Przeczytaj oficjalny opis

O

Nasi uczniowie znajdują się w sercu Akademii Muzyki i Dźwięku, wspierani przez nasz zespół oddanych nauczycieli. Oferujemy specjalistyczną naukę muzyki i kształcenie w zakresie produkcji, przygotowując Cię do kariery w nowoczesnym przemyśle muzycznym z uznanymi kwalifikacjami muzycznymi.

Założona w 1994 roku Akademia Muzyki i Dźwięku oferuje kształcenie muzyczne przez profesjonalnych muzyków w wieku 16-19 lat, a także studia licencjackie i podyplomowe w Edynburgu, Exeter, Gateshead, Glasgow, Southampton, Swindon i Online.

Z brytyjskimi artystami dominującymi na globalnej scenie muzycznej i rosnącą popularnością festiwali i muzyki na żywo, przynoszących 4 miliardy funtów brytyjskiej gospodarki, jest to ekscytująca branża, do której należysz. Istnieje ogromny wybór ścieżek kariery, od pisania piosenek i produkcji po zarządzanie sceniczne i inżynierię dźwięku. Źródło: UK Music, Wish You Were Here.

Absolwenci AMS z powodzeniem działają w Wielkiej Brytanii i światowym przemyśle muzycznym, wśród których wyróżnia się absolwenci:

Tristan Evans z wampirów

Tristan Evans - perkusista w Virgin EMI podpisał kontrakt z The Vamps. Jest także producentem wielu ich piosenek. Założyli własną wytwórnię płytową i grali na stadionach na całym świecie.

Laurence Jones Blues Artysta Roku

Laurence Jones - autor tekstów, gitarzysta i wokalista, laureat Young Blues Artist of the Year w 2014, 2015 i 2016 roku. Wspierał Van Morrisona, Jamesa Baya, Jools Holland i Buddy Guy.

Alumni Josh Kumra

Josh Kumra - Podpisano kontrakt z Sony RCA, był współproducentem numeru 1 "Do not Go" z Wretch 32. Udaje mu się wydać swój album, współpracując z Naughty Boy i Emeli Sandé.

Eddy Thrower gra na perkusji na Dolnym Atlantyku

Eddy Thrower - perkusista w Lower Than Atlantis, sprzedający 6 brytyjskich tras koncertowych oraz 2 najlepsze 40 albumów. Mają muzykę z gier takich jak Tony Hawk i Guitar Hero.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Academy of Music & Sound Online

Równoważny z trzecim rokiem studiów, ten roczny kurs ma na celu kontynuację studiów związanych z podstawami muzycznymi, HND lub uznanym doświadczeniem w branży z kwalifik ... [+]

Równoważny z trzecim rokiem studiów, ten roczny kurs ma na celu kontynuację studiów związanych z podstawami muzycznymi, HND lub uznanym doświadczeniem w branży z kwalifikacjami. Zatwierdzony przez University of Wolverhampton, został opracowany w celu odzwierciedlenia głównych Pathways kariery w branży, w tym wydajności, produkcji i biznesu.

BA (HONS) PROFESJONALNY BIZNES MUZYCZNYSzczegóły kursuKierunekNauczanie, porady i wskazówki od mentorów branżowychNawiązuj kontakty i współpracuj z innymi muzykami i ludźmi o podobnych poglądachZdobądź dogłębną wiedzę na temat funkcjonowania biznesu i muzykiZarządzaj i sprzedawaj własne produkty muzyczneRozszerz swoje CV i portfolio o prawdziwe doświadczenia i produktyBA (z wyróżnieniem) Profesjonalne jednostki muzycznePROJEKT PROFESJONALNY... [-]
Wielka Brytania Edinburgh Exeter Glasgow Southampton  + 1 Więcej
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku