The Manchester College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy jedną z największych organizacji naszego typu w Europie. Mamy około 5000 pracowników pracujących w ponad 20 lokalizacjach zapewniających kształcenie i umiejętności ponad 80.000 uczniów i 3.000 pracodawców w Wielkiej Brytanii.

Jakość jest naszym priorytetem numer jeden i jesteśmy zobowiązani do kompleksowego programu poprawy jakości w celu wspierania wszystkich naszych uczniów i pracodawców oraz do zapewnienia podstawy dla możliwości rozwoju określonymi w naszej planu strategicznego.

Jesteśmy przekonani, że uczeń powinien być w centrum wszystkiego, co robimy. Jesteśmy zobowiązani do poprawy życia, zatrudnienia i sytuacji ekonomicznej wszystkich osób, dając im dostęp do najlepszych możliwości szkoleń, edukacji i zatrudnienia, bez względu na ich tle. W ten sposób chcemy przyczynić się do lokalnego i krajowego wzrostu gospodarczego.

Mamy już znaczące zwiększenie naszych i staże oferują staże rozwija wyższych poziomów, które będą stanowić istotną pracę progression trasy oparte na wyższych poziomach studiów dla pracujących uczniów.

Oferujemy programy dla bezrobotnych, a nie tych, w edukacji, zatrudnienia lub szkolenia (NEET), oraz poprzez przyznawanie absolwentów szkół oferujemy wsparcie finansowe dla niektórych młodych ludzi. Nasze programy priorytetowe zapewnić, że umiejętności uczących się osiągnąć umiejętności wymagane, aby przejść do pracy.

Współpracujemy z małych firm i dużych korporacji międzynarodowych, aby rozwijać umiejętności swoich pracowników w celu zwiększenia wydajności i produktywności. Pracujemy także w ścisłej współpracy z organami przyznawania i biegłych, uniwersytetów i partnerów miasta w Manchesterze i krajowym.

Nasze programy edukacyjne i rosnący stopień wyższe dalej wspierać naszą opinię, że dostęp do wysokiego poziomu szkoleń i kształcenia powinny być dostępne dla wszystkich, niezależnie od tła. Ponadto mamy profil narodowy w kształcenie zawodowe i kwalifikacje w ramach naszej marki MOL.

W skali kraju, jesteśmy również liderem w nauce sprawcy. Uczyć i trenować przestępców w więzieniach i instytucjach młodych przestępców w całej wielu regionach Wielkiej Brytanii.

Nasza wielkość oferuje wymierne korzyści dla naszych uczniów i pracodawców w zakresie obiektów, zasobów, szerokość programu oferujemy i możliwości Postęp. Jednak oferujemy ponad wielkości i zakresu, oferujemy im poczucie przynależności do organizacji, która dba pasją o swojej misji, jej wartości i jej mieszkańców.

Potrzeby ucznia są przedmiotem Manchester College. Zapewniamy doskonałości w kształceniu i szkoleniu dla mieszkańców Manchesteru i poza nią. Oferujemy niespotykany wybór kursów, z jasnych wyborów i wskazówek dla wszystkich naszych studentów.

Manchester College oparta jest na wielu witrynach w Manchesterze. Mamy kampusy na północy, południu i centrum miasta. Każda witryna posiada własną specjalisty, urządzenia do cięcia krawędzi i przyjazną, wspierającą atmosferę.

College jest idealnym miejscem do zaoferowania ogromny wachlarz możliwości dla uczących się w każdym wieku.

Uczelnia posiada Inwestorzy w ludzi (mpi) Srebrny akredytacja. Investors in People jest szkieletem dla poprawy gospodarczej przez ludzi.

Nasza misja

Do poprawy życia i sukces gospodarczy poprzez naukę i umiejętności.

Nasze wizje

  • Dalsza edukacja: "Wiodącym kolegium do progresji i zatrudnienia." - Szkolnictwo wyższe: "Wiodący dostawca elastycznych, przystępnej, istotnych dla kariery, edukacji uniwersyteckiej. - Sprawca Learning: "Lider i innowator w Wielkiej Brytanii przestępców, umiejętności uczenia się i pracy zawodowej". - Praktyki zawodowe i pracodawcy szkolenie: "Wiodącym dostawcą regionalnym i krajowym szkolenia pracodawcy. - MOL: "W Wielkiej Brytanii liderem elastycznego świadczenia kwalifikacji zawodowych."

Nasze wartości

Jako organizacja, dzielimy wspólny zbiór wartości całej wszystkiego, co robimy. Przyczynią się do zdefiniowania, kim jesteśmy i jak się zachowujemy.

  • Integralność - Jesteśmy uczciwi, godni zaufania i otwarte. - Jeden zespół - Możemy współpracować, szanować siebie i przyczynić się do zespołu celów. - Zawsze poprawy - Jesteśmy myślących, że innowacje i przejąć na własność. - Może zrobić - Jesteśmy przekonani, włącznie, elastyczne i aktywne. - Zrównoważony - Bierzemy długofalowy, środowiska, finansowo i społecznie.

Lokalizacje

Manchester

Address
The Manchester College
Ashton Old Road
Openshaw

M11 2WH Manchester, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium