Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy jedną z największych organizacji naszego typu w Europie. Mamy około 5000 pracowników pracujących w ponad 20 lokalizacjach zapewniających kształcenie i umiejętności ponad 80.000 uczniów i 3.000 pracodawców w Wielkiej Brytanii.

Jakość jest naszym priorytetem numer jeden i jesteśmy zobowiązani do kompleksowego programu poprawy jakości w celu wspierania wszystkich naszych uczniów i pracodawców oraz do zapewnienia podstawy dla możliwości rozwoju określonymi w naszej planu strategicznego.

Jesteśmy przekonani, że uczeń powinien być w centrum wszystkiego, co robimy. Jesteśmy zobowiązani do poprawy życia, zatrudnienia i sytuacji ekonomicznej wszystkich osób, dając im dostęp do najlepszych możliwości szkoleń, edukacji i zatrudnienia, bez względu na ich tle. W ten sposób chcemy przyczynić się do lokalnego i krajowego wzrostu gospodarczego.

Mamy już znaczące zwiększenie naszych i staże oferują staże rozwija wyższych poziomów, które będą stanowić istotną pracę progression trasy oparte na wyższych poziomach studiów dla pracujących uczniów.

Oferujemy programy dla bezrobotnych, a nie tych, w edukacji, zatrudnienia lub szkolenia (NEET), oraz poprzez przyznawanie absolwentów szkół oferujemy wsparcie finansowe dla niektórych młodych ludzi. Nasze programy priorytetowe zapewnić, że umiejętności uczących się osiągnąć umiejętności wymagane, aby przejść do pracy.

Współpracujemy z małych firm i dużych korporacji międzynarodowych, aby rozwijać umiejętności swoich pracowników w celu zwiększenia wydajności i produktywności. Pracujemy także w ścisłej współpracy z organami przyznawania i biegłych, uniwersytetów i partnerów miasta w Manchesterze i krajowym.

Nasze programy edukacyjne i rosnący stopień wyższe dalej wspierać naszą opinię, że dostęp do wysokiego poziomu szkoleń i kształcenia powinny być dostępne dla wszystkich, niezależnie od tła. Ponadto mamy profil narodowy w kształcenie zawodowe i kwalifikacje w ramach naszej marki MOL.

W skali kraju, jesteśmy również liderem w nauce sprawcy. Uczyć i trenować przestępców w więzieniach i instytucjach młodych przestępców w całej wielu regionach Wielkiej Brytanii.

Nasza wielkość oferuje wymierne korzyści dla naszych uczniów i pracodawców w zakresie obiektów, zasobów, szerokość programu oferujemy i możliwości Postęp. Jednak oferujemy ponad wielkości i zakresu, oferujemy im poczucie przynależności do organizacji, która dba pasją o swojej misji, jej wartości i jej mieszkańców.

Potrzeby ucznia są przedmiotem Manchester College. Zapewniamy doskonałości w kształceniu i szkoleniu dla mieszkańców Manchesteru i poza nią. Oferujemy niespotykany wybór kursów, z jasnych wyborów i wskazówek dla wszystkich naszych studentów.

Manchester College oparta jest na wielu witrynach w Manchesterze. Mamy kampusy na północy, południu i centrum miasta. Każda witryna posiada własną specjalisty, urządzenia do cięcia krawędzi i przyjazną, wspierającą atmosferę.

College jest idealnym miejscem do zaoferowania ogromny wachlarz możliwości dla uczących się w każdym wieku.

Uczelnia posiada Inwestorzy w ludzi (mpi) Srebrny akredytacja. Investors in People jest szkieletem dla poprawy gospodarczej przez ludzi.

Nasza misja

Do poprawy życia i sukces gospodarczy poprzez naukę i umiejętności.

Nasze wizje

  • Dalsza edukacja: "Wiodącym kolegium do progresji i zatrudnienia." - Szkolnictwo wyższe: "Wiodący dostawca elastycznych, przystępnej, istotnych dla kariery, edukacji uniwersyteckiej. - Sprawca Learning: "Lider i innowator w Wielkiej Brytanii przestępców, umiejętności uczenia się i pracy zawodowej". - Praktyki zawodowe i pracodawcy szkolenie: "Wiodącym dostawcą regionalnym i krajowym szkolenia pracodawcy. - MOL: "W Wielkiej Brytanii liderem elastycznego świadczenia kwalifikacji zawodowych."

Nasze wartości

Jako organizacja, dzielimy wspólny zbiór wartości całej wszystkiego, co robimy. Przyczynią się do zdefiniowania, kim jesteśmy i jak się zachowujemy.

  • Integralność - Jesteśmy uczciwi, godni zaufania i otwarte. - Jeden zespół - Możemy współpracować, szanować siebie i przyczynić się do zespołu celów. - Zawsze poprawy - Jesteśmy myślących, że innowacje i przejąć na własność. - Może zrobić - Jesteśmy przekonani, włącznie, elastyczne i aktywne. - Zrównoważony - Bierzemy długofalowy, środowiska, finansowo i społecznie.

Ta szkoła oferuje również:

BA

The Manchester College

Kurs ten zapewnia osobom okazję do odkrywania i rozwijania swojej zawodowej praktyki w twórczej i kreatywnej i mediów cyfrowych projektowania i produkcji. ... [+]

Co Creative Media i Komunikacja wizualna oczywiście o?

W coraz większym stopniu przemysł mediów domagają się praktycy, którzy mogą działać w interdyscyplinarnych ekspertów, nawet jeśli specjalizują się w określonej dziedzinie. Kurs ten zapewnia osobom okazję do odkrywania i rozwijania swojej zawodowej praktyki w twórczej i kreatywnej i mediów cyfrowych projektowania i produkcji. Studenci będą budować na ich poprzedniej pracy i projektowania doświadczeń.

Poprzez serię żywych majtek uczniowie powinni zaangażować się w rozwój praktycznej i teoretycznej pracy projektu i wziąć udział w konkursach, takich jak Big Chip i D & AD Awards. Istnieje zapotrzebowanie na studentów przedstawić wnioski, konspektów, rozwój szkicownik i deski koncepcji na etapie planowania projektu i jakichkolwiek wartościujących podanych tekstów w jednej lub więcej jednostek studiów. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Program ten został zaprojektowany, aby przygotować studentów do pracy w teatrze i przemysłów pokrewnych, w których pośredniczy telewizji, filmu i wydajności radiowej. ... [+]

Co oczywiście aktorstwo na żywo i zapisanych nośników o?

Program ten został zaprojektowany, aby przygotować studentów do pracy w teatrze i przemysłów pokrewnych, w których pośredniczy telewizji, filmu i wydajności radiowej. Kurs pozwoli studentom doświadczyć szereg dyscyplin istotnych dla dzisiejszej aktor i branży zawodowej. Kolegium ma dwa teatry, dwa miejsca wydajności i odkryty, kryty, amfiteatr, wszystkie teatry są wykorzystywane do produkcji studenckich i są obsługiwane przez profesjonalny zespół techniczny.

Program szkolenia aktor jest zakorzenione w systemach szkoleniowych Stanisławskiego. W ramach tego będzie badać lekarzami, takich jak Uta Hagen, Sanford Meisner i Max Stafford-Clark, aby wymienić tylko kilka. Studenci pójdą rygorystyczny program treningowy, który rozwija umiejętności ruch aktorzy, wokal, analityczne i aktorskie. Te osiągi są zbywalne umiejętności rozwinięte w całej szkolenia do zaspokojenia potrzeb różnych tekstów, mediów i branży zawodowej. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Program ma na celu zapewnienie studentom, którzy pomyślnie ukończyli stopień Fundacji lub podobny kurs makijażu, możliwość uzyskania nagrodę dyplom z wyróżnieniem. ... [+]

Co Make-up Artistry & Effects (Efekty specjalne ścieżki i drogi mody i mediów) Oczywiście o?

Program ma na celu zapewnienie studentom, którzy pomyślnie ukończyli stopień Fundacji lub podobny kurs makijażu, możliwość uzyskania nagrodę dyplom z wyróżnieniem.

Kurs składa się z wielu modułów podstawowych mające na celu dalsze rozszerzenie kluczowych umiejętności, atrybuty i rozwijać umiejętności techniczne w sztuce makijażu transformacji. Moduły te są uzupełniane przez specjalistyczne moduły mody i mediów.

Kurs ma na celu tworzenie profesjonalnych wizażystów, którzy są wyposażone we wszystkie umiejętności do przystosowania i reagowania na trudnych wymagań branży makijażu. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Program ten został zaprojektowany w celu przygotowania studentów do pracy w nowoczesnym teatrze muzycznym i powiązanych z nim branż. ... [+]

Co oczywiście Teatr Muzyczny o?

Program ten został zaprojektowany w celu przygotowania studentów do pracy w nowoczesnym teatrze muzycznym i powiązanych z nim branż. Studenci mają wiele możliwości, aby odkrywać, rozwijać i doskonalić umiejętności niezbędne do ewentualnej kariery w realizacji, w tym telewizji, filmu, kabaretu i sesji pracy.

Studenci mają do wyboru możliwości indywidualnego zwiedzania mechanikę każdej z trzech głównych dziedzin teatralnych muzycznych (śpiew, aktorstwo i taniec) oraz, w ramach trwającego procesu twórczego, ich kombinacji.

Wszystko twórczość opiera się na systemach fizycznego działania zgodnie przez Stanisławskiego i opracowany przez Uta Hagen i w tym sensie oczywiście ma na celu stworzenie aktorów, którzy mogą śpiewać i tańczyć. Różnorodność i wyzwania każdego roku pozwalają studentom poznać pełny potencjał swoich możliwości w twórczym i stymulujące środowisko. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Zaprojektowany, aby pomóc wpisu, jak również postęp, w zakresie kariery, to zapewnia studentom zaawansowaną wiedzę i umiejętności w kluczowych obszarach coachingu sportow ... [+]

Co Sports Coaching i Szkoła Sport oczywiście o?

Jeśli posiadasz prawdziwą pasję do sportu, i chcą na wzmocnienie i poprawę umiejętności sportowych coaching, w szczególności w ramach coachingu sportowego i sportu szkolnego, to uzupełnić do pełnej dyplom z wyróżnieniem jest program dla Ciebie. Zaprojektowany, aby pomóc wpisu, jak również postęp, w zakresie kariery, to zapewnia studentom zaawansowaną wiedzę i umiejętności w kluczowych obszarach coachingu sportowego i sportu szkolnego. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą pracować z klubów sportowych społeczności, szkół, Organy krajowe regulujące i obsłudze przedsiębiorstw opartych sport coachingowych. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Celem tego stopnia jest wyposażenie studentów w umiejętności, wiedzy i doświadczenia wymaganego do szerokiej gamy kariery w organizacjach sektora publicznego. ... [+]

Co oczywiście Public Service i Sprawiedliwości Społecznej o?

Celem tego stopnia jest wyposażenie studentów w umiejętności, wiedzy i doświadczenia wymaganego do szerokiej gamy kariery w organizacjach sektora publicznego. Kurs koncentruje się na praktycznych umiejętności i wiedzy opartych na pracy, a także kompetencji naukowych i zawodowych, które były

Dyplom z wyróżnieniem uzupełnić roku stanowi teoretyczną wiedzę akademicką i do szeregu modułów, które są podstawowe wymogi wiedzy dla przyszłych pracowników sektora publicznego. Jest koncentracja na rozwoju przywództwa i umiejętności rozwiązywania problemów w każdym z modułów. Stopień ma bliskie związki pracodawców i zawartość kursu są regularnie aktualizowane, aby być na bieżąco z aktualnymi trendami i zmian w organizacji sektora publicznego i dostawy. Stopień jest obsadzone przez wychowawców z niedawnym odpowiedniego doświadczenia w branży. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

The Manchester College

Głównym celem kursu jest rozwijanie wiedzy i zrozumienia praktyk zarządzania finansowego oraz rachunkowości, aby móc zastosować te umiejętności w różnych sytuacjach bizne ... [+]

Co to za finanse i rachunkowość licencjat (z wyróżnieniem) Zatwierdzona przez oczywiście Salford University o?

Jeśli są Państwo zainteresowani w rachunkowości i finansów, i mają na celu karierę w tej dziedzinie, to może to być oczywiście dla Ciebie. Głównym celem kursu jest rozwijanie wiedzy i zrozumienia praktyk zarządzania finansowego oraz rachunkowości, aby móc zastosować te umiejętności w różnych sytuacjach biznesowych i zarządzania, a te oceniające umiejętności zgodne z potrzebami pracodawców i zawodu. Kurs daje również zwolnienia z kwalifikacji ACCA F1-F9 papierów do udanych absolwentów.

Uczniowie będą mieli możliwość rozwijania umiejętności odnośnie wielu obszarach rachunkowości i finansów. Pod koniec kursu studenci będą opracowali analityczne i oceniające umiejętności i zdolność do stosowania ich w różnych sytuacjach biznesowych i zarządzania. Studenci będą również gruntowną wiedzę z rachunkowości i finansów aktualnych teorii i praktyki, które zwiększą ich skuteczność w dziedzinie rachunkowości i finansów. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Głównym celem kursu jest dostarczenie nacisk na zarządzanie w ramach funkcji obrotu oraz przygotowanie studentów do szerokiej gamy kariery menedżerskiej w środowisku gosp ... [+]

Co oczywiście Marketing Zarządzanie Inżynierskie o?

Kurs ten jest przeznaczony dla studentów, którzy są zainteresowani pracą w roli kierowniczej w środowisku gospodarczym. Głównym celem kursu jest dostarczenie nacisk na zarządzanie w ramach funkcji obrotu oraz przygotowanie studentów do szerokiej gamy kariery menedżerskiej w środowisku gospodarczym.

Studenci będą mieli okazję do przeprowadzenia badania rynku, pracy nad projektem grupy i przedstawienia biznes planu firmy. Pod koniec kursu studenci będą opracowali analityczne i oceniające umiejętności i zdolność do stosowania ich w różnych sytuacjach biznesowych i zarządzania. Studenci będą również gruntowną wiedzę o aktualnych teorii i praktyki marketingu, które zwiększają ich skuteczność jako menedżerów. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Kurs ten stanowi idealną drogę dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć karierę w komputerów, technologii informatycznych i pokrewnych dziedzinach. ... [+]

Co znajduje się w biznesie z IT (Doładowanie) Zatwierdzona przez University of Salford oczywiście o?

Aby uzyskać dyplom z wyróżnieniem w biznesie z IT, studenci zobowiązują 120 kredytów. To będzie składać się z 60 punktów bazowych w modułów obliczeniowych i badań, 20 kredytów specjalistycznych modułów i projektu specjalista 40 kredytowej.

Projekt specjalistą pozwala skonsolidować poprzednie nauki i rozwijać te pomysły i materiały w krytyczny i analityczny sposób. Projekt specjalista wykazać swoją zdolność do podejmowania znaczny kawałek pracy. Będzie to również cenne jako prezentacja dla swoich zdolności i umiejętności zawodowych oraz zapewnić solidne przygotowanie do studiów podyplomowych. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Głównym celem programu jest rozwój głębszego poznania i zrozumienia zasad marketingu mody w kontekście międzynarodowym i umożliwienia jednostkom stosować zasady produkcji ... [+]

Co oczywiście o Międzynarodowy Fashion Marketing?

Jest to kurs, który koncentruje się na działalności w branży mody. Głównym celem programu jest rozwój głębszego poznania i zrozumienia zasad marketingu mody w kontekście międzynarodowym i umożliwienia jednostkom stosować zasady produkcji mody w środowisku marketingu globalnego. Oczywiście równoważy zarówno praktycznych umiejętności biznesowych i zarządzania z akademickiej dyscypliny analitycznej.

Kurs składa się z następujących modułów:

Strategii firmy i branży mody: To urządzenie bada techniki i procesy strategii globalnych środowisk branżowych związanych z modą.

Moda Marka Zarządzania i Komunikacji: Moduł ten krytycznie ocenia rolę brandingu i komunikacji w obrębie kontekście mody ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Ten kurs jest stopień licencjata top-up na celu wprowadzenie ludzi do działalności w mediach cyfrowych i przemysłów kreatywnych. ... [+]

Co Creative Media Zarządzanie licencjata (z wyróżnieniem) Zatwierdzona przez oczywiście Salford University o?

Ten kurs jest stopień licencjata top-up na celu wprowadzenie ludzi do działalności w mediach cyfrowych i przemysłów kreatywnych. Rozwija umiejętności biznesowych i przedsiębiorczości oraz wiedzę potrzebną do przejścia od kreatywnego ucznia do twórczego lekarza. Jest skierowany do wszystkich, którzy chcą rozpocząć własną działalność twórczą lub ubiegać się o stanowiska kierownicze w organizacji z twórczego ostrości.

Zawartość kursu ma na celu poprawę szans na zatrudnienie i rozwój działalności gospodarczej i zarządzania umiejętności. Studenci są w stanie uczyć się konkretnego obszaru zainteresowania w mediach, cyfrowych lub przemysłów kreatywnych przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności w badania, rozwiązywania problemów i komunikacji. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Test Licencjat (z wyróżnieniem) w praktyce Zarządzania i Bankowości jest badany poprzez szereg modułów podstawowych, obowiązkowych i opcjonalnych, aby dać podstawową wied ... [+]

Co Praktyka Zarządzania Bankowości i oczywiście o?

Test Licencjat (z wyróżnieniem) w praktyce Zarządzania i Bankowości jest związana z wieloletnim doświadczeniem posiadanych przez FI University College w kształceniu specjalistów bankowych oraz naszą wiedzę o bankowości i usług finansowych. Program obejmuje podstawową wiedzę niezbędną do udanej kariery w zarządzaniu usług bankowych i finansowych.

Odzwierciedla to, co mówią nam, że pracodawcy szukają potencjalnych rekrutów. W jednym roku będzie rozwijać swoją wiedzę na temat funkcjonowania sektora bankowego i finansowego obejmującego organizacyjne i finansowe punkty widzenia rynku. Zyskasz podstawy w podstawowych koncepcji ryzyka, które stanowią podstawę podejmowania decyzji finansowych na każdym poziomie i uznanie różnych grup klientów i ich potrzeb finansowych. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

f jesteś zainteresowany rolą kierowniczym w środowisku zasobów ludzkich, to może to być oczywiście dla Ciebie. Głównym celem kursu jest dostarczenie nacisk na zarządzanie ... [+]

Co firm i kadr z Rozwoju BSc (z wyróżnieniem) Zatwierdzona przez oczywiście Salford University o?

Jeśli jesteś zainteresowany w roli kierowniczym w środowisku człowieka zasobów, to może to być oczywiście dla Ciebie. Głównym celem kursu jest dostarczenie nacisk na zarządzanie w ramach funkcji zasobów ludzkich, a także przygotować uczniów do szerokiej gamy kariery menedżerskiej w ramach środowiska ludzkiego zasobów.

Pod koniec kursu studenci będą opracowali analityczne i oceniające umiejętności i zdolność do stosowania ich w różnych sytuacjach biznesowych i zarządzania. Studenci będą również gruntowną wiedzę o aktualnych teorii i praktyki HR, które zwiększają ich skuteczność jako menedżerów. Uczniowie będą mieli możliwość poznania aktualnych refleksji i praktyki w zakresie rozwoju pracowników, prawa pracy, stosunków pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Głównym celem kursu jest rozwijanie wiedzy i zrozumienia praktyk zarządzania i rachunkowości finansowej i móc zastosować te umiejętności w różnych sytuacjach biznesowych ... [+]

Co Financial Management BSc (z wyróżnieniem) Zatwierdzona przez oczywiście Salford University o?

Jeśli jesteś zainteresowany w roli kierowniczej z naciskiem na finanse, to może to być oczywiście dla Ciebie. Głównym celem kursu jest rozwijanie wiedzy i zrozumienia praktyk zarządzania i rachunkowości finansowej i móc zastosować te umiejętności w różnych sytuacjach biznesowych i zarządzania.

Uczniowie będą mieli okazję do podjęcia pracy nad projektem grupy i przedstawienia biznes planu firmy. Pod koniec kursu studenci będą opracowali analityczne i oceniające umiejętności i zdolność do stosowania ich w różnych sytuacjach biznesowych i zarządzania. Studenci będą również gruntowną wiedzę o aktualnych teorii finansów i praktyce, które zwiększą ich skuteczność jako menedżerów. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku