European School of Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test European School of Economics (ESE) Jest to prywatna Business School oferuje tytuł licencjata, magistra lub magistra MBA, krótkie programy w swoich ośrodkach w Londynie, Rzymie, Mediolanie, Florencji i Madrycie i kursy online hybrydowymi.

ESE absolwenci są jednymi z najbardziej konkurencyjnych profesjonalistów na rynku, przygotowane do funkcji kierowniczych w międzynarodowym marketingu, finansów, komunikacji i zarządzania. Dzięki możliwości indywidualnego dostosowanie ich studiów, studentów: ESE z ośrodkami studiów za granicą ESE na całym świecie; Specjalizujemy się w sektorach biznesu najnowocześniejszych, takich jak mody, imprezy, muzyki, sportu, sztuki, mediów i zasobów ludzkich między innymi; kompletne staże, wybierając spośród ponad 1500 czołowych organizacji na całym świecie.

Szkoła bez granic, European School of Economics jest nową koncepcją w szkolnictwie wyższym. Połączenie doskonałości akademickiej, międzynarodowość i pragmatyzm, programy studiów ESE i certyfikat są przeznaczone do przygotowania nowej generacji liderów i przedsiębiorców. Europejski School of Economics (ESE) to uznanej placówce oświatowej, akredytowany przez Radę Akredytacji Brytyjskiego (BAC).

Filozofia edukacyjna

Test European School of Economics nie przewidział narodziny nowego człowieka, tworzenia jednostek wolnych od uprzedzeń i strachu, a zdolnych do harmonizacji wynika odwieczne antagonizmy między ekonomią a etyką, działania i kontemplacji i potęgi finansowej i miłości.

Kawaler ESE, mistrz, MBA i programy certyfikacji mają na celu przygotowanie międzynarodowych przedsiębiorców i menedżerów z świadomości kulturowej, zdolności i cech moralnych najbardziej potrzebne w świecie współczesnego biznesu. Jest to możliwe dzięki unikalnej ESE filozofii edukacyjnej:

"Sen jest najbardziej prawdziwa nie jest" - Uczniowie rozwijają unikalną ścieżkę akademickich i zawodowych przez ich wybranej specjalizacji kursu, stażu stażowego oraz ostatecznej rozprawy

Pragmatyzm - praktyczne doświadczenie we współczesnej praktyce gospodarczej poprzez kompleksowy program stażu

Międzynarodowość - Ciało studenta pochodzących z ponad 60 krajów, ESE ośrodków na całym świecie, i staży z globalnych organizacji. European School of Economics Jest to nowa koncepcja w szkolnictwie wyższym. Kolegium międzynarodowego biznesu, zakres edukacji ESE wykracza poza gruntownym przygotowaniu w zasadach ekonomii, zarządzania, marketingu i finansów. Celem współczesnych szkół wyższych i uniwersytetów powinny być rozwój każdego człowieka, poprzez system ważnych idei, do przygotowania nowej generacji wizjonerskich liderów.

wartości ESE

Za każdym ludzkich osiągnięć, na pochodzenie każdej intuicji, każdego podboju naukowej lub społecznej, za największych korporacji finansowych i przemysłowych, a wszystko, co jest piękne, użyteczne, bogaty, jest zawsze jeden człowiek, osoba, a jego marzeniem.

Tylko osoby mogą przekształcić społeczeństwo. Tylko ludzie mogą pomarzyć. Misją ESE jest stworzenie nowej generacji młodych przedsiębiorców i liderów korporacyjnych, wizjonerów, pragmatycznych marzycieli. Aby osiągnąć taki cel, wymaga więcej niż dobrych programów i dobrych nauczycieli. ESE to system życiowych pomysłów i przygotowuje swoich studentów do nowych komórkach uzdrowił człowieka, wolne od konfliktowego myślenia, przesądów, uprzedzeń i przestarzałych idei kultywowania samo w sobie niezłomną pasję do wielkości.

Życie organizacji, przyszłość narodu, z całej cywilizacji zależy od istnienia tych mężczyzn i kobiet. Szefowie organizacji przyszłości będą filozofowie działania. Osoby te są droższe niż w kopalniach złota i pól naftowych. Będą one przynieść sukces i długowieczność dla przedsiębiorstw na całym świecie.

Obejmujemy pomysł, że ich Forge, doskonałości akademickiej musi nadążać za rozwijanie ich indywidualnego potencjału ludzkiego i że rozwijanie zdolności intelektualnych musi przejść wraz z tworzeniem prawdziwego międzynarodowości i dźwięk umiejętności operacyjne, zarówno zdobyte w tej dziedzinie, w prowadzeniu firmy z całego świata.

Sukces człowieka jako organizacji zależy od ich filozofii.

Dlatego w ESE jest oczywiste, że prawdziwa edukacja nie jest po prostu nauczanie pojęć i rozwoju umiejętności, ale przede wszystkim przeniesienia unikalnej filozofii w szkole, jego idei i zasad założycielskich. ESE zapewnia podejście do biznesu i szerokiej wizji życia poprzez proces intelektualnego, artystycznego, politycznego, etycznych i społeczno-kulturowej eksploracji, skupione na samopoznania i pracy nad sobą, którego celem jest uczciwość.

Ani wiedzy, ani wykształcenie, ani pozycja społeczna bogactwo może utorować drogę do sukcesu, ale raczej własnego samopoznania i integralności.

Rozwój każdej firmy, z miejscowego sklepu rożny dla gigantów przemysłu i finansów międzynarodowych jest ich świadoma przekształcenie w "School of Being". Ich cele celować i prawdziwy biznes będzie ewolucja wszystkich osób bezpośrednio uczestniczących oraz zainteresowanych stron. Korporacje i organizacje przyszłości będzie miejsca aspiracji i osobistego rozwoju, w których pracownicy i personel pozostawi na koniec dnia z większym poczuciem zrozumienia, szczęścia i odpowiedzialności, oraz gdy zostaną podjęte nawet oddalonych komórki organizacji opieki o w celu opracowania i przyspieszyć ich postęp.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Summer courses » Widzieć Roczne MBA » Widzieć Kursy » Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Licencjat W Administracji Biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2018 Wielka Brytania London Włochy Rome Milan Florence Hiszpania Madrid + 6 więcej

Bachelor of Science (Hons) in Business Administration * ma na celu rozwój aktywnych decydentów, menedżerów i liderów dla różnych karier w sektorach biznesowych w kontekście globalnym. Program koncentruje się na innowacyjności, kreatywności i przywództwie, czyniąc z niego zróżnicowaną i wymagającą podróż ku świadomości własnych umiejętności zawodowych i umiejętności. [+]

Bachelor of Science (Hons) in Business Administration * ma na celu rozwój aktywnych decydentów, menedżerów i liderów dla różnych karier w sektorach biznesowych w kontekście globalnym. Program koncentruje się na innowacyjności, kreatywności i przywództwie, co sprawia, że ​​jest to zróżnicowana i wymagająca droga do świadomości własnych umiejętności zawodowych i umiejętności.

Grupowanie podstawowych przedmiotów podstawowych w unikalny sposób łączy się z nauką języka, dwoma integralnymi stażami, warsztatami integracyjnymi i wyborem czterech specjalności w zakresie zarządzania, marketingu, finansów oraz mediów i komunikacji. Charakterystyczna konstelacja powiązanych ze sobą przedmiotów zapewnia, że ​​każdy uczeń otrzymuje wiedzę i analityczną, kreatywną i ilościową wiedzę potrzebną do zarządzania ludźmi, zasobami i informacjami w dynamicznym środowisku biznesowym. Dzięki tym kluczowym umiejętnościom uczniowie ESE są bardziej atrakcyjni dla pracodawców i wiedzą, jak umożliwić firmom osiągnięcie ich celów i celów w sektorach prywatnym, publicznym i non-profit.... [-]


Kontakt

European School of Economics

Adres ESE London 11-13 Mandeville Place
W1U 3AJ London, England, Wielka Brytania
Strona internetowa http://www.uniese.it/
Telefon +39 055 217050