Przeczytaj oficjalny opisDowiedzieć się, co jest słuszne dla Ciebie!

Przyjdź i odkryć swoją przyszłość w świecie mody! Dołącz do Ferrari Fashion School i budować z nami swoją przyszłość zawodową. Wybierz kurs „szyte na miarę” dla Ciebie i przetestować swój talent i swoją kreatywność. Ferrari Moda Szkoła jest szkołą mody, która przygotowuje nowych bohaterów mody dzięki wysoce specjalistycznych szkoleń, które przenosi do swoich uczniów z „wiedzieć” i „know how”.

Ferrari Szkoła Mody Jest to szkoła, gdzie moda jest pasją dostarczyć konsekwentnie, do młodych ludzi z całego świata, energii i inspiracji, aby stać najlepszych specjalistów jutra. Ferrari Moda Szkoła utrzymuje relacje stałej współpracy z wieloma firmami w branży mody i studentów, prąd i już ukończył, w celu zapewnienia możliwości zatrudnienia, rozwoju i wzrostu na wszystkich etapach kariery. Stając się częścią tej szkole mody oznacza dzielenie ścieżkę wysokiego szczebla, a należą do jednej grupy uznanych i poszukiwanych specjalistów.

Wyszukaj w naszej witrynie informacje na kursy zawodowe i Master Stylist, moda ilustracja, wzór, ekspres do szycia, mody, wzór Maker Cad 2D i 3D Artist, i tak wiele więcej!

Kim jesteśmy

... Ferrari Szkoła Mody, Jest szkoła mody, który ma ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie szkoleń, przygotowywanie i dostarczanie nowych gwiazd świata mody. Szkolenie rozwija Kursy zawodowe, które mają warunki, od 1 do 3 lat, absolwent Mistrz Specjalizacja post, Którego celem jest utworzenie wysoce wyspecjalizowane figury, które działają w sektorze mody i luksusu.

Ferrari Moda Szkoła znajduje się w rejestrze podmiotów akredytowanych szkoleń przez Region Lombardia, Nasze kursy są certyfikowane Jakością ISO 9001: 2008Aby zagwarantować profesjonalizm wysokiej jakości szkolenia. Kursy edukacyjne uwzględniają potrzebę wysoce profesjonalnego przygotowania, gdzie nabywanie umiejętności i praktyk technicznych, staje się głównym celemI jest możliwe dzięki obecności licznych warsztatów, seminariów i warsztatów, w uzupełnieniu do porównywania z profesjonalistów, którzy pracują w branży i chcą przekazać swoje doświadczenie i profesjonalizm dla studentów.

Wielki nacisk kładzie się na wszystkich uczniów poprzez metody nauczania, który oferuje Lekcje do indywidualnego charakteru i indywidualne programy studiów, Ścisły związek między edukacją a rynkiem pracy oznacza, że ​​Ferrari Moda Szkoła przygotowuje nowe mody aktywnych graczy, dzięki współpracy z Camera Nazionale della Moda w Mediolaniez Moda Platforma System Szkolenia, Italian Fashion systemu a dzięki bezpośrednim kontakcie z firmami, Pracowni, stylistycznych studia we Włoszech i za granicą. Szkoła jest aktywny w promowaniu młodych talentów, proponując w ramach programu projekty interdyscyplinarne oraz warsztaty związane ze światem sztuki, mody, estetyki, fotografii i komunikacjiJak również oferuje możliwość dla studentów uczestniczyć w międzynarodowych targach, imprezy i pokazy mody podczas Fashion Week w Mediolanie, Z tego powodu Ferrari Moda Szkoła ma ważne partnerstwa z międzynarodowych szkół i firm, takich jak: Triennale w Mediolanie, Moda Szkolenie systemu Platforma, Ashcan Studio of Art w Nowym Jorku, Mediolanie Mud Studio, Tiara International Academy i Academy of Communication Mediolanu, Avon Cosmetics, Vibram, Les Hommesi wiele innych, oferując studentom wiele możliwości kariery i rozwoju zawodowego.

.... nie „szkoły”, ale prawdziwy „mody firmy”, która szkoli przyszłych specjalistów świata mody ....

Świat mody jest zawsze ewoluuje i zmienia się i jest coraz częściej poszukują młodych ludzi, którzy nabyli w trakcie szkolenia nie tylko umiejętności i wysokiego poziomu umiejętności technicznych, ale także podejścia i metodologii pracy bliżej Świat pracy i aile firm.

Z tego powodu „myśleliśmy zupełnie nowy sposób prowadzenia szkolenia i różni się od tradycyjnych norm. Nasi studenci są umieszczane od pierwszego dnia w dynamicznym i wielofunkcyjnego środowisku, gdzie nie ma klas, biurka, nauczyciele itd .. ale środowisko pomyślany jako prawdziwy „Moda Spółka”: z "biuro Style gdzie Kreacje i projektantów w pracach zespołu do opracowania i wyciągnąć więcej nowych i innowacyjnych pomysłów, Laboratorium Modelowania PakietuGdzie ekspert i ręce pacjenta rozwijanie i dostarczanie próbek kolekcji zaprojektowanych przez naszych projektantów, aby Fashion Show ostateczne i Photo Set gdzie fotografowie, wraz z zespołem specjalistów (z Make-up Artist, fryzjera, modele i Biura etc ..) mogą tworzyć prawdziwe zdjęcie trafia do całych zbiorów.

Szybkość uczenia się i jakość kursów są gwarantowane przez kilka czynników:

  • Lekcje są indywidualne: nauczyciel następująco każdego ucznia indywidualnie z pełnym poszanowaniem dla jego twórczości i gustu.
Indywidualne programy: w zależności od poziomu ucznia przygotowań można ustawić, po konfrontacji z nauczycielem, program studiów „na miarę”.
<strong>Wyk&#322;adowcami na ciele:</strong> wybrane spo&#347;r&oacute;d najlepszych specjalist&oacute;w, kt&oacute;rzy chc&#261; podzieli&#263; si&#281; swoim do&#347;wiadczeniem i profesjonalizmem, przenosz&#261;c si&#281; do naszych uczni&oacute;w z &bdquo;wiedzie&#263;&rdquo; i &bdquo;know-how&rdquo;.
<strong>Testy i kontrole okresowe:</strong> w celu oceny post&#281;p&oacute;w ucznia i szybko interweniowa&#263; w przypadku trudno&#347;ci lub op&oacute;&#378;niona.
<strong>Materia&#322;y dydaktyczne:</strong> zaawansowane i pe&#322;ne i zawarto&#347;&#263; do daty, zgodnie z najnowszymi &#347;wiatowymi trendami i metodologii. 
<strong>Pracy w zespole:</strong> rozwija&#263; dobre umiej&#281;tno&#347;ci interpersonalne i oferuj&#261; ciekawe mo&#380;liwo&#347;ci do dyskusji ze specjalistami z bran&#380;y.
<strong>Pomieszczenia:</strong> sale lekcyjne wyposa&#380;one s&#261; w nowoczesne i profesjonalne narz&#281;dzia, kt&oacute;re pozwalaj&#261; studentowi korzysta&#263; z tego samego urz&#261;dzenia, kt&oacute;re nast&#281;pnie znale&#378;&#263; si&#281; w &#347;wiecie mody.
<strong>Mo&#380;liwo&#347;&#263; warsztaty, seminaria i konkursy</strong> wszyscy nasi studenci maj&#261; mo&#380;liwo&#347;&#263; dost&#281;pu spostrze&#380;eniami lub umiej&#281;tno&#347;ci i &#347;cis&#322;ej wsp&oacute;&#322;pracy ze specjalistami z bran&#380;y.

Podręczniki i materiały do ​​nauki

Materiał kursu składa się z podręczników, bilon i zespoły jest bezpłatny dla wszystkich naszych studentów. Treści są kompletne i aktualne, zgodnie z najnowszymi światowymi trendami i metodologii.

Ponadto wszyscy uczniowie mają możliwość korzystania z biblioteki szkoły, gdzie można zapoznać się z tekstów i materiałów niezbędnych do opracowania różnych projektów w ciągu roku.

Pokazy i imprezy

Milan zawsze była uznawana za niekwestionowanego stolicy mody i oferuje pełny kalendarz wydarzeń związanych ze światem systemu mody, które odbywają się przez cały rok.

Ferrari Szkoła Mody To jest szkoła mody, która oferuje swoim studentom możliwość uczestniczenia w imprezach i pokazach mody podczas Fashion Week w Mediolanie i zwiedzanie wystaw i muzeów, a także najważniejszych targów na scenie międzynarodowej.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Ferrari Fashion School

Głównym celem kursu jest przygotowanie profesjonalistów zdolnych w pełni zarządzać całym cyklem produkcyjnym, począwszy od koncepcji pomysłów po konkretną realizację popr ... [+]

Jest to kompletna postać zawodowa, która posiada umiejętności niezbędne do projektowania i tworzenia kolekcji mody, przede wszystkim dzięki możliwości przetłumaczenia jego wyobraźni na linie i kolory.

Jest siłą napędową zespołu, w którym pracuje i daje talent do tworzenia innowacyjnych modeli i potrzeb rynku.

Projektantka mody współpracuje z markami mody, z tymi, którzy opracowują i budują tkanki, z ekspertami marketingu, z producentami wzorów i krawców, z modelami, którzy noszą jego kolekcję, z osobami odpowiedzialnymi za salon i fotografów.

Oprócz intuicji, kreatywności i precyzji, projektant mody musi wiedzieć, jak pracować w zespole, jak dotrzymywać terminów, biorąc pod uwagę standardy jakości i cen firmy, dla której pracuje.... [-]

Włochy Milan
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
20 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ferrari Fashion School

Kurs Fotografii ze Specjalnością Fotografii Mody przeznaczony jest do wyszkolenia profesjonalnej postaci, która ma głębszą wiedzę i umiejętności w dziedzinie mody: autor ... [+]

Kurs Fotografii ze Specjalnością Fotografii Mody przeznaczony jest do wyszkolenia profesjonalnej postaci, która ma głębszą wiedzę i umiejętności w dziedzinie mody: autor i artysta, który ma umiejętności twórcze i projektowe, a także estetyczną wrażliwość na modę i zdolność do Wykorzystaj obraz fotograficzny jako kanał komunikacji wizualnej. Profesjonalny fotograf Fashion łączy kompetencje techniczne z twórczymi i estetycznymi, zwracając uwagę na postrzeganie i komunikację stylu życia związanego z modą.

wyloty zawodowe: Na końcu ścieżki edukacyjnej student może pracować w sektorach pracy w środowisku mody: wydawnictwach, agencjach telewizyjnych, agencjach fotograficznych, postprodukcjach, niezależnych, pracując jako fotograf, specjalizujący się w wydawnictwach mody, stylizacji fotografii, Kupujący, menedżer Studio, edytor zdjęć.... [-]

Włochy Milan
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ferrari Fashion School

Kurs ilustruje szczegółowo techniki barwienia i rysowania, uwalniając wyobraźnię i tworząc kilka modeli odzieży i dodatków. Kurs jest kompletny i pozwól studentowi nauczy ... [+]

Z czasem projektant mody zmienił się bardzo dużo. Począwszy od drugiego okresu powojennego, wraz z uprzemysłowieniem mody, jej działalność wpłynęła na społeczno-kulturową zmianę naszego kraju, przekształcając nastroje społeczne i przyzwyczajenia.

Dzisiaj projektant mody to nie tylko ktoś, kto przyciąga kolekcję, ale ten, kto tworzy trendy w modzie i często przewiduje potrzebę rynku dzięki intuicji stylistycznej.

Profesjonalna osoba z dużą wiedzą techniczną o materiałach, często pracujących w biurach doradczych lub firmach mających bliski kontakt z obszarem handlowym, prototypów, kontroli jakości i produkcji.

Cel przedmiotu

Kurs ilustruje szczegółowo techniki barwienia i rysowania, uwalniając wyobraźnię i tworząc kilka modeli odzieży i dodatków. Kurs jest kompletny i pozwól studentowi nauczyć się pracy i metody projektowania grafiki kolekcji w każdym z jego etapów: od badania tendencji do szkicu mody, od grafiki poprzez oprogramowanie (Adobe Photoshop i Illustrator), przechodząc przez Badanie historii mody i wyrobów włókienniczych, techniczny arkusz i techniki ilustracyjne; Od analizy technik renderowania do produkcji portfela.... [-]

Włochy Milan
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
20 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku