Przeczytaj oficjalny opis

Centralna Szkoła Filmowa powstała w 2008 roku zaoferować nauczanie bardzo osobiste i praktycznej przez specjalistów pracujących.

Centralna Szkoła Filmowa dostarcza informacji przydatnych, praktycznych szkoleń w wspomagającego, współpracy i twórczego środowiska. Mały i przyjazny, szkoła zapewnia ciągły dostęp do opiekunów i ma jeden z najwyższych wskaźników studenta wyposażenie wszystkich szkół w Wielkiej Brytanii.

Szkoła jest partnerem Fundacji Bertha, organizacji która mistrzów formy aktywności, które przynoszą o zmianie charytatywnej. Zgodnie z celami Fundacji, Centralna Szkoła Filmowa ma na celu pielęgnowanie talentów i wspieranie tworzenia treści, które mogą zmienić wszystko w naszym świecie, dlatego wprowadziliśmy nowe kursy mgr społecznego oddziaływania dokumentalnego i kierowanie fikcji.

Wszyscy nasi opiekunowie pracują profesjonalistów branży filmowej i obejmują te na czele nowych i powstających technologii.

Jedną z najważniejszych nauk w szkole filmowej jest, że podczas biegłości technicznej w filmowej jest to konieczne, to nie mogą angażować się i bawić publiczność bez prawdziwej naciskiem na historię.

Chcemy rozwijać studentom dokładnego i solidnego wzrostu wartości pierwotnej, wizualnej narracji - badanie procesu pokolenie pomysł ", aby sprowokować świeże i innowacyjne podejścia do narracji.

Szkoła przyznaje maksymalnie stu uczniów we wszystkich programach każdego roku w celu utrzymania liczebności klas kameralny i przyjazny, aby zapewnić maksymalną interakcję z opiekunami i dać świetny dostęp do wszystkich urządzeń i obiektów.

Centralna Szkoła Filmowa przeszedł edukacyjną wizyty monitorującej nadzorowi Agencja Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (QAA) i otrzymały swój raport końcowy, który jest dostępny w całości na stronie: www.qaa.ac.uk/reviews-and-reports/provider ? UKPRN = 10024024.

Wizyta monitorowanie spowodowało następującym wynikiem: Zespół monitorujący QAA stwierdził, że Centralna Szkoła Filmowa czyni pochwały postępy w realizacji planu działania z przeglądu dla Educational przeoczenie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Central Film School

Ten BA wyróżnieniem stopień Kurs został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie na programy BA, że przygotowanie absolwentów do pracy poprzez zapewnienie Państwu zestaw ... [+]

Ten BA wyróżnieniem stopień Kurs został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie na programy BA, że przygotowanie absolwentów do pracy poprzez zapewnienie Państwu zestawów umiejętności wymaganych przez pracodawców z branż ekranem. Naszym głównym celem jest na praktyki zawodowej i przygotowania do zatrudnienia.

Kurs oferuje znacznie wyższą kwotę niż standardowe praktycznego nauczania kierunków studiów w kinematografii. Studenci uczą się pracować wspólnie na rzecz standardów zawodowych poprzez model oczywiście, że widzi wykład, seminarium i szkolenia warsztatowe następnie praktycznego zastosowania nauki na planie.

W końcowej fazie kursu studenci demonstrują kulminację ich nauki poprzez stopniowanie dużych projektów filmowych, które następnie otrzymują recykling Gala w centrum Londynu na Curzon, Soho.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Central Film School

Scenariuszy stopień BA wyróżnieniem to unikalny program do pisania pozwala na szybkie, że zapewnia możliwość uczenia się sztuki i rzemiosła scenariuszy w przyspieszonym t ... [+]

Scenariuszy stopień BA wyróżnieniem to unikalny program do pisania pozwala na szybkie, że zapewnia możliwość uczenia się sztuki i rzemiosła scenariuszy w przyspieszonym tempie.

Podczas tego dwuletniego studenci studiów otrzymują nauczanie ekspertów z pracy scenarzystów w branży, a także zobaczyć prace Napisali jest próbach zespołu i strzał.

Po rozwijając swoje umiejętności scenariuszy przez pracę na ćwiczeniach, scen i filmów krótkometrażowych, uczniowie następnie przejść do skupić się na pisaniu filmy fabularne na które otrzymują profesjonalne wsparcie rozwoju skrypt przed pitching w ekskluzywnych spotkań z agentów literackich w Wielkiej Brytanii.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BA Show Reel

We Play War

Central Film School London - The Birds Fly South For The Winter - 35mm Alexa Workshop

Central Film School London - Iwo Jima (16mm Film Workshop)

Central Film School London - Patch Film

Central Film School London - Noose

Industry Filmmaking Diploma - Graduation Film Promo - 2014

Central Film School London 2014