Ferrari Fashion School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opisPrzyjdź i przekonaj się, jak będzie wyglądać Twoja przyszłość w świecie mody! Dołącz do Ferrari Fashion School i stwórz z nami swoją profesjonalną przyszłość. Wybierz kurs „szyty na miarę” i przetestuj swój talent i kreatywność. Ferrari Fashion School to akademia mody, która kształtuje nowych bohaterów mody poprzez wysoce wyspecjalizowane kształcenie, które daje „wiedzę” i „know-how” swoim studentom. Ferrari Fashion School to akademia mody, w której pasja jest stałym źródłem energii i inspiracji dla młodych ludzi z całego świata, aby stać się najlepszymi profesjonalistami przyszłości. Ferrari Fashion School utrzymuje partnerskie stosunki z wieloma firmami ze świata mody oraz ze studentami, zarówno obecnymi, jak i absolwentami, aby zaoferować im możliwości pracy, rozwoju i wzrostu na wszystkich etapach kariery. Dołączenie do tej szkoły mody oznacza, że staniesz się częścią ścieżki edukacyjnej na wysokim poziomie i będziesz należeć do wyjątkowej grupy cenionych i cenionych profesjonalistów.

Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać informacje na temat profesjonalnych kursów i mistrzów: stylista, ilustracja mody, projektant, krawiectwo, fotografia mody, projektant cad, artysta 2D i 3D oraz wiele innych! W Mediolanie, mieście, które zawsze było znane jako stolica mody, ikona stylu i doskonałości, Ferrari Fashion School ma swoją nową siedzibę przy Via Savona 97, w sercu nowej dzielnicy mody, w której obecnie znajduje się najwięcej ważne międzynarodowe domy mody i salony, w tym Armani, Canali, Fendi, Diesel, Elisabetta Franchi i wiele innych. To tylko tutaj, kilka kroków od tych ważnych rzeczywistości, w której Ferrari Fashion School wykonuje swoją pracę, w której definiują nowe style i trendy, a także jest sceną dla największych międzynarodowych wydarzeń związanych z modą.

Nie tylko szkoła, ale prawdziwa „firma modowa”, która kształtuje przyszłych profesjonalistów ze świata mody.

Świat mody jest w ciągłej ewolucji i zmianach i zawsze szuka młodych ludzi, którzy osiągnęli podczas swojej ścieżki edukacyjnej nie tylko umiejętności i techniki techniczne na wysokim poziomie, ale także podejście i metodę pracy bliższą światu pracy i firmy.

Szybkość nauki i jakość naszych kursów jest gwarantowana przez wiele czynników:

  • Indywidualne zajęcia usposobienia: Nauczyciel indywidualnie śledzi każdego ucznia, w pełni szanując jego / jej kreatywność i osobisty gust.
  • Niestandardowe plany nauki: W zależności od poziomu wiedzy ucznia można ustalić, po rozmowie z nauczycielem, „niestandardowy” plan nauki.
  • Tablica dla nauczycieli: wybrana spośród najlepszych specjalistów w branży, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, dając naszym uczniom „wiedzę” i „know-how”.
  • Okresowe testy i egzaminy: Ocena ulepszeń ucznia i niezwłoczne działanie w przypadku problemów lub zaległości w planie studiów.
  • Materiały edukacyjne: Najnowocześniejsze i dostarczane z pełną i stale aktualną treścią, zgodnie z najnowszymi międzynarodowymi trendami i metodami.
  • Praca zespołowa: Aby rozwinąć dobre umiejętności relacji i zaoferować ciekawe możliwości radzenia sobie z profesjonalnymi postaciami z branży.
  • Sale lekcyjne: Sale lekcyjne są wyposażone w nowoczesne i profesjonalne narzędzia, które pozwalają uczniom korzystać z tego samego sprzętu, który znajdą w świecie pracy w przyszłości.
  • Możliwość dołączenia do warsztatów, seminariów i konkursów: Wszyscy nasi studenci mają dostęp do dogłębnej analizy lub specjalizacji i pracują w ścisłym kontakcie z profesjonalnymi pracownikami branży.

Podręczniki i materiały edukacyjne

Materiały edukacyjne składające się z podręczników, szablonów i kwadratów są dostarczane naszym studentom za darmo. Treści są kompletne i zawsze aktualne, zgodnie z najnowszymi międzynarodowymi trendami i metodami.
Ponadto dajemy wszystkim naszym uczniom dostęp do Biblioteki szkolnej, gdzie mogą zapoznać się z książkami i materiałami, aby opracować kilka projektów w ciągu roku.

Ferrari Fashion Lab

Sale lekcyjne są wyposażone w kompletny i stale najnowocześniejszy sprzęt, który jest całkowicie dostępny dla naszych uczniów i pozwala im korzystać z narzędzi i materiałów, które znajdą ponownie w świecie pracy. Niezbyt typowe „klasy”, ale wielofunkcyjne środowisko : z biura stylów , w którym styliści i projektanci rozwijają swoje kolekcje i dają upust swojej kreatywności, która współdziała z Laboratorium Modelowania i Krawiectwa , gdzie odbywa się projektowanie i produkcja całych kolekcji. Szkoła, pomyślana jako prawdziwa firma modowa , w której możesz pracować w zespole i bezpośrednio porównywać się z kilkoma profesjonalnymi postaciami, a także można planować i rozwijać tożsamość marki , postępując zgodnie z całym cyklem projektowania i produkcji kolekcji , od koncepcji do produktu końcowego .

Wydarzenia i pokazy pasa startowego

Mediolan zawsze był znany jako niekwestionowana stolica mody i ma kalendarz wydarzeń związanych ze światem systemu mody, które trwają przez cały rok. Ferrari Fashion School to akademia mody, która daje swoim studentom możliwość dołączenia do wydarzeń i pokazów podczas Mediolańskiego Tygodnia Mody oraz odwiedzenia wystaw i muzeów, a także najważniejszych targów branży mody o międzynarodowym zasięgu.

Warsztaty i seminaria

W ciągu roku nasi studenci mają możliwość uczestniczenia w warsztatach i seminariach na tematy związane ze światem mody, projektowaniem i krawiectwem, a także poznawania profesjonalnych ludzi z branży, a także uczestniczenia w wydarzeniach, wystawach i pokazach mody.

Lokalizacje

Mediolan

Address
Via Savona 97
20144 Mediolan, Lombardia, Włochy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: