Przeczytaj oficjalny opis

Backstage Academy zapewnia najlepszą możliwą szkolenia dla branży kwitnące imprez na żywo z fantastycznymi powiązań przemysłu i dostęp do urządzeń produkcyjnych do nauczania i uczenia się.

Założona w lipcu 2009 roku, mamy szybko zdobył reputację jako centrum doskonałości szkolenia backstage, specjalizujący się w krótkich kierunków studiów, kursów i programów szkoleniowych na zamówienie dla młodych studentów, profesjonalistów i ustalonych grup społecznych.

Jesteśmy z siedzibą w Wakefield, West Yorkshire, w największej produkcji wybudowany kompleks próba Arena w Europie, LS-Live, która liczy Jay Z, The Stone Roses, Dizzee Rascal, Lady Gaga, Robbie Williams, BBC, ITV i Monster energia wśród swoich klientów.

Jako organizacja finansowane ze środków prywatnych, mamy lukę między przemysłu i edukacji, w ścisłej współpracy z czołowymi specjalistami, aby szybko reagować na bieżące braki umiejętności i pisać programy szkoleniowe zgodne z określonymi wymaganiami.

Zapewniamy odpowiednie szkolenia, up-to-date tak, że studenci studiów uzyskać prawdziwy smak, jak wygląda życie w kulisy przemysłu rozrywkowego, z naciskiem na zatrudnienie.

Nasi absolwenci przeszli do zdobycia zatrudnienia ze światowej trasy Jay Z, Zimowe Igrzyska Olimpijskie, tym Mumford & Sons wycieczka, urząd strona Glastonbury, Leeds Festival, LS-Live, Alton Towers, upodobanie Wydarzenia Teatr i Genesis.

timthumb

Nasz przemysł

Istnieje zróżnicowany asortyment kariery w branży imprez na żywo, z Tour Manager, Dyrektor Kreatywny i artysta łącznikowe, na oświetlenie Programmer, miejsce technik i inżynier dźwięku, żeby wymienić tylko kilka. Każde zdarzenie, czy jest to produkcja muzyka koncert, pokaz mody, imprezy sportowe, imprezy firmowe, czy festiwal teatralny, wymaga zespół ludzi pracujących we współpracy, wykorzystując ich różne skillsets do uzyskania pomyślnego rezultatu końcowego. Aby umieścić go w perspektywie Bon Jovi „Because We Can” World Tour wprowadza 250.000 ton elementów produkcyjnych na pięciu etapach Touring, 200 pracowników, sześć autobusów turystycznych i ponad 80 ciężarówek, które ułatwiły europejskie, amerykańskie i australijskie dat tras. Brytyjski sektor wydarzenia (konferencje, wystawy, targi, gościnność i imprezy sportowe) generuje ponad 33 mld £ rocznie, z przewidywaniem, że ta wzrośnie do 40 mld £ 2020. Źródło: Wielkiej Brytanii dla wydarzeń Sektor zdarzenia tworzy atrakcyjne kariery dla młodych i starych, samiec i samica, wykwalifikowanych i mniej wykwalifikowanych, we wszystkich kulturach. To maksymalizuje szeroką gamę kreatywnych, technicznych i osobistych talentów produkować inspirujących i zmieniających świat wydarzenia. Źródło: „Zdarzenia są Great Britain” raport przez Business Wizyty & Events Partnership (BVEP), marzec 2014 „jako branży, zdarzenia prowadzą do świadczenia ponad 530.000 (pełne etaty) zadania z poziomu praktyk zawodowych w górę ... co najważniejsze, aspiracja branży wzrośnie o 12 mld £ 2020 obsługuje agendy wzrostu dla Wielkiej Brytanii”. Źródło: Wszystko Party Parlamentarna Grupa UK Event Industry Inquiry Report do „międzynarodowej konkurencyjności Wielkiej Brytanii wydarzeń branżowych” maja - sierpnia 2013

ourfacilities

Nasze obiekty

Backstage Akademia ma jedne z najlepszych obiektów w kraju do szkolenia kulisy kariery. Opierając się na Park Produkcyjnego w Wakefield, w domu z firm w tym Litestructures, błyskotliwy etapach Perry Scenic Creative, LS-Live kompleksu prób Arena KB Wydarzenia, studenci korzystają z dostępu do state-of-the-art przestrzeni w studiu, wystawiając wynajem dział, zestaw obiektów budowlanych i pomieszczeń do nauki rzeczywistych.

próba Arena

Jedną z rzeczy, która czyni nas tak wyjątkowy jest nasz związek z LS-Live prób arenie w naszej siedzibie, którą używamy do rąk na praktycznych szkoleniach. To przestrzeń specjalnie zbudowany i bardzo elastyczny, który jest zwykle używany do prób, występów touring pędów filmowych, nowych produktów, testy buduje i wydarzenia.

32m długości i szerokości 42 mln studio o pojemności 128 ton na dachu z jej 18,2 mijania osprzętu, 1200A (3 fazy) sieci elektrycznej, a cztery wnęki załadunku, co oznacza, że ​​można wstawić każdą produkcji na dużą skalę. Studio może być używany do szkolenia osprzętu, practicals oświetlenia, etap buduje i innych sesji praktycznych. Studenci mogą również mieć możliwość zrobienia doświadczenie w pracy na produkcji, które przychodzą do studia.

Trudno wyobrazić sobie, jak ogromna placówka Studio jest tutaj, więc zalecamy przyjście na jednym z naszych Dni Otwartych rozejrzeć jeśli bierzesz pod uwagę przybycie do studia!

Dane techniczne

 • Powierzchnia: 1641 m kw (17664 sq ft)
 • Długość: 42m (138ft)
 • Szerokość: 39m (128ft)
 • Wysokość:
  • 16,5 (54ft) do spodzie suwnicy
  • 18,2 (60ft) Wysokość belki Oprzyrządowanie
  • 19,8 mln (65ft) Maksymalna wysokość robocza
 • Suwnica: 128 Pojemność dach Tonne
 • Moc: 1200A (3 fazy)
 • Podłogi: R-Tek 5mm jaskółczy ogon dachówek

Park produkcja

Park produkcja pełna pre-produkcji i wydarzeń na żywo center w Wielkiej Brytanii, a do domu pierwotnego kampusu Backstage Akademii, którą dzieli z eklektyczną mieszanką wydarzeń na żywo przedsiębiorstw w tym Perry Scenic Creative, Brilliant etapach Litestructures i LS-Live.

Istnieje pięć próba studia on-site przynosząc wiele klasowych wycieczek i produkcjach światowych do parku, w tym: Muse, Take That, Florencja i Foo Fighters i maszynowe.

Park produkcja zapewnia całkowicie unikalne, prawdziwe środowisko do wydarzeń na żywo dla studentów podczas ich ukończenia studiów na Akademii Backstage.

Wszystkie obiekty są dostępne wynająć na konferencji, imprez i przyjęć. Zadzwoń LS-Live, aby uzyskać więcej informacji: 01977 659888 lub e-mail sales@ls-live.com lub dowiedzieć się więcej odwiedź Strona internetowa Park produkcja.

Unity Works

Niedawno odrestaurowany, zabytkowy miejsce muzyka na żywo, jedność Pracuje w Wakefield otwarty we wrześniu 2014 roku i jest podstawą dla naszego stopnia BA wizualna produkcji, jak również zapewnienie środowiska nauczania dla naszych innych kierunków studiów.

Unity robót obejmuje:

 • Miejsce 600 osobowej (800 stojących)
 • 100 osobowa funkcji pomieszczenia
 • High Tech Computer Lab ze stacji roboczych HP Z400, z Adobe Creative Cloud, Autodesk, AutoCAD, 3ds Max, d3 i WYSIWYG
 • Pięć elastyczne przestrzenie klasie praktyczną przestrzeń do odkrywania wizualizacje i technologii
 • 4k Workstation

Technologia Suites

Przydzielony do areny są nowoczesne udogodnienia Backstage Uczelni, w tym Pro opartego pakietu IT Apple MacBook działa szereg programów standardowych przemysł, pełną wizualizację D3 i edycji pakietu w tym projekcji HD i dźwięk przestrzenny, 3D systemu projekcji stereoskopowej oraz szereg klasie i pomieszczenia seminaryjne, aby pomieścić pracy zarówno akademickie i praktyczne.

Nasze apartamenty technologia zainstalowane następujące oprogramowanie

 • Photoshop
 • Pro Tools
 • Ostateczne cięcie
 • Adobe Creative Suite
 • WYSIWYG
 • Autodesk Suite
 • d3
 • Isadora
 • Vectorworks
 • ESP wizja

Seminarium przeznaczone klasie i

Mamy szereg nowoczesnych klasie i seminaryjnych przestrzeni, aby pomieścić zarówno pracę naukową i praktyczną.

Pomieszczenia warsztatowe

Mamy szereg elastycznych przestrzenie, które mogą być wykorzystywane do wielu różnych kreatywnych, praktycznych warsztatów. Większość z nich jest wyposażony w zasilacz 3-fazowym, klimatyzacją i rolety żaluzje.

Demonstracja produktu

My nie tylko nauczy Cię o różnych produktów i technologii związanej z przemysłem z imprez na żywo; pokażemy, co mogą zrobić, jak również.

Mamy wiele miejsc, które mogą być wykorzystane do demonstracji produktów, co pozwala zobaczyć technologię w akcji z bliska, a nawet mieć go samodzielnie.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Backstage Academy

Etapie zarządzania BA (z wyróżnieniem) stopień jest pierwszym w swoim rodzaju poświęconej dostarczaniu nowej generacji Kierowników scenę na żywo wydarzenia, w tym: teatru ... [+]

Test Etap Zarząd BA (z wyróżnieniem) Stopień jest pierwszym w swoim rodzaju poświęconej dostarczaniu nowej generacji Kierowników scenę na żywo wydarzenia, w tym: teatru, wycieczki, corporate, sportowych i żyć imprez plenerowych i festiwali. Są ekscytujące zakres zdarzeń, które wymagają specjalistycznych umiejętności zarządzania etap w celu zapewnienia ich sprawnego funkcjonowania, a to z tego kursu dajemy unikalny wgląd zarządzania począwszy od scen teatralnych do pracy lokalizacji TV i wydarzeń sportowych na festiwalach.

Studenci uczą się poprzez praktyczne sesje i odwiedzających specjalistów, aby uzyskać pełne zrozumienie roli inspicjenta i ścieżek rozwoju. Podczas kursu będzie rozwijać wiedzę i umiejętności, aby skutecznie zdobyć zatrudnienie w różnych ciekawych i wymagających ról zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym.... [-]

Wielka Brytania Wakefield
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Backstage Academy

Zatwierdzona przez University of Bolton, Live Events Produkcja (Top-up), BA (z wyróżnieniem) stopień zapewnia trasy progresji dla studentów, którzy ukończyli nasze Live E ... [+]

Zatwierdzona przez University of Bolton, w Na żywo wydarzenia Production (Top-up), BA (z wyróżnieniem) stopień zapewnia trasy progresji dla studentów, którzy ukończyli nasze Live Events Produkcja FDA lub innych związanych Level 5 kwalifikacyjne.

Top Up lat koncentruje się na zarządzaniu i zapewni lepszy wgląd w kluczowych kwestiach związanych z zarządzaniem strategicznym dużych imprez, festiwali i klubów. Rozwój osobisty i zawodowy jest podkreślony i zachęcał podczas programu wraz z umiejętnościami zatrudnienia oraz zobowiązanie do kontynuowania rozwoju zawodowego. Moduły wzmocnienia zawodowego charakteru programu i mają na celu nauczenie studentów do projektowania, opracowywania i wdrażania strategii zarządzania na kluczowych obszarach w obrębie sektora żywych imprez do udanej kariery zarządzania zdarzeniami.... [-]

Wielka Brytania Wakefield
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Backstage Academy

Specjalnie zaprojektowany, aby przejść z trendami współczesnych wydarzeń, Visual Projektowanie i Produkcja BA Oczywiście Backstage Academy Live (z wyróżnieniem) jest pows ... [+]

Specjalnie zaprojektowany, aby przejść z trendami współczesnych wydarzeń, Akademia Backstage Na żywo wizualne projektowanie i produkcja BA (z wyróżnieniem) Oczywiście, jest powszechnie uważany za pioniera w branży żywych imprez.

produkcja na żywo jest bardziej widoczne na rynku, a nasze stacjonarne, trzyletni kurs został wyrzeźbiony obok wysokiej biletowych firm branżowych, takich jak technologie D3, FIX8Group, zielony hipopotam, PRG XL Video Panasonic w celu pielęgnowania obiecujących studentów do Przemysł- gotowe pracowników.

Lider Oczywiście nie jest niczym innym niż Shannon Harvey, inspirującym US urodzonego rosły przemysłu, którego lista klientów obejmuje takie marki Louis Vuitton, Heineken, Jaguar i Nike, pracuje nad projektami, które nadal się go na całym świecie. Jego wiedza, wizja i pasja zakaźny dla przyszłości produkcji wizualnej sprawia, że ​​ten kurs naprawdę wyjątkowa, przedstawiając studentom taśmociągu nowych wyzwań, zgodnie z ciągle zmieniającym się krajobrazie branży zawodowej.... [-]

Wielka Brytania Wakefield
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Backstage Academy

Live Events Produkcja BA (z wyróżnieniem) Oczywiście stopień to innowacyjny kurs, który wprowadza się do wszystkich różnych obszarach produkcji wydarzeniu, we wszystkich ... [+]

Test Live Events Produkcja BA (z wyróżnieniem) Oczywiście stopień to innowacyjny kurs, który wprowadza się do wszystkich różnych obszarach produkcji wydarzeniu, we wszystkich sektorach. Kurs ten jest również dostępny jako stopień fundamentowej 2 lat.

Kurs koncentruje się w znacznym stopniu od zdolności do zatrudnienia, zapewniając, że wychodzisz z szerokiego portfela odpowiedniego doświadczenia, wraz z odpowiednimi umiejętnościami i nastawieniem do pracy w sposób bezpieczny i odpowiedzialny sposób. Zyskasz szereg certyfikatów branżowych opartych podczas pierwszego modułu, które dadzą Ci podstawowej wiedzy i umiejętności, aby ci bardziej wykorzystywany na imprezach na całym przebiegu, aby zbudować na swojego portfela doświadczenie zawodowe. Pod koniec pierwszych dwóch lat, będzie zdolny do angażowania się w szeregu procesów twórczych, od projektu do muzyki na żywo, do świadomości marki, do czynienia z artystami lub po prostu zarządzanie oczekiwania Twojego klienta, a będziesz mieć dobre zrozumienie różnych procesów i technologii, które są wykorzystywane w przemyśle.... [-]

Wielka Brytania Wakefield
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku