Bucks New University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza przeszłość

Bucks New University został założony w 1891 roku jako Szkoła Nauki i Sztuki. W tamtym czasie Szkoła oferowała zajęcia wieczorowe ludziom w okolicy - i początkowo była finansowana z podatku od piwa i napojów spirytusowych!

W XX wieku szkoła zaczęła rozwijać silne powiązania z lokalnymi rzemiosłami, takimi jak produkcja mebli i szafki. Był to początek naszej długiej współpracy z projektowaniem i produkcją mebli.

Po drugiej wojnie światowej szkoła rozszerzyła się i stała się znana jako Wyższa Szkoła Sztuki i Technologii w High Wycombe. High Wycombe stało się centrum przemysłu meblarskiego i szacuje, że około 80% wszystkich drewnianych krzeseł zostało wyprodukowanych w mieście w latach sześćdziesiątych.

W 1999 r. Otrzymaliśmy status rządu uniwersyteckiego i stał się znany jako Buckinghamshire Chilterns University College. Dopiero w 2007 roku zmieniliśmy to na bardziej wymyślną nazwę Buckinghamshire New University.

Okres rozwoju

Do 2000 roku uniwersytet był podzielony na wiele stron. W 2009 roku skonsolidowaliśmy, tworząc trzy kampusy. Późne lata dziewięćdziesiąte przyniosły wiele prac rozwojowych, ponieważ kampus został rozbudowany, a nasz innowacyjny budynek bramy został otwarty w kampusie High Wycombe.

Obecnie kształcimy od ponad 125 lat i witamy około 9 000 studentów rocznie w naszych kampusach.

Niektórzy znani absolwenci

  • Noel Fielding - Noel to znany komik i wystąpił w filmie The Mighty Boosh. Znajdziesz go teraz na kanale The Great British Bake Off w Channel 4. Podczas pobytu tutaj Noel studiował projektowanie graficzne i reklamę.
  • Naomi Riches - Naomi to wioślarz adaptacyjny, która zdobyła brązowy medal na Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich w 2008 roku i złoto na Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich 2012 roku. Być może bardzo odpowiednie, ponieważ studiowała Designed Metalwork
  • Chloe Rogers - Chloe jest jednym z najlepszych hokeistów w kraju i zdobyła brązowy medal olimpijski na londyńskim 2012 roku. Grała w Anglii i Wielkiej Brytanii niesamowicie 162 razy.

Nasza teraźniejszość

Obecnie Bucks ma trzy główne kampusy, High Wycombe, Uxbridge i Aylesbury. High Wycombe to miejsce, w którym opiera się większość naszych kursów. Kampus Uxbridge jest domem dla naszej szerokiej oferty kursów pielęgniarskich i opieki zdrowotnej, podczas gdy kampus uniwersytecki Aylesbury Vale oferuje szereg kursów ukierunkowanych na karierę i profesjonalne programy.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat zainwestowaliśmy ponad 100 milionów funtów w nasze zakłady, aby upewnić się, że zaspokajają one potrzeby naszych pracowników i studentów. Gateway, nasz flagowy budynek, to nowoczesny kompleks, w którym mieszczą się studia produkcji medialnej, biblioteka, obiekty sportowe i siłownia pod jednym dachem. Gateway był tak innowacyjną przestrzenią i tak podziwiany, że zdobył prestiżową nagrodę RIBA w 2010 roku.

W 2016 roku otworzyliśmy nasze wielomilionowe centrum Human Performance, Exercise and Wellbeing Centre, które jest światłem przewodnim dla sportów premium i nauki o ćwiczeniach. Centrum posiada trzypasmową bieżnię z technologią motion capture 3D, a także klinikę urazów i fizjoterapii. Stał się już ośrodkiem sportowej klimatyzacji i leczenia w okolicy.

Niedawno zaktualizowaliśmy południowe skrzydło naszego kampusu w Queen Alexandra Road w High Wycombe, aby stworzyć dedykowane i dostosowane do potrzeb obszary nauki oraz nieformalne przestrzenie dla studentów.

Jednocześnie nasza inwestycja w Hughenden Park Student Village oznacza, że obecnie jest dostępnych ponad 400 pokoi z łazienkami dla studentów, a wszystko to w odległości krótkiego spaceru od naszego kampusu w High Wycombe.

Niektóre wyróżniają się

Oferujemy wiodące w branży kursy podróży i lotnictwa, dając uczniom możliwość studiowania na licencję pilota zawodowego, a także prowadzenia studiów uniwersyteckich.

Oferujemy również produkcję filmową i telewizyjną oraz nawiązaliśmy owocne partnerstwa z niektórymi głośnymi markami branżowymi w mediach.

Jesteśmy jednym z niewielu uniwersytetów, które oferują dyplom w dziedzinie policji , dając absolwentom szansę przejścia do kariery w policji.

Bucks jest również jednym z wiodących dostawców kwalifikacji pielęgniarskich na południowym wschodzie, oferując opiekę pielęgniarską dla dorosłych, dzieci i psychicznie.

Nasza przyszłość

W Bucks uczniowie są sercem wszystkiego, co robimy. Mamy ekscytujące plany na przyszłość, aby nasze obiekty i usługi były jeszcze bardziej inspirujące i satysfakcjonujące dla każdego, kto studiuje z nami.

Opieramy się na naszej doskonałej reputacji, aby rozszerzyć naszą rolę jako centrum uczenia się, docierając do społeczności lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Chcemy także rozwijać naszą reputację w dziedzinie badań i przedsiębiorczości w dyscyplinach akademickich i zawodowych.

Nasza wizja

Nasza wizja jest prosta. Chcemy stać się wiodącym uniwersytetem w dziedzinie profesjonalnej i kreatywnej edukacji oraz badań stosowanych. Dlatego starannie opracowujemy nasze portfolio kursów, aby upewnić się, że są one tym, czego potrzebują uczniowie, i pomogą im w osiągnięciu zatrudnienia.

W naszej wizji są trzy główne aspekty: edukacja, badania naukowe i nasi ludzie.

  • W zakresie edukacji tworzymy dostępne kształcenie uniwersyteckie, aby przekształcać życie i pielęgnować zdolności naszych absolwentów do zmiany świata. Chcemy rozciągnąć się i rzucić wyzwanie naszym studentom, aby odnieść sukces i zbudować silne partnerstwo z organizacjami, aby dać naszym studentom niespotykane możliwości.
  • Jeśli chodzi o badania , zwiększymy i poprawimy ilość badań personelu, aby uzyskać jeszcze lepszą reputację doskonałości. Nasza działalność badawcza i przedsiębiorczość wzbogaci i wzbogaci doświadczenia naszych studentów, a my opracujemy badania interdyscyplinarne, aby stworzyć innowacyjne myślenie.
  • Nasi ludzie pomogą kierować tymi zmianami. Zadbamy o to, aby nasi pracownicy dobrze rozumieli swoje role i obowiązki. Będziemy inwestować w zaawansowaną infrastrukturę cyfrową, aby zachęcać do nowych i ulepszonych sposobów pracy. Dzięki ciągłemu zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników, zrobimy prawdziwą różnicę w życiu naszych uczniów.

Lokalizacje

High Wycombe

Bucks New University

Address
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ High Wycombe, Anglia, Wielka Brytania

Uxbridge

Address
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, Anglia, Wielka Brytania

Aylesbury

Address
59 Walton Street
HP21 7QG Aylesbury, Anglia, Wielka Brytania