Bucks New University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Bucks New University to nowy rodzaj uniwersytetów, skupiający się na stopniach zawodowych i praktycznych, a także akademickich.

Młodzi z perspektywami, ale dobrze ugruntowani w dziedzinach, w których się specjalizujemy, oferujemy wysokiej jakości, profesjonalne kursy uniwersyteckie, od pielęgniarstwa, opieki zdrowotnej i społecznej, po wykrywanie cyber oszustw, tekstylia i lotnictwo.

Historia

Od oferowania zajęć wieczorowych dla lokalnej społeczności po nauczanie żołnierzy umiejętności, które pomogą im znaleźć zatrudnienie po pierwszej wojnie światowej, Bucks był dla wielu ludzi wieloma rzeczami. Niedawno obchodziliśmy 125. rocznicę powstania i przyglądaliśmy się niezwykłym osiągnięciom z ostatnich lat.

Możemy być dumni z naszego dziedzictwa, ale nie możemy się doczekać przyszłości. Pracujemy nad wizją stworzenia środowiska, w którym kwitną innowacje, kreatywność i przedsiębiorczość. Nawiązaliśmy już współpracę, aby zainspirować uczniów do rozwijania się nowych technologii, i mamy plany, aby dalej zmieniać życie ludzi.

Nasza przeszłość

Początki naszej uczelni sięgają 1891 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w kształceniu zawodowym i przez lata wzrastaliśmy w siłę.

Nasza 125. rocznica

Od ponad 125 lat zmieniamy życie. Spójrz na naszą oś czasu, aby zobaczyć kilka kluczowych wydarzeń po drodze.

Nasza teraźniejszość

Chcemy mieć pewność, że wszyscy nasi absolwenci posiadają umiejętności i doświadczenie, aby móc odnieść sukces w dzisiejszym wymagającym i konkurencyjnym świecie. Dlatego zainwestowaliśmy ponad 100 milionów funtów w nasze obiekty w naszych trzech kampusach.

Nasza przyszłość

Mamy ekscytujące plany, aby uczynić Bucks jeszcze bardziej inspirującym miejscem do nauki. Nasza wizja koncentruje się na naszej edukacji, naszych badaniach i naszych ludziach. I oczywiście nasi uczniowie będą w centrum wszystkiego, co robimy.

Dlaczego Bucks?

Najlepsza 10 brytyjska uczelnia pod względem zatrudnialności absolwentów (HESA 2020)

Niedawno zostaliśmy uznani za jeden z 10 najlepszych uniwersytetów w całej Wielkiej Brytanii pod względem zatrudnialności absolwentów. Dzięki 98% wskaźnikowi zatrudnienia absolwentów (HESA 2020) możemy wesprzeć Cię w przejściu od absolwenta do pracownika.

Powodzenie ogólnokrajowego badania studentów

Wyniki National Student Survey 2020 ujawniły, że jesteśmy w pierwszej dwudziestce wszystkich brytyjskich uniwersytetów oraz w pierwszej trójce wszystkich uniwersytetów w Londynie i na południowym wschodzie pod względem ogólnej satysfakcji studentów. Nasz Związek Studentów został również oceniony jako jeden z 3 najlepszych SU * w Wielkiej Brytanii.

National Student Survey 2020; uśredniona ze wszystkich 27 pytań, z wyłączeniem uczelni specjalistycznych
** National Student Survey 2020

Bezpieczne środowisko

Podjęliśmy niezbędne kroki, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Tam, gdzie to możliwe, prowadzone będą zajęcia indywidualne na terenie kampusu, a nasze obiekty będą otwarte od września.Kursy zorientowane na karierę

Możesz być pewien, że w ofercie pojawi się wiele możliwości branżowych. Od pracy nad przeglądami projektów na żywo po udział w stażach i wizytach branżowych - nasze kursy mają na celu pomóc Ci przygotować się do satysfakcjonującej kariery.Udogodnienia

Zainwestowaliśmy 100 milionów funtów, aby uczynić nasze kampusy niesamowitymi. Uwolnij swoją kreatywność w warsztatach artystycznych i projektowych oraz w studiach do przedstawień i tańca. Doskonal swoje umiejętności w naszych studiach produkcyjnych i fotograficznych. Zdobądź praktyczne doświadczenie w naszych laboratoriach symulacyjnych w naszych kampusach High Wycombe lub Uxbridge. Wykorzystaj w pełni wiele lepiej wyposażonych i specjalnie zaprojektowanych przestrzeni.

Zwiazek studentów

Począwszy od Tygodnia Freshers, Bucks Students 'Union oferuje szeroką i różnorodną gamę wydarzeń i zajęć w ramach The Big Deal. Jest to szereg bezpłatnych wydarzeń i zajęć, w które możesz się zaangażować. Możesz poszerzyć hobby lub spróbować czegoś zupełnie nowego.Wsparcie

Jesteśmy zdeterminowani, aby być tam dla Ciebie. Nasi studenci mają dostęp do bezpośrednich i internetowych porad za pośrednictwem Togetherall, a także do wskazówek i wsparcia we wszystkich aspektach życia uniwersyteckiego za pośrednictwem naszych przyjaznych i przystępnych zespołów uniwersyteckich i związków studenckich.Nocleg

Dzięki gwarantowanemu zakwaterowaniu dla wszystkich studentów pierwszego roku wiemy, że wkrótce się zaaklimatyzujesz i zadzwonisz do Bucksów. Nie pobieramy depozytu, a umowa nie zacznie obowiązywać, dopóki nie zamieszkasz. Zmniejszyliśmy również wszystkie nasze opłaty za zakwaterowanie z 10% do 30% w sezonie 2020/21.Społeczność studencka

Poznaj nowych przyjaciół i zaangażuj się w przyjazną społeczność studencką Bucksa. Dowiedz się więcej o tegorocznym programie, od rozrywki po spotkania towarzyskie i staże, znajdowanie pracy i zwiększanie szans na zatrudnienie.

Pomoc finansowa

Finansowanie studiów jest sprawą kluczową dla wszystkich studentów. Mamy szereg dostępnych stypendiów i stypendiów, o które możesz się ubiegać.
Nasza strategia uniwersytecka

Wpływ 2022

Impact 2022 opiera się na naszej historycznej misji zmieniania życia poprzez inspirującą edukację ukierunkowaną na zatrudnienie i zawód, umożliwiającą ludziom pozytywny wpływ na społeczeństwo i ich przyszłość. Wzywa nas do oceny wartości naszej pracy poprzez wpływ Uniwersytetu na studentów, pracowników, interesariuszy, społeczności i partnerów strategicznych.

Naszą wizją jest, aby Buckinghamshire New University stał się uniwersytetem silnie połączonym, przepuszczalnym, zorientowanym na studentów i klientów, zorientowanym na biznes, zorientowanym strategicznie, wpływającym i dostosowanym do partnerów strategicznych.

Będziemy rozwijać naszą pozycję jako innowacyjnego uniwersytetu zorientowanego na nauczanie, zapewniającego naszym studentom wiodące w branży i zmieniające życie wyniki w zakresie kształcenia i zatrudnienia.

Nasza edukacja będzie elastyczna, integracyjna, oparta na dociekaniach i informowana przez pracodawcę oraz dostosowana do potrzeb naszych uczniów. Będziemy dostarczać badania i innowacje, które wpływają na życie i społeczeństwo oraz poprawiają ich jakość i stanowią podstawę naszej oferty edukacyjnej. Będziemy instytucją zorientowaną na zewnątrz, przedsiębiorczą w duchu, spełniającą nasze etyczne i społeczne obowiązki, poszerzającą swój zasięg poprzez współpracę z uczniami, pracodawcami, społeczeństwem i partnerami strategicznymi.

Będziemy:

 • dotrzeć do wszystkich naszych społeczności, umacniając naszą pozycję jako Uniwersytetu Buckinghamshire i budując zaangażowanie obywatelskie w hrabstwie, Londynie i na południowym wschodzie;
 • być organizacją uczącą się, umożliwiając naszym pracownikom rozwój, budowanie wiedzy i praktyki zawodowej oraz ciągłe doskonalenie i doskonalenie naszej efektywności organizacyjnej;
 • być silnym finansowo, aby zapewnić naszą trwałość poprzez realizowanie wydajności, wzrostu, ekspansji i inwestycji; i
 • przede wszystkim bądź tętniącą życiem, integrującą społecznością, która inspiruje do nauki, rozwija potencjał, zwiększa uczestnictwo i ambitnie zmienia życie.

Dążymy do tego, aby nasi studenci i pracownicy uwielbiali przebywać na uniwersytecie, byli dumni z organizacji, która pomaga im się rozwijać, rozwijać i wprowadzać rzeczywiste zmiany.

Będziemy mieć doskonałą reputację dzięki doświadczeniu i wynikom uczniów, naszej działalności jako strategicznego partnera oraz naszej roli w budowaniu umiejętności w naszych społecznościach.

Podstawą naszego priorytetu, jakim jest edukacja, będą jasne propozycje wartości. Zapewnimy edukację, która będzie skuteczna dla wszystkich, niezależnie od pochodzenia i okoliczności; dostarcza uczniom umiejętności na całe życie, zdolnych sprostać globalnym wyzwaniom XXI wieku; i jest etyczny i zrównoważony, od uniwersytetu, który zawsze wypełnia swoje obowiązki społeczne, po studentów, pracowników i społeczeństwo.

Równość, różnorodność i integracja

Dlaczego EDI jest ważne?

Naszą wizją jest bycie tętniącą życiem, integrującą społecznością, która inspiruje do nauki, rozwija potencjał, poszerza uczestnictwo i ambitnie zmienia życie.

Dążymy do stworzenia środowiska pracy i nauki, które jest nie tylko wolne od wszelkich form dyskryminacji, ale także aktywnie celebruje i ceni różnorodność. Dążymy do równych szans we wszystkich „cechach chronionych” określonych w ustawie o równości z 2010 r.

Równość, różnorodność i integracja (EDI) stanowi podstawę naszych wartości i wpływa na wszystko, co robimy.

Co to dla ciebie oznacza?

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, pracownikiem czy gościem, powitamy Cię i będziemy traktować Cię z godnością i szacunkiem.

Jako student, znajdziesz nasze zaangażowanie w EDI określone w Umowie o partnerstwie w nauce, którą stworzyliśmy we współpracy z naszym Związkiem Studentów, a także w naszej strategii dostępu i uczestnictwa, która promuje równość szans dla wszystkich uczniów.

Nasze zaangażowanie na rzecz równości, różnorodności i integracji jest wyrażone i mierzone poprzez nasze Cele Równości 2018 oraz plan działania uniwersytetu EDI. Nasze zasady i procedury uniwersyteckie zapewniają również, że promujemy i osiągamy nasze cele związane z EDI.

Nasi partnerzy

Wierzymy w oferowanie możliwości każdemu, kto ma potencjał, aby skorzystać z wyższego wykształcenia. Aby to osiągnąć, partnerstwa są istotną częścią naszego sukcesu.

Jako uniwersytet mamy doskonałe powiązania z przemysłem, stowarzyszeniami i organami zarządzającymi. Nasze partnerstwa pomagają ulepszyć sposób, w jaki nasi uczniowie zdobywają wiedzę i angażują się w działania w Bucks. Jako uniwersytet Placement Plus, nasze partnerstwa są istotną częścią pomagania naszym studentom w rozwijaniu umiejętności potrzebnych w miejscu pracy. Korzyści, jakie nasi uczniowie przynoszą naszym firmom partnerskim, okazały się nieocenione.

W zamian zachęcamy pracowników firm i organizacji, z którymi współpracujemy, do angażowania się w takie rzeczy, jak programy wykładów, wizyty i doświadczenie zawodowe.

Nasza struktura

Bucks New University obejmuje siedem głównych szkół:

 • Szkoła Sztuki, Projektowania i Performance
 • Szkoła Lotnictwa i Bezpieczeństwa
 • Szkoła Biznesu, Prawa i Informatyki
 • Szkoła Mediów i Przemysłów Kreatywnych
 • Szkoła Pielęgniarstwa i Zdrowia Pokrewnego
 • Szkoła Opieki Zdrowotnej i Pracy Socjalnej
 • Szkoła Nauk Humanistycznych i Społecznych

Oprócz tych siedmiu szkół uniwersytet oferuje również szereg profesjonalnych usług.

Lokalizacje

High Wycombe

Bucks New University

Address
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ High Wycombe, Anglia, Wielka Brytania

Uxbridge

Address
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, Anglia, Wielka Brytania

Aylesbury

Address
59 Walton Street
HP21 7QG Aylesbury, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium