Przeczytaj oficjalny opis

London South Bank University jest jednym z największych i najstarszych uniwersytetów w Londynie


Od 1892 r. Zapewniamy odpowiednie, akredytowane i profesjonalnie uznane kształcenie zawodowe.

Jesteśmy kosmopolityczną uczelnią z ponad 18 000 studentów z ponad 130 krajów. Zostaliśmy nagrodzeni Srebrnym tytułem doskonałości w nauczaniu w ramach Rządowej Struktury Nauczania Doskonałości (TEF). Jesteśmy Uniwersytetem Roku dla Graduate Employment (The Times and The Sunday Times, Good University Guide 2018) oraz Uniwersytetu Przedsiębiorczości Roku w Times Higher Education 2016.


Misja i wizja

Naszą misją jest uznanie za przedsiębiorczy uniwersytet obywatelski, który zajmuje się wyzwaniami realnego świata.

Do roku 2020 chcemy być najlepszym uniwersytetem w Londynie, a nasza strategia korporacyjna 2015-2020 (plik PDF 749 KB) określa, w jaki sposób zrealizujemy tę wizję:

Sukcesy uczniów

Chcemy być doceniani za zapewnienie zindywidualizowanej i praktycznej edukacji, która przygotuje absolwentów do udanej kariery i przygotuje ich do biegu na ziemi.

Wpływ na rzeczywisty świat

Nasze nauczanie jest akredytowane, stosowane i profesjonalne, a nasze badania tworzą nową wiedzę dzięki praktycznym aplikacjom, pomagając znaleźć rozwiązania problemów globalnych.

Dostęp do możliwości

Zbudowaliśmy silne powiązania z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami, tworząc nowe globalne możliwości, angażując się w nasze społeczności i zwiększając udział.

Strategiczne czynniki wspomagające

Zapewniamy odpowiednie zaplecze, systemy i ludzi do realizacji naszej strategii.


Nasze wartości to EPIIC


Nasi pracownicy i studenci ucieleśniają i przyjmują nasze wartości:


Podążamy za szeregiem inicjatyw, aby osiągnąć i utrzymać te wartości:

Równość i różnorodność: nasza polityka równości, różnorodności i włączenia (plik PDF 251 KB) określa nasze cele, aby zapewnić, że każdy, kto tu studiuje i pracuje, robi to bez dyskryminacji.

Obsługa klienta: Współpracujemy z Instytutem Obsługi Klienta w celu poprawy naszych usług dla klientów.

Zdrowie i dobre samopoczucie: Zostaliśmy docenieni za naszą pracę, aby uczynić LSBU bezpiecznym miejscem dla wszystkich i rozwijać kulturę dobrego samopoczucia.

Siły zbrojne: Zostaliśmy docenieni za wspieranie potrzeb społeczności wojskowej.


Doskonałość nauczania

Nasza doskonałość w nauczaniu została uznana przez rząd

Otrzymaliśmy srebrną ocenę za doskonałość w nauczaniu w ramach Rządowej Struktury Nauczania Doskonałości (TEF).

Jesteśmy naprawdę dumni, że zostaliśmy docenieni za skupienie się na spersonalizowanej nauce, z naciskiem na to, w jaki sposób wspieramy absolwentów w zatrudnieniu.

W szczególności panel TEF wyróżnił nasze:

  • doskonałe wyniki uczniów
  • doskonałe nauczanie i zindywidualizowane uczenie się
  • kursy, których celem jest przekazanie studentom umiejętności i wiedzy cenionych przez pracodawców

Vice-kanclerz profesor David Phoenix powiedział: "Ta nagroda pokazuje znaczący postęp, jaki LSBU poczyniła w ciągu ostatnich kilku lat w poprawie doświadczeń, które zapewniamy naszym studentom."

Podobnie jak nasza srebrna ocena TEF, jesteśmy na 100 najlepszych uniwersytetach The Guardian, dwóch międzynarodowych ligach uniwersyteckich, i zostaliśmy nazwani "The Times and Sunday Times" Good University Guide 2018 University of the Year dla absolwentów i Times Higher Education's Uczelniany Uniwersytet Roku 2016.


Nasze obiekty

W ciągu ostatnich pięciu lat zainwestowaliśmy ponad 60 milionów funtów w nowoczesne zaplecze dydaktyczne, które wspiera i rozwija naszych studentów podczas studiów.

Nasze światowej klasy udogodnienia służą wsparciu rozwoju zawodowego i osobistego. Od naszych rozległych bibliotek po najnowocześniejsze studia filmowe o wielomilionowych mediach, zapewniamy dostęp do standardowego sprzętu, który wzbogaci Twoje doświadczenie edukacyjne.


W społeczeństwie

Od pomocy młodym ludziom w rozwijaniu umiejętności, po udzielanie porad i wskazówek przedsiębiorstwom i społecznościom, wsparcie dla naszej lokalnej społeczności leży u podstaw tego, co robimy.


Nasza rodzina

Ustanowiliśmy rodzinę podobnie myślących dostawców usług edukacyjnych, zapewniających lepszy dostęp do edukacji zarówno na poziomie wyższym, jak i wyższym

Od 125 lat zapewniamy profesjonalne i techniczne wykształcenie dla osób i firm z południowego Londynu. Jednak dzisiejsza edukacja jest bardziej złożona niż kiedykolwiek wcześniej i ta misja nie może być już lepiej osiągnięta tylko przez jedną organizację.

Więc mamy utworzyła nową rodzinę podobnych poglądach specjalistycznych dostawców usług edukacyjnych, oferując uczniom możliwość przeniesienia między technicznym, zawodowym i akademickich Pathways i tworzenie jasnych dróg progresji do i przez środkowej warstwie wysoko wykwalifikowanych ról technicznych i zawodowych.

Rodzina LSBU składa się z Akademii Inżynierii na Uniwersytecie South Bank, South University University Engineering UTC, LSBU i South Bank University Enterprises Ltd.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

London South Bank University

Kurs licencjacki z licencją BA (z wyróżnieniem) ma za zadanie dać studentom kreatywne i praktyczne umiejętności do kariery w branży reklamowej, marketingu cyfrowym i szer ... [+]

Ciągle powiększający się krajobraz

Łącząc kreatywną praktykę z teorią marketingu, kurs ten rozwija umiejętności i umiejętności uczniów, aby wejść w ekscytujący świat reklamy i marketingu. Opierając się na London South Bank University jesteś tylko o rzut kamieniem od centrum Londynu, dzięki czemu masz dostęp do fantastycznej gamy galerii, muzeów i centrów kulturalnych, które zasilą twoją kreatywną wyobraźnię. Londyn jest dosłownie twoją klasą, ponieważ możesz wybrać się na wycieczkę do kultowych miejsc, takich jak wiodąca na świecie galeria Tate Modern i muzeum sztuki i designu Victoria and Albert.

Uczenie się na kursie wymaga praktyki, podejścia kierowanego przez agencję, co oznacza, że zyskasz zrozumienie tego, czym jest praca w rzeczywistym świecie cyfrowych mediów i komunikacji. Poszerzając swoją wiedzę i doświadczenie w branży, usłyszysz od mówców, którzy są praktykami i ekspertami w swojej dziedzinie, weź udział w D... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Studiuj współczesną praktykę fotograficzną i rozwijaj umiejętności wymagane przez branżę obrazu. Koordynuj pokaz z ostatniego roku i zaproś przyjaciół, rodzinę i profesjo ... [+]

Opowiadanie historii na zdjęciach

Zapoznaj się z komercyjnymi i artystycznymi aspektami branży fotograficznej i zdobądź praktyczne doświadczenie w zakresie kreatywnej agencji przed ukończeniem studiów. Będziesz miał możliwość twórczego i technicznego rozwoju - pracując nad lokalizacją i w studio oraz wykonasz wiele różnych projektów, w tym fotografię dokumentalną, edytorską, komercyjną i galeryjną.

Świat fotografii jest jedną z wielkich postaci, przygody i kreatywności, w której nic nie może być brane za pewnik. Ten kurs pozwoli ci rozwinąć swój unikalny głos w tym świecie i sprawić, by go usłyszano.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Poznaj moduły filmowe i produkuj profesjonalne filmy spełniające wymagania branży. Obejrzyj swój ostatni film w BFI Southbank w prezentacji. ... [+]

Wielkie zdjęcie

Jak chcesz rozwijać własne oryginalne projekty filmowe i wyświetlać swój ostatni film w znanym na całym świecie londyńskim kinie? W Film Practice poznasz podstawowe umiejętności filmowania, a następnie specjalizujesz się w filmach operatorskich, pisaniu / reżyserii lub redagowaniu oraz postprodukcji, doskonaląc umiejętności, dzięki którym staniesz się cennym zasobem w przemyśle filmowym i medialnym.

Ten kurs jest akredytowany przez ScreenSkills. ScreenSkills oferuje doradztwo branżowe i gwarancje kontroli jakości dla pracowników i studentów na temat stopni reżyserskich; oferuje całodobowe wsparcie dla profesjonalistów z branży, współpracuje z rządem, a teraz zapewnia szkolenie BFI w zakresie Future Film Skills.... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

BA (Hons) Fashion Promotion with Marketing ma na celu przekazanie uczniom kreatywnych i przedsiębiorczych umiejętności potrzebnych do pracy w globalnym przemyśle modowym. ... [+]

W stylu trendsetting

Chcesz porwać świat mody przez burzę? Ten kurs pomoże Ci pracować na czele tego kreatywnego, innowacyjnego sektora. Prawdziwe doświadczenie zawodowe znajdzie się w centrum Twoich doświadczeń edukacyjnych - a pomożemy Ci je znaleźć.

Będziesz doświadczać praktyki promowania mody poprzez staże, poparte spostrzeżeniami z marketingu, komunikacji wizualnej, brandingu i nowych rozwiązań w mediach społecznościowych. Uzyskaj szansę na zidentyfikowanie swoich interesów i strategiczne zaplanowanie swoich Pathways w branży.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Stopień architektury profesjonalnie akredytowany przez Królewski Instytut Brytyjskich Architektów (RIBA), stanowiący pierwszy krok w kierunku uzyskania w pełni kwalifikow ... [+]

Budowanie wspaniałej przyszłości

Architektura to niezwykły pierwszy stopień do studiowania. Na tym wysoce kreatywnym kursie nauczysz się rysować, modelować, pisać, a przede wszystkim rozwiązywać problemy, które bezpośrednio poprawiają nasze społeczeństwo.

Po ukończeniu będziesz gotowy do rozpoczęcia pierwszego etapu zawodowego doświadczenia zawodowego w biurze przed przejściem do studiów podyplomowych RIBA część 2.

Dlaczego architektura w LSBU?No.1 London modern university dla intensywności badań w architekturze (Complete University Guide 2019).Profesjonalna akredytacja - kurs jest w pełni zatwierdzony przez Królewski Instytut Brytyjskich Architektów i zatwierdzony przez Radę Rejestracyjną Architektów.Doświadczenie - z korzeniami w London Council School of Building (1904) i Brixton School of Building (1940), LSBU oferuje kształcenie architektoniczne od ponad 100 lat.Piątka wśród konkurentów z Londynu, jeśli chodzi o ogólne zadowolenie z architektury (National Student Survey 2018). Top 3 wśród londyńskich konkurentów dla absolwentów w dziedzinie architektury (Sunday Times 2019).AkredytacjaInformacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Przeglądaj szersze kulturowe i historyczne aspekty edukacji i rozwijaj zrozumienie procesu nauczania i uczenia się. Obejmuje doświadczenie związane z miejscem docelowym. ... [+]

Jak się uczymy

Ten stopień polega na pogłębieniu twojego zrozumienia tego, jak ludzie się uczą. Poznasz kulturowe i historyczne aspekty systemu edukacji w Wielkiej Brytanii i poza nią oraz podejmujesz praktyki w różnych lokalizacjach w Londynie.

Mogą to być główne szkoły podstawowe, szkoły dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, szpitale, więzienia, ośrodki skierowania uczniów i teatry.

Wszystko to jest realizowane przez zespół akademicki z ogromnym doświadczeniem i doświadczeniem w zakresie praktyk pedagogicznych i badań edukacyjnych - z gwarancją rozmowy kwalifikacyjnej na temat szkolenia nauczycieli i możliwościami zatrudnienia, które czekają na ciebie po ukończeniu studiów.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Pisz, wykonuj, współpracuj i kieruj ze swoimi kolegami. Weź udział w produkcji The Student Theatre Company i współpracuj z profesjonalnym zespołem teatralnym. ... [+]

Świat jest twoją sceną

Niezależnie od tego, czy współpracujesz z profesjonalnymi reżyserami jako członek naszej renomowanej Studenckiej Kompanii Teatralnej; biorąc udział w jednym z wielu międzynarodowych projektów współpracy lub odwiedzając nasze lokalne teatry, takie jak Royal National Theatre, The Old Vic lub Shakespeare's Globe, oferujemy szansę na rozwinięcie zaawansowanych umiejętności i unikalnego kreatywnego spojrzenia w wysoce wspierający środowisko oparte na praktyce.

Współpracując z praktykami akademickimi i profesjonalistami z branży, takimi jak znane na całym świecie Zgromadzenie Frantic, poznasz swoje zainteresowania aktorskie, teatralne i teatralne, zdobywając wiedzę i doświadczenie w kluczowych obszarach teatru, takich jak praktyki multimedialne, specyficzne dla witryny performance, ruch dla aktorów i spektakle teatralne.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Na tym kursie nauczysz się produkować angażujące treści multimedialne, ugruntowując swoje zainteresowania badawcze w kwestiach rozwoju i rozwoju, konfliktów i rozwiązywan ... [+]

Wciągające podejście

Na tym kursie nauczysz się produkować angażujące treści multimedialne, ugruntowując swoje zainteresowania badawcze w kwestiach rozwoju i rozwoju, konfliktów i rozwiązywania konfliktów, wojny i terroryzmu, globalizacji i aktywizmu.

Stosunki międzynarodowe z dziennikarstwem BA (Hons) łączy nasze ugruntowane doświadczenie zarówno w stosunkach międzynarodowych, jak i dziennikarstwie, aby zapewnić Ci wszechstronną edukację, oferując ekscytującą gamę modułów akademickich i tematów, jednocześnie umożliwiając rozwijanie różnorodnych umiejętności cenionych przez pracodawców.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Połącz teorię filmową, studia filmowe i praktyki wideo, korzystając z najnowszych stanowisk postprodukcyjnych. Wykładom towarzyszą cotygodniowe pokazy filmowe i interakty ... [+]

Dla fanatyków filmowych

Ten dynamiczny kurs łączy w sobie teorię filmową, światowe studia filmowe i praktykę tworzenia wideo, aby zapewnić kompleksowe, krytyczne badanie filmu. Koncentrujemy się na kulturalnym, estetycznym i ekonomicznym znaczeniu filmu, przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Zdobędziesz rozległą wiedzę filmową i nauczysz się analizować film we wszystkich formach. Będąc studentem jednej ze światowych stolic kultury, będziesz mieć przed sobą British Film Institute i media.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Specjalizujemy się w marketingu cyfrowym - najszybciej rosnącej części sektora. ... [+]

Przyszłość jest jasna

Jeśli interesujesz się marketingiem, ale przede wszystkim reklamą i komunikacją cyfrową, ten kurs może być świetnym miejscem na rozpoczęcie kariery. Oprócz szerokiej bazy wiedzy marketingowej zdobędziesz umiejętności, które wyróżnią Cię, gdy przemysł przejdzie na format cyfrowy i zwiększy znaczenie nowych technologii w miksie marketingowym.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego marketing z reklamą i komunikacją cyfrową w LSBU?Jesteśmy 2 uniwersytetem w Wielkiej Brytanii, gdzie uczniowie mają satysfakcję z marketingu (kompletny ranking liderzy uniwersyteckich, 2018) - co oznacza szczęśliwych studentów.Nasze wyjątkowe zasoby edukacyjne i udogodnienia pozwoliły nam zdobyć pozycję nr 1 University w Wielkiej Brytanii w zakresie zasobów edukacyjnych w dziedzinie marketingu, National Student Survey 2016.W ramach kursu będziesz miał okazję pracować jako konsultant w brytyjskiej firmie. Profesjonalna akredytacja - kurs jest akredytowany przez Instytut Przedsiębiorczości i Przedsiębiorczości (IoEE), Chartered Institute of Marketing oraz IDM.Nasze wsparcie dla przedsiębiorców oznacza, że ​​możesz opracować gotowy biznesplan lub podjąć konsultacje jako projekt marketingowy na koniec roku.Nasza wyjątkowa kultura "oddawania" oznacza, że ​​możesz budować relacje z małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz absolwentami.AkredytacjeInformacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Rozwiń głębokie zrozumienie marketingu i tego, jak to ma zastosowanie do rynku dóbr luksusowych. ... [+]

Życie luksusu

Życie z luksusem nie jest łatwe do zdobycia. Dzięki temu licencjatowi możesz zdobyć nie tylko szeroką bazę wiedzy w zakresie marketingu, ale także zyskać szansę na profesjonalne zarządzanie luksusowymi i ekskluzywnymi markami kulturalnymi i kreatywnymi na globalnym rynku.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego marketing z luksusowym zarządzaniem marką w LSBU?Jesteśmy 2 uniwersytetem w Wielkiej Brytanii, gdzie uczniowie mają satysfakcję z marketingu (kompletny ranking liderzy uniwersyteckich, 2018) - co oznacza szczęśliwych studentów.Nasze wyjątkowe zasoby edukacyjne i udogodnienia pozwoliły nam zdobyć pozycję nr 1 University w Wielkiej Brytanii w zakresie zasobów edukacyjnych w dziedzinie marketingu, National Student Survey 2016.W ramach kursu będziesz miał okazję pracować jako konsultant w brytyjskiej firmie.Profesjonalna akredytacja - kurs jest akredytowany przez Chartered Institute of Marketing, a Instytut Marketingu Bezpośredniego i Cyfrowego zapewnia zwolnienia dla kwalifikacji zawodowych.Nasze wsparcie dla przedsiębiorców oznacza, że ​​możesz opracować gotowy biznesplan lub podjąć konsultacje jako projekt marketingowy na koniec roku.Nasza wyjątkowa kultura "oddawania" oznacza, że ​​możesz budować relacje z małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz absolwentami.AkredytacjeInformacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Zastosuj interdyscyplinarne podejście do stosunków międzynarodowych (IR), kontekstualizując międzynarodowe procesy historycznie, politycznie i społecznie. Pełny / niepełn ... [+]

Wciągające podejście

Podczas tego poziomu będziesz badać rozwój i niedorozwój, rozwiązywanie konfliktów i konfliktów, wojnę i terroryzm oraz globalizację i aktywizm.

Ten fascynujący, interdyscyplinarny stopień pomoże ci stać się aktywnym agentem zmian w systemie międzynarodowym. Poznasz problemy, z którymi mierzy się świat z wielu perspektyw - globalnej i systemowej, indywidualnej i racjonalnej, kulturowej i krytycznej, a także zachodniej i centralnej oraz post-zachodniej. Nasze interaktywne seminaria i warsztaty zachęcają do ekscytującej, swobodnej i otwartej debaty.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Akredytowany przez ACCA ten szanowany stopień rachunkowości i finansów zapewnia pełne zwolnienie z dokumentów na poziomie podstawowym stowarzyszenia biegłych rewidentów ( ... [+]

Licz na sukces

Skuteczne zarządzanie pieniędzmi jest kluczem do sukcesu osobistego i zawodowego. Dołącz do tego wyjątkowego, najwyższej rangi kursu i postaw na drodze do poważniejszej kwalifikacji księgowej.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego Księgowość w LSBU?

Top 10 w Wielkiej Brytanii w zakresie rachunkowości

Nr 1 wśród konkurentów w Londynie w zakresie możliwości nauki w finansach (National Student Survey 2018). Profesjonalna certyfikacja : zostań częściowo wykwalifikowanym księgowym z wyłączeniami ACCA, CIMA i ICAEW. Ogromny potencjał: starsi dyplomowani księgowi mogą zarobić nawet do 135 000 £. Umiejętności programistyczne: poznasz standardowe oprogramowanie, w tym Bloomberg, Thomson One Banker, SAGE, Blueprint, FAME, Nvivo i SPSS.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Dzięki możliwościom stażu w trzecim roku ten kurs jest idealnym pierwszym krokiem do kariery w biznesie. ... [+]

Pokaż im, kto jest szefem

Czy jesteś gotowy na karierę w biznesie? Ten kurs licencjacki może zabrać Cię na linię startu. Będziesz rozwijać wiedzę i umiejętności w wielu dziedzinach biznesu, koncentrując się na badaniu organizacji, zarządzania i zmieniającego się środowiska, w którym działają.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego Business Management w LSBU?

No.2 w Londynie dla zadowolenia z kursów w Business, Management

Uniwersytet nr 1 w Londynie w zakresie nauczania, organizacji i zarządzania, zasobów edukacyjnych i rozwoju osobistego w biznesie (badanie National Students Survey 2016).... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

London South Bank University

Czy fascynuje cię nauka pieczenia? Ten specjalistyczny stopień może być dla Ciebie idealny - koncentruje się na podstawowych umiejętnościach i wiedzy wymaganej przez szyb ... [+]

Zarobić trochę ciasta

Czy fascynuje cię nauka pieczenia? Ten specjalistyczny stopień może być dla Ciebie idealny - koncentruje się na podstawowych umiejętnościach i wiedzy wymaganej przez szybko rozwijający się przemysł piekarniczy i może sprawić, że będziesz bardzo atrakcyjny dla pracodawców po ukończeniu studiów.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego pieczenie nauki i technologii w LSBU?Nasze niesamowite dziedzictwo: LSBU jest miejscem najstarszej szkoły piekarniczej w Wielkiej Brytanii.Ten ważny dla branży kurs jest powszechnie uznawany w branży piekarniczej i ma profesjonalne powiązania z wieloma organizacjami.Jesteśmy nr 2 wśród konkurentów z Londynu, jeśli chodzi o jakość badań naukowych w dziedzinie nauk o żywności (kompletny ranking ligowy uniwersytecki, 2019).Ten kurs jest promowany przez The Worshipful Company of Bakers.Będziesz miał wiele możliwości nawiązywania kontaktów, uczestniczenia w wydarzeniach branżowych oraz wykładach gości i rozmowach z profesjonalistami, których jesteś gospodarzem.Nasze wyjątkowe obiekty piekarnicze obejmują laboratoria - nauczanie oparte na badaniach będzie źródłem wiedzy na temat całego procesu nauczania.Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Pieczenie jest wysoce techniczną umiejętnością, a kwalifikacje w tej dziedzinie sprawią, że będziesz naprawdę atrakcyjny dla pracodawców. Ten kurs pomoże ci rozwinąć umie ... [+]

Zjedz ciastko i zjedz je

Pieczenie jest wysoce techniczną umiejętnością, a kwalifikacje w tej dziedzinie sprawią, że będziesz naprawdę atrakcyjny dla pracodawców. Ten kurs pomoże ci rozwinąć umiejętności, które pozwolą ci stać się bardzo skutecznym technologiem piekarniczym: rozwiniesz specjalistyczne umiejętności menedżerskie, które są powiązane z komercyjnymi i technologicznymi aspektami zawodu związanego z wypiekiem.

Ten specjalistyczny kurs daje szansę na połączenie zainteresowania produkcją pieczenia oraz aspektami żywieniowymi, zdrowotnymi i zdrowotnymi produkcji żywności.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Studia licencjackie (Hons) Psychology (Clinical Psychology); pierwsze kroki, aby zostać psychologiem. Akredytowane przez British Psychological Society (BPS). ... [+]

Głębsze zrozumienie

Jak działają nasze mózgi? Czy nasze zachowanie ma wpływ na nasze geny, nasze środowisko lub oba te elementy? Psychologia daje fascynujący wgląd w czynniki, które wpływają na to, jak ludzie myślą, czują i zachowują się. Psychologia kliniczna to fascynujący obszar specjalistyczny, koncentrujący się na kluczowych zagadnieniach związanych ze zdrowiem psychicznym.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego Psychologia w LSBU?Znaczenie branżowe - struktura kursu wynika z zaleceń najlepszych praktyk wydanych przez The British Psychological Society.Profesjonalna akredytacja - kurs jest akredytowany przez The British Psychological Society.Elastyczne uczenie się - wybierz jeden z wielu modułów w ostatnim roku, aby dopasować się do Twoich indywidualnych zainteresowań.Dedykowane urządzenia - nasz kompleks laboratoryjny obejmuje urządzenie do śledzenia wzroku i pokój obserwacyjny.Najważniejsze w Londynie perspektywy kariery w psychologii (Guardian 2019).... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Pieczenie jest wysoce techniczną umiejętnością, a kwalifikacje w tej dziedzinie sprawią, że będziesz naprawdę atrakcyjny dla pracodawców. Ten kurs pomoże Ci stać się spec ... [+]

Zjedz ciastko i zjedz je

Pieczenie jest wysoce techniczną umiejętnością, a kwalifikacje w tej dziedzinie sprawią, że będziesz naprawdę atrakcyjny dla pracodawców. Ten kurs pomoże Ci stać się specjalistą od zarządzania, ucząc Cię komercyjnych i technologicznych aspektów zawodu związanego z wypiekiem.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego pieczenie nauki i technologii w LSBU?Nasze niesamowite dziedzictwo: LSBU jest miejscem najstarszej szkoły piekarniczej w Wielkiej Brytanii.Ten ważny dla branży kurs jest powszechnie uznawany w branży piekarniczej i ma profesjonalne powiązania z wieloma organizacjami.Jesteśmy nr 2 wśród konkurentów z Londynu, jeśli chodzi o jakość badań naukowych w dziedzinie nauk o żywności (kompletny ranking ligowy uniwersytecki, 2019).Ten kurs jest promowany przez The Worshipful Company of Bakers.Będziesz miał wiele możliwości nawiązywania kontaktów, uczestniczenia w wydarzeniach branżowych oraz wykładach gości i rozmowach z profesjonalistami, których jesteś gospodarzem.Nasze wyjątkowe obiekty piekarnicze obejmują laboratoria - nauczanie oparte na badaniach będzie źródłem wiedzy na temat całego procesu nauczania.Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Pieczenie jest wysoce techniczną umiejętnością, a kwalifikacje w tej dziedzinie sprawią, że będziesz atrakcyjny dla pracodawców. Ten kurs pomoże ci rozwinąć umiejętności, ... [+]

Zjedz ciastko i zjedz je

Pieczenie jest wysoce techniczną umiejętnością, a kwalifikacje w tej dziedzinie sprawią, że będziesz atrakcyjny dla pracodawców. Ten kurs pomoże ci rozwinąć umiejętności, które pozwolą Ci odnieść sukces jako technolog piekarniczy: zdobędziesz specjalistyczne umiejętności menedżerskie, które są powiązane z komercyjnymi i technologicznymi aspektami zawodu związanego z wypiekiem.

Ten specjalistyczny kurs koncentruje się na procesie opracowywania nowych produktów. Rozwój nowych produktów (NPD) jest motorem napędowym przemysłu spożywczego.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Kurs Quantitative Surveying degree profesjonalnie akredytowany przez Chartered Institute of Building (CIOB), stanowiący pierwszy krok do uzyskania statusu w pełni wykwali ... [+]

W specyfikacji i w budżecie

Jeśli szukasz profesjonalnego poziomu w branży budowlanej, pomiary ilościowe - upewniając się, że projekty spełniają normy prawne i jakościowe oraz, że klienci otrzymują wartość za pieniądze - są idealne. Obecnie brakuje inspektorów ilościowych, więc zawsze będziesz mieć popyt. Będziesz studiować zarządzanie i praktykę biznesową w kontekście budowy, a także prawa i ekonomii. Upewnimy się, że rozumiesz strukturę organizacyjną i kontrolę kosztów, ponieważ są to niezbędne umiejętności dla inspektorów ilościowych.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Licencjackie BSc (z wyróżnieniem) kurs kryminologii; przygotowuje cię do pracy w okresie próbnym, policji i służbie więziennej. ... [+]

Kompleks przestępczości

Zbadasz, w jaki sposób złożone interakcje między państwem, sprawcą, ofiarą i opinią publiczną prowadzą określone działania do sformułowania jako zbrodnie, podczas gdy inne nie. Na tym kursie będziesz krytycznie myśleć o tym, jak tworzone są prawa i przestępcy, a kto unika kryminalizacji i dlaczego. Zbadaj teorię kryminologiczną i rozpocznij debaty na temat problemu przestępczości, polityki karnego wymiaru sprawiedliwości i wpływu przestępczości we współczesnym społeczeństwie.

Zapewniamy praktyczne doświadczenie pracodawców - obszary kariery obejmują staż, policję, służbę więzienną, organizacje pozarządowe, władze lokalne, sektor wolontariatu, zespoły ds. Przemocy wobec młodzieży, nauczanie, pracę socjalną i administrację.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Studia licencjackie (z wyróżnieniem) Criminology with Psychology course course; pierwsze kroki do pracy w okresie próbnym, policji, służbie więziennej i usługach wsparcia ... [+]

Wspólnik w zbrodni

Dlaczego ludzie popełniają przestępstwa? Jak działa umysł kryminalny? W świecie coraz bardziej zafascynowanym naturą przestępczości i sprawiedliwości, ten stopień oferuje współczesny pogląd na przestępczość i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych w kontekście naukowego badania ludzkich myśli i zachowań.

Zapewniamy praktyczne doświadczenie pracodawców - obszary kariery obejmują staż, policję, służbę więzienną, organizacje pozarządowe, władze lokalne, sektor wolontariatu, zespoły ds. Przemocy wobec młodzieży, nauczanie, pracę socjalną i administrację.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Akredytowane przez The Chartered Society of Forensic Sciences, ten stopień koncentruje się na zastosowaniu technik naukowych do badania przestępczości. Oferowany na pełny ... [+]

Sprawdzone wyniki

Kurs obejmuje analizę miejsca zbrodni i interpretację dowodów. Teorię łączy praktyczna praca i na każdym poziomie istnieje możliwość prowadzenia własnych badań.

Dlaczego Forensic Science w LSBU?Świetne nauczanie: pracownicy są ekspertami w swoich dziedzinach - i oceniani przez studentów jako - nr 1 uniwersytet w Londynie dla nauczania w dziedzinie medycyny sądowej (National Students Survey 2016).Akredytowane przez The Chartered Society of Forensic Sciences.Nowoczesna uczelnia nr 2 w Londynie zajmująca się badaniami nad jakością w dziedzinie medycyny sądowej (Complete University Guide League Table, 2018).Zamknij profesjonalne kontakty z policją i strażą, które regularnie zapewniają wykładowców gości.Nasze wyspecjalizowane obiekty mają szeroką gamę narzędzi analitycznych przeznaczonych dla studentów medycyny sądowej.AkredytacjeInformacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Kurs został opracowany we współpracy z IBM i analizuje teorię i praktykę systemów komputerowych. Studiuj na pełny etat lub na część etatu. ... [+]

Wielkie dane, wielkie marzenia

Rozwój dużych zbiorów danych, komputerów społecznościowych i Internetu rzeczy przyspiesza zapotrzebowanie na wysokie umiejętności komputerowe. Wykształcenie BSc (Hons) Computer Science oferuje możliwość studiowania zarówno teorii obliczeń, jak i praktycznych podejść do projektowania i wdrażania systemów. Kurs opiera się na uznanych na całym świecie zaleceniach Stowarzyszenia Maszyn Komputerowych w zakresie wytycznych programowych informatyki i wyposaża uczniów w solidną bazę wiedzy informatycznej wymaganą w tej szybko rozwijającej się dziedzinie.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Ten kurs ma naukowe podejście do badania żywności, integracji biologii, chemii i matematyki oraz badania nowoczesnego przemysłu spożywczego. Oferowane na zasadzie pełnoet ... [+]

Jesteś tym co jesz

Czy fascynuje Cię jedzenie z naukowego punktu widzenia? Ten kurs może być idealny dla ciebie, z jego naukowym badaniem żywności, która integruje nauki podstawowe (biologia, chemia i matematyka) i bada je w kontekście współczesnego przemysłu spożywczego. A w przemyśle spożywczym zatrudniającym ponad 650 000 w Wielkiej Brytanii może to być świetna droga do kariery.

Dlaczego Food Science at LSBU?Ten istotny dla branży kurs pomaga zrozumieć zrozumienie złożonego komercyjnego charakteru przemysłu spożywczego.Profesjonalne linki oznaczają, że będziesz uprawniony do członkostwa w Instytucie Nauki o Żywności i Technologii.Jesteśmy najlepszą uczelnią numer 1 w Londynie w zakresie jakości badań w naukach o żywności (Complete University Guide League Table, 2018).Nasi pracownicy są ekspertami w swoich dziedzinach.Nasze dedykowane urządzenia obejmują laboratoria rozwoju produktu z zestawem ewaluacji sensorycznej oraz obszerny pakiet kompozycyjno-analityczny.Z pomocą naszego London Food Centre będziesz mógł znaleźć praktyki przemysłowe i zorganizować doświadczenie zawodowe.Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Ten kurs ma naukowe podejście do badań nad żywnością, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa żywności, bezpiecznego przygotowywania żywności i zastosowań w świecie ... [+]

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jeśli jesteś zainteresowany nauką o żywności, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa żywności, bezpiecznego przygotowywania żywności i aplikacji w świecie rzeczywistym, ten kurs jest dla Ciebie. Opierając się na Institute for Food Science and Technology (IFST) uznał materiał modułowy, poznasz podstawowe i zaawansowane koncepcje dotyczące żywności, higieny żywności i bezpieczeństwa od farmy do widelca.

Dlaczego Food Science at LSBU?Ten istotny dla branży kurs pomaga zrozumieć zrozumienie złożonego komercyjnego charakteru przemysłu spożywczego.Profesjonalne linki oznaczają, że będziesz uprawniony do członkostwa w Instytucie Nauki o Żywności i Technologii.Jesteśmy najlepszą uczelnią numer 1 w Londynie w zakresie jakości badań w naukach o żywności (Complete University Guide League Table, 2018).Nasi pracownicy są ekspertami w swoich dziedzinach.Nasze dedykowane urządzenia obejmują laboratoria rozwoju produktu z zestawem ewaluacji sensorycznej oraz obszerny pakiet kompozycyjno-analityczny.Z pomocą naszego London Food Centre będziesz mógł znaleźć praktyki przemysłowe i zorganizować doświadczenie zawodowe.Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Ten popularny kurs sportowy koncentruje się na nauce ćwiczeń, treningu, rehabilitacji, zapobieganiu urazom i sprawności sportowej. Oferowany w pełnym wymiarze godzin. ... [+]

Maksymalna wydajność

Aby pracować w sporcie, musisz zrozumieć, jak działa ludzkie ciało. Biorąc udział w kursie, rozwiniesz się jako interdyscyplinarny naukowiec zajmujący się sportem i ćwiczeniami, który rozumie, że sukces sportowy nie opiera się na jednym czynniku - a to pozwoli ci tworzyć strategie, które działają. Fizjologia, biomechanika, psychologia i odżywianie - omówicie to wszystko. Będziesz mieć także możliwość zdobycia nagród coachingowych i kwalifikacji fitness, biorąc udział w szkoleniach zawodowych.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Ten program studiów w zakresie coachingu i analizy sportowej został opracowany specjalnie dla studentów poszukujących dyplomu, który pomoże im rozwinąć wiedzę i umiejętno ... [+]

Twój plan gry

Czy marzysz o trenowaniu sportowców? Czy chciałbyś zostać wykwalifikowanym i akredytowanym absolwentem, już doświadczonym i gotowym na rynek pracy? Czy chcesz wspierać sportowców na różnych poziomach zaawansowania? Następnie nasz BSc (Hons) Sports Coaching and Analysis jest dla Ciebie.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego rehabilitacja sportowa w LSBU?Top 3 dla absolwentów z Londynu w kategorii Sport (Sunday Times 2019). Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy nowoczesną uczelnią numer 2 w Londynie, jeśli chodzi o jakość badań, ogólny wynik i perspektywy absolwentów w nauce o sporcie (kompletny ranking ligowy Uniwersytetu, 2018).Kurs ma świetne profesjonalne powiązania - jest mapowany do krajowego zawodowego instruktora L2 Gym przez Skills Active, więc zaliczając swój pierwszy rok i dodatkową teorię i praktyczny egzamin możesz być wykwalifikowanym instruktorem Gym.Nasi znakomici pracownicy koncentrują się na pomaganiu uczniom w rozwijaniu umiejętności, wiedzy i kompetencji, aby stać się trenerem sportowym. Akademia Sportu LSBU ma wskaźnik zadowolenia klientów na poziomie 84,5% (badanie UKCSI Business Benchmark Survey).Centrum Badań nad Sportem i Ćwiczeniami stanowi część naszych dedykowanych obiektów - otrzymasz dostęp do zaawansowanego sprzętu, który zwiększy twoje działania badawcze.Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Akredytowany przez Joint Board of Moderators for Incorporated Engineer, ten inżynierski kurs inżynierii lądowej jest praktyczny i zorientowany na projekt i przygotuje Cię ... [+]

Inżynierowie, którzy stworzyli świat

Od odbudowy wewnętrznych miast po niezwykłe konstrukcje, takie jak tunel Channel, świat jest pełen projektów budowlanych i infrastrukturalnych, które nie mogłyby się obyć bez inżynierów budownictwa. Ten kurs BSc został opracowany przy udziale naszego Przemysłowego Panelu Doradczego, aby dać praktyczny kurs ukierunkowany na projekt, który zapewni ci umiejętności i kwalifikacje potrzebne do dołączenia do branży budowlanej.

Jaka jest różnica między BSc i BEng in Civil Engineering? BSc jest bardziej praktyczny i zorientowany na projekt. BEng jest bardziej teoretyczny i matematyczny.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Ten innowacyjny program umożliwia uczniom, którzy ukończyli już zarządzanie technologią FdSc Baking Technology lub posiada wystarczające doświadczenie w branży, aby doład ... [+]

Zjedz ciastko i zjedz je

Pieczenie jest wysoce techniczną umiejętnością, a kwalifikacje w tej dziedzinie sprawią, że będziesz naprawdę atrakcyjny dla pracodawców. Ten kurs pomoże Ci stać się specjalistą od zarządzania, ucząc Cię komercyjnych i technologicznych aspektów zawodu związanego z wypiekiem.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego pieczenie nauki i technologii w LSBU?Nasze niesamowite dziedzictwo: LSBU jest miejscem najstarszej szkoły piekarniczej w Wielkiej Brytanii.Ten istotny dla branży kurs jest powszechnie znany w branży piekarniczej i ma profesjonalne kontakty z wieloma organizacjami.Jesteśmy nr 2 wśród konkurentów z Londynu, jeśli chodzi o jakość badań naukowych w dziedzinie nauk o żywności (kompletny ranking ligowy uniwersytecki, 2019).Ten kurs jest promowany przez The Worshipful Company of Bakers.Będziesz miał wiele możliwości nawiązywania kontaktów, uczestniczenia w wydarzeniach branżowych oraz wykładach gości i rozmowach z profesjonalistami, których jesteś gospodarzem.Nasze wyjątkowe obiekty piekarnicze obejmują laboratoria - nauczanie oparte na badaniach będzie źródłem wiedzy na temat całego procesu nauczania.Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

London South Bank University

Praktycznie skoncentrowany kurs pozwala na uzyskanie stopnia licencjata lub licencjata w zależności od opcji podjętych w 2 i 3 roku. Postępuj zgodnie z kreatywnym projekt ... [+]

Strojenie

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności w zakresie technologii muzycznej, aby pracować w branżach kreatywnych? Dzięki temu stopniowi wykorzystasz swoją wiedzę i odkryjesz szeroki wachlarz możliwości, które istnieją w produkcji muzyki, dźwięku filmowego i dźwięku gry.

Program pozwala odkryć kreatywne i techniczne role w branży oraz ukończyć z nagrodą BA lub BSc. Będziesz miał dostęp do naszych najnowocześniejszych udogodnień i nauczymy zarówno narzędzi cyfrowych, jak i analogowych, a także nowych technik w zakresie wciągającego dźwięku i eksperymentalnej wydajności.

Ableton LiveAvid Pro Tools (akredytowane przez AVID)Wciągające audioMax-MSPLogika półprzewodnikowaUniversal AudioUnity Audio... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Ten wielokrotnie nagradzany kurs jest w 100% poświęcony badaniu i rozwijaniu gier wideo. Uczy się w specjalistycznym studiu gier, wyposażonym w wysokiej klasy komputery P ... [+]

Gra jest włączona

Czy żyjesz i oddychasz grami wideo? Przyjdź i poznaj wszystkie kluczowe aspekty tworzenia gier, programowania gier i projektowania gier od wykładowców z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży!

Ten wielokrotnie nagradzany, innowacyjny kurs zapewni Ci praktyczne doświadczenie w pracy twórczej i współpracy na czele postępu technicznego. Prawdziwe zastosowanie Twoich umiejętności jest niezbędne - będziesz mieć możliwość pracy z klientami zewnętrznymi i wydawcami gier, takimi jak Bethesda i Ubisoft.

LSBU to centrum doskonałości w zakresie badań gier wirtualnych i rozszerzonych w Londynie, a także oferuje doświadczenie programistyczne w wszechobecnej grze.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Akredytowane przez Instytucję Inżynierów Chemików i Instytut Energii, obejmujące podstawy inżynierii naftowej i jej zastosowania w przemyśle. Pierwszy krok do statusu Cha ... [+]

Paliwo świata

To interesujący czas dla sektora naftowego i gazowego. Szerokie wyzwania stawiają przed nim pełną satysfakcji karierę. Na tym kursie BEng możesz spodziewać się praktycznego doświadczenia z oprogramowania branżowego i jego zastosowania w rzeczywistym świecie. Podejmiesz się pracy badawczej i laboratoryjnej oraz zdobędziesz cenne, zbywalne umiejętności. A jeśli zdecydujesz się spędzić rok w miejscu docelowym, zyskasz jeszcze większą wiedzę na temat funkcjonowania branży.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Akredytowany przez Institution of Chemical Engineers, ten stopień BEng przygotuje Cię do różnych ról inżynierii chemicznej i jest pierwszym krokiem do zostania inżynierem ... [+]

Świetlana przyszłość

Z popytem na absolwentów w różnych sektorach przemysłu, od ropy i gazu po żywność i napoje, a także w sektorze finansowym i środowiskowym, inżynieria chemiczna jest doskonałym wyborem. Ten kurs przygotuje Cię do kariery, w której będziesz badać i testować nowe produkty - czy to benzynę, plastik, leki, jedzenie czy napoje - i sprawić, że będą opłacalne.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego inżynieria w LSBU?Profesjonalna akredytacja - jesteśmy akredytowani przez Institution of Chemical Engineers (IChemE) i Engineering Council.10 najlepszych w Wielkiej Brytanii w zakresie satysfakcji studentów i intensywności badań w dziedzinie inżynierii chemicznej (Complete University Guide 2019).10 najlepszych w Wielkiej Brytanii z perspektywy kariery w dziedzinie inżynierii chemicznej (Guardian 2019).Możliwości związane z miejscem docelowym - w trzecim roku masz możliwość podjęcia stażu, co daje cenne doświadczenie.AkredytacjeInformacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Akredytowany przez Institution of Engineering and Technology, ten kurs BEng Electrical Engineering zapewnia szybką ścieżkę do statusu Chartered Engineer. ... [+]

Zaprojektowany sukces

Akredytowany przez Instytucję Inżynieryjną i Technologiczną, ten kurs inżynierii elektrycznej i elektronicznej oferuje szybką ścieżkę do statusu dyplomowanego inżyniera. Wszystko polega na projektowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu elektrycznych systemów sterowania. Inżynierowie w tym sektorze dbają o to, aby nasze urządzenia elektryczne były bezpieczne i mogły spełniać wysokie standardy jakości, a także opracowywać nowe technologie na przyszłość.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego inżynieria elektryczna i elektroniczna w LSBU?Nr 1 Nowoczesna uczelnia London dla Elektrotechniki i Elektroniki, Tabela Ligii Strażniczej 2018.Akredytowane przez Instytucję Inżynieryjną i Technologiczną (wcześniej IEE) na podstawie licencji Rady Inżynieryjnej i oferują szybki postęp do statusu Chartered Engineer.Posiadamy zespół doradców z branży, aby zapewnić, że zakres naszych kursów jest aktualny i odpowiada potrzebom w zakresie zatrudnienia.Wiele możliwości kariery: jest kilka części naszego życia, które nie są winne przynajmniej pracy inżynierów elektryków i elektroników.Możesz wybrać spędzić swój trzeci rok nauki w jednej z naszych instytucji partnerskich.Możliwość ukończenia trzeciego roku w płatnym profesjonalnym stażu.AkredytacjeInformacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Skorzystaj z rosnącego zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowanych inżynierów informatycznych i zapoznaj się z naszym innowacyjnym, wysoko wdrożonym kursem. Opcja roku ka ... [+]

Zaprojektowany z IBM

Od systemów wytwarzania energii i dystrybucji do nowoczesnych zakładów przetwórczych i produkcyjnych, istnieje szereg złożonych technologii opartych na systemach komputerowych opracowanych i zaprojektowanych przez inżynierów komputerowych. Ten kurs ustawi cię na dobrej drodze, aby być jednym z tych inżynierów. Inżynieria sprzętu komputerowego i oprogramowania, systemy cyfrowe, systemy wbudowane, projektowanie komputerów i sieci oraz rozwój oprogramowania w wielu nowoczesnych językach programowania - wszystko to omówimy.

Pod koniec drugiego roku kursu informatycznego BEng (Hons) otrzymasz możliwość przeniesienia na kurs MEng.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Akredytowany przez Institution of Mechanical Engineers (IMecE) ten stopień BEng Mechanical Engineering jest pierwszym krokiem do uzyskania statusu Chartered Engineer. ... [+]

Wszystko, co się rusza

Inżynierowie mechaniczni pracują niemal w każdym sektorze, który można wymyślić - energii, transportu, lotnictwa, robotyki, farmaceutyków i przemysłu motoryzacyjnego lub morskiego. Gdziekolwiek chcesz iść, dyplom z inżynierii mechanicznej może ci pomóc. Nasz kurs jest praktyczny, ze znaczącymi pracami laboratoryjnymi i warsztatowymi. Twój indywidualny projekt z ostatniego roku będzie projektem "zaprojektuj-up-testuj", który symuluje zadania i wyzwania, przed którymi stoją inżynierowie.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Akredytowany przez Chartered Institution of Building Services Engineers i Energy Institute, ten kurs BEng degree jest pierwszym krokiem do statusu Chartered Engineer. ... [+]

60 lat doświadczenia

Czy wiesz, że ponad połowa absolwentów pracujących w branży inżynierii budowlanej w Wielkiej Brytanii została wykształcona w LSBU? Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie, nasz kurs ma na celu wyposażenie Cię w wiedzę techniczną oraz umiejętności komunikacyjne i zarządzania, aby być skutecznym liderem w tym specjalistycznym sektorze.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Inżynieria usług budowlanych obejmuje projektowanie, instalację, obsługę i konserwację wszystkich elementów, dzięki którym budynek jest bezpieczny, wygodny, energooszczędny i funkcjonalny. Zawsze jest zapotrzebowanie i rośnie, gdy projekty budynków ewoluują, aby stać się bardziej zrównoważonym.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 54 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Akredytowany przez Radę Inżynieryjną, ten kurs jest pierwszym krokiem do uzyskania kwalifikacji wykwalifikowanego inżyniera budownictwa lądowego. Kurs oferowany na pełny ... [+]

Integralna rola

Inżynieria lądowa polega na projektowaniu, budowaniu i utrzymywaniu rzeczy, które mogą zmienić świat. Drogi, mosty, kanały, tamy i budynki odgrywały integralną rolę w rozwoju ludzkości.

Akredytowany przez Radę Inżynieryjną, ten kurs jest pierwszym krokiem do uzyskania kwalifikacji wykwalifikowanego inżyniera budownictwa lądowego. Jest oferowany na pełny etat, kanapkę i na pół etatu.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego warto studiować inżynierię budowlaną w LSBU?Nr 1: Londyńska nowoczesna uczelnia dla inżynierii lądowej, tabela Sunday Times League 2017.Dziesiątki lat akredytacji przez Radę Inżynieryjną, przeprowadzane przez Wspólną Radę Moderatorów, jako w pełni satysfakcjonujące zaplecze edukacyjne dla Inżyniera Inkonektora (IEng).Zespół dydaktyczny jest aktywny w pracach badawczych lub konsultacyjnych i często odwiedzane są specjalistyczne ekspertyzy przemysłowe.Nr 2 uniwersytet w Londynie w zakresie nauczania i nr 3 w zakresie wsparcia akademickiego i głosu studenta w dziedzinie inżynierii lądowej (National Student Survey 2017).Studiuj w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin jeden dzień w tygodniu.Niektóre moduły obejmują wizyty w terenie i wizyty w terenie, które mogą być zamieszkane lub poza Wielką Brytanią, od trzech do pięciu dni.Możliwość ukończenia trzeciego roku w płatnym profesjonalnym stażu.AkredytacjeInformacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Rozwiń swoją wiedzę z zakresu motoryzacji w naszym rozległym kompleksie laboratoryjnym. Studiuj ten innowacyjny kurs w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. ... [+]

Szybkość i trwałość

Popyt pracodawców na absolwentów kierunków inżynieryjnych rośnie. Ten wyjątkowy kurs zapewni Ci umiejętności, wiedzę i doświadczenie, których poszukuje branża motoryzacyjna. Możesz oczekiwać innowacyjnego uczenia się opartego na projektach, które jest obsługiwane przez najlepszy w branży sprzęt i oprogramowanie. Nacisk kładziony jest na zrównoważony rozwój, przyszłe technologie niskoemisyjne i transport miejski - tutaj naprawdę możesz skorzystać z naszej centralnej lokalizacji w Londynie i połączeń z lokalnymi wiodącymi firmami zajmującymi się inżynierią pojazdów.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.Dlaczego warto studiować Inżynieria Motoryzacyjna w LSBU?Nr 1 Nowoczesna uczelnia w Londynie na kierunku Inżynieria mechaniczna (Tabela Ligów Strażniczych 2018).Skorzystaj z naszych wyjątkowych udogodnień, w tym światowej klasy laboratorium zaawansowanej inżynierii pojazdu, warsztatu i zestawu komputerowego.Nasi pracownicy to eksperci, z którymi warto się dzielić.Studia europejskie: spędź trzeci rok nauki w naszej partnerskiej instytucji, Hochschule Bremen, w Niemczech.Nr 1 Nowoczesny uniwersytet londyński dla absolwentów w dziedzinie inżynierii mechanicznej (Complete University Guide 2019).Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Uzupełnienie kursu BEng opracowanego z myślą o rozwoju zawodowym osób posiadających kwalifikacje HND w zakresie inżynierii mechanicznej, specjalizujących się w produkcji, ... [+]

Zwiększenie kariery

Jeśli posiadasz HND w zakresie inżynierii mechanicznej i chcesz rozszerzyć swoje umiejętności techniczne i aplikacyjne, to ten roczny kurs doładowania jest dla Ciebie. Projektuj i rozwijaj systemy inżynieryjne dla różnych dziedzin na dzisiejszym szybko zmieniającym się rynku, koncentrując się na produkcji. Spodziewaj się zdobyć kluczowe umiejętności w zakresie pracy zespołowej i przywództwa oraz nauczyć się skutecznie komunikować i wymieniać pomysły ze specjalistami i szerszą publicznością.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

London South Bank University Open Day