Przeczytaj oficjalny opis

London School of Mosaic to niezależna szkoła artystyczna, która uczy dyplomu i BA w Mosaic Studies, pierwszego tego typu w Wielkiej Brytanii.

Szkoła ma ponad 15 lat doświadczenia w nauczaniu sztuki mozaiki i specjalizuje się wyłącznie w mozaikach.

Nasi wykładowcy i kadra nauczycielska nie mają sobie równych i pochodzą ze światowej klasy instytucji, takich jak Cambridge University, Kings Colleg, Londyn i światowej sławy szkoła mozaiki Spilimbergo we Włoszech.

117775_Daughtersofalbion_S.jpg

Przekaz społeczny jest integralną częścią programu i podczas całego kursu nie tylko zmienisz swoje otoczenie, ale także poprawisz jakość życia osób wrażliwych.

117778_Keystone3.jpg

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

London School of Mosaic

Nasz trzyletni kurs ma na celu wyposażenie studentów w umiejętności artystyczne, techniczne i teoretyczne do pracy jako profesjonalni twórcy mozaiki w zakresie kontekstów ... [+]

Uczenie się celów i wyników

Nasz trzyletni kurs ma na celu wyposażenie studentów w umiejętności artystyczne, techniczne i teoretyczne do pracy jako profesjonalni twórcy mozaiki w zakresie kontekstów, w których stosowana jest mozaika (praca publiczna i prywatna dla zleceń, sztuka społecznie zaangażowana, arteterapia, restaurowanie i ochrona). Studenci zapoznają się z głównymi technikami tworzenia mozaiki, jak również z jej zastosowaniem w zewnętrznym wnętrzu. Będą posiadali ugruntowaną wiedzę z zakresu historii mozaiki, jednocześnie zdobywając umiejętność krytycznego angażowania się w koncepcję i projekt dla mozaiki. Nasze profesjonalne szkolenie praktyczne umożliwi studentom zdobycie umiejętności zakładania i prowadzenia własnego biznesu.... [-]

Wielka Brytania London
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
NW5 4SF London, England, Wielka Brytania