Xavier University College of Professional Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kolegium Nauk Zawodowych Uniwersytetu Xavier przygotowuje intelektualnie, moralnie i duchowo studentów studiów licencjackich i magisterskich do kariery i zawodów związanych z edukacją, opieką zdrowotną i naukami społecznymi. CPS zachęca studentów do dążenia do doskonałości akademickiej i uczenia się przez całe życie poprzez promowanie współpracy i partnerstw społecznych oraz włączanie badań, stypendiów i innowacji.

Wszystkie programy licencjackie i magisterskie CPS

Edukacja

Nasza Szkoła Edukacji to tętniąca życiem społeczność pedagogów, naukowców i uczniów, którzy rozwijają przyszłość edukacji w naszym regionie i poza nim. Od wczesnego dzieciństwa i edukacji Montessori po przywództwo edukacyjne, nasz oddany partner wydziału z lokalnymi szkołami i okręgami, aby zapewnić silną i wykształconą przyszłość dla naszego społeczeństwa. Deklaracja studencka Xavier University odzwierciedla obietnicę naszej Szkoły Edukacji: „Jesteśmy muszkieterami Xaviera. Jesteśmy wyjątkowymi osobami, które spotykają się w duchu św. Ignacego, aby razem uczyć się, wspólnie służyć i razem odnieśliśmy sukces w zmienianiu świata. Działamy uczciwie, sprawiedliwie i hojnie. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego."

Nauki społeczne

Nasi wykładowcy i studenci pracują z więźniami, pomagają bezdomnym rodzinom w znalezieniu mieszkania, zapewniają opiekę psychiatryczną i poprawiają środowisko pracy organizacji oraz przygotowują przyszłych liderów społeczności. Robią to razem z pomocą naszych partnerów społecznych i agencji. Nauka odbywa się w prawdziwym świecie i często jest nie do odróżnienia od służby. Z Magis jako wartością fundamentalną - nasi uczniowie dążą do osiągnięcia więcej - dla innych i wspólnie z innymi.

Zdrowie

Wysoka jakość, przystępna cenowo i skuteczna opieka zdrowotna to tematy, które budzą coraz większy niepokój w naszym społeczeństwie. Aktualne wyzwania w tej dziedzinie obejmują między innymi śmiertelność niemowląt, epidemię opioidów, przystępną cenowo opiekę, opiekę długoterminową, analitykę zdrowia i politykę zdrowotną. Nasze programy zdrowotne przygotowują przyszłych liderów myśli i bezpośrednich usługodawców do tej nieustannie zmieniającej się branży. Obecnie około połowa wszystkich studentów college'u i jedna czwarta wszystkich studentów Xavier University specjalizuje się w zawodach medycznych. Cieszymy się dobrą reputacją dzięki przygotowywaniu liderów zdrowia, pielęgniarek, terapeutów zajęciowych, trenerów sportowych, analityków zdrowia i techników obrazowania, a także uruchomiliśmy kilka nowych i innowacyjnych programów, aby sprostać wymaganiom zatrudnienia w tej szybko zmieniającej się branży. Stworzyliśmy silną krajową reputację dzięki edukacji międzybranżowej i współpracy - filarze nowej perspektywy zdrowia znanej jako zdrowie populacji. Nasze programy związane ze zdrowiem spełniają obietnicę naszej marki Xavier University dotyczącą uczenia się, obsługi i osiągania - razem.

Lokalizacje

Cincinnati

Address
Victory Parkway,3800
45207 Cincinnati, Ohio, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: