Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Nasza historia rozpoczęła się w 2002 roku, kiedy nasze poszukiwania idealnego kursu filmowego doprowadziły nas do stworzenia własnej, butikowej szkoły filmowej w przebudowanym kościele w Fulham Broadway w Londynie.

Wiele lat później London Film Academy międzynarodowe uznanie za innowacyjną szkołę filmową, która osiąga ponadprzeciętne wyniki, produkując wielorakich, światowych filmowców dzięki szkoleniom, które są praktyczne, branżowe i na najwyższym poziomie.

Nasze multidyscyplinarne podejście naśladuje ciężką rzeczywistość przemysłu filmowego i telewizyjnego i pozwala rozwinąć się w świadomego i odpowiedzialnego twórcę filmowego, doskonaląc swoje rzemiosło w małych grupach, w ramach wspólnego i pielęgnacyjnego środowiska.

Głównym celem naszych działań jest udostępnienie szkoleń filmowych. Jako fundacja typu non-profit, oferujemy miejsca wspierane finansowo z opcją all inclusive, nagradzanymi opiekunami i dostępem do najnowocześniejszego sprzętu, technologii i urządzeń. Zapraszamy kandydatów z całego świata, z dowolnym poziomem doświadczenia, ale poszukujemy aktywnych, kreatywnych i oddanych graczy zespołowych.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem studiów licencjackich, podyplomowych czy zawodowych poszukujących specjalistycznego krótkiego kursu, obejmujemy każdą dyscyplinę filmową od fikcji po dokumentację. Uznane jako centrum doskonałości, jesteśmy sprawdzane przez agencję ds. Zapewnienia jakości dla szkolnictwa wyższego i współpracujemy z niektórymi z najbardziej oryginalnych i przyszłościowych głosów w branży kreatywnej.

Naszym największym osiągnięciem są sukcesy naszych studentów. Z przyjemnością stwierdzamy, że ponad 95% naszych absolwentów dyplomów pracuje w branży w ciągu trzech miesięcy. Jesteśmy wyjątkowi, ponieważ jesteśmy w stanie rozwijać ich bieżące produkcje, oferując naszym absolwentom członkostwo w naszym Klubie Filmowców, z dostępem do wydarzeń sieciowych, ekskluzywnych list zadań i porad od kilku największych światowych filmowców.

LFA to coś więcej niż szkoła filmowa. Jeśli masz głowę do filmu i jesteś namiętny, inspirowany i chcesz znaleźć swój własny głos; możesz mieć pewność, że zostawisz nas wyposażonych w umiejętności, wiedzę i bieżące wsparcie, aby odnieść sukces w dzisiejszej konkurencyjnej branży.

Czekamy na Ciebie na LFA.

Daisy Gili i Anna MacDonald
Współzałożyciele

Zapewnienie jakości

LFA jest sprawdzane przez QAA, Quality Assurance Agency for Higher Education. Zespół ds. Przeglądu QAA sformułował następujące wyroki dotyczące oferty szkolnictwa wyższego w London Film Academy :

 • Ustanowienie i utrzymanie standardów akademickich nagród spełnia oczekiwania Wielkiej Brytanii.
 • Jakość możliwości uczenia się studentów spełnia oczekiwania Wielkiej Brytanii.
 • Jakość informacji o możliwościach kształcenia spełnia oczekiwania Wielkiej Brytanii.
 • Wzmocnienie możliwości uczenia się studentów spełnia oczekiwania Wielkiej Brytanii.

Zespół recenzentów ds. Kontroli jakości zidentyfikował następujące cechy dobrej praktyki w London Film Academy :

 • kompleksowy i szczegółowy proces rekrutacji, który zapewnia, że ​​studenci dobrze nadają się do kursu i umożliwiają im osiągnięcie sukcesu (Oczekiwania B2)
 • wspierające, osadzone i ukierunkowane na karierę wsparcie, które umożliwia uczniom osiągnięcie pełnego osobistego, akademickiego i zawodowego potencjału (Oczekiwanie B4).

Dlaczego warto wybrać LFA?

Zostań filmowcem w London Film Academy

 • Wielodyscyplinarne szkolenia prowadzone przez praktyków filmowych i telewizyjnych
 • Profesjonalny sprzęt produkcyjny, obiekty poprodukcyjne, własne studia i kino.
 • Super 16 mm i obecne formaty cyfrowe z rejestracją dźwięku lokalizacji
 • Filmy zakończone do pełnego obrazu o jakości HD (1080p)
 • Odpowiednia, praktyczna i korzystna cenowo edukacja filmowa
 • Brak ukrytych kosztów (budżety filmów uwzględnione w opłatach za kurs)
 • Prezentacje na festiwalach filmowych i na platformach cyfrowych
 • Ekskluzywne listy zadań i miejsca docelowe
 • Środek doskonałości
 • Oceniony przez agencję Qality Assurance Agency for Higher Education
 • Trasy rozwoju uniwersytetu:
  • LFA Film Diploma jest uznawany przez Uniwersytet Ruskin University za progresję do MA Film and Television Production z przelewem kredytowym w wysokości 90 milionów punktów i przez University of Hertfordshire za przejście do MA Filmowanie.
  • LFA Film Diploma jest także uznawany przez University of Hertfordshire za progresję do BA Film i Television.
  • LFA Screenwriting Diploma jest uznawany przez Uniwersytet Ruskin University za progresję do MA Creative Writing i University of Hertfordshire w celu przejścia na scenopisarstwo MA.

Umiejętności na całe życie

 • Wspólne, przyjazne i integracyjne środowisko uczenia się
 • Umiejętności pracy zespołowej i ludzi dla zdolnych do adaptacji i twórczych filmowców
 • Organizacja nienastawiona na zysk
 • Wsparcie finansowe i porady dotyczące finansowania
 • Stała profesjonalna sieć kontaktów w filmie
 • Poradnictwo zawodowe
 • Wartości, którymi żyjemy dzięki jakości, innowacyjności, ciągłemu wsparciu studentów i absolwentów, współpracy
 • Indywidualny talent i kreatywność są pielęgnowane

Udogodnienia

London Film Academy mieści się w zabytkowym budynku, który pierwotnie był kościołem metodystów. LFA znajduje się w London Borough of Hammersmith

POKOJE

 • Nasze kino / sala projekcyjna
  Nasz teatr oferuje cyfrową projekcję, podstawowe urządzenia do nagrywania dźwięku. Posiadamy obszerną bibliotekę efektów dźwiękowych. Studia prób i nagrań są używane na najwyższych i najniższych poziomach LFA dla wszystkich warsztatów i ćwiczeń.
 • Nasze studia
  Dwie sale prób i filmów z zestawami scenograficznymi i wybranymi rekwizytami znajdują się na najwyższych i najniższych poziomach pomieszczeń i są wykorzystywane do wszystkich warsztatów i ćwiczeń.
 • Nasza biblioteka
  W bibliotece LFA znajduje się kolekcja filmów DVD i biblioteka książek. Pokój ten jest również wyposażony w bank komputerów Apple z dostępem do Internetu. Oprogramowanie obejmuje Neo Office, budżetowanie PE
 • Nasze sale lekcyjne
  Wszystkie nasze sale lekcyjne są wyposażone w odtwarzacze wideo, DVD i komputera poprzez telewizory plazmowe i / lub projektory.

SPRZĘT

LFA ma obecnie zestawy Super 16mm Arri SR3 i 416, w tym zestaw Matte Box, filtry i soczewki, zestaw ARRI Alexa ze soczewkami CP2, Sony EX7 Sony Sony i Z1, kilka kamer HDV Sony oraz wózek i ścieżkę Chameleona. Posiadamy szeroką gamę narzędzi do chwytania, w tym głowice Ronford, Cartoni i O'Connor, kameleon dolly z wysięgnikiem i wysuwaną bramą do produkcji zewnętrznych. Posiadamy również bogatą gamę lamp Fresnel Arri, a także rude włosy i blondynki o otwartych twarzach. Posiadamy również 2,5K HMI, Kinoflo, zestawy Dedo Light i 1x1 Light Panels, a także szeroki wybór stojaków na flagi, siatek i innych narzędzi chwytnych.

 • Laleczka
  W naszym studiu znajduje się wózek Chameleon z ramieniem wysięgnika i piętrowym wózkiem, który ma 50 stóp różnej długości.
 • Światła
  Zestawy oświetleniowe obejmują gamę lamp Arri Fresnel od 300 watów do 2,5 kW, standardowe zestawy rude i blond, miękkie lampy studyjne, duży wybór flag, stojaków i akcesoriów do chwytania, takich jak magiczne ramiona, zaciski pelikanowe i uchwyty na polietylenowe deski.
 • Dźwięk
  Mamy miksery Sound Device 664 i SQN z mikrofonami Sennheiser 8050s i AKG, mikrofonami Sennheiser i Micron Explorer.
 • Postprodukcja
  Nasze zestawy do edycji Apple są wyposażone w AVID Media Composer i Final Cut Pro, z pokładami Sony HDV, przenośnymi dyskami twardymi i płytami CD / DVD. Wszystkie prace pokazowe lub ukończone prace można wyeksportować na DVD w celu nadania standardu jakości.
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

London Film Academy

Intensywna i praktyczna dwuletnia droga do zdobycia BA (z wyróżnieniem) w filmie. ... [+]

Dwuletni kurs jest realizowany w 6 kategoriach i obejmuje 360 punktów akademickich. Etos programu polega na nauce umiejętności twórczych, akademickich, technicznych i zawodowych w zintegrowany sposób w środowisku branżowym. W tym celu nauczanie początkowo odbywa się poprzez interaktywne wykłady, seminaria, warsztaty i pokazy, a następnie jest kontynuowane w praktycznym otoczeniu poprzez wspólne produkcje filmowe, staże w firmie i niezależne studia.

Terminy 1 i 2 spędzają na poznawaniu kluczowych dyscyplin filmowych: scenopisarstwa, reżyserii, produkcji, kinematografii, montażu, dźwięku i projektowania produkcji. Ta faza kursu kończy się serią wspólnych projektów, Film Project 1, w którym doświadczasz wielu ról na planie i poza nim w ramach danej dyscypliny filmowejPodczas 3 semestru zaczniesz zdobywać niezależność i rozwijać kluczowe umiejętności w poszczególnych obszarach filmowych poprzez produkcję nieco dłuższych kilku wspólnych projektów filmowych, Film Project 2W czwartym semestrze masz większą kontrolę nad wyborem modułów, gdy zaczynasz zdobywać większą autonomię i doświadczenie na kursie. Pozwala to na wybór pomiędzy modułem praktyk zawodowych lub wspólnym projektem specjalnym , który bada nie-narracyjną dyscyplinę fikcyjną, na przykład film dokumentalny, komercyjny lub eksperymentalnyPodczas piątej kadencji zwykle piszesz rozprawę - albo rozprawę dyskursywną, albo projekt z komentarzem akademickim. Ewentualnie możesz ubiegać się o inne miejsce pracy wraz z prezentacją. Podczas końcowej i szóstej części kursu pracujesz nad drugim, dłuższym i bardziej złożonym projektem filmowym, Project Film 3 .... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku