Przeczytaj oficjalny opis

O nas

WARTOŚĆ I DOSTĘPNOŚĆ DLA CIEBIE

Wilson angażuje się w zapewnianie naszym uczniom i ich rodzinom wartości w szkolnictwie wyższym. Od naszego pierwszego w historii programu odkupu pożyczek studenckich po rozwój kariery i szkolenia w zakresie umiejętności finansowych, jesteśmy oddani zapewnianiu doświadczenia

RZUĆ SWOJE DOŚWIADCZENIE

Dzięki zindywidualizowanej uwadze, najnowszym technologiom i sprzętowi, dostępowi do Kapitolu i bogatej tradycji, edukacja Wilsona ma wszystko.

Zasada Mission and Honor

Wilson College wspiera studentów poprzez angażującą, opartą na współpracy, liberalną edukację artystyczną, która łączy umiejętności i ukierunkowane badania potrzebne do odniesienia sukcesu w pracy i życiu. Jesteśmy bliską, wspierającą społecznością, która rozwija umysł i charakter wszystkich uczniów, przygotowując ich do sprostania wyzwaniom globalnego społeczeństwa.

ZASADA HONOROWA

Studenci zapisani do Wilson College żyją zgodnie z zasadą honoru iw ramach systemu wspólnego zarządzania opartego na społeczności. Zasada Honoru stanowi, że:

"Aby zapewnić atmosferę sprzyjającą dążeniu do wyzwalającej edukacji, rząd Wilson College opiera się na założeniu, że każdy członek społeczności będzie postępował uczciwie we wszystkich aspektach życia. Ufamy sobie nawzajem, aby być dojrzałymi i odpowiedzialnymi osobami. "

"Wspólny wysiłek uczenia się i życia, w który wszyscy jesteśmy zaangażowani, przebiega w sposób najbardziej zadowalający, gdy członkowie społeczności uznają swoją odpowiedzialność za dążenie do realizacji wspólnego celu, a solidność wspólnoty zależy od troski o wolność jednostki i jej prawa. i dobrobytu innych, obydwaj wzywają do przestrzegania pewnych przepisów w celu promowania tego wspólnego celu ".

"W tym duchu uzgodniliśmy jednak Wspólny Regulamin Wydziału i Studentów, Regulamin pobytu oraz Regulamin akademicki i Administracyjny, a my ponosimy odpowiedzialność za ich zachowanie w sposób właściwy dla potrzeb obecnej społeczności."

Nasz kampus

Znajduje się w Chambersburg w Pensylwanii, kampus Wilson College ma łaskawy trawników, dojrzałych drzew i pagórków. Piękny kampus o powierzchni 300 akrów znajduje się w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym, jako zabytkowa dzielnica, przez którą przepływa Conococheague Creek.

Sześć budynków służy jako mieszkania studenckie i istnieje kilka obiektów dla zawodów lekkoatletycznych i jeździeckich, w tym trzy boiska sportowe (hokej na trawie, piłka nożna i softball), korty tenisowe i siłownia. Studio tańca mieści się w Lenfest Commons, studenci mają również dostęp do centrum fitness. Penn Hall Equestrian Centre ma trzy stajnie z 24 stanowiskami; dwie kryte areny i zewnętrzna arena; Pole do skoku w terenie i pola do skrętu. Kolegium zapewnia również kompleksowe zaplecze terapeutyczne i sprzęt.

Ponadto Wilson College ma gospodarstwo ekologiczne - serce Fulton Center for Sustainability Studies - które umożliwia szeroki wachlarz możliwości poznania sposobów podejścia do zrównoważonego życia. W styczniu 2009 r. College otworzył nowy 25-milionowy kompleks Harry'ego Brooksa na naukę, matematykę i technologię, pierwszy certyfikat Gold LEED na tym obszarze.

Kompleks Harry R. Brooks dla nauki, matematyki i technologii

Dzięki najnowocześniejszym salom lekcyjnym, laboratoriom i badaniom, kompleks Harry'ego Brooksa dla nauki, matematyki i technologii reprezentuje wizję przyszłości sztuk wyzwolonych i nauk przyrodniczych w Wilson College . Zalany naturalnym światłem i wyposażony w najnowocześniejszą technologię i sprzęt, budynek oferuje przestrzenie, które wzbogacają nauczanie i uczenie się oraz praktykę naukową na poziomie licencjackim. Budynek przekształcił kampus i zmienia życie naszych studentów i wykładowców. Zachęcamy do zapoznania się z nimi na tych stronach, lub odwiedzenia kampusu i wzięcia udziału w wycieczce. Wyobraź sobie przyszłość nauki w Wilson College i dołącz do nas w tej ważnej misji edukacyjnej.

Historia i tradycje

Wilson College została założona w 1869 roku jako szkoła dla kobiet, jedna z pierwszych w Stanach Zjednoczonych. Założycielami byli ks. Tryon Edwards i ks. James W. Wightman. Ustawodawstwo Pensylwanii przyznało pierwotny statut 24 marca 1869 roku. Sarah Wilson, dla której nazwę Uczelnia, dostarczyła początkowy dar założenia Kolegium. Była pierwszą żyjącą kobietą w Stanach Zjednoczonych, która obdarzyła szkołę dla kobiet.

Cel uczelni został opisany jako próba zapewnienia edukacji młodych kobiet w literaturze, nauce i sztuce. 19 października 1870 r., Wydanie repozytorium Franklina oświadczyło, że "wysiłek ten nie będzie polegał na wpychaniu umysłów uczniom faktów, ale poświęcaniu czasu na rozwijanie myśli, aby uczniowie nauczyli się myśleć samodzielnie, i w ten sposób stają się liderami, zamiast naśladowców, w społeczeństwie. "

Historia

Wilson College została założona w 1869 roku jako szkoła dla kobiet, jedna z pierwszych w Stanach Zjednoczonych. Założycielami byli ks. Tryon Edwards i ks. James W. Wightman, pastorzy kościołów prezbiteriańskich w pobliskim Hagerstown, MD i Greencastle, Pa. Przedstawili plany prezbiterium Carlisle i otrzymali jego aprobatę w kwietniu 1868 r. Ustawodawstwo stanu Pensylwania nadało pierwotny statut 24 marca 1869 roku. Pani Sarah Wilson (1795-1871), mieszkaniec pobliskiego St. Thomas, dostarczyła dwie hojne datki na założenie nowej instytucji. Chociaż sama Wilson nie miała formalnego wykształcenia, dostrzegła znaczenie edukacji dla przyszłych pokoleń kobiet. W dowód wdzięczności za dary Wilsona, Powiernicy głosowali za nazwaniem nowej instytucji na jej cześć. Instrukcja w Kolegium rozpoczęła się 12 października 1870 roku, po tym, jak Powiernicy zabezpieczyli zakup nieruchomości należących niegdyś do pułkownika AK McClure, bliskiego przyjaciela i doradcy prezydenta Abrahama Lincolna.

Od początku swego istnienia Kolegium sprzyja rygorystycznym działaniom intelektualnym. Podobnie jak inne koledże kobiece, Wilson dawno dawał kobietom możliwości studiowania i nauczania przedmiotów, które kiedyś były poza możliwościami kobiet, takie jak chemia, biologia, matematyka i języki klasyczne. Prezydent Anna J. McKeag, pierwsza prezydent prezydenta Wilsona (1911-15), wzmocniła standardy akademickie Kolegium. Kolegium kontynuowało budowanie na tym fundamencie, zwiększając liczbę i rodzaje ofert szkoleniowych, ulepszając zasoby biblioteczne i przyciągając do kampusu wyróżniających się gości i wykładowców. Miarą siły intelektualnej Kolegium jest ustanowienie w 1950 r. Rozdziału Phi Beta Kappa, najstarszego i najbardziej prestiżowego stowarzyszenia honorowego w kraju.

Od 1931 r. Kolegium uznało wybitny wkład społeczeństwa, przyznając honorowe stopnie naukowe. Wśród odbiorców znalazły się: Reprezentantka USA Margaret Chase Smith, sędzia Sądu Najwyższego Harry Blackmun, antropolog Margaret Mead, muzyk Lili Krause, autorka i aktywistka Rita Mae Brown oraz nowicjuszka Walter Cronkite.

W swojej długiej historii Wilson zareagował na zmieniające się czasy. W 1982 r. Kolegium było jednym z pierwszych w regionie, które zaczęło oferować stały program studiów, aby zaspokoić potrzeby rosnącej populacji dorosłych poszukujących edukacji pomaturalnej. W 1996 r. College był jednym z pierwszych w kraju, który oferował na terenie kampusu edukację stacjonarną dla samotnych matek z dziećmi. Od początku programu zwrócił na siebie uwagę narodową, a Wilson został Krajowym Centrum Samotnych Matek w Szkolnictwie Wyższym.

Dziś Wilson przyjmuje kobiety i mężczyzn w każdym wieku, aby zapisać się na studia licencjackie i koedukacyjne, a także programy po studiach licencjackich i magisterskich. Aby umożliwić dostęp do edukacji Wilsona dla dorosłych, wiele kursów oferowanych jest nie tylko w ciągu dnia, ale także wieczorem, latem i w styczniu oraz w dogodnych miejscach poza kampusem.

Tradycje Wilsona

Tradycje są ważną częścią doświadczenia Wilsona każdego ucznia. Od Bigs i Littles po Sophomore Buddies, tradycje łączą naszych uczniów i sprawiają, że są częścią wspierającej, połączonej społeczności.

Wilson w skrócie

Zobacz, jak liczby łączą się z pełnym doświadczeniem uczelni.

50 AKRESÓW NA NASZEJ OFEROWANEJ PRAWNIE ORGANICZNEJ GOSPODARCE USDA

Fulton Center for Sustainability Studies łączy studentów i lokalną społeczność z funkcjonującym gospodarstwem, krajową bazą danych CSA i spokojnymi szlakami pieszymi.

71 KAPŁAŃSKICH KONI DLA OSÓB OCHRONNYCH I STUDENCKICH

Nasze centrum jeździeckie Penn Hall ma kryte i odkryte tereny jeździeckie, kompleks skoczni narciarskich i 20 akrów ogrodzonych wybiegów i pastwisk.

25 MLN USD

nasza inwestycja w kompleks Harry'ego Brooksa dla nauki, matematyki i technologii

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Wilson College

Stopień Bachelor of Science w zakresie ćwiczeń fizycznych przygotuje studentów do kontynuowania kariery w branży fitness i wellness, treningu sprawności fizycznej i grupo ... [+]

Stopień Bachelor of Science w zakresie nauk o ćwiczeniach przygotuje studentów do kontynuowania kariery w branży fitness i wellness, treningu fitness osobistego i grupowego oraz fizjologii ćwiczeń. Będzie również przygotowywać studentów do udziału w programach studiów podyplomowych w celu nauki treningu sportowego, fizjologii ćwiczeń, rehabilitacji kardiologicznej, fizykoterapii, chiropraktyki, terapii zajęciowej i terapii rekreacyjnej.

Program ćwiczeń fizycznych jest korzystny dla osób zainteresowanych badaniem współczesnych trendów w zdrowiu i sprawności fizycznej, rozwijających bazę wiedzy w zakresie fizjologii ćwiczeń, kinezjologii i opieki oraz zapobiegania urazom, tworząc jednocześnie umiejętności przyszłych specjalistów w dziedzinie zdrowia i fitnessu. W tym programie uczniowie doświadczają silnej bazy treści związanych z ćwiczeniami i zdrowiem w połączeniu z możliwością obserwowania, nauczania i uzyskiwania znaczących praktycznych doświadczeń. Po ukończeniu studiów i certyfikacji studenci w tej dziedzinie mogą uzyskać pracę w obiektach rekreacyjnych, odnowy biologicznej i fitness, w organizacjach korporacyjnych i non-profit; a także przygotowanie do szkoły podyplomowej. Wymagania dotyczące studiów licencjackich w zakresie fizyki ćwiczeń obejmują liberalne studia Wilson College , podstawy i najważniejsze wymagania naukowe.... [-]

Stany Zjednoczone Chambersburg
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Wilson College

Nauka o biologii jest nauczana w szerszym kontekście edukacji sztuk wyzwolonych i podejmowane są wszelkie wysiłki, aby zachęcać do interdyscyplinarnych powiązań z naukami ... [+]

Poznaj bloki życia

Nauka o biologii jest nauczana w szerszym kontekście edukacji sztuk wyzwolonych i podejmowane są wszelkie wysiłki, aby zachęcać do interdyscyplinarnych powiązań z naukami społecznymi i humanistycznymi. Kursy silnie akcentują umiejętność pisania i mówienia i unikają ograniczania nauki do gromadzenia faktycznej wiedzy.

Specjaliści są zachęcani do odbycia letnich staży w warunkach polowych i laboratoryjnych. Wymagany jest aktywny udział studentów w zajęciach laboratoryjnych i terenowych, a centralne miejsce w programie stanowi bezpośrednie doświadczenie z żywymi organizmami i instrumentarium naukowym.

Licencjat z biologii oferuje wiele opcji kariery, w tym pozycje techniczne w biznesie i medycynie. Wielu absolwentów zdobywa wyższe stopnie naukowe w szkołach medycznych i weterynaryjnych lub prowadzi badania w takich dziedzinach, jak biochemia i ekologia.... [-]

Stany Zjednoczone Chambersburg
Wrzesień 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wilson College

Program komunikacyjny w Wilson College równoważy krytyczne myślenie, teorię mediów i umiejętności pisania, które można wykorzystać zarówno na tradycyjnych rynkach medialn ... [+]

Wzmocnij swoją wiadomość na każdej platformie

Od pisma dziennikarskiego i zagadnień prawnych mediów po teorię mediów, studenci studiują podstawy komunikacji i stosują tę naukę w tradycyjnych i cyfrowych środowiskach medialnych. W procesie tym studenci poznają podstawy marketingu i reklamy, tworząc treści zarówno dla publikacji drukowanych, jak i dla mediów cyfrowych.

Najważniejsze programy

Absolwenci komunikacji Wilson College zdobywają szereg umiejętności rynkowych:

Styl APDrukowanie i projektowanie mediów onlinePublic relationsReklamaUmiejętności techniczne do wykorzystania na nośnikach tradycyjnych i elektronicznychProgramowanie komputeroweProjekt graficzny i strony internetowejFotografiaMarketingPraktyki w komunikacji... [-]
Stany Zjednoczone Chambersburg
Wrzesień 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wilson College

Opierając się na długoletniej misji Wilson College , Wydział Studiów Środowiskowych stara się kultywować studentów, którzy szukają satysfakcjonującego życia i profesji, d ... [+]

Program nauczania w zakresie ochrony środowiska zapewnia uczniom szerokie zrozumienie kulturowych, ekonomicznych i środowiskowych aspektów zrównoważonego rozwoju. Programy nauczania w Departamencie Badań nad Środowiskiem mają silne podstawy w zakresie nauk o środowisku, zrównoważonego rozwoju, biologii, ekologii, chemii i statystyki. Wiele kursów oferowanych przez Wydział koncentruje się na doświadczeniu i uczeniu usług.

Wydział Badań Środowiskowych oferuje specjalizację z zakresu ochrony środowiska i zrównoważenia środowiskowego, nieletni w zakresie badań środowiskowych i certyfikacji w zakresie edukacji środowiskowej. Departament działa w ścisłej współpracy z Centrum Badań nad Zrównoważeniem Fulton (FCSS) i wymaga od wszystkich studentów odbycia stażu w wybranym przez studenta obszarze zainteresowań w ramach ich programu. Możliwości są również przewidziane dla niezależnych kursów w specjalistycznych dziedzinach badań.... [-]

Stany Zjednoczone Chambersburg
Wrzesień 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wilson College

Wilson oferuje wyjątkowy program studiów w dziedzinie psychologii obejmujący teorię, statystyki, projekty badawcze i możliwości uczenia się usług. ... [+]

Psychologia przyjmuje rygorystyczne, naukowe podejście do rozumienia zachowań - podejście, które zapewnia solidne fundamenty niezbędne do przyjęcia na studia wyższe i / lub do natychmiastowego zatrudnienia w niezliczonej ilości zawodów opartych na usługach. Oprócz kursów wprowadzających studentów w główne teoretyczne perspektywy w psychologii, główny wymaga również kursów opartych na umiejętności w statystykach i metodach badawczych oraz wykorzystanie oprogramowania do analizy statystycznej, aby pomóc uczniowi opanować podstawy projektowania badań empirycznych. Ponadto studenci są zobowiązani do udziału w pracach laboratoryjnych i prowadzenia własnych badań (istnieje wiele dodatkowych opcji angażowania się w projekty badawcze i usługi uczenia się). Dzieje się tak po części dlatego, że ludzkie zachowania często mogą być badane najlepiej poza salą lekcyjną, a projekty badawcze, staże i inne rodzaje praktycznych doświadczeń są ważnym przygotowaniem do studiów podyplomowych i kariery w naukach behawioralnych.... [-]

Stany Zjednoczone Chambersburg
Wrzesień 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wilson College

Łącząc studia z zakresu nauk aktuarialnych, finansów przedsiębiorstw i matematyki, matematyka finansowa przygotowuje studentów do lukratywnych i satysfakcjonujących karie ... [+]

Obliczona droga do sukcesu zawodowego

Wilson College jest jednym z nielicznych college'ów w Stanach Zjednoczonych oferujących studia licencjackie z zakresu matematyki finansowej / nauk aktuarialnych. Ten wybrany program szkoli uczniów w celu zastosowania abstrakcyjnych zasad matematycznych nauczonych w klasie do rzeczywistych scenariuszy, które mają wpływ na świat finansów. Uczniowie wykorzystują swoje umiejętności analityczne do rozwiązywania problemów napotykanych na rynkach światowych, w przedsiębiorstwach, małych firmach, a nawet naszych osobistych kontach bankowych.

Kariera w biznesie i finansach

Profesjonaliści wchodzący na rynek pracy z silnymi umiejętnościami ilościowymi i specjalistyczną wiedzą finansową nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzięki niewielkiej klasie programu i uważnym profesorom studenci zyskują wiarę w aspiracje do pełnienia wiodącej roli w korporacjach, instytucjach non-profit i jednostkach rządowych.... [-]

Stany Zjednoczone Chambersburg
Wrzesień 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wilson College
Address
1015 Philadelphia Ave
17201 Chambersburg, Pensylwania, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 717-264-4141