HCA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

HCA to specjalistyczna uczelnia artystyczna - skupiamy się całkowicie na tym, czego potrzebują kreatywni studenci.

Tutaj możesz znaleźć swoje miejsce w inspirującej społeczności szkół artystycznych; podczas gdy nasz zespół ekspertów, studia i warsztaty wspierają Twoją indywidualną podróż.

Intymna skala HCA nadaje się do naturalnej współpracy i charakterystycznych grup twórczych. Jest to idealne miejsce do odkrywania alternatywnych sposobów patrzenia na rzeczy - zaskakiwania siebie i siebie nawzajem. Studenci doświadczają również doskonałej ilości czasu kontaktu z nauczycielami na forum, które jest wystarczająco małe, aby Twój głos był słyszalny.

Wszyscy uczniowie korzystają z wprowadzenia do odpowiednich warsztatów i pracowni. Jeśli twoja praktyka prowadzi cię nową i pomysłową drogą; możesz eksperymentować z szeroką gamą ułatwień HCA . Więc jeśli jesteś animatorem, który odkrywa, że chciałbyś poeksperymentować z haftem - możesz! Wielu pracowników HCA jest również aktywnymi praktykami, co oznacza, że mogą służyć Ci wskazówkami jako mentorzy, specjaliści i współpracownicy.

Niezależnie od tego, czy chcesz zajmować się sztuką, mediami, projektowaniem, muzyką popularną czy sztukami scenicznymi, myślimy o Twojej przyszłości.

Współpraca

Co dwie głowy (lub więcej) to nie jedna! W HCA znajdziesz wiele okazji do współpracy z jedną lub wieloma osobami i organizacjami. Oferujemy możliwość współpracy z wieloma partnerami zewnętrznymi, a także studentami na innych kursach. Na przykład jeden z naszych studentów współpracował przy innowacyjnym projekcie typu open source i ręcznie zbudował od podstaw specjalną wytłaczarkę do tworzyw sztucznych z recyklingu. W tym i wielu innych projektach dalsze możliwości są nieograniczone. Nasi studenci wykorzystują swoją wiedzę, różnorodne perspektywy i uzupełniające się umiejętności z różnych dyscyplin, aby pomagać i inspirować rówieśników z HCA w naszej szkole artystycznej.

Ciekawy

Ciekawość otwiera wiele drzwi. Może to być książka, która zmieni Twoje życie lub przeżycie, którego nigdy nie zapomnisz. Nakarm swoją dociekliwą naturę, eksplorując specjalistyczną bibliotekę artystyczną HCA , odkrywając nowe sposoby myślenia o tym, co znane w Critical Studies i dołącz do nas w naszych wycieczkach po inspirujących wydarzeniach i miejscach. Lub po prostu zatrzymaj się na różnych warsztatach i zobacz, co powstaje tego dnia.

Odważny

Bądź odważny: podejmij kreatywne ryzyko. Uczniowie HCA są zachęcani do podążania własną ścieżką, tworząc prace, które sięgają od łamania tabu po satyrę. Pomożemy Ci dowiedzieć się, co chcesz powiedzieć, i wzmocnimy Twoją pewność siebie, aby to powiedzieć.

Wynalazczy

Damy Ci narzędzia potrzebne do odkrywania i wprowadzania innowacji; jak jedna z naszych uczennic, która połączyła robienie na drutach z niekonwencjonalnymi materiałami 3D, aby zrealizować swój zabawny i pomysłowy projekt dzianiny kinetycznej. W HCA możesz eksperymentować na wielu naszych warsztatach z ceramiki, tekstyliów, małych metali, grafiki, fotografii i 3D; nasze pakiety IT dla komputerów Mac i PC; nasze w pełni zmontowane w stylu czarnej skrzynki teatralne sztuki teatralne i studia muzyczne.

Indywidualny

Wierzymy w moc Twojego twórczego głosu. Nasze zaangażowanie w indywidualność widać wszędzie, od miejsc pracy naszych uczniów po różnorodność naszego letniego programu Synthesis.

W HCA znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wzmocnić swoją kreatywność.

Gdzieś może rozkwitnąć Twoja indywidualność

Z naszej wspaniałej lokalizacji w historycznym mieście Hereford, w malowniczym hrabstwie Herefordshire, HCA zapewnia pełen zakres edukacji artystycznej. Oferujemy specjalistyczne programy kreatywne na wielu poziomach: od krótkich kursów po dalsze kształcenie, studia licencjackie i podyplomowe.

W HCA szybko poznasz innych studentów rozpoczynających z Tobą kurs. Będziesz uczyć Cię przez pełen pasji personel, który poświęca czas, aby Cię poznać, zrozumieć Twoje talenty i osobiście zainwestować w Twój sukces.

HCA zapewnia wyjątkową atmosferę współpracy, w której możesz wyrażać i rozwijać swoje pomysły. Nauczyciele i uczniowie cieszą się dynamiczną rozmową, w której inspiracja płynie w obie strony.

Przestrzeń do rozwoju

Nasza wielkość i celowość sprawiają, że dołączenie do HCA to zupełnie inne doświadczenie związane z dołączaniem do rozległych niespecjalistycznych uniwersytetów. W HCA całe środowisko kieruje się kreatywnością. Tutaj talent jest zawsze rozpoznawany, a potencjał nigdy nie ginie w tłumie. Wspieramy naszych uczniów indywidualnie - celebrując sukcesy każdego człowieka.

Nasza skala oznacza również, że w naturalny sposób jesteśmy skierowani na zewnątrz. Zapraszamy wybitnych prelegentów do prowadzenia kursów mistrzowskich i inspirujących wykładów. Jako student będziesz czerpać korzyści z możliwości przejmowania na żywo od prawdziwych klientów, pracy nad ekscytującymi projektami z partnerami zewnętrznymi i udostępniania swojej pracy szerszej publiczności.

Tutaj, w naszej uczelni zbudowanej na bardzo ludzką skalę, możesz wyrzeźbić swoje miejsce w sercu czegoś znacznie większego.

Społeczność z charakterem

Nasze historyczne miasto, położone pośród wyjątkowego krajobrazu, jest przyjazne i spokojne, z dużym poczuciem wspólnoty i mnóstwem wspaniałych wydarzeń i zajęć, w które można się zaangażować. Tutaj możesz znaleźć inspirację, rozwijać swoje talenty, nawiązywać przyjaźnie i tworzyć bez granic.

Nawiąż połączenie

Studenci decydują się dołączyć do nas w HCA z wielu różnych powodów, ale przytłaczającym tematem jest poczucie tego, jak HCA „pasuje” do ludzi, którzy tu przyjeżdżają. HCA to miejsce, w którym naprawdę możesz być sobą. Zamiast starać się, abyś dostosował się do stylu domu, inspirujący personel zachęci Cię do śmiałości i pomysłowości na drodze do odkrywania swojego indywidualnego twórczego głosu. Nie oczekujemy, że dopasujesz się do formy - śmiało ją złam!

Mając poczucie wspólnoty, zarówno na kampusie, jak i poza miastem, będziesz zachęcany do angażowania się w szersze kwestie społeczne i zastanowienia się nad potencjalnym wpływem rzeczy, które robisz. Umożliwiamy Ci wykonywanie pracy, która Cię interesuje, i rozwijanie głębokiej uczciwości we własnej praktyce.

Twórcza wolność

W HCA Twój twórczy rozwój jest naszym priorytetem. Nasza skala pozwala nam odrzucić sztywne granice między dyscyplinami. Jesteśmy dumni z naszej polityki otwartych warsztatów, w ramach której oferowane są szkolenia z naszych niesamowitych i różnorodnych obiektów w różnych dyscyplinach.

Nasze warsztaty to ekscytujące miejsca pełne innowacji i zapylenia krzyżowego między kursami. Prawdopodobnie znajdziesz grafików współpracujących ze studentami biżuterii lub świetnych artystów w zdrowej debacie z artystami kowalami.

Moduł opcjonalny

Zachęcamy i wspieramy Cię w odkrywaniu swojej kreatywności poza granicami. Wiele naszych stopni artystycznych i projektowych obejmuje opcję podjęcia dodatkowego modułu poza programem podstawowym. Może to być świetna okazja, aby poszerzyć swoją perspektywę lub rozwinąć specjalistyczne zainteresowanie.

Spon

nasza filozofia

Naszą misją jest wzmocnienie Twojej kreatywności

Hereford College of Arts to specjalistyczna szkoła artystyczna, w której mogą rozwijać się wyjątkowe, kreatywne głosy uczniów. Zachęcamy do podejmowania odważnego kreatywnego ryzyka, pomysłowego rozwiązywania problemów i krytycznego zaangażowania w szersze problemy społeczne.

W HCA wspieramy studentów, aby stali się osobami HCA do współpracy, ciekawymi, odważnymi i pomysłowymi.

Wierzymy, że twórcza współpraca daje nam siłę do zmiany świata.

HCA jest zakorzenione w miejscu - Herefordshire to bardzo wyjątkowe i piękne miejsce - ale zawsze połączone ze światem. Nasi studenci to prawdziwie kreatywni obywatele, a dzięki pracy, którą wykonują i karierze w branżach kreatywnych i nie tylko, jesteśmy dumni z niezliczonych sposobów, w jakie wnoszą wkład w naszą gospodarkę i społeczeństwo oraz mają pozytywny wpływ na świat.

Doskonałość nauczania

Na podstawie dostępnych dowodów panel TEF uznał, że Hereford College of Arts zapewnia swoim studentom wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki. Konsekwentnie przekracza rygorystyczne krajowe wymagania jakościowe dla brytyjskiego szkolnictwa wyższego.

* Teaching Excellence Framework (TEF) to nowy program wprowadzony przez Departament Edukacji w celu uznania doskonałego nauczania i uczenia się.

Creative Futures

Sektor kreatywny kwitnie. Zatrudnienie w branżach kreatywnych rośnie czterokrotnie szybciej niż całkowita siła robocza w Wielkiej Brytanii, a edukacja artystyczna zapewnia dostęp do tej dynamicznej branży i satysfakcjonującą ścieżkę kariery.

Brytyjski sektor kultury jest znany na całym świecie, podobnie jak nasza reputacja dzięki kreatywności, oryginalności i przedsiębiorczości. Ugruntowany w Wielkiej Brytanii system kreatywnej edukacji był kluczowym czynnikiem w budowaniu i rozwijaniu tych umiejętności.

Od dnia rozpoczęcia nauki w Hereford College of Arts zaczynasz przygotowywać się do przyszłej kariery. Niezależnie od tego, czy chcesz dostać pracę w prestiżowej międzynarodowej firmie, założyć własną małą firmę, czy też pracować jako niezależny freelancer dla różnych klientów, istnieje wiele możliwości w branżach kreatywnych. HCA pomoże Ci rozwinąć osobiste cechy, wiedzę i umiejętności, które stanowią podstawę sukcesu, niezależnie od wybranej specjalizacji.

Kariery twórcze

 • W Wielkiej Brytanii są 2 miliony miejsc pracy w zawodach kreatywnych - przy szybkim wzroście w muzyce, sztukach scenicznych i wizualnych, a także w projektowaniu i modzie projektantów.
 • Roboty nie ukradną Ci pracy! Badania wykazały, że zawody kreatywne należą do najmniej prawdopodobnych, które zostaną zautomatyzowane w przyszłości.
 • Prognozy wskazują, że zawody kreatywne będą rosły dwukrotnie szybciej niż średni wskaźnik zatrudnienia i nieco szybciej niż zawody STEM w ciągu najbliższych 6 lat.
 • 34,5% osób na wszystkich zawodach w branżach kreatywnych, w tym na stanowiskach wspierających, to osoby samozatrudnione.
 • Branże kreatywne znajdują się w centrum ekonomicznej przyszłości Wielkiej Brytanii - są klasyfikowane jako jeden z priorytetowych sektorów w rządowej strategii przemysłowej i odegrają niezwykle ważną rolę w sercu gospodarczej przyszłości Wielkiej Brytanii.
 • Kwalifikacje mają znaczenie - większość miejsc pracy w zawodach kreatywnych jest wykonywana przez osoby posiadające co najmniej stopień naukowy lub równoważny.
 • Eksploruj jeszcze dalej - branże kreatywne to dynamiczne i ekscytujące miejsce, w którym możesz budować swoją karierę, ale umiejętności, które rozwiniesz poprzez zdobycie stopnia kreatywnego, są bardzo poszukiwane w szerokim zakresie biznesów i szerszych zawodów.

Linki do świata pracy

College promuje poczucie przedsiębiorczości, a wszyscy studenci są zachęcani do angażowania się w przedsięwzięcia komercyjne, wystawy i projekty - zarówno w społeczności lokalnej, jak i na znacznie szerszą skalę.

Ściśle współpracujemy z wieloma pracodawcami, a nasze kursy mają silne powiązania z lokalnymi, regionalnymi i krajowymi firmami, które wspierają studentów różnymi możliwościami, w tym projektami związanymi z pracodawcami i branżą.

Zapewniamy wsparcie i porady dotyczące Pathways kariery i progresji, a wszystkie nasze kursy mają grono wizytujących wykładowców i profesjonalistów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami. Odwiedź naszą stronę Partnerstwa, aby uzyskać więcej informacji.

Program HCA Enterprise

Każdy student w HCA , niezależnie od wybranego przez siebie programu, będzie miał szansę rozwinąć niezbędne umiejętności praktyczne potrzebne do kreatywnego życia zawodowego:

 • Jak stworzyć wyróżniającą się stronę internetową
 • Media społecznościowe do marketingu
 • Jak rozpocząć działalność jako kreatywny wolny strzelec

W wielu przypadkach będziesz omawiać te ważne tematy w ramach swoich modułów dyplomowych, ale dzięki programowi HCA Enterprise będziesz mieć możliwość doładowania i poszerzenia swoich umiejętności poprzez rozmowy, warsztaty i inne zasoby szkoleniowe.

Cenne, zbywalne umiejętności

Stopień kreatywności zapewni Ci zestaw umiejętności, które można przenieść, tak ważnych dla życia zawodowego i bardzo poszukiwanych przez pracodawców.

Będziesz mógł zademonstrować:

 • Zdolność adaptacji
 • Wyraźny sposób wyrażania złożonych pomysłów
 • Współpraca
 • Kreatywne i krytyczne myślenie
 • Ciekawość
 • Rozwiązywanie problemów

Uważamy, że są to podstawowe umiejętności niezbędne do produktywnego i celowego życia, a przekonasz się, że są one częścią efektów nauczania i uczenia się w HCA .

HCA Graduate Launchpad Program

Twój związek z HCA będzie Cię wspierał jeszcze długo po tym, jak podrzuciłeś swoją płytę moździerzową w powietrze podczas ukończenia szkoły. Stawianie pierwszych kroków w karierze może być ekscytujące i zniechęcające. Wiemy, że nasi absolwenci cenią możliwość zasięgnięcia dalszej porady od doświadczonych pracowników, pozostawania w kontakcie z rówieśnikami i angażowania się w wydarzenia w HCA które nadal poszerzają ich kreatywną sieć.

Tak więc od 2019 roku wszyscy nasi nowi absolwenci mogą uzyskać dostęp do 18-miesięcznego programu HCA Graduate Launchpad, w tym:

 • Profesjonalna strona profilu na stronie internetowej HCA poświęconej kreatywnym talentom.
 • Bezpłatny dostęp do reklamowanych wydarzeń programu Enterprise.
 • Bezpośrednia „kreatywna kontrola zdrowia” i przegląd Twojego planu rozwoju zawodowego (osobiście lub przez Skype).
 • Zniżki na program krótkich kursów HCA .
 • Zaproszenia na wystawy HCA i inne możliwości nawiązywania kontaktów i spotkań towarzyskich. Zostaniesz również zaproszony do ubiegania się o:
 • Coroczna wystawa pracowników i absolwentów HCA .
 • Program HCA Graduate Artist in Residence.
 • Nowe centrum inkubacji przedsiębiorczości HCA (od 2019).

Po HCA

Nasi utalentowani absolwenci zajmują się twórczą karierą daleko i szeroko! James W Griffiths został nagrodzony nagrodą BAFTA twórcą filmów, Sasha Louise jest projektantką mody gwiazd, a Alice Perrin jest artystką tatuażu w przebojowym programie Channel 4 Tattoo Fixers, żeby wymienić tylko kilka.

Lokalizacje

Hereford

Address
Hereford College of Arts
College Road Campus
College Road

HR1 1EB Hereford, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium