Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach kawalerów oferty.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu, które oferuje stopni licencjata w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w tutaj. Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów licencjackich.

Znajdź uczelni licencjackich w i przeglądać swoje programy studiów licencjackich, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje o różnych opcji licencjackich studiów w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Urugwaj

Universidad de Montevideo

Licencjat Urugwaj Montevideo

Dlaczego MU? Plany badań teoretyczną i praktyczną Wyścigi składają się z przedmiotów obowiązkowych, reprezentujących poziom wprowadzający różnych dyscyplin i obieralnych lub obieralnych, aby dostosować swój profil akademicki. poradnictwo Nauczyciele, którzy towarzyszą wam podczas swojej kariery i doradzić na generowanie własnych projektów. ZAKŁAD PRAKTYK i kariera Zbliżamy się do świata pracy poprzez pośrednictwo pracy, targi pracy, warsztaty i konwencji. ZAJĘCIA małej grupie Wzmocnienie … [+] dialogu i wymiany wiedzy i poglądów między studentami i nauczycielem. Wysoki poziom absolwenta i Pracowniczych DOSKONAŁA Pozdrowić młodych, z dobrym poziomie akademickim i zrobiwszy staże masz lepsze możliwości wejścia na rynek pracy. edukacja humanistyczna i interdyscyplinarne Zdajemy sobie sprawę, że rzeczywistość ciągle się zmienia i tak dajemy interdyscyplinarnego i humanistycznego wykształcenia, które zapewni szeroką i głęboką wizję społeczeństwa i świata dostosować do ich przemieszczania. JĘZYKI UM też można uczyć się języka angielskiego i portugalskiego na różnych poziomach. Tryb waha się od krótkich warsztatach lub seminariach i kursach półrocznych lub rocznych. Life University Aby uzupełnić swoje wykształcenie oferujemy różne działania, takie jak sporty (piłka nożna, futsal, koszykówka, piłka ręczna, hokej, odkrytym basenem i wyposażenia pokoju, klub przygód), wolontariatu lub duszpasterstwa. Wielokulturowym środowisku akademickim UM ty convivís z zagranicznymi studentami, ich kultur i języków, stworzenie środowiska międzynarodowego, które wzbogaca swoją karierę i sposób patrzenia na świat. programów wymiany Umowy z najlepszych uczelni zagranicznych, które pozwalają wzbogacić swoje materiały szkoleniowe studia licencjackie i / lub studia podyplomowe za granicą. [-]