Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Nottingham Trent University jest duża i tętniąca życiem społeczność akademicka, która oferuje szeroką gamę kwalifikacji w różnych dziedzinach, w tym psychologii, kryminologii, socjologii, młodości, zdrowia i opieki społecznej, polityki, stosunków międzynarodowych, edukacji i pracy socjalnej. Jesteśmy blisko knit wspólnoty z dużą ilością sposobów, które można zaangażować się w życie szkoły, uczestniczyć w seminariach badawczych dołączeniem do psychologii lub kryminologii społeczeństw.

Znakomita nauczania

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości edukacji i wyposażyć w umiejętności, które pomogą Ci zapewnić sukces swojej kariery. Nasi studenci są prowadzone przez entuzjastyczny, zaangażowani i wykwalifikowany personel, wielu, którzy są zaangażowani w innowacyjnych badań lub są publikowane autorów w swoich dziedzinach specjalistycznych. Dowiesz się dzięki połączeniu tradycyjnych wykładów i seminariów grupowych; oraz w zależności od kursu, może mieć również możliwość wzięcia udziału w dyskusji, prezentacji i dyskusji grupowych. Mamy również regularnie zaprosić wybitnych ekspertów i profesjonalistów w dziedzinach pokrewnych, aby przyjść i porozmawiać z naszymi studentami.

Nasze badania daje przewagę

Mamy ugruntowaną reputację wysokiej jakości i odpowiedniej społecznie badań. Badania informuje zawartość naszych kursów i zapewnia, że ​​są one aktualne aktualne i istotne dla przyszłej pracy zawodowej naszych studentów.

Profesjonalnie uznane kursy

Wiele z naszych kursów są akredytowane, zatwierdzone lub uznane przez związanych z nimi organizacji zawodowej. Nasze studia licencjackie Psychologia kursy prowadzone na nasze miasto Campus są akredytowane przez British Psychological Society (BPS), a nasz kurs Social Work jest zatwierdzony przez Zdrowia i Opieki zawodach Rady, umożliwiając korzystanie z ujętym stopnia i przyszłych pracodawców z absolwentami pewny siebie i zdolnych.

fantastyczne udogodnienia

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w położony w centrum miasta NTU Campus, z szeroką gamą urządzeń mających na celu pomóc excel. Nasze otwarte komputery dostępu są dostępne do pracy między wykładami, w zależności od kursu można również mieć możliwość skorzystania z naszego pakietu multimedialnego i sądach. Nasze wyspecjalizowanych laboratoriach Psychologia to licencjat laboratorium nauczanie i specjalistycznych laboratoriów badawczych oraz laboratoriów trackerów oczu, motion capture i £ 80,000 systemu EEG.

Studia za granicą

Oferujemy szeroki zakres możliwości dla naszych studentów do studiowania za granicą i zdobyć cenne doświadczenie międzynarodowe, poprawić swoje umiejętności życiowe, a wyróżnia się z potencjalnymi pracodawcami. Oferujemy szeroką gamę programów międzynarodowych, które różnią się długością, zarówno w Europie jak i poza nią.

Sukces z Nauk Społecznych

Nasi absolwenci mają pozazdroszczenia udokumentowane dzieje się w celu osiągnięcia udanej kariery i oferujemy specjalistyczne doradztwo zawodowe dla naszych studentów przez cały czas w NTU. Wspieramy naszych studentów do rozwijania swoich zdolności do zatrudnienia oraz planować kolejne kroki w celu maksymalizacji ich potencjału i spełnić swoje cele zawodowe.

Dlaczego Nottingham do studiowania nauk społecznych?

Nottingham jest naprawdę miastem studentów; z dwóch głównych uniwersytetów i 60.000 studentów wybierających aby ich dom. Od zakupy do muzeów, kawiarni, klubów sportowych, muzycznych i klubów; Nottingham oferuje coś dla każdego.

Jesteśmy dumni z silnych relacji możemy cieszyć się z grup i organizacji w okolicach Nottingham; z HMP Whatton do ramowego Housing Association, wraz z naszymi własnymi centrami badawczymi, takimi jak Nottingham Centre for dzieci, młodzieży i rodzin. Nie tylko te linki wzbogacić swoje doświadczenie uczenia się, ale także daje możliwość zaangażowania się i robi różnicy w życiu jednostek i grup w naszej lokalnej społeczności ci.

wydziały akademickie:

Polityka i Stosunków Międzynarodowych Personel w Dziale Polityki i Stosunków Międzynarodowych ujmuje krajowym i międzynarodowym dla ich działalności badawczej, wkład mediów i doradztwo pracy, a są pasjonatami tłumacząc tę ​​wiedzę w klasie.

Psychologia Psychologia został uznany za jego doskonałości w nauczaniu, a także mają silny krajowy i międzynarodowy profil badawczy.

Nasze kursy licencjackie prowadzone na terenie kampusu miasta, podyplomowych kursów przeliczeniowych psychologii i naszej mgr Psychologii Sądowej są akredytowane przez British Psychological Society.

Praca społeczna i zdrowie Departament Pracy Społecznej i Zdrowia skupia zespół pracowników z różnych środowisk akademickich i zawodowych w zakresie pracy socjalnej, zdrowia publicznego i opieki społecznej.

Zespół dąży do doskonałości zarówno w nauczaniu i badaniach naukowych, zachowując ścisłą współpracę z organizacjami.

Socjologia Zakład Socjologii oferuje kursy w zakresie socjologii, kryminologii, młodzieży i poradnictwa zawodowego.

Tych dziedzinach są zainteresowani myślenia krytycznie o świecie społecznym, w którym żyjemy oraz wspieranie i ochronę ludzi i środowiska w Unii oraz w złożonych i zróżnicowanych kontekstach.

Lokalizacje

Nottingham

Address
Nottingham Trent University
50 Shakespeare Street

NG1 4FQ Nottingham, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium