Przeczytaj oficjalny opis

Po wybraniu Leeds Trinity University, Wybrać uczelnię znaną dla doskonałości nauczania, szanse na zatrudnienie absolwentów i bardzo wysoki poziom zadowolenia uczniów. Jesteśmy zobowiązani do oferowania spersonalizowanego doświadczenia studentów, w przyjaznej i wspierającego środowiska, która pozwoli Ci się rozwijać. Nasz rozmiar oznacza, że ​​wiemy, że każdy z naszych studentów po imieniu, pomaga czuć się w domu od momentu przybycia.

Czyż nie miałem przyjemności jeszcze spotkanie? Jesteśmy Leeds Trinity University, Jeden z najlepszych brytyjskich uniwersytetów dla satysfakcji studentów i zatrudnienia. Byliśmy z sukcesami, student-centered wyższe wykształcenie prawie 50 lat. Znajdziesz nas na pięknym kampusie zaledwie sześć mil od centrum Leeds - jeden z najlepszych brytyjskich miast studenckich.

Jesteśmy pionierami włączenie staże zawodowe z każdym stopniu, dając studentom prawdziwą przewagę podczas rywalizacji pierwszej pracy absolwentów. Wyniki mówią same za siebie - 95% naszych studentów są zatrudnieni lub dalej studiować sześć miesięcy po ukończeniu studiów, co stawia nas w górnych 25% wszystkich brytyjskich uniwersytetów dla zatrudnienia.

Nasza kadra nauczycielska posiada duże doświadczenie w swoich dziedzinach, a wielu także czynnych badaczy, przyczyniając się do Leeds Trinity'y zwiększenie reputację badania ex cellence. Jesteśmy mocno inwestuje w rozwój nowej generacji naukowców z wielu w pełni finansowanych stypendiów doktoranckich w roku. Jesteśmy dumni mogąc zaoferować indywidualną i integracyjnego Universi doświadczenie Ty, który daje każdemu uczniowi wsparcia do realizacji ich potencjał. Dlatego nasi uczniowie są bardzo zadowoleni (zgodnie z National Student Survey) i wszyscy są zgodni - naprawdę jesteś nazwa, a nie liczba, w Leeds Trinity University.

Co za różnica 50 lat czyni. Założona w 1966 roku dwóch katolickich kolegiach nauczycielskich, Leeds Trinity University przekształcił uznanego Uniwersytetu znanej doskonałości nauczania, satysfakcji studentów i emp loyability. Transformacja ta jest prowadzona przez naszą wizją i wartościami, które znajdują się w centrum wszystkiego, co robimy.

Wizja

Naszą wizją jest być znany dla rozwoju społecznie efektowne, bardzo na zatrudnienie osoby, uczenia się poprzez pionierskie prowadzonych badań i nauczania.

Wartości

Nasze tości val godności, szacunku, sprawiedliwości społecznej i równości są przeżywane i są udokumentowane przez:

dążenie do doskonałości we wszystkim, co robimy będąc współczucia, szacunku i wspólnoty, która obejmuje łącznie różnorodności działając z uczciwości i przejrzystości zachęcanie do dialogu i współpracy

Misja

Naszą misją jest prowadzony przez naszego wiary katolickiej tożsamości i fundacji, oferujemy wyjątkowe doświadczenie edukacyjne w zróżnicowanej społeczności. Jesteśmy zobowiązani do promowania godności, szacunku, sprawiedliwości społecznej i równości w celu zapewnienia pozytywnych skutków społecznych i gospodarczych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Leeds Trinity University

Celem programu jest dostarczenie podstawowej wiedzy, zrozumienia i umiejętności niezbędnych dla absolwentów, aby zacząć działać sprawnie i skutecznie w międzynarodowym śr ... [+]

Celem programu jest dostarczenie podstawowej wiedzy, zrozumienia i umiejętności niezbędnych dla absolwentów, aby zacząć działać sprawnie i skutecznie w międzynarodowym środowisku biznesowym i zarządzania na stanowiskach kierowniczych entry-level. Jest to 3 letni program w pełnym wymiarze czasu (6 lat w niepełnym wymiarze czasu), ale, w zależności od Twoich zainteresowań, może on zawierać International Business projektów badawczych opartych na pracy i studiów za granicą opcji. W ramach kursu, będzie również podjęcie dwóch sześciu tygodniu staże zawodowe (jeden w Wielkiej Brytanii i jeden w międzynarodowym środowisku).

Stopień nie tylko oparte na klasie, musisz dziedzinie wycieczki i poznać prelegentów z różnych sektorów gospodarki z międzynarodowych gigantów jak ASDA / Wal-Mart do Yorkshire piwa rzemieślnicze i producentów żywności.... [-]

Wielka Brytania Leeds
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Leeds Trinity University

Nasza Rachunkowość i firm stopnia jest zaprojektowany, aby zapewnić elastyczność kształtowania własnego pomyślną przyszłość. Damy Ci niezbędną wiedzę i umiejętności potrz ... [+]

Ten tytuł daje niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne do postępu w ramach środowiska rachunkowości i zarządzania finansami. Nasz Rachunkowość i firm stopień jest zaprojektowany, aby zapewnić swobodę kształtowania własnego pomyślną przyszłość. Damy Ci niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne do postępu w ramach rachunkowości i środowiska zarządzania finansami. Ponadto, można uzyskać silną podstawę w kluczowych zasad biznesowych, w tym przegląd podstawowych funkcji zarządzania, operacji, ekonomii, marketingu, zagadnień prawnych i otoczenia biznesowego zewnętrznego.

Jeśli masz zabytków określonych stając się zawodowego księgowego, wiemy studia nie zatrzymuje się z stopnia. Musisz ukończyć kwalifikacje zawodowe z organizacji takich jak Association of Chartered Certified Accountants (ACCA)Globalny ciała dla zawodowych księgowych. Chcemy pomóc Ci dotrzeć do kariery szybciej, więc zaprojektowaliśmy nasze moduły zgodnie z ACCA, dzięki czemu można pozyskać kredyty w kierunku swojej kwalifikacji ACCA podczas uczysz, co daje maksymalne zwolnień ze swoimi egzaminów zawodowych. * Studia Rachunkowości i biznes w Leeds Trinity University będzie poszerzyć swoje możliwości kariery. Księgowy Kwalifikowany? Tradycyjny kariery zarządzania? Wybór będzie twoje.... [-]

Wielka Brytania Leeds
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Leeds Trinity University

Stopień Sport i ćwiczenia Nauki zapewnia Państwu studiów wiedzę i umiejętności niezbędne, aby stać się akredytowanym Sport i Scientist ćwiczeń. ... [+]

? Sport i Nauki Ćwiczenia stopnia zapewnia Państwu studiów wiedzę i umiejętności niezbędne, aby stać się akredytowanym Sport i Scientist ćwiczeń.

Kurs łączy trzy dziedziny nauk sportowych i ćwiczeń; psychologii, fizjologii i biomechaniki, oprócz badania i staże zawodowe. Możesz również studia interdyscyplinarne moduły nauki o sporcie, aby dodać do swojego programu, aby przyciągnąć do siebie trzy dyscypliny naukowe sportu.

W Poziom 4, Można podjąć staż w pełnym wymiarze czasu, która będzie zawierać umiejętności zdobyte w ciągu pierwszego roku akademickiego. W Poziom 5, Możesz wybrać między sześciu tygodni stażu w pełnym wymiarze czasu lub wolontariatu, z których oba są moduły 20-kredytowe rozwijać doświadczenie i zdolności do zatrudnienia.... [-]

Wielka Brytania Leeds
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Leeds Trinity University welcomes international students

Leeds Trinity University: Business, Management and Marketing courses

Leeds Trinity University: Placements

Your guide to Accommodation choices at Leeds Trinity

Leeds Trinity University
Address
Leeds Trinity University Horsforth
LS18 5HD Leeds, Anglia, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 113 283 7100