Przeczytaj oficjalny opis

Nasza przeszłość

Bucks New University został założony w 1891 roku jako Szkoła Nauki i Sztuki. W tamtym czasie Szkoła oferowała zajęcia wieczorowe ludziom w okolicy - i początkowo była finansowana z podatku od piwa i napojów spirytusowych!

W XX wieku szkoła zaczęła rozwijać silne powiązania z lokalnymi rzemiosłami, takimi jak produkcja mebli i szafki. Był to początek naszej długiej współpracy z projektowaniem i produkcją mebli.

Po drugiej wojnie światowej szkoła rozszerzyła się i stała się znana jako Wyższa Szkoła Sztuki i Technologii w High Wycombe. High Wycombe stało się centrum przemysłu meblarskiego i szacuje, że około 80% wszystkich drewnianych krzeseł zostało wyprodukowanych w mieście w latach sześćdziesiątych.

W 1999 r. Otrzymaliśmy status rządu uniwersyteckiego i stał się znany jako Buckinghamshire Chilterns University College. Dopiero w 2007 roku zmieniliśmy to na bardziej wymyślną nazwę Buckinghamshire New University.

Okres rozwoju

Aż do 2000 roku uniwersytet został podzielony na wiele witryn. W 2009 roku skonsolidowaliśmy, tworząc trzy kampusy, z głównymi obiektami w naszym kampusie High Wycombe. Późne lata przyniosły wiele prac rozwojowych, ponieważ kampus został rozbudowany, a nasz innowacyjny budynek Gateway został otwarty. Ten nowoczesny zintegrowany kompleks edukacyjny wyprzedził swój czas i zdobył prestiżową nagrodę RIBA w 2010 roku.

Obecnie kształcimy od ponad 125 lat i witamy około 9 000 studentów rocznie w naszych kampusach.

Niektórzy znani absolwenci

  • Noel Fielding - Noel to znany komik i wystąpił w filmie The Mighty Boosh. Znajdziesz go teraz na kanale The Great British Bake Off w Channel 4. Podczas pobytu tutaj Noel studiował projektowanie graficzne i reklamę.
  • Naomi Riches - Naomi to wioślarz adaptacyjny, która zdobyła brązowy medal na Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich w 2008 roku i złoto na Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich 2012 roku. Być może bardzo odpowiednie, ponieważ studiowała Designed Metalwork
  • Chloe Rogers - Chloe jest jednym z najlepszych hokeistów w kraju i zdobyła brązowy medal olimpijski na londyńskim 2012 roku. Grała w Anglii i Wielkiej Brytanii niesamowicie 162 razy.

Nasza teraźniejszość

Obecnie Bucks ma trzy główne kampusy, High Wycombe, Uxbridge i Aylesbury. High Wycombe to miejsce, w którym opiera się większość naszych kursów. Kampus Uxbridge jest domem dla naszej szerokiej oferty kursów pielęgniarskich i opieki zdrowotnej, podczas gdy kampus uniwersytecki Aylesbury Vale oferuje szereg kursów ukierunkowanych na karierę i profesjonalne programy.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat zainwestowaliśmy ponad 100 milionów funtów w nasze zakłady, aby upewnić się, że zaspokajają one potrzeby naszych pracowników i studentów. Gateway, nasz flagowy budynek, to nowoczesny kompleks, w którym mieszczą się studia produkcji medialnej, biblioteka, obiekty sportowe i siłownia pod jednym dachem. Gateway był tak innowacyjną przestrzenią i tak podziwiany, że zdobył prestiżową nagrodę RIBA w 2010 roku.

W 2016 roku otworzyliśmy nasze wielomilionowe centrum Human Performance, Exercise and Wellbeing Centre, które jest światłem przewodnim dla sportów premium i nauki o ćwiczeniach. Centrum posiada trzypasmową bieżnię z technologią motion capture 3D, a także klinikę urazów i fizjoterapii. Stał się już ośrodkiem sportowej klimatyzacji i leczenia w okolicy.

Niedawno zaktualizowaliśmy południowe skrzydło naszego kampusu w Queen Alexandra Road w High Wycombe, aby stworzyć dedykowane i dostosowane do potrzeb obszary nauki oraz nieformalne przestrzenie dla studentów.

Jednocześnie nasza inwestycja w Hughenden Park Student Village oznacza, że obecnie jest dostępnych ponad 400 pokoi z łazienkami dla studentów, a wszystko to w odległości krótkiego spaceru od naszego kampusu w High Wycombe.

Niektóre wyróżniają się

Oferujemy wiodące w branży kursy podróży i lotnictwa, dając uczniom możliwość studiowania na licencję pilota zawodowego, a także prowadzenia studiów uniwersyteckich.

Znajdziesz tutaj jedne z jedynych w Wielkiej Brytanii kursów zarządzania muzyką . Oferujemy również produkcję filmową i telewizyjną oraz nawiązaliśmy satysfakcjonujące partnerstwa z niektórymi znanymi nazwiskami w mediach.

Jesteśmy jednym z niewielu uniwersytetów, które oferują dyplom w dziedzinie policji , dając absolwentom szansę przejścia do kariery w policji.

Bucks jest również jednym z wiodących dostawców kwalifikacji pielęgniarskich na południowym wschodzie, oferując opiekę pielęgniarską dla dorosłych, dzieci i psychicznie.

Nasza przyszłość

W Bucks uczniowie są sercem wszystkiego, co robimy. Mamy ekscytujące plany na przyszłość, aby nasze obiekty i usługi były jeszcze bardziej inspirujące i satysfakcjonujące dla każdego, kto studiuje z nami.

Opieramy się na naszej doskonałej reputacji, aby rozszerzyć naszą rolę jako centrum uczenia się, docierając do społeczności lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Chcemy także rozwijać naszą reputację w dziedzinie badań i przedsiębiorczości w dyscyplinach akademickich i zawodowych.

Nowa przestrzeń cyfrowa

Aby zainspirować młodych ludzi do podjęcia ekscytujących i satysfakcjonujących karier, współpracujemy z Aylesbury College, aby stworzyć nowe centrum wspierające nowe firmy w sektorze cyfrowym. Obiekty będą obejmować pakiet zabezpieczeń cybernetycznych i studio projektowania inżynierii wirtualnej rzeczywistości. Firmy będą mogły uzyskać porady, wsparcie i przestrzeń, aby pomóc im rozwijać się i rozwijać.

Chcemy zobaczyć kulturę transformacji, w której rozwijają się innowacje, kreatywność i przedsiębiorczość. Nasi absolwenci zmienią świat. Będą mieli ekscytującą przyszłość, tak samo jak Bucks.

Nasza wizja

Nasza wizja jest prosta. Chcemy stać się wiodącym uniwersytetem w dziedzinie profesjonalnej i kreatywnej edukacji oraz badań stosowanych. Dlatego starannie opracowujemy nasze portfolio kursów, aby upewnić się, że są one tym, czego potrzebują uczniowie, i pomogą im w osiągnięciu zatrudnienia.

W naszej wizji są trzy główne aspekty: edukacja, badania naukowe i nasi ludzie.

  • W zakresie edukacji tworzymy dostępne kształcenie uniwersyteckie, aby przekształcać życie i pielęgnować zdolności naszych absolwentów do zmiany świata. Chcemy rozciągnąć się i rzucić wyzwanie naszym studentom, aby odnieść sukces i zbudować silne partnerstwo z organizacjami, aby dać naszym studentom niespotykane możliwości.
  • Jeśli chodzi o badania , zwiększymy i poprawimy ilość badań personelu, aby uzyskać jeszcze lepszą reputację doskonałości. Nasza działalność badawcza i przedsiębiorczość wzbogaci i wzbogaci doświadczenia naszych studentów, a my opracujemy badania interdyscyplinarne, aby stworzyć innowacyjne myślenie.
  • Nasi ludzie pomogą kierować tymi zmianami. Zadbamy o to, aby nasi pracownicy dobrze rozumieli swoje role i obowiązki. Będziemy inwestować w zaawansowaną infrastrukturę cyfrową, aby zachęcać do nowych i ulepszonych sposobów pracy. Dzięki ciągłemu zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników, zrobimy prawdziwą różnicę w życiu naszych uczniów.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Bucks New University

Poznasz wiele zwrotów i zmian w modzie, jak również zbadać i opracować pomysły, aby stworzyć ekscytującą i innowacyjną modę. Kurs kultywuje nowe sposoby tworzenia i myśle ... [+]

Przegląd kursu

Rozwijaj swój niepowtarzalny styl z BA (z wyróżnieniem) Fashion Design. Skupiając się na rzemiośle i innowacjach, wyposażamy Cię w szeroką wiedzę o modzie, od projektowania, eksperymentowania, wycinania wzorów i konstrukcji po zestawienie własnej kolekcji. Jeśli chcesz wyróżnić się w branży mody, możesz zacząć od tego kursu.

Dzięki dużemu, dobrze wyposażonemu warsztatowi i sprzętowi przemysłowemu wykorzystasz przestrzeń do stworzenia indywidualnych projektów.

Rozumiem modę

Poznasz wiele zwrotów i zmian w modzie, jak również zbadać i opracować pomysły, aby stworzyć ekscytującą i innowacyjną modę. Kurs kultywuje nowe sposoby tworzenia i myślenia.... [-]

Wielka Brytania High Wycombe
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bucks New University

Przemysł lotniczy jest progresywny i stale ewoluuje w zakresie technologii, procesów i protokołów. Szukamy przystosowalnych, samodzielnych osób, które mają logiczne podej ... [+]

Przegląd kursu

Przemysł lotniczy jest progresywny i stale ewoluuje w zakresie technologii, procesów i protokołów. Szukamy przystosowalnych, samodzielnych osób, które mają logiczne podejście i krytyczny umysł. Bucks ma długoletnią renomę w zakresie stopni lotniczych, a ten elastyczny kurs odzwierciedla ciągłe zmiany w tej ekscytującej branży.

Program ten nadąża za ciągłymi zmianami w branży transportu lotniczego, zapewniając absolwentom umiejętności wymagane przez sektor energetyczny.

Możesz wybrać studiowanie BA (Hons) Airline and Management na lotnisku za pomocą Year Foundation, na kampusie uniwersyteckim Aylesbury Vale, kampusie Uxbridge lub kampusie High Wycombe, pomagając w rozwijaniu umiejętności i pewności siebie przed przejściem na studia w naszym Kampus High Wycombe.... [-]

Wielka Brytania High Wycombe Uxbridge
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Bucks New University

Wiedza o tym, jak pomóc komuś pokonać wyzwania, nie jest łatwa. Ten kurs daje wgląd i wiedzę, które pomogą im pokonać bariery. Twoje badanie połączy teorię klasową z dośw ... [+]

Przegląd kursu

Czy jesteś „osobą ludzką”? Czy naprawdę interesujesz się ludźmi? Czy masz cierpliwość i wytrwałość? Wtedy możesz potencjalnie zostać pracownikiem socjalnym. Jako profesjonalnie zarejestrowany pracownik socjalny, zmienisz życie ludzi.

Zdobądź doświadczenie w pracy z wrażliwymi grupami

Wiedza o tym, jak pomóc komuś pokonać wyzwania, nie jest łatwa. Ten kurs daje wgląd i wiedzę, które pomogą im pokonać bariery. Twoje badanie połączy teorię klasową z doświadczeniem praktycznym, z których część obejmuje współpracę z obecnymi pracownikami socjalnymi. Poznasz również, w jaki sposób praca socjalna wpisuje się w politykę i ustawodawstwo rządu brytyjskiego.... [-]

Wielka Brytania High Wycombe Uxbridge
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bucks New University

W ramach tego programu poznasz kluczowe moduły prawa lotniczego, meteorologii i instrumentów, a także szersze tematy, takie jak globalne operacje lotnicze i lotniska. Weź ... [+]

Przegląd kursu

Jeśli chcesz zakwalifikować się jako pilot komercyjny, ten dynamiczny kurs obejmuje wiele obszarów zarządzania transportem lotniczym i przygotowuje Cię do udanej kariery jako pilota komercyjnego. Jest to jeden z niewielu uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, który dysponuje symulatorem lotu FNPT II, który będzie używany w ostatnim roku studiów, pomagając przygotować się do ostatniej fazy szkolenia w locie.

Unikatowy dla brytyjskiego sektora szkolnictwa wyższego program Bucks New University pozwoli Ci uzyskać dyplom uniwersytecki i zamrożony ATPL w ciągu zaledwie trzech lat studiów w pełnym wymiarze godzin - po niższych kosztach niż w przypadku samodzielnego studiowania.... [-]

Wielka Brytania High Wycombe
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bucks New University

Jeśli naprawdę lubisz kontrolować dane, to Księgowość i finanse to dla Ciebie idealna ścieżka kariery. Każda organizacja potrzebuje dokładnych informacji finansowych, aby ... [+]

Przegląd kursu

Jeśli naprawdę lubisz kontrolować dane, to Księgowość i finanse to dla Ciebie idealna ścieżka kariery. Każda organizacja potrzebuje dokładnych informacji finansowych, aby przetrwać i podejmować decyzje dotyczące przyszłego wzrostu. Będziesz w stanie rozpoznać trendy i zbadać sposoby utrzymania działalności na rynku, upewniając się, że zyski pozostaną na wysokim poziomie, a wydatki pozostaną niskie.

Ponieważ jest to wspólny stopień, kurs ten przyniesie korzyści osobom aspirującym do bycia księgowym lub pracującym w świecie finansów. Obejmuje umiejętności, które opierają się na bankowości inwestycyjnej i komercyjnej, ubezpieczeniach, doradztwie i rynkach finansowych.... [-]

Wielka Brytania High Wycombe Uxbridge
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bucks New University
Address
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ High Wycombe, England, Wielka Brytania
Witryna
Address
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, England, Wielka Brytania
Address
59 Walton Street
HP21 7QG Aylesbury, England, Wielka Brytania