Leeds Trinity University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Po wybraniu Leeds Trinity University, Wybrać uczelnię znaną dla doskonałości nauczania, szanse na zatrudnienie absolwentów i bardzo wysoki poziom zadowolenia uczniów. Jesteśmy zobowiązani do oferowania spersonalizowanego doświadczenia studentów, w przyjaznej i wspierającego środowiska, która pozwoli Ci się rozwijać. Nasz rozmiar oznacza, że ​​wiemy, że każdy z naszych studentów po imieniu, pomaga czuć się w domu od momentu przybycia.

Czyż nie miałem przyjemności jeszcze spotkanie? Jesteśmy Leeds Trinity University, Jeden z najlepszych brytyjskich uniwersytetów dla satysfakcji studentów i zatrudnienia. Byliśmy z sukcesami, student-centered wyższe wykształcenie prawie 50 lat. Znajdziesz nas na pięknym kampusie zaledwie sześć mil od centrum Leeds - jeden z najlepszych brytyjskich miast studenckich.

Jesteśmy pionierami włączenie staże zawodowe z każdym stopniu, dając studentom prawdziwą przewagę podczas rywalizacji pierwszej pracy absolwentów. Wyniki mówią same za siebie - 95% naszych studentów są zatrudnieni lub dalej studiować sześć miesięcy po ukończeniu studiów, co stawia nas w górnych 25% wszystkich brytyjskich uniwersytetów dla zatrudnienia.

Nasza kadra nauczycielska posiada duże doświadczenie w swoich dziedzinach, a wielu także czynnych badaczy, przyczyniając się do Leeds Trinity'y zwiększenie reputację badania ex cellence. Jesteśmy mocno inwestuje w rozwój nowej generacji naukowców z wielu w pełni finansowanych stypendiów doktoranckich w roku. Jesteśmy dumni mogąc zaoferować indywidualną i integracyjnego Universi doświadczenie Ty, który daje każdemu uczniowi wsparcia do realizacji ich potencjał. Dlatego nasi uczniowie są bardzo zadowoleni (zgodnie z National Student Survey) i wszyscy są zgodni - naprawdę jesteś nazwa, a nie liczba, w Leeds Trinity University.

Co za różnica 50 lat czyni. Założona w 1966 roku dwóch katolickich kolegiach nauczycielskich, Leeds Trinity University przekształcił uznanego Uniwersytetu znanej doskonałości nauczania, satysfakcji studentów i emp loyability. Transformacja ta jest prowadzona przez naszą wizją i wartościami, które znajdują się w centrum wszystkiego, co robimy.

Wizja

Naszą wizją jest być znany dla rozwoju społecznie efektowne, bardzo na zatrudnienie osoby, uczenia się poprzez pionierskie prowadzonych badań i nauczania.

Wartości

Nasze tości val godności, szacunku, sprawiedliwości społecznej i równości są przeżywane i są udokumentowane przez:

dążenie do doskonałości we wszystkim, co robimy będąc współczucia, szacunku i wspólnoty, która obejmuje łącznie różnorodności działając z uczciwości i przejrzystości zachęcanie do dialogu i współpracy

Misja

Naszą misją jest prowadzony przez naszego wiary katolickiej tożsamości i fundacji, oferujemy wyjątkowe doświadczenie edukacyjne w zróżnicowanej społeczności. Jesteśmy zobowiązani do promowania godności, szacunku, sprawiedliwości społecznej i równości w celu zapewnienia pozytywnych skutków społecznych i gospodarczych.

Lokalizacje

Leeds

Leeds Trinity University

Address
Leeds Trinity University
Horsforth

LS18 5HD Leeds, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 113 283 7100

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium