Westminster International University in Tashkent

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O NAS

Westminster International University in Tashkent jest doskonałą okazją dla międzynarodowych studentów do nauki w dynamicznym i różnorodnym środowisku edukacyjnym. Będąc wyłącznym partnerem Transnational Education z University of Westminster (UoW), WUIT zapewnia dostęp do Globalnie Uznanych Brytyjskich Kwalifikacji. Dołącz do naszej prężnie działającej społeczności ambitnych osób, prowadzonych przez inspirujących i wysoko wykwalifikowanych nauczycieli. W WIUT naszym głównym priorytetem jest spełnienie Twoich oczekiwań związanych z nauką poprzez zapewnianie wysokiej jakości kursów zawodowych.

Aby w pełni wykorzystać swój czas z nami, mamy wiele sposobów udzielania wsparcia i pomocy, której potrzebujesz. Nasz zespół serwisowy Airport Meet and Greet zapewnia ciepłe powitanie nowym zagranicznym studentom przybywającym na międzynarodowe lotnisko w Tashkent, a bezpłatne zakwaterowanie zagwarantowane jest w pierwszym roku. Zespół Wsparcia Studenckiego jest zaangażowany w zapewnienie, że nasi zagraniczni studenci osiedlą się i poczują się jak w domu.

Rekrutacja

Wstęp na kursy w WIUT będzie oparty na zatwierdzonych kryteriach przyjęć na University of Westminster (UK London). Nadrzędną zasadą, na której opierają się decyzje o przyjęciu, jest to, że wnioskodawcy powinni czerpać korzyści i odnieść sukces w trakcie. Intendenci będą musieli spełnić wiek, język angielski, matematykę, wykształcenie i inne wymagania.

Lokalizacje

Taszkent

Westminster International University in Tashkent

Address
Westminster International University in Tashkent
12 Istiqbol St.

100047 Taszkent, Region Taszkent, Uzbekistan
Telefon
+998 71 238 74 00