Przeczytaj oficjalny opis

Glasgow Caledonian University to wyróżniający się, integrujący i wybiegający w przyszłość uniwersytet, który angażuje się w misję społeczną promowania dobra wspólnego. Staliśmy się międzynarodowym centrum doskonałości w szkolnictwie wyższym, promując zatrudnienie i globalne obywatelstwo u naszych absolwentów. Zdobywamy nagrody za nasze wsparcie i zaangażowanie w doświadczenie studentów, jednocześnie dostarczając innowacje dzięki naszym światowej klasy badaniom w kluczowych obszarach siły. Mamy tradycję poszerzania dostępu do szkolnictwa wyższego dla utalentowanych osób, niezależnie od ich pochodzenia, i wykorzystujemy nasz kapitał intelektualny i społeczny dla dobra społeczności, którym służymy w Szkocji i na arenie międzynarodowej.

Glasgow Caledonian University (GCU) to tętniący życiem, innowacyjny i wielokrotnie nagradzany uniwersytet dla dobra wspólnego.

Naszym celem jest przyczynianie się do społeczeństwa w sposób, który obejmuje, a jednocześnie wykracza poza tradycyjną rolę uniwersytetu. Zaangażowanie GCU na rzecz wspólnego dobra jest realizowane i dostarczane przez studentów i pracowników w szkołach i wydziałach akademickich.

Witamy w Glasgow School for Business and Society

Rozwijamy pomysły, wspieramy innowacje i doceniamy znaczenie społecznej odpowiedzialności. Studenci przyjeżdżają do nas w celu zdobycia wiedzy i doświadczenia, aby poprawić ich karierę i osobiste ambicje. Nasi zewnętrzni partnerzy przychodzą do nas, aby znaleźć najnowsze myślenie badawcze i uzyskać dostęp do talentu naszych studentów.

Odpowiedzialność korporacyjna i zrównoważony rozwój to podstawowe kwestie dla każdej organizacji. Glasgow School for Business and Society stara się sprostać złożonym wyzwaniom globalnej gospodarki, przynosząc korzyści społeczne społecznościom lokalnym i globalnym.

Globalne obywatelstwo, odpowiedzialne przywództwo, przedsiębiorczość i sprawiedliwość społeczna są podstawą naszych działań w zakresie nauczania, badań i zaangażowania społecznego.

Nasze wyróżniające się portfolio badawcze oferuje doskonałe i dostępne możliwości kształcenia wyższego w Glasgow, Londynie i Nowym Jorku. Nasze programy są poparte akredytacjami zawodowymi i akademickimi potwierdzającymi, że twoje kwalifikacje należą do najlepszych na świecie.

Odpowiedzialność korporacyjna i zrównoważony rozwój stanowią obecnie podstawowe problemy każdej organizacji. Jako uniwersytet dla wspólnego dobra odgrywamy kluczową rolę w globalnej transformacji edukacji zarządzania biznesem. Staramy się sprostać złożonym wyzwaniom globalnej gospodarki w XXI wieku, przynosząc korzyści społeczne społecznościom lokalnym i globalnym.

Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że nasze sukcesy w zakresie etyki, odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju we wszystkich aspektach życia w Glasgow School for Business and Society zostały docenione dzięki członkostwu w ASHOKA U, United Nations Global Compact i PRME, a także inicjatywom lokalnym, takim jak: WRAP i biznes we Wspólnocie.

Staliśmy się również pierwszym uniwersytetem w Szkocji, który wstąpił do prestiżowej globalnej sieci EPAS. Z zadowoleniem przyjmuję uznanie naszego wysokiej jakości doświadczenia w zakresie uczenia się i nauczania, które wyposaża naszych absolwentów w umiejętności i wiedzę, aby odnieść sukces na globalnym rynku. Akredytacja EPAS świadczy o szerszym zobowiązaniu instytucji do stosowania najwyższych międzynarodowych standardów w celu udokumentowania jakości naszych usług. Zapewnia to naszym pracownikom, studentom, akademikom i partnerom biznesowym silne poczucie bezpieczeństwa, że ​​jesteśmy globalnie powiązanym uniwersytetem, który jest osadzony w naszej lokalnej społeczności.

Rzucamy wyzwanie naszym pracownikom i uczniom, aby byli krytycznymi i niezależnymi uczniami, aby stali się liderami odpowiedzialności i wnosili pozytywny wkład w biznes i społeczeństwo. Zachęcamy Cię do przyłączenia się do nas w naszym zaangażowaniu na rzecz dobra wspólnego.

Profesjonalne afiliacje

Glasgow School for Business and Society ma mocne osiągnięcia w zakresie współpracy partnerskiej z instytucjami zawodowymi, które zapewniają, że nasze kursy są dostosowane do zmieniających się potrzeb rynku pracy.

Nasze profesjonalne przynależności nie tylko informują naszych studentów o najnowszych osiągnięciach w biznesie, ale pomagają naszym absolwentom w znalezieniu zatrudnienia, aw niektórych przypadkach nadają specjalny status ukończenia szkoły.

Przykłady organizacji zawodowych, z którymi powiązany jest GSBS, obejmują:

 • AACSB
 • ABS (Stowarzyszenie Szkół Biznesu)
 • Biznes we wspólnocie
 • CEEMAN
 • EFMD (Europejska Fundacja Rozwoju Zarządzania)
 • ESRC (Rada ds. Badań Gospodarczych i Społecznych)
 • Inicjatywa ONZ PRME (zasady odpowiedzialnego zarządzania edukacją)
 • Gold Approved Learning Center dla ACCA
 • Zatwierdzone Centrum Nauczania dla Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD)
 • Centrum Doskonałości z Chartered Institute for Securities and Investment (CISI)

Oferujemy programy i moduły akredytowane przez:

 • ACCA (Association of Chartered Certified Accountants)
 • Broadcast Dziennikarstwo Training Council (BJTC)
 • Chartered Banker
 • Chartered Institute for Securities
 • Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT)
 • Chartered Institute of Marketing (CIM)
 • Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD)
 • Chartered Institute of Purchasing and Supply (CIPS)
 • Chartered Insurance Institute (CII)
 • Chartered Management Institute (CMI)
 • CIMA (Chartered Institute of Management Accountants)
 • EPAS (Europejska Fundacja Rozwoju Programu Akredytacji Programów Zarządzania)
 • ICAEW (The Institute of Chartered Accountants w Anglii i Walii)
 • ICAS (Institute of Chartered Accountants of Scotland)
 • Instytucja Zdrowia Zawodowego (IOSH)
 • Institute of Operations Management (IOM)
 • Instytut Zarządzania Ryzykiem (IRM)
 • IOR (Institute of Operational Risk)
 • Law Society of Scotland
 • Krajowa Rada ds. Szkolenia Dziennikarzy (NTCJ)
 • Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne
 • SHRM (The American Society for HRM)
 • Instytut Hospitality (IHA)
 • Instytut Podróży i Turystyki (ITT)
 • Towarzystwo Turystyczne (TS)
 • Instytut Zarządzania Turystyką (TMI)

Nasze działy

Prawo, ekonomia, rachunkowość

Nasz dział skupia pracowników akademickich z zainteresowaniami i doświadczeniem w zakresie prawa, ryzyka, ekonomii, księgowości i finansów. Szczycimy się bliskimi kontaktami z organizacjami biznesowymi, w tym organizacjami non-profit i organizacjami zawodowymi, które akredytowały szereg naszych programów.

Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem

Nasz Dział koncentruje się na współczesnym i innowacyjnym wykorzystaniu podejść i technik zarządzania, zasobów i procesów w celu wzmocnienia i rozwoju organizacji w sektorze prywatnym i publicznym na wysoce konkurencyjnym rynku globalnym

Katedra Nauk Społecznych, Mediów i Dziennikarstwa

Łącząc ponad pięćdziesięciu pracowników, Departament ma zarówno silną kulturę badawczą, jak i zobowiązanie do doskonałości w nauczaniu. Oceniany jako międzynarodowo doskonały i wiodący na świecie w kilku obszarach w ostatnim badaniu z oceny badań.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

GCU - Glasgow School for Business and Society

... [+]

Język angielski

IELTS Academic wynik 6,0 (lub odpowiednik) bez elementu poniżej 5,5.

Uwaga: jeśli jesteś z większości krajów mówiących po angielsku, nie musisz być zobowiązany do przedstawienia dalszego dowodu znajomości języka angielskiego.

Dodatkowe informacje

Inne kwalifikacje akademickie i zawodowe

Każda aplikacja do AVV jest rozpatrywana indywidualnie. Jeśli nie masz typowe akademickie kwalifikacje wejścia, ale może wykazać odpowiednie doświadczenie zawodowe i / lub kredytów z uznanych organizacji zawodowych, mogą kwalifikować się do wprowadzenia tego kursu poprzez ujmowanie programu Uczenie Prior Uniwersytetu.

Opłaty i Finansowanie ... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Zdobądź przewagę nad konkurencją - połącz szeroki zakres techniczny ... [+]

Dzięki dynamicznemu połączeniu kreatywnego wzornictwa i praktycznego biznesu, ten renomowany program rozwija innowacyjnych i przedsiębiorczych absolwentów, którzy są gotowi odnieść sukces w branży mody.

Zostaniesz wyposażony w wiedzę o biznesie i zarządzaniu w odniesieniu do świata mody, eksplorując marketing, ekonomię i finanse menedżerskie, a także szeroki zakres technicznych i praktycznych umiejętności, w tym cięcie szablonów, projektowanie odzieży i projektowanie wspomagane komputerowo. Duża część praktycznych prac wykonywana jest w Fabryce Modów, naszym standardowym studiu projektowo-krojczym.

będzie miał okazję zapoznać się z doświadczeniem branży mody i jej międzynarodowym skutkiem poprzez projekty na żywo, a także wyjazdy studyjne do głównych stolic mody, takich jak Nowy Jork, Paryż i Mediolan.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Marka modowa jest kluczem do globalnego przemysłu modowego. Rozwijanie tradycyjnych i cyfrowych umiejętności w merchandisingu, kupowaniu, sprzedaży detalicznej, strategii ... [+]

Marka modowa to międzynarodowy przemysł, który wpływa na rosnącą liczbę produktów i usług. Ten charakterystyczny program pomaga rozwijać zarówno tradycyjne, jak i cyfrowe umiejętności i wiedzę, aby odnieść sukces w tej ekscytującej i dynamicznej branży.

Zyskasz pełne zrozumienie brandingu mody, wraz z biznesem i zarządzaniem, rozwojem i promocją marki mody, visual merchandising, cyfrowym brandingiem mody i międzynarodową strategią marketingową. Będziesz także budował wiedzę w takich dziedzinach, jak kupowanie i merchandising, PR, rozwój produktów i zarządzanie marką.

Będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w corocznej wycieczce studyjnej do kultowych stolic mody, takich jak Paryż, Mediolan czy Nowy Jork. Będziesz także mógł skorzystać z naszych doskonałych powiązań branżowych i wykładów gości z szerokiego grona profesjonalistów z branży, od domów projektowych, dużych sklepów detalicznych i magazynów modowych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Nasi mówcy spędzają bezcenny czas z naszymi uczniami, dzieląc się swoim unikalnym wglądem i znajomością rynków lokalnych i globalnych, dając naszym uczniom prawdziwie konkurencyjną przewagę w bardzo konkurencyjnej branży. Możliwości wymiany są dostępne w zagranicznych instytucjach partnerskich.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Osiągnij sukces na dzisiejszym globalnym rynku, łącząc silne podstawy w biznesie ... [+]

Akredytacja: EPAS CIM

Ten program, z charakterystyczną międzynarodową perspektywą, pomoże ci stać się absolwentem gotowym na sukces.

Początkowo będziesz uczyć się za granicą biznesu i zarządzania fundacji obejmujących finanse, ekonomię, HRM i marketing, z Wielkiej Brytanii i perspektywy międzynarodowej. W miarę postępów w nauce większy nacisk zostanie położony na międzynarodowy, kulturalny, zrównoważony i etyczny kontekst biznesu.

Możesz dalej rozwijać swoją międzynarodową perspektywę poprzez naukę języka obcego i międzynarodowej wymiany studyjnej.

Opcje stopni naukowych

Wszyscy studenci pierwszego roku rozpoczną działalność w ramach programu biznesowego BA (z wyróżnieniem), a następnie, jeśli chcesz specjalizować się i uzyskać wspólny dyplom ukończenia studiów, możesz wybrać specjalizację pod koniec pierwszego roku.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Dzięki silnemu doświadczeniu w branży, nasz stopień sprawi, że zdecydowanie staniesz na drodze do sukcesu w branży usług finansowych, niezależnie od tego, czy szukasz kar ... [+]

Akredytacja: EPAS CIM

Sektor usług finansowych w Szkocji zarządza funduszami o wartości ponad 800 miliardów funtów i generuje około 7 miliardów funtów dla szkockiej gospodarki. Program ten ma doświadczenie w tworzeniu absolwentów na żądanie posiadających wiedzę i doświadczenie potrzebne do odniesienia sukcesu w szybko rozwijającym się świecie usług finansowych.

Program, który został uznany przez Scottish Financial Enterprise za jego innowację, ma na celu rozwinięcie twoich umiejętności dla branży, która w Szkocji zatrudnia bezpośrednio prawie 100 000 osób, a tym samym pośrednio. Obejmuje wszystko od finansów osobistych do funduszy emerytalnych, rynków akcji, finansów korporacyjnych oraz zarządzania inwestycjami i ryzykiem w usługach finansowych. Masz również możliwość specjalizacji w zależności od Twoich zainteresowań.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Dowiedz się o strategii marketingowej, planowaniu marki, reklamie, badaniach rynku, PR ... [+]

Akredytacja: CIM

Łącząc marketing tradycyjny i cyfrowy, nasz program zapewni wiedzę i doświadczenie niezbędne do udanej kariery zawodowej na poziomie lokalnym lub globalnym. Oprócz fundamentów biznesowych zyskujesz zrozumienie konkretnych aspektów marketingu, co prowadzi do szerokiej gamy opcji kariery.

Marketing obejmuje niemal każdy aspekt organizacji, od reklamy, sprzedaży, badań rynkowych i rozwoju nowych produktów, po tworzenie, promocję i ochronę marki firmy. Poprzez zrozumienie klientów, ich potrzeb i pragnień, firma może sprawić, że jej dobra lub usługi będą nie do odparcia dla konsumentów.

Nasze doskonałe powiązania branżowe dają ci możliwość zaangażowania się w rzeczywiste projekty i studia przypadków, wprowadzając w życie teorię poznaną w trakcie całego programu. Poznasz współczesne wyzwania marketingowe i poznasz dyscypliny marketingowe, w tym zachowania konsumenckie, komunikację marketingową, zarządzanie marką i metody badania rynku, a także moduły biznesowe i opcjonalne moduły z szerokiego zakresu tematów.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Czy jesteś zainteresowany prasą, nadawaniem, Internetem? ... [+]

Ten program jest jednym z najbardziej cenionych w swoim rodzaju w Szkocji. Obejmując prasę, transmisje i online, przygotuje Cię do udanej kariery w mediach lub branżach pokrewnych, takich jak reklama lub public relations.

Przyjmujemy szeroko zakrojone podejście do badań nad transmisją, prasą, kinem i Internetem, analizując rolę i wpływ mediów w społeczeństwie oraz sposób organizacji przemysłu medialnego. Nauczysz się odbijać w swoim myśleniu, pracując inteligentnie, odpowiedzialnie i etycznie.

Korzystając ze standardowego wyposażenia, rozwiniesz umiejętności związane z produkcją radia i telewizji w naszym najnowocześniejszym zestawie multimedialnym oraz kreatywne reklamy i umiejętności w zakresie public relations w rzeczywistych scenariuszach. Pomożemy Ci nauczyć się kreatywnie myśleć, analizować i oceniać zawartość, aby tworzyć innowacyjne profesjonalne materiały na wielu platformach.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Dostosuj swój dyplom do kariery w Human Resource Management (HRM). Sukces na dzisiejszym globalnym rynku poprzez połączenie silnej podstawy biznesowej ze specjalistycznym ... [+]

Akredytacja: EPAS CIPD

Rok 3 Tylko wejście

Jeden z naszych sztandarowych programów, BA (Hons) International Business i Human Resource Management (HRM) przygotuje Cię do konkurowania o szeroki zakres możliwości zatrudnienia w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Uzyskując szerokie zrozumienie biznesu i społeczeństwa, w którym działa, rozwijasz także niezbędne umiejętności przywódcze, zarządzanie i komunikację oraz globalną perspektywę, której potrzebujesz, aby osiągnąć sukces w karierze biznesowej i HRM.

Wybierając wspólne wyróżnienia w międzynarodowym biznesie i zarządzaniu zasobami ludzkimi, zyskasz solidne podstawy w biznesie i zarządzaniu, opracujesz specjalną specjalizację obejmującą 50% twoich modułów związanych z HRM - tematy takie jak kwestie zarządzania, prawa i obowiązki pracownicze, zarządzanie ludźmi i różnorodność oraz zarządzanie i rozwój talentów.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Osiągnij sukces na dzisiejszym globalnym rynku, łącząc silne podstawy biznesowe z przywództwem, zarządzaniem ... [+]

Akredytacja: EPAS CIM

W dzisiejszym globalnym środowisku pracodawcy oczekują, że absolwenci będą mieć perspektywę międzynarodową, aby zrozumieć, w jaki sposób firma działa z klientami i dostawcami z całego świata oraz jak wpływają na nią wydarzenia w innych krajach. Wybierając stopień w International Business with Languages, zyskasz solidne podstawy w biznesie i zarządzaniu wraz z uznaną znajomością języka obcego, która zapewni ci dobrą pozycję do kariery w międzynarodowym biznesie.

GCU jest jedną z zaledwie 69 instytucji na całym świecie, które uzyskały akredytację EPAS, co pokazuje pracodawcom, że twój stopień jest światowej klasy. Uczelnia została wyróżniona przez EPAS za wyjątkowe zaangażowanie w program etyczny, odpowiedzialność i zrównoważony rozwój (ERS). Nasi absolwenci wnoszą wkład w społeczeństwo, które dba o zrównoważony i etyczny biznes.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Międzynarodowe zarządzanie sportem rośnie ... [+]

Tylko rok 3

Międzynarodowe zarządzanie sportem to rozwijający się i dynamiczny przemysł. Jeśli interesujesz się sportem i chcesz profesjonalizować swoją karierę w tej dziedzinie, GCU może pomóc ci zdobyć umiejętności i doświadczenie, aby odnieść sukces w zarządzaniu sportem, fitness, wypoczynkiem i rekreacją.

Nauczysz się kluczowych aspektów międzynarodowego zarządzania w kontekście sportu, a dzięki szeregowi specjalistycznych modułów, w tym opcji językowych, rozwiniesz umiejętności, które pozwolą Ci odnieść sukces w karierze na poziomie lokalnym i międzynarodowym.

Ten program jest dostarczany przez doświadczony zespół, który łączy swoją akademicką historię z praktycznym podejściem do uczenia się i imponującymi powiązaniami branżowymi.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Praktyczna, praktyczna droga do kariery w zarządzaniu wydarzeniami - od planowania, marketingu i kadr do oceny ryzyka i bezpiecznego finansowania, zyskasz techniki tworze ... [+]

Akredytacja: IOH

Sektor wydarzeń międzynarodowych odnotował fenomenalny wzrost i znaczące zmiany w ostatnich latach. Dzięki globalnym możliwościom i różnorodnym możliwościom kariery nigdy nie było bardziej ekscytującego czasu na karierę w International Events Management.

Nasz program oferuje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne podejście do zarządzania wydarzeniami; od planowania, marketingu i kadr do oceny ryzyka i zabezpieczenia finansowania. Zdobędziesz umiejętności i wiedzę, aby tworzyć, zarządzać i realizować udane wydarzenia. Korzystasz z interaktywnych i praktycznych doświadczeń związanych z nauką, współpracujesz z biznesem za pomocą mediów społecznościowych, serwisów wiki i blogów, zapewniając praktyczne umiejętności, które możesz wykorzystać w swojej karierze.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Dynamiczny ... [+]

Tylko rok 3

Zarządzanie łańcuchem dostaw to rosnąca globalna specjalizacja i podstawowa funkcja w organizacjach, obejmująca wiele aspektów, od zamówień i logistyki po operacje i zarządzanie projektami.

Ten program jest przeznaczony dla studentów z odpowiednim HND, aby wejść na rok 3 i uzyskać dyplom z wyróżnieniem. Rozwiniesz rozumienie złożoności wewnętrznych i zewnętrznych połączeń międzynarodowych łańcuchów dostaw oraz zdobędziesz narzędzia, techniki i umiejętności zarządzania wymagane do udanej kariery. Będziesz także rozwijać swoją wiedzę na temat globalnych wyzwań wpływających na proces łańcucha dostaw, w tym kwestie ekonomiczne, prawne, finansowe, strategiczne i globalne oraz ich wpływ na handel międzynarodowy.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Nauki społeczne badają, jak społeczeństwa funkcjonują i patrzą na ramy instytucjonalne, które je wspierają, badając takie kwestie, jak przestępczość, imigracja, płeć, kul ... [+]

Nasz multidyscyplinarny program daje możliwość rozwinięcia szerokiej bazy wiedzy z wybranych obszarów tematycznych obejmujących politykę, historię, socjologię, policję i kryminologię.

Po wprowadzeniu do nauk społecznych w latach 1 i 2 możesz zacząć specjalizować się w Roku 3 i Roku 4. Możliwości wymiany istnieją w Roku 3 z wieloma instytucjami (California State University Long Beach, University of Massachusetts w Bostonie, Uniwersytet Erasmusa, Rotterdam i Uniwersytet Siegen).

Będziesz mieć również możliwość studiowania modułów językowych, poszerzając w ten sposób swoją wiedzę i zakres opcji kariery. Stopniowa szansa na zatrudnienie jest wysoko w naszej agendzie i jest osadzona w naszym programie, który zapewni również umiejętności w zakresie prezentacji, badań i przetwarzania, krytycznej oceny i zwięzłego pisania.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Akredytowane przez główne brytyjskie profesjonalne instytucje rachunkowe (ICAS, ICAEW, ACCA, CIMA ... [+]

Akredytacja: ACCA ICAS CIPFA ICAEW CIMA

Księgowi odgrywają ważną rolę w biznesie, dostarczając kluczowych informacji, które stanowią podstawę pracy decydentów w organizacjach.

Akredytowane przez główne brytyjskie profesjonalne instytucje księgowe (ICAS, ICAEW, ACCA, CIMA i CIPFA) koncentrujemy się na praktycznych treściach i przyszłej zdolności do zatrudnienia. Wraz ze wszystkimi aspektami rachunkowości będziesz studiować tematy z zakresu ekonomii, prawa i zarządzania.

Profesjonalni księgowi przygotowują sprawozdania finansowe i rejestrują transakcje biznesowe; używają również systemów informatycznych do śledzenia wyników finansowych, uczestniczą w fuzjach i przejęciach oraz zarządzaniu jakością.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Wejdź na rok 3 i przygotuj się na sukces na globalnym rynku turystycznym. Zapewniamy silne zaplecze biznesowe połączone ze specjalistyczną wiedzą na temat rozwoju docelow ... [+]

Akredytacja: EPAS CIM TMI IOH

Rok 3 Tylko wejście

Międzynarodowe zarządzanie biznesem i turystyką BA (z wyróżnieniem) przygotuje Cię do ubiegania się o szeroki wachlarz ofert pracy w Wielkiej Brytanii i na świecie. Uzyskując szerokie zrozumienie biznesu i społeczeństwa, w którym działa, rozwijasz także podstawowe umiejętności przywódcze, zarządzania i komunikacyjne oraz globalną perspektywę, którą musisz osiągnąć, aby móc lepiej zarządzać biznesem i turystyką.

Wybierając wspólne wyróżnienia w międzynarodowym zarządzaniu biznesem i turystyką, zyskasz solidne podstawy w biznesie i zarządzaniu oraz rozwiniesz odrębny obszar specjalizacji w turystyce, z 50% twoich modułów związanych z sektorem turystycznym. Zdobędziesz wiedzę w zakresie rozwoju docelowego, planowania, marketingu i rozwoju, rewitalizacji miast i finansów dla sektora turystycznego.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Studiuj za granicą ... [+]

Akredytacja: EPAS CIM

Istnieje rosnące zapotrzebowanie na absolwentów, którzy mają silne podstawy w różnych dziedzinach biznesu i zarządzania, w połączeniu z praktycznym doświadczeniem. Ten akredytowany program EPAS i CMI zapewnia szeroką bazę wiedzy i zrozumienia dla organizacji zarządzających w kontekście lokalnym i międzynarodowym.

Początkowe lata tego programu zapewnią szeroki program biznesowy i zarządzania, w tym zarządzanie finansami, międzynarodową ekonomię, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi i prawo, zarówno z perspektywy Wielkiej Brytanii, jak i z innych krajów.

W miarę rozwoju programu większy nacisk zostanie położony na strategię, przywództwo, zarządzanie ludźmi i operacje, przedsiębiorczość i innowacje oraz zarządzanie technologią.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GCU - Glasgow School for Business and Society

Ryzyko jest nieodłączną częścią biznesu ... [+]

Akredytacja: CII

Pomimo trudnych warunków gospodarczych na świecie, zarządzanie ryzykiem jest obszarem wzrostu we wszystkich typach organizacji. Istnieje zwiększone zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów od ryzyka ze względu na coraz bardziej globalny charakter działalności gospodarczej, zbiegający się ze zwiększoną presją regulacyjną i przestrzeganiem przepisów.

GCU jest jedynym uniwersytetem w Wielkiej Brytanii oferującym ten rodzaj studiów licencjackich, co stwarza szansę na zdobycie absolwenta. Podczas studiów będziesz badał zastosowany proces zarządzania ryzykiem z perspektywy organizacyjnej, obejmując takie obszary, jak identyfikacja i zarządzanie ryzykiem strategicznym, zarządzanie etyką, ryzyko zgodności i prowadzenia, zarządzanie ciągłością działania i zarządzanie ryzykiem projektowym.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Cowcaddens Road
G4 0BA Glasgow, Szkocja, Wielka Brytania