i uczestniczenia w tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Mamy do czynienia z domem dla blisko 1300 studentów rocznie. Jesteśmy bardziej niż sobie wyobrażasz.

W TYLKO

STUDENCI

Ponad 1300 studentów i absolwentów; 42% mężczyzn i 58% kobiet.

KAMPUS

300-hektarowy, zadrzewiony kampus z 22 budynkami, kilka boisk sportowych, 10 kortów tenisowych, 100 hektarowe laboratorium zewnętrzne i jezioro Brittain.

SCHOLARSKIE

98% studentów otrzymuje pomoc finansową, czy to poprzez stypendia oparte na zasługach, czy na środki oparte na potrzebach.

CZESNE

Całkowite czesne i obowiązkowe opłaty za 2017-2018: 18 138 USD na semestr / 36 276 USD rocznie / 47 466 USD rocznie, w tym czesne i zakwaterowanie.

WYDZIAŁ

110 pełnoetatowych wykładowców, 91% z nich posiada stopnie uniwersyteckie, a stosunek studentów do wydziału wynosi 12: 1.

SEMESTRA

Dwa semestry rok akademicki (jesienią i wiosną) z możliwością uczęszczania przez studentów podczas ferii zimowych.

ŻYCIE STUDENCKIE

Ponad 80 klubów i organizacji, 4 narodowe wspólnoty i 5 krajowych sororiów.

OBUDOWA

10 opcji mieszkaniowych; Zapewnił wszystkie cztery lata.

LEKKOATLETYKA

21 dyscyplin sportowych; Sekcja NCAA III; Konferencja Sportowa Prezydentów.

MAJORSKI I PROGRAMY

41 głównych kierunków i 10 programów przedkwalifikowych; 4 programy magisterskie.

Misja

Misją Westminster College jest pomaganie mężczyznom i kobietom rozwijać kompetencje, zobowiązania i cechy charakterystyczne, które w jak najlepszym stopniu wyróżniały ludzi. Tradycją tradycji liberalnych jest fundament programu nauczania, który jest stale przygotowany, aby służyć tej misji w szybko zmieniającym się świecie.

Kolegium widzi dobrze wykształconą osobę jako osobę, której umiejętności uzupełniają wciąż rozwijające się wartości i ideały zidentyfikowane w tradycji judeo-chrześcijańskiej. Dążenie do doskonałości w Westminster jest uznaniem, że zarządzanie sprawą życia wymaga maksymalnego możliwego rozwoju zdolności każdego człowieka.

WYNIKI

  1. Logicznie i krytycznie oceniać
  2. Skutecznie komunikować się
  3. Przemyślane myślenie i docenić estetykę
  4. Demonstrować intelektualną ciekawość
  5. Zdobywanie wiedzy o ja, społeczeństwie, ludzkich kulturach, naturalnym świecie i ludzkich relacjach z Bogiem
  6. Zastosować wiedzę do współczesnych zagadnień
  7. Demonstrowanie moralnych i etycznych zobowiązań wobec bliźniego, społeczeństwa i świata przyrodniczego
  8. Do wykazania zaangażowania w uczenia się przez całe życie oraz zdobywania umiejętności do kariery i odpowiedzialnej służby jako obywateli świata.

Lokalizacje

Nowy Wilmington

Address
WESTMINSTER COLLEGE
319 SOUTH MARKET STREET

PA 16172 Nowy Wilmington, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium