Link Campus University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Link Campus University to prywatna uczelnia w Rzymie, która podlega rozporządzeniu włoskiego uniwersytetu. Odcisk jest międzynarodowy ze względu na swoją historię i powołanie. W 2011 roku Uniwersytet został uznany na mocy włoskiego rozporządzenia rozporządzenia Ministra Edukacji - Uniwersytet i badania nr. 374 z 21 września 2011 r. Link Campus University łączy strategie edukacyjne angielskiego systemu z włoską kulturą i metodą dydaktyczną. Większość kursów odbywa się w języku angielskim, z wyjątkiem niektórych, które odbywają się w języku włoskim. Ponadto Link Campus University ma rozbudowaną sieć międzynarodowych uniwersytetów i firm. Oto specyfika każdego kierunku studiów w Link Campus University :

  • Maksymalnie 25 uczniów w klasie jest obowiązkowych dla ułatwienia bliskiej relacji między uczniem a profesorem.
  • Non-Stop pomoc od nauczycieli.
  • Program mentorski (ekspert z danej dziedziny, który udzieli wskazówek studentom, którzy są bliscy ukończenia studiów).
  • Duża biblioteka
  • Metoda porównawcza i interdyscyplinarna
  • Nie tylko ex-cathedra, ale także interaktywne nauczanie
  • Regularne lekcje wzbogacone o studia przypadków, seminaria i spotkania z opiniami z różnych dziedzin zawodowych, instytucji i firm.
  • Pełny kalendarz wydarzeń, do którego zaproszono międzynarodowe, dotyczy gości ze wszystkich dziedzin, takich jak ekonomia, prawo, polityka i komunikacja.
  • Rozbudowana sieć włoskich i zagranicznych firm partnerskich.

Głównym celem Link Campus University jest przygotowanie wiodącej klasy, która może działać w różnych systemach i krajach, dając młodym ludziom możliwość odniesienia sukcesu na wciąż zmieniającym się globalnym rynku.

DLACZEGO Link Campus University

Ponieważ model szkolenia ma na celu stworzenie profesjonalnych menedżerów i przedsiębiorców, zdolnych do projektowania i zarządzania procesami innowacyjnymi w globalnym świecie. Ponieważ wartość dodana, która sprawia, że ​​oferta Uniwersytetu Link Campus University tak niezwykła, obejmuje: - zintegrowane szkolenia między uniwersytetami i firmami - szczególną uwagę zwraca się na metodologię rozwiązywania problemów - korzystanie z najbardziej zaawansowanych narzędzi informatycznych - obowiązkowa obecność - pewność podjęcia egzaminy zgodnie z harmonogramem dzięki pomocy tutorów - indywidualne szkolenia mające na celu harmonijny rozwój osobowości - połączenie z zagranicznymi uczelniami - opieka społeczna

Lokalizacje

Rzym

Università degli Studi Link Campus University

Address
Via del Casale di San Pio V,44
00165 Rzym, Lacjum, Włochy
Telefon
+39 06 94800 190

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium