Przeczytaj oficjalny opis

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Nottingham Trent University jest duża i tętniąca życiem społeczność akademicka, która oferuje szeroką gamę kwalifikacji w różnych dziedzinach, w tym psychologii, kryminologii, socjologii, młodości, zdrowia i opieki społecznej, polityki, stosunków międzynarodowych, edukacji i pracy socjalnej. Jesteśmy blisko knit wspólnoty z dużą ilością sposobów, które można zaangażować się w życie szkoły, uczestniczyć w seminariach badawczych dołączeniem do psychologii lub kryminologii społeczeństw.

Znakomita nauczania

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości edukacji i wyposażyć w umiejętności, które pomogą Ci zapewnić sukces swojej kariery. Nasi studenci są prowadzone przez entuzjastyczny, zaangażowani i wykwalifikowany personel, wielu, którzy są zaangażowani w innowacyjnych badań lub są publikowane autorów w swoich dziedzinach specjalistycznych. Dowiesz się dzięki połączeniu tradycyjnych wykładów i seminariów grupowych; oraz w zależności od kursu, może mieć również możliwość wzięcia udziału w dyskusji, prezentacji i dyskusji grupowych. Mamy również regularnie zaprosić wybitnych ekspertów i profesjonalistów w dziedzinach pokrewnych, aby przyjść i porozmawiać z naszymi studentami.

Nasze badania daje przewagę

Mamy ugruntowaną reputację wysokiej jakości i odpowiedniej społecznie badań. Badania informuje zawartość naszych kursów i zapewnia, że ​​są one aktualne aktualne i istotne dla przyszłej pracy zawodowej naszych studentów.

Profesjonalnie uznane kursy

Wiele z naszych kursów są akredytowane, zatwierdzone lub uznane przez związanych z nimi organizacji zawodowej. Nasze studia licencjackie Psychologia kursy prowadzone na nasze miasto Campus są akredytowane przez British Psychological Society (BPS), a nasz kurs Social Work jest zatwierdzony przez Zdrowia i Opieki zawodach Rady, umożliwiając korzystanie z ujętym stopnia i przyszłych pracodawców z absolwentami pewny siebie i zdolnych.

fantastyczne udogodnienia

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w położony w centrum miasta NTU Campus, z szeroką gamą urządzeń mających na celu pomóc excel. Nasze otwarte komputery dostępu są dostępne do pracy między wykładami, w zależności od kursu można również mieć możliwość skorzystania z naszego pakietu multimedialnego i sądach. Nasze wyspecjalizowanych laboratoriach Psychologia to licencjat laboratorium nauczanie i specjalistycznych laboratoriów badawczych oraz laboratoriów trackerów oczu, motion capture i £ 80,000 systemu EEG.

Studia za granicą

Oferujemy szeroki zakres możliwości dla naszych studentów do studiowania za granicą i zdobyć cenne doświadczenie międzynarodowe, poprawić swoje umiejętności życiowe, a wyróżnia się z potencjalnymi pracodawcami. Oferujemy szeroką gamę programów międzynarodowych, które różnią się długością, zarówno w Europie jak i poza nią.

Sukces z Nauk Społecznych

Nasi absolwenci mają pozazdroszczenia udokumentowane dzieje się w celu osiągnięcia udanej kariery i oferujemy specjalistyczne doradztwo zawodowe dla naszych studentów przez cały czas w NTU. Wspieramy naszych studentów do rozwijania swoich zdolności do zatrudnienia oraz planować kolejne kroki w celu maksymalizacji ich potencjału i spełnić swoje cele zawodowe.

Dlaczego Nottingham do studiowania nauk społecznych?

Nottingham jest naprawdę miastem studentów; z dwóch głównych uniwersytetów i 60.000 studentów wybierających aby ich dom. Od zakupy do muzeów, kawiarni, klubów sportowych, muzycznych i klubów; Nottingham oferuje coś dla każdego.

Jesteśmy dumni z silnych relacji możemy cieszyć się z grup i organizacji w okolicach Nottingham; z HMP Whatton do ramowego Housing Association, wraz z naszymi własnymi centrami badawczymi, takimi jak Nottingham Centre for dzieci, młodzieży i rodzin. Nie tylko te linki wzbogacić swoje doświadczenie uczenia się, ale także daje możliwość zaangażowania się i robi różnicy w życiu jednostek i grup w naszej lokalnej społeczności ci.

wydziały akademickie:

Polityka i Stosunków Międzynarodowych Personel w Dziale Polityki i Stosunków Międzynarodowych ujmuje krajowym i międzynarodowym dla ich działalności badawczej, wkład mediów i doradztwo pracy, a są pasjonatami tłumacząc tę ​​wiedzę w klasie.

Psychologia Psychologia został uznany za jego doskonałości w nauczaniu, a także mają silny krajowy i międzynarodowy profil badawczy.

Nasze kursy licencjackie prowadzone na terenie kampusu miasta, podyplomowych kursów przeliczeniowych psychologii i naszej mgr Psychologii Sądowej są akredytowane przez British Psychological Society.

Praca społeczna i zdrowie Departament Pracy Społecznej i Zdrowia skupia zespół pracowników z różnych środowisk akademickich i zawodowych w zakresie pracy socjalnej, zdrowia publicznego i opieki społecznej.

Zespół dąży do doskonałości zarówno w nauczaniu i badaniach naukowych, zachowując ścisłą współpracę z organizacjami.

Socjologia Zakład Socjologii oferuje kursy w zakresie socjologii, kryminologii, młodzieży i poradnictwa zawodowego.

Tych dziedzinach są zainteresowani myślenia krytycznie o świecie społecznym, w którym żyjemy oraz wspieranie i ochronę ludzi i środowiska w Unii oraz w złożonych i zróżnicowanych kontekstach.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Moduły główne Otrzymasz także opcję wyboru jednego z następujących modułów: Przestępczość seksualna i przemoc Moduł jest zasadniczo podzielony na dwie części; część pierw ... [+]

Moduły główne

Otrzymasz także opcję wyboru jednego z następujących modułów:

Przestępczość seksualna i przemoc

Moduł jest zasadniczo podzielony na dwie części; część pierwsza analizuje seksualne i gwałtowne naruszenia w kontekście teoretycznym, natomiast druga część modułu skupia się na odpowiedziach na seksualne i gwałtowne naruszenia.

Narkotyki, przestępczość i społeczeństwo

Nauczanie strukturalne odbywa się poprzez połączenie tradycyjnych wykładów, seminariów, warsztatów i szkoleń przygotowanych przez policję.

Możesz uzyskać więcej informacji i porad na temat ubiegania się o NTU na naszej stronie aplikacji. Powodzenia z aplikacją!... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

To ekscytujące stopień bada specjalistycznych dziedzin współczesnej socjologii i pozwala poznać społeczeństwo, kultura i codziennie żyli doświadczeń. ... [+]

BA (z wyróżnieniem) Socjologia

Nasi studenci poleciliby nas! W najnowszym National Student Survey 97% naszych niedawnych studentów BA (hons) socjologii zaleciłoby studiowanie w NTU. (National Student Survey 2017).

Ten ekscytujący studia socjologiczne zajmuje się specjalistycznymi dziedzinami socjologii współczesnej i pozwala na poznanie społeczeństwa, kultury i codziennych doświadczeń. W trakcie kursu będzie słychać z głośników zewnętrznych i mogą mieć możliwość studiowania za granicą i podejmowania własnej reżyserii staż.

Jeśli masz duże zainteresowanie w społeczeństwie, kulturze i uczynienie poczucie społecznego świata, w którym żyjemy, to nasz kurs Socjologia jest idealna dla ciebie.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Ten innowacyjny kurs pozwala poznać problemy i wydarzenia międzynarodowe, w tym relacje między państwami, narodami, ruchów społecznych i wspólnot kulturowych i religijnyc ... [+]

BA (z wyróżnieniem) stosunki międzynarodowe

Ten innowacyjny stopień relacji międzynarodowych pozwala badać międzynarodowe kwestie i wydarzenia, w tym relacje między państwami, ludźmi, ruchami społecznymi oraz społecznościami kulturalnymi i religijnymi. Dowiesz się o tematach i procesach kształtujących nasz świat i uzyskując poczucie, jak dokonać świadomych wyborów, które mają wpływ na szczeblu lokalnym, krajowym i globalnym.

Jeśli masz duże zainteresowanie sprawami globalnymi i zmieniającego się świata, w którym żyjemy, to oczywiście stosunki międzynarodowe jest idealna dla ciebie.

Dlaczego warto wybrać ten kurs? Możesz mieć możliwość zdobycia doświadczenia ze stażu pracy, a może masz szansę na studia za granicę na jedną kadencję w swoim drugim roku w ramach programu Erasmus + walutowym. Nauczanie jest informowany przez regionalnie wyrównane atutów badawczych w Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej, na subkontynencie indyjskim iw Europie. Badania te kanały bezpośrednio w toku, co oznacza, że ​​będzie się uczyć o najnowszych zagadnień z ekspertami światowej sławy. Ten kurs pomoże Ci rozwinąć większą świadomość złożoności i powiązanie procesów, które kształtują nasz świat. Studiowanie relacji międzynarodowych otwiera karierę w wielu dziedzinach w sektorze publicznym i prywatnym, a nasi absolwenci zamierzają pracować w brytyjskich departamentach rządowych, agencjach pomocy międzynarodowej oraz w wielu organizacjach pozarządowych. Polityka (w tym stosunki międzynarodowe) w Nottingham Trent University zajmuje czwarte miejsce wśród 77 uczniów ostatniego roku, którzy są zadowoleni z opinii i oceny wykładowców na ich temat (stół ligi uniwersyteckiej The Guardian 2016). Co będziesz studiować ... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Ten wyjątkowy kurs stanowi dogłębne zrozumienie natury młodzieży i złożonych relacji pomiędzy młodymi ludźmi i społeczeństwem. ... [+]

BA (z wyróżnieniem) Studia młodzieży

Będziesz uczestniczyć w kursie z dużą satysfakcją studentów i możliwością zatrudnienia! 100% naszych BA (hons) Młodzieży Studiów i BA (hons) Młodzież Sprawiedliwości studentów są zadowoleni z całego kursu i 100% absolwentów na obu tych kursach są zatrudnieni lub zaangażowani w dalsze badania sześć miesięcy po opuszczeniu NTU. (National Student Survey 2017 i DLHE 2015/16 Studia stacjonarne, Wielka Brytania, pierwszego stopnia, licencjat) Ten wyróżniający stopień studiów dla młodzieży zapewnia dogłębne zrozumienie natury młodości i złożonego związku między młodzieżą a społeczeństwem. Będziesz odkrywać usług wspierających uczenie młodych ludzi, rozwój i postęp kariery osobistej i społecznej, a także zdobyć wiedzę i umiejętności oczekuje się od tych, którzy pracują z młodzieżą.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Nasz ekscytujące stopień Kryminologia był jednym z pierwszych licencjackich stopni w swoim rodzaju mają być nauczane w Wielkiej Brytanii. Usłyszysz od zaproszonych gości, ... [+]

BA (z wyróżnieniem) Kryminologia

Nasz ekscytujące stopień Kryminologia był jednym z pierwszych licencjackich stopni w swoim rodzaju mają być nauczane w Wielkiej Brytanii. Usłyszysz od zaproszonych mówców, dowiedz się od doświadczonego praktykującego i możesz mieć szansę stać się specjalnym koneserem.

Kurs kryminalistyki BA (Hons) oferuje ekscytujące połączenie teorii, polityki i praktyki z zakresu kryminologii i sądownictwa karnego. Będziesz miał możliwość podjęcia szeregu modułów wspieranych najnowocześniejszymi badaniami i silnymi związkami z policją, służbą probacyjną i innymi agencjami wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

Dlaczego warto wybrać ten kurs? Będziesz miał okazję do specjalizacji poprzez wybranie charakterystyczne opcjonalnych modułów dostarczonych przez ekspertów w swoich poddanych. Wszystkie moduły wykorzystują doświadczenia i wiedzę zewnętrznych praktyków w celu dostarczenia dodatkowych perspektyw w świecie rzeczywistym. Można zyskać niepowtarzalny wgląd praktycznych wymiarów kryminologii poprzez akredytowanych możliwości doświadczenia zawodowego w wielu organizacjach. Istnieje również możliwość studiowania za granicą za pośrednictwem naszego programu Erasmus +, a także możliwość podjęcia projektu badawczego, który wpłynie na pracę organizacji lokalnej w obrębie społeczności. Co będziesz studiować ... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Młodzież Sprawiedliwość polega na pracy z młodymi ludźmi, którzy obrażają lub są narażone na przestępstwa. Kurs ten łączy teorię naukową współczesnej praktyce poprzez org ... [+]

BA (z powodzeniem) Młodzież Sprawiedliwość

Będziesz uczestniczyć w kursie z dużą satysfakcją studentów i możliwością zatrudnienia! 100% naszych BA (hons) Młodzieży Studiów i BA (hons) Młodzież Sprawiedliwości studentów są zadowoleni z całego kursu i 100% absolwentów na obu tych kursach są zatrudnieni lub zaangażowani w dalsze badania sześć miesięcy po opuszczeniu NTU. (National Student Survey 2017 i DLHE 2015/16 Studia stacjonarne, Wielka Brytania, pierwszego stopnia, licencjat)

Młodzież Sprawiedliwość polega na pracy z młodymi ludźmi, którzy obrażają lub są narażone na przestępstwa. Kurs ten łączy teorię naukową współczesnej praktyce poprzez organizowanie staży, wizyt i prelegentów.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Ten wyjątkowy stopień bada teorię i praktykę polityki, integrowanie perspektyw, zarówno krajowych i międzynarodowych. Dowiesz się o znaczeniu coraz bardziej zglobalizowan ... [+]

BA (z wyróżnieniem) Polityka

Nasi studenci poleciliby nas! 94% naszych studentów BA (Hons) zalecało studiowanie w NTU (National Student Survey 2017).

Ten wyróżniający się stopień Poltics analizuje teorię i praktykę polityki, integrując zarówno krajową, jak i międzynarodową perspektywę. Dowiesz się o znaczeniu coraz bardziej zglobalizowanym środowisku politycznym i zrozumieć znaczenie polityki jako działalność człowieka.

Jeśli masz duże zainteresowanie bieżącymi sprawami i międzynarodowych trendów, a następnie BA (z wyróżnieniem) stopień Polityka na NTU jest idealna dla ciebie. Kurs zachęca do angażowania się bezpośrednio jako politolog czy teoretyka, wykonując własne niezależne badania, zakończone w produkcji ostatniego roku pracy doktorskiej na temat wyboru.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Ten innowacyjny stopni pozwoli Ci rozwinąć większą świadomość złożoności i więzi z politycznych i międzynarodowych procesów i teorie, które kształtują nasze życie. Będzie ... [+]

BA (z wyróżnieniem) Polityka i stosunki międzynarodowe

Ta innowacyjna polityka i stosunki międzynarodowe pozwolą Ci rozwijać większą świadomość złożoności i powiązań procesów politycznych i międzynarodowych oraz teorii, które kształtują nasze życie. Będziesz zbadać współczesny świat, w którym żyjemy na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym.

Jeśli masz duże zainteresowanie sprawami aktualnymi, światowymi trendami i zrozumienia zmieniającego się świata, w którym żyjemy, to polityka i stosunki międzynarodowe kurs w NTU jest idealna dla ciebie.

Ponieważ polityka zajmuje się podstawowymi czynnikami wpływającymi na społeczeństwo w skali globalnej, to sprawia, idealne połączenie z Stosunków Międzynarodowych stworzyć ekscytujące, stymulujące i odpowiedni kurs.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Ten Zdrowia i Opieki Zawody Rady (HCPC) zatwierdziła stopniu przygotować się do roli pracownika socjalnego. Został on zaprojektowany, aby umożliwić Ci przejść do zatrudni ... [+]

Ten Zdrowia i Opieki Zawody Rady (HCPC) zatwierdziła stopniu przygotować się do roli pracownika socjalnego. Został on zaprojektowany, aby umożliwić Ci przejść do zatrudnienia i integruje moduły robocze oparte zarówno akademickich i praktyki.

Chcesz coś zmienić w życiu ludzi? Wtedy nasza stopnia Praca socjalna jest dla ciebie. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które naprawdę może zmienić czyjeś życie.

Dlaczego warto wybrać ten kurs? Ściśle współpracujemy z pracodawcami w ustawowych i niezależnych sektorów, aby zapewnić naszym treść kursu zachowuje ostrość na uprawnionych do korzystania z usług. Przyczynia się również do zapewnienia, że ​​jesteś gotowy do praktyki zawodowej, gdy kwalifikują. Nauczanie jest prowadzone przez pracowników z różnych środowisk zawodowych i opiera się na badaniach, dostarczając doskonałej równowagi między akademickich i stosowanych doświadczeń edukacyjnych. W trakcie całego kursu kładziemy duży nacisk na profesjonalizm, wartości i powiązania między teorią pracy socjalnej a praktyką. Będziesz ukończyć oceniana docelowe, które dadzą możliwość zdobycia cennego doświadczenia bycia pełnoetatowym pracownikiem socjalnym w wielu różnych miejscach pracy ci. Ucz się od naszych ekspertów ... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Ta wciągająca Brytyjskie Towarzystwo Psychologii (BPS) akredytowanych kurs łączy kompleksowe szkolenia z zakresu psychologii z badaniem zachowań przestępczych, rodzajów p ... [+]

BSC (z wyróżnieniem) Psychologia z kryminologii

Nasi studenci poleciliby nas! W najnowszym National Student Survey 94% naszych niedawnych BSc (Hons) Psychologowie studenci polecają studiować w NTU. (National Student Survey 2017).

Nasz British Psychological Society (BPS) akredytowanych stopień odkrywa sekrety, co czyni nas ludźmi, co to znaczy, że żyje i dlaczego zachowują się w sposób robimy.

Kurs obejmuje wszystkie podstawowe obszary psychologii przewidzianych przez British Psychological Society (BPS) nauczania. Będziesz odkrywać człowieka, funkcjonowania mózgu, procesy i mechanizmy ludzkiego myślenia, odczuwania i zachowania, jak psycholodzy, badania psychologiczne i terapia może mieć wymierne i pozytywne znaczenie dla życia i społeczeństwa ludzi.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Nasi studenci psychologii są bardzo zadowoleni. 100% naszej BSc (z wyróżnieniem) psychologii z Socjologii studentów dziennych są zadowoleni z kursu ogólnego. ... [+]

BSC (z wyróżnieniem) Psychologia z socjologią

Nasi studenci poleciliby nas! W najnowszym National Student Survey 95% naszych ostatnich BSc (z powodzeniem) Psychologia z socjologią studenci polecają studiować w NTU. (National Student Survey 2017).

Psychologia z wyróżnieniem na wydziale socjologii jest brytyjskim kursem akademicki Towarzystwa Psychologicznego (BSC), który łączy w sobie kompleksowe szkolenie z zakresu psychologii z badaniem struktury i dynamiki systemów społecznych i całego społeczeństwa. Nasi studenci korzystają z tygodniowych seminariów badawczych, ponad 80 ekspertów akademickich i mają dostęp do najwyższej klasy apartamentów laboratoryjnych.

... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Nasz British Psychological Society (BPS) akredytowanych stopień odkrywa sekrety, co czyni nas ludźmi, co to znaczy, że żyje i dlaczego zachowują się w sposób robimy. Kurs ... [+]

BSC (z wyróżnieniem) Psychologia

Nasi studenci poleciliby nas! W najnowszym National Student Survey 94% naszych niedawnych BSc (Hons) Psychologowie studenci polecają studiować w NTU. (National Student Survey 2017).

Nasz British Psychological Society (BPS) akredytowanych stopień odkrywa sekrety, co czyni nas ludźmi, co to znaczy, że żyje i dlaczego zachowują się w sposób robimy.

Kurs obejmuje wszystkie podstawowe obszary psychologii przewidzianych przez British Psychological Society (BPS) nauczania. Będziesz odkrywać człowieka, funkcjonowania mózgu, procesy i mechanizmy ludzkiego myślenia, odczuwania i zachowania, jak psycholodzy, badania psychologiczne i terapia może mieć wymierne i pozytywne znaczenie dla życia i społeczeństwa ludzi.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku