Central Film School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Centralna Szkoła Filmowa powstała w 2008 roku zaoferować nauczanie bardzo osobiste i praktycznej przez specjalistów pracujących.

Centralna Szkoła Filmowa dostarcza informacji przydatnych, praktycznych szkoleń w wspomagającego, współpracy i twórczego środowiska. Mały i przyjazny, szkoła zapewnia ciągły dostęp do opiekunów i ma jeden z najwyższych wskaźników studenta wyposażenie wszystkich szkół w Wielkiej Brytanii.

Szkoła jest partnerem Fundacji Bertha, organizacji która mistrzów formy aktywności, które przynoszą o zmianie charytatywnej. Zgodnie z celami Fundacji, Centralna Szkoła Filmowa ma na celu pielęgnowanie talentów i wspieranie tworzenia treści, które mogą zmienić wszystko w naszym świecie, dlatego wprowadziliśmy nowe kursy mgr społecznego oddziaływania dokumentalnego i kierowanie fikcji.

Wszyscy nasi opiekunowie pracują profesjonalistów branży filmowej i obejmują te na czele nowych i powstających technologii.

Jedną z najważniejszych nauk w szkole filmowej jest, że podczas biegłości technicznej w filmowej jest to konieczne, to nie mogą angażować się i bawić publiczność bez prawdziwej naciskiem na historię.

Chcemy rozwijać studentom dokładnego i solidnego wzrostu wartości pierwotnej, wizualnej narracji - badanie procesu pokolenie pomysł ", aby sprowokować świeże i innowacyjne podejścia do narracji.

Szkoła przyznaje maksymalnie stu uczniów we wszystkich programach każdego roku w celu utrzymania liczebności klas kameralny i przyjazny, aby zapewnić maksymalną interakcję z opiekunami i dać świetny dostęp do wszystkich urządzeń i obiektów.

Centralna Szkoła Filmowa przeszedł edukacyjną wizyty monitorującej nadzorowi Agencja Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (QAA) i otrzymały swój raport końcowy, który jest dostępny w całości na stronie: www.qaa.ac.uk/reviews-and-reports/provider ? UKPRN = 10024024.

Wizyta monitorowanie spowodowało następującym wynikiem: Zespół monitorujący QAA stwierdził, że Centralna Szkoła Filmowa czyni pochwały postępy w realizacji planu działania z przeglądu dla Educational przeoczenie.

Lokalizacje

Londyn

Central Film School London

Address
Central Film School London
3rd Floor, Universal House, 88-94 Wentworth Street

E1 7SA Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 20 7377 6060

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium