University of Kent, School of European Culture and Languages

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Europejskiej Kultury i Języków (SECL) jest multidyscyplinarną szkołą na University of Kent, oferującą programy studiów w zakresie

Mamy dobrą reputację w zakresie doskonałości akademickiej: w najnowszym badaniu Research Excellence Framework - ogólna brytyjska ocena wszystkich uniwersytetów - języków nowożytnych (w tym lingwistyki) zajęła 3. miejsce w Wielkiej Brytanii. Językoznawstwo w Kent zajęło również 5. miejsce w Wielkiej Brytanii w The Complete University Guide 2019. Nasze nauczanie jest najwyższej jakości w Wielkiej Brytanii, a rząd Wielkiej Brytanii opracowuje Teaching Excellence Framework, oceniając, że Uniwersytet zapewnia niezmiennie znakomite nauczanie i uczenie się dla naszych studentów.

Kent jest ulubionym miejscem wśród międzynarodowych studentów ze względu na uznane na całym świecie stopnie naukowe, kosmopolityczne środowisko i ekscytujące możliwości pracy zarówno podczas studiów, jak i po nich. Uniwersytet jest konsekwentnie uznawany za jedną z najlepszych brytyjskich uczelni w międzynarodowych badaniach satysfakcji studentów, a uczniowie wskazują na przyjazne środowisko społeczne jako punkt kulminacyjny ich doświadczenia w Kent.

Nasza szkoła opiera się na kampusie University of Kent w Canterbury, który zapewnia przyjazną atmosferę i zgraną społeczność studencką. Życie w Campusie obraca się wokół sześciu szkół wyższych, a także specjalistycznych obiektów, w tym Biblioteki Templemana, centrum sztuki Gulbenkian i budynku Mandela (siedziba Kent Union) - wszystko to wśród zielonych i spokojnych otwartych przestrzeni.

The City of Canterbury ma ciepłą i przyjazną atmosferę. Przeglądaj średniowieczne budynki, tętniące życiem restauracje i szeroki wybór sklepów, zaledwie 25 minut spacerem od kampusu. Londyn jest oddalony o godzinę jazdy szybkim pociągiem, a my jesteśmy również najbliższym brytyjskim miastem w Europie kontynentalnej, więc możesz być w Paryżu, Brukseli lub Lille w ciągu dwóch godzin. Canterbury jest mniej niż godzinę jazdy pociągiem dużych prędkości od centrum Londynu.

Kilka naszych programów magisterskich oferuje możliwość studiowania w podyplomowych ośrodkach uniwersyteckich w Paryżu i Rzymie, a także oferujemy magister zarządzania dziedzictwem w Kent's Athens Center, na obrzeżach greckiej stolicy.

Jako szkoła wielodyscyplinarna, SECL korzysta z aktywnej kultury badawczej i doskonałych udogodnień. Mamy nowe Laboratorium Archeologiczne z najnowocześniejszym sprzętem do skanowania i analizy 3D oraz Laboratorium Lingwistyczne do badania mowy i dźwięku. Studenci uczący się języków korzystają również z laboratoriów językowych z wyposażeniem i oprogramowaniem do nagrywania i odtwarzania.

Szkoła oferuje zarówno studia licencjackie, jak i podyplomowe, a także opiekę naukową nad programami doktoranckimi oraz aktywną sieć absolwentów na całym świecie, w tym laureata nagrody Nobla, Sir Kazuo Ishiguro.

Lokalizacje

Canterbury

The University of Kent, School of European Culture and Languages, Cornwallis North West

Address
School of European Culture and Languages
Cornwallis North West
University of Kent

CT2 7NF Canterbury, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1227 764000

Paryż

University of Kent at Paris

Address
4 rue de Chevreuse
75006 Paryż, Île-de-France, Francja
Telefon
+44 1227 764000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium