Przeczytaj oficjalny opis

O NUA

Norwich University of the Arts (NUA) ugruntowało swoją pozycję w dziedzinie sztuki, projektowania i edukacji medialnej od ponad 170 lat. Ale podczas gdy nasza historia sięga 1845 roku, nasze prognozy są przyszłościowe.

Od kampusu w centrum miasta, który oferuje najnowocześniejsze udogodnienia, po podejście do nauczania, w którym przyznano nam złoto w ramach Teaching Excellence Framework i zajęliśmy pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem zatrzymywania studentów przez The Times i The Sunday Times Good University Guide 2020, naszą reputację za doskonałość jest zasłużony.

NUA rozwija się jako uznany uniwersytet, rozwijając narodową reputację jako innowacyjna i twórcza społeczność akademicka, z silnym zaangażowaniem w oferowanie profesjonalnych kursów opartych na praktykach, które pozwalają uczniom rozwijać umiejętności i realizować swoją pasję.

W sercu tego wszystkiego, nasi uczniowie. Artyści, projektanci, twórcy. Wnosząc różnorodne zainteresowania i niepowtarzalne perspektywy, łączy ich pragnienie bycia wyzwaniem i inspiracją. Uczyć się z przeszłości i kształtować przyszłość.

Nasza misja

Misją NUA jest bycie najlepszym specjalistycznym uniwersytetem w dziedzinie sztuki, projektowania, architektury i badań medialnych w Europie, produkowanie absolwentów o najwyższej jakości oraz inspirujących studentów i pracowników w celu osiągnięcia doskonałości w sferze twórczej i kulturalnej.

Historia Norwich University of the Arts

1845 Norwich School of Design została założona w 1845 roku przez artystów i zwolenników Norwich School of Painters, jedynej prowincjonalnej grupy brytyjskiej, która zdobyła międzynarodową reputację w dziedzinie malarstwa krajobrazowego.
1965 Zatwierdzony do oferowania poziomu wykształcenia poprzez dyplom w dziedzinie sztuki i projektowania.
Od 1965 r W grupie wyjątkowych praktyków i nauczycieli pojawiają się podwójne mocne strony w malarstwie i projektowaniu graficznym, które odcisnęły piętno na krajowej scenie artystycznej i projektowej.
1975 Pierwsze kursy licencjackie z wyróżnieniem oferowane przez Radę National Academic Awards (CNAA).
1989 Great Yarmouth College of Art włączony do szkoły.
1993 Pierwsze kursy magisterskie wprowadzono na podstawie umowy akademickiej z Anglia Polytechnic.
1994 Włączony jako instytucja szkolnictwa wyższego, przemianowany na Norwich School of Art and Design.
1995 Student pierwszego stopnia naukowego zarejestrowany na studia doktoranckie.
2008 Uzyskał uprawnienia do nadawania stopni naukowych do poziomu magistra i został przemianowany na Norwich University College of the Arts.
2012 Przyznany tytuł uniwersytetu przez Tajną Radę, stając się Norwich University of the Arts . Powołuje swojego pierwszego kanclerza - aktora Sir Johna Hurt.

Agencja Zapewnienia Jakości sprawdza, w jaki sposób brytyjskie uniwersytety i kolegia utrzymują standard swojej oferty szkolnictwa wyższego.

Uniwersytet powstał jako niezależna instytucja szkolnictwa wyższego w ramach sekcji 121 Ustawy o reformie szkolnictwa z 1988 r. I jest uznanym organem z uprawnieniami do przyznawania tytułów naukowych. Uniwersytet jest regulowany przez Urząd Studentów (OfS). Informacje na temat statusu uniwersytetu można znaleźć w rejestrze OfS oraz na liście uznanych organów opublikowanych na stronie rządu brytyjskiego (GOV.UK). Ramy regulacyjne OFS wejdą w życie z dniem 1 sierpnia 2019 r. Od 1 kwietnia 2018 r. Do 31 lipca 2019 r. Uniwersytet będzie podlegał przejściowym porozumieniom OFS.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Norwich University of the Arts

Poznaj pełny zakres technik animacji od 2D, CGI i stop motion na kursie licencjackim BA (Hons). ... [+]

Przegląd

Kurs przygotowujący do licencjackich studiów magisterskich pomoże ci rozwinąć podstawowe umiejętności jako animator, a także da ci szansę skupienia się na wybranym obszarze w różnorodnym i ciągle rozwijającym się przemyśle animacji.

Przez cały swój stopień będziesz badać wszystko, od animacji opartej na postaciach, po techniczne komponowanie 2D i olinowanie CG; od autorów po podejście oparte na pomysłach w kinie.

Ukończysz kurs z osobistym showreelem i portfolio online, aby promować i prezentować swoje najlepsze prace, przygotowane do kontynuowania kariery, którą wybierzesz i stawić czoła kreatywnemu wyzwaniu, które może rzucić na ciebie świat animacji.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Przepisany przez Radę Rejestracyjną Architektów (Część 1), nasz kurs BA (z wyróżnieniem) architektury będzie pierwszym krokiem do sukcesu jako zarejestrowany architekt lu ... [+]

Przegląd

Zapoznaj się ze środowiskiem architektonicznym w środowisku szkół artystycznych, które wspiera współpracę między kreatywnymi dyscyplinami i inspiruje podejście do architektury oparte na designie. Piękne średniowieczne miasto Norwich stanowi inspirującą scenerię historycznej i współczesnej architektury i kultury, odkrywając, jak zostać architektem na naszym kursie licencjackim.

Twoje umiejętności architektoniczne

W NUA cenimy zorientowany na użytkownika pomysłowy i celowy projekt architektoniczny. Będziemy kwestionować twoje uprzedzenia dotyczące środowiska zbudowanego podczas odkrywania sposobów, w jakie ludzie zamieszkują i wykorzystują przestrzeń, i zastanowić się nad znaczeniem użytkownika dla procesu projektowania. Będziesz zachęcany do umieszczania badań, twórczych poszukiwań i krytycznej oceny w centrum swojej architektury.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Nasz akredytowany kurs BA (Hons) Design for Publishing akredytowany przez Creative Skillset daje ci umiejętności tworzenia atrakcyjnych, efektywnych i pięknie zaprojektow ... [+]

Przegląd

Niedawni absolwenci naszego kierunku Design for Publishing znaleźli zatrudnienie w wielu wiodących studiach artystycznych i projektowych zajmujących się projektowaniem graficznym, projektowaniem redakcyjnym, produkcją i drukiem, kierunkiem kreatywnym, projektowaniem interfejsów, reklamą i copywritingiem.

Twój projekt umiejętności publikowania

Pracując w dużych studiach projektowych na otwartym planie, poznasz zaawansowane techniki tworzenia profesjonalnych dokumentów drukowanych i oprawionych, takich jak książki, czasopisma i czasopisma, a także publikacje cyfrowe.

Twoja kreatywność będzie informowana o treściach, z którymi pracujesz, ale naturalna potrzeba eksperymentowania i wprowadzania innowacji, w połączeniu z twoimi umiejętnościami i wglądem, zmotywuje Cię do odkrywania i wykorzystywania możliwości związanych z każdym streszczeniem.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Nasz kurs licencjacki (z wyróżnieniem), nowy na 2020 r., Stworzy nową okazję do rozwoju jako artysta wykonawczy i pracy w kierunku udanej kariery w filmie, telewizji lub ... [+]

Przegląd

Nasz kurs BA (z wyróżnieniem) Acting *, nowy w 2020 roku, stworzy nową okazję do rozwoju jako artysta wykonawczy i pracy w kierunku udanej kariery w filmie, telewizji lub radiu.

* Z zastrzeżeniem walidacji

Bazując na ugruntowanej wiedzy NUA w zakresie filmu, ruchomego obrazu, dźwięku, animacji i efektów wizualnych, nowy kurs skupi się na obrazie na żywo i nagranym obrazie i głosie.

Rozwój zawodowy

Twój rozwój zawodowy i techniczny jako wykonawcy będzie wspierany przez ekspertów i będziesz mieć dostęp do studiów i przestrzeni prób.

Kamera będzie punktem centralnym do nauki i nauczania, gdy opanujesz techniki wykonywania, otrzymasz informacje zwrotne i przejrzysz swoją pracę z rówieśnikami i profesjonalną kadrą nauczycielską.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Ucz się, tworząc nasz licencjonowany kurs licencjacki (z wyróżnieniem) z licencją Creative Skillset na produkcję filmową, w którym będziesz tworzyć filmy od pierwszego ty ... [+]

Przegląd

Koncentrując się na krótkiej formie filmowej, w tym oryginalnym i adaptowanym dramacie, dokumencie, reklamie i reklamie redakcyjnej, poznasz różnorodne media i platformy filmowe na naszym studium licencjackim i kursie produkcji obrazu ruchomego. Staniesz się znakomitym gawędziarzem i elastycznym, wszechstronnym współpracownikiem, posiadającym głęboką wiedzę na temat branży, która leży u podstaw twoich umiejętności technicznych i rzemieślniczych.

Twoje umiejętności w zakresie produkcji filmów i obrazów ruchomych

Będziesz miał okazję wypróbować różne role produkcyjne, ucząc się podstawowych umiejętności w zakresie produkcji, reżyserowania, pracy z kamerą i edycji, a także innych obszarów, takich jak nagrywanie dźwięku, projektowanie dźwięku i projektowanie produkcji.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Nasz tytuł licencjata (z wyróżnieniem) jest jednym z najdłużej zdobytych tytułów artystycznych w kraju, który korzysta z ponad 170 lat doskonałości w edukacji artystyczne ... [+]

Przegląd

Absolwenci naszego kursu licencjackiego z zakresu sztuk plastycznych odnieśli sukces krajowy i międzynarodowy, w tym nominację do Nagrody Turnera, włączenie do Nowych Współczesnych oraz wybór dla XL Catlin Art Guide .

Twoje umiejętności plastyczne

Dołącz do tętniącej życiem społeczności innych artystów i kreatywnych myślicieli, budując znaczną ilość pracy, ciesząc się swobodą odkrywania swojej artystycznej praktyki i metod pracy w trakcie kursu. Przestrzenie studyjne i projektowe w naszych specjalnie zaprojektowanych studiach artystycznych zapewnią idealną przestrzeń fizyczną do wyrażenia niepowtarzalnego głosu jako artysty.

Rozwijasz swoje umiejętności kuratorskie, wystawiając własną pracę i rówieśników ", na terenie kampusu i poza nim, a będziesz korzystać z dedykowanego czasu kontaktu z doświadczonym nauczycielem akademickim podczas studiów.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Creative Skillset zatwierdzony i uznany przez Stowarzyszenie Fotografów, nasz kurs licencjacki (z wyróżnieniem) ustanowi Cię jako profesjonalnego praktyka, gotowego na ud ... [+]

PrzeglądRozwiniesz wysoce osobistą, unikalną i twórczo aspirującą praktykę, jednocześnie doskonaląc praktyczne umiejętności i zrozumienie, aby zastosować swoją wizję w różnych kontekstach w branżach kreatywnych. Niezależnie od tego, czy karierę w reklamie, redakcji, modzie, czy innej roli w branżach twórczych, twój styl będzie niepowtarzalny.Twoje umiejętności fotograficznePodczas doskonalenia swojego rzemiosła nauczysz się komercjalizować swój dorobek twórczy, zastanawiając się, jak zastosować swoje podejście do briefów i potrzeb klientów, aby stworzyć ambitną pracę, która ma zastosowanie w wielu branżach.Dostęp do szerokiej gamy sprzętu fotograficznego i oświetleniowego na skalę przemysłową zapewni Ci narzędzia do tworzenia oryginalnych i oryginalnych obrazów według najwyższych standardów. Przesuwając granice praktyk fotograficznych, nauczysz się, jak tworzyć fascynujące fotografie, wykorzystując każdą technologię, która jest najbardziej odpowiednia do wspierania kreatywnej wizji.Twoja fotografia przyszłościOdzwierciedlając dzisiejszą branżę, wykorzystując głównie technologię cyfrową, ten kurs fotografii licencjackiej zobaczy, że aktywnie angażujesz się w szybko rozwijający się charakter fotografii i odkrywasz możliwości nowych i powstających technologii, takich jak cyfrowe ruchome obrazy i CGI.Z gościem odwiedzającym branżę odwiedzanym niemal każdego tygodnia i regularnymi możliwościami otrzymywania informacji zwrotnych od obecnych praktyków, umiejętności biznesowe, takie jak autopromocja, networking i zarządzanie klientami są najważniejsze w całym twoim stopniu, co oznacza, że ​​będziesz kończył z rozmachem po wejściu do przemysł.Absolwenci pracują w szerokim zakresie kariery, w tymFotografFotograficzny asystentDyrektor artystycznyProducent obrazuEdytor zdjęćRetusz cyfrowyPicture LibrarianKuratorArtysta CGITechnik dydaktycznyDigital AssistantAgent fotografaPicture ResearcherStudio AssistantZawartość kursu... [-]
Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Zdobywca nagrody TIGA dla najlepszych placówek oświatowych, TIGA i Creative Skillset oraz członek programu partnerskiego Sony PlayStation First Academic Partnership, nasz ... [+]

Przegląd

Niedawni absolwenci to trzej laureaci nagrody BAFTA, projektanci V

Twoje umiejętności w zakresie gier i projektowania

Od samego początku naszego kursu licencjackiego z zakresu sztuki i projektowania rozwijasz swoje umiejętności związane ze sztuką i wzornictwem, które można wykorzystać w różnych branżach przemysłu gier. Korzystając z oprogramowania do tworzenia treści 2D i 3D, możesz tworzyć obrazy i prototypy gier dla wielu platform, w tym konsoli, internetu, telefonu komórkowego, komputera i alternatywnej rzeczywistości.

Początkowo nie koncentrujemy się na jednej platformie ani umiejętnościach, ale na rozwijaniu silnego zestawu podstawowych umiejętności. Będziesz wtedy mógł specjalizować się w jednym z trzech obszarów: Sztuka konceptualna (postaci, środowiska i rekwizyty), Produkcja zasobów i Rozwój niezależny.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Nasz kurs BA (z wyróżnieniem) uzyskał zasłużoną reputację za wyzwanie konwencjonalnego myślenia. ... [+]

PrzeglądPodążaj śladami absolwentów naszego kursu licencjackich ilustracji, którzy osiągnęli sukces w różnych dziedzinach, w tym ilustracjach i komiksach dla dzieci i dorosłych; ilustracja dokumentalna (reportaż) do publikacji redakcyjnych; narracyjna ilustracja do reklamy i szereg współczesnych publikacji o rzemiośle i projektowaniu; a także praca filmowa, ekranowa i teatralna.Twoje umiejętności ilustracyjneZastosuj eksperymentalne i innowacyjne podejście do narracji i sekwencyjnej ilustracji, aby rozwinąć własny sposób myślenia o tym, jak połączyć obraz, narrację, komunikat i znaczenie w swojej pracy.Skorzystaj z szeregu prac rysunkowych, graficznych, cyfrowych i rzeźb 3D oraz pracuj nad projektami, które pozwolą Ci zastosować swoje pomysły do ​​tworzenia prac 2D (druk, rysunek i grafika) oraz obiektów 3D (książek i modeli).Twoja przyszłość ilustracjiPrzez cały okres studiów będziesz rozwijać zaawansowane umiejętności zawodowe, obejmujące takie dziedziny, jak niezależne kariery i zatrudnienie, przedsiębiorczość, negocjacje, briefy i prowizje. Projekty na żywo, konkursy i współpraca zapewniają szerokie możliwości pracy, aby przygotować Cię do udanej kariery po ukończeniu studiów.Będziesz miał szansę zaprezentować się publicznie i promować swoją pracę poprzez wystawy w miarę postępów w trakcie kursu. Wyskakujące sklepy i wydarzenia edukacyjne pozwolą Ci ukończyć studia dzięki bogatemu, zróżnicowanemu i atrakcyjnemu cenowo portfelowi pracy, który będzie wyróżniał się głębią badań i ambicjami technicznymi.Absolwenci pracują w szerokim zakresie kariery, w tymFreelance IllustratorSelf-PublisherGrafikProjektantPicture Book DesignerPublic ArtistArtysta w rezydencjiWydawca książekAnimatorFilmowiecKuratorDyrektorWydawca czasopismaAsystent galeriiAgent ilustracjiZawartość kursu... [-]
Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Nasz akredytowany przez Creative Skillset BA (Hons) stopień komunikacji graficznej zapewni ci umiejętności i wiedzę do rozwiązywania złożonych problemów komunikacji grafi ... [+]

Przegląd

Dzięki bardzo silnym powiązaniom z wiodącymi praktykami branżowymi, nasz kurs licencjacki w zakresie komunikacji graficznej obejmuje nowe i powstające technologie jako potencjalne narzędzia do rozwiązywania złożonych problemów komunikacji wizualnej.

Wielu naszych studentów kontynuuje pracę nagrodzoną. Niedawni absolwenci znaleźli zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w wiodących studiach projektowych zajmujących się brandingiem, reklamą, reklamą cyfrową, ruchem i międzyplatformowymi.

Twoje umiejętności komunikacji graficznej

Twoja miłość do znalezienia oryginalnych i ekscytujących sposobów przekazywania złożonych pomysłów i koncepcji poprzez projektowanie i języki wizualne będzie wspierać twoje studia. Od plakatów i czasopism po aplikacje i strony internetowe, sposób w jaki ludzie otrzymują i konsumują informacje zmienia się nieustannie wraz z pojawieniem się nowych technologii. Twoja ciekawość będzie karmić i kształtować twoją pracę, gdy przekraczasz granice i kwestionujesz otrzymaną mądrość.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Czy postrzegasz siebie jako przyszłego projektanta mody? Nasz kurs licencjacki BA (z wyróżnieniem) zapewni ci umiejętności projektowania i wytwarzania, które pozwolą Ci w ... [+]

Przegląd

Przez cały ten stymulujący kurs mody licencjackiej popychasz swoje kreatywne granice i budujesz własną estetykę i modę. Skupienie się na przemyśle jest osadzone na tym poziomie i jest rozpoznawane dzięki naszej akredytacji Creative Skillset.

Twoje umiejętności w modzie

Koncentrując się na rozwijaniu innowacyjnego podejścia do projektowania mody, opartego na dogłębnym zrozumieniu historycznych i współczesnych trendów w modzie, zdobędziesz cenny zakres umiejętności technicznych w zakresie projektowania i planowania, wycinania wzorów, projektowania odzieży i krawiectwa.

Twoje silne umiejętności badawcze i techniczne oraz rozległa wiedza na temat branży modowej, a także jakość twoich projektów i wyprodukowanej odzieży, pomogą Ci zbudować godną pozazdroszczenia profil, na którym możesz rozpocząć swoją karierę. Pomożemy Ci w budowaniu profesjonalnego portfolio - jednego z twoich najsilniejszych atutów jako projektanta, aby dać pracodawcom wgląd w twoje talenty i zaprojektować estetykę.Twoja moda na przyszłość... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Nasz kurs licencjacki (licencjacki) w zakresie komunikacji i promocji mody nauczy Cię umiejętności technicznych i kreatywnych podejść, które rozwijają markowe marki i roz ... [+]

Przegląd

Przygotuj się na udaną karierę w marketingu mody na kursie komunikacji i promocji mody licencjackich, który zachęca Cię do dążenia do najwyższych standardów kreatywności i kultywuje bliskie zaangażowanie w profesjonalny świat promocji i brandingu mody.

Twoje umiejętności komunikacji i promocji mody

Waszym entuzjazmem dla branży modowej będzie trampolina, z której można określić indywidualną koncentrację i kierunek. Stopień ten jest tak skonstruowany, aby zapewnić ci zestaw podstawowych umiejętności, jednocześnie zapewniając elastyczność, dzięki której możesz skoncentrować się na obszarach osobistych. Umożliwi to rozwinięcie silnego indywidualnego profilu, na którym można zbudować udaną karierę.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Dzięki międzynarodowej reputacji absolwentów, którzy wyróżniają się kreatywnym myśleniem i umiejętnościami technicznymi, nasz dyplom licencjacki (BA) jest jednym z sześci ... [+]

PrzeglądKorzystając z bliskiego kontaktu z przemysłem w mieście, które jest domem dla rozwijającej się kultury innowacji w dziedzinie projektowania, niedawno absolwenci naszego kursu licencjackiego projektowania graficznego znaleźli zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w wiodących studiach projektowych, pracując w brandingu, reklamie, projektowaniu redakcyjnym i opakowaniu, marketingu strategia i reklama wieloplatformowa.Twoje umiejętności projektowania graficznegoDuży nacisk na komercyjność w całym stopniu dostarczy Ci pomysłów i wysokiej jakości produktów do pakietów identyfikacji wizualnej, takich jak opakowania produktów, strony internetowe i międzyplatformowe kampanie reklamowe.Majtki zostały zaprojektowane, aby zainspirować Cię do stworzenia oryginalnych, innowacyjnych i - co najważniejsze - efektywnych rozwiązań projektowych. Dowiesz się, jak zadawać pytania za pomocą technik badawczych, które pomogą Ci zrozumieć klienta, jego rynek docelowy i wpływy wpływające na oba.Twoja przyszłość projektowania graficznegoBędziesz uczyć od pasjonatów i doświadczonych nauczycieli, którzy pracowali w jednych z najlepszych agencji projektowych w Wielkiej Brytanii. Ich poświęcenie w pomaganiu ci w realizacji projektów da ci pewność siebie i wiedzę, aby podążać za swoimi pasjami i wybrać ścieżkę, która pasuje do twoich celów akademickich i zawodowych.Ich reputacja w zakresie pielęgnowania talentów w połączeniu z naszą silną reputacją w branży oznacza, że ​​wiodące grupy projektowe i agencje, w tym Carter Wong, Turner Duckworth, Brandhouse, Design Bridge, Pearlfisher, Lewis Moberly, BrandOpus, JKR, Ziggurat i Bloom aktywnie poszukują pracowników absolwenci tego kursu.Absolwenci pracują w szerokim zakresie kariery, w tymGrafikProjektant opakowańDyrektor kreatywnyBranding DesignerProjektant redaktorStrategia markiCopywriterKreacja marketingowaFotografWitryna internetowa / projektant aplikacjiPrintmaker / Printer... [-]
Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Rzuć wyzwanie konwencjonalnemu myśleniu o projektowaniu tekstyliów. Pracuj w różnych dyscyplinach i przekraczaj granice, eksperymentując i umiejętnie wykorzystując techni ... [+]

PrzeglądUcząc się od ekspertów z szerokim zakresem umiejętności w zakresie projektowania i produkcji tkanin, spotkasz również wielu czołowych praktyków ze współczesnego przemysłu tekstylnego.Będziesz zachęcany do budowania sieci kontaktów zawodowych, które są odpowiednie dla twoich zainteresowań, a staże, wizyty w studiach projektowych i wystawach poszerzą twoje doświadczenie i pomogą ci w przyszłej karierze jako projektant tkanin.Twoje umiejętności projektowania tkaninŚledź swoje twórcze i zawodowe zainteresowania i buduj kompleksową bazę umiejętności w zakresie projektowania tkanin podczas tego kursu licencjackiego projektowania tkanin, odkrywając i opanowując współczesne i tradycyjne narzędzia, techniki i podejścia.Eksperymentuj z drukowaniem, farbowaniem, budową tekstyliów, rysowaniem, cięciem laserowym i cyfrowym projektowaniem w warsztatach prowadzonych przez wykwalifikowanych techników. Twoja przestrzeń w studiu zapewni doskonałe warunki do eksperymentowania w miarę rozwijania praktyki, tworzenia portfolio prac istotnych dla branży, w której chcesz pracować.Twoja przyszłość projektowania tekstyliówWraz z rozwojem twoich umiejętności zyskasz unikalny wgląd w branżę dzięki wykładom i warsztatom z takimi gośćmi, jak Orla Kiely, Sarah Angold (Sarah Angold Studio), Sally Ann Wood (Cath Kidston) i Margo Selby. Wycieczki do wytwórni i targów w miastach takich jak Paryż i Nowy Jork będą Cię eksponować na różne kulturowe perspektywy i wpływy.Możliwości ekspozycji na krajowych i międzynarodowych wystawach, konkursach i wydarzeniach podczas studiów dadzą pracę szerszej publiczności. W ostatnich latach studenci NUA Textile Design świętowali sukcesy w Bradford Textile Society oraz w konkursach na projekt i-dott.Absolwenci pracują w szerokim zakresie kariery, w tymProjektant tkaninDesigner MakerProjektant liniiProjektant produktuKupującyStylistaProducent materiałówProjektant wnętrzBadaczProjektant artykułów papierniczychBranding ExecutiveKonserwatorTrend ForecasterTkaczZawartość kursu... [-]
Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Przyjmując koncepcję koncepcyjną, ale stosując standardowe techniki projektowania w branży, nasz kurs BA (z wyróżnieniem) w zakresie projektowania wnętrz zbliża się do wy ... [+]

PrzeglądSojusz myślenia koncepcyjnego i praktycznego, projektowanie wnętrz to małżeństwo znaczeń i związków w formie fizycznej. Określa wiele naszych codziennych doświadczeń.Twoje umiejętności w zakresie projektowania wnętrzBudując zestaw niezbędnego rzemiosła i umiejętności rysowania, nasz kurs licencjacki w zakresie projektowania wnętrz pozwoli Ci opracować innowacyjne propozycje projektów dla różnych wnętrz. Będziesz opanował metody wizualizacji i szkicowania ręcznie, a także standardowe cyfrowe platformy 3D, kolaż, fotografia i modelowanie.Korzystając z bogatego czasu kontaktu z pracownikami akademickimi i technikami, a także mając dostęp do dobrze wyposażonych obiektów na całym swoim poziomie studiów, będziesz mieć swobodę podążania za swoimi zainteresowaniami i pasjami, identyfikując i kształtując własny styl i podejście. Będziesz także miał okazję współpracować z profesjonalistami z branży, takimi jak LSI Architekci, projektant i architekt Eva Sopeoglou oraz Maria Oliva, projektant wnętrz w B3 Designers.Twoja przyszłość projektowania wnętrzZastanawiając się, w jaki sposób projekt odpowiada na potrzeby i potrzeby, nauczysz się brać pod uwagę aspekty społeczne projektu projektowego, w tym to, w jaki sposób na ludzkie potrzeby i emocje mają wpływ aspekty projektowe, takie jak skala, kolor, światło, tekstura, akustyka i materiały.Poznasz trendy kulturowe oraz technologiczne i materiałowe innowacje kształtujące branżę. Zdobędziesz doświadczenie w projektowaniu wnętrz dla różnych wnętrz, w tym socjalnych, szpitali, budynków wielkopowierzchniowych, gościnności, przestrzeni komercyjnych i mieszkalnych, projektów pomocy w czasie katastrof i wystaw, a także wnętrz domowych.Absolwenci pracują w szerokim zakresie kariery, w tymProjektant wnętrzSpace PlannerKonsultant ds. KoloruKreator modeli 3DProjektant teatruProjektant wystawyProjektant oświetleniaMenadżer projektuVisual MerchandiserWykonawca projektuWizualizator architekturyDesign TechnologistWarsztaty przemysłowe w architekturze wnętrz BAZawartość kursu... [-]
Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Jesteś początkującym strategiem biznesowym, który jest pasjonatem branży modowej i chce zrozumieć mechanizmy marketingowe stojące za wielką marką i markami prekursorów na ... [+]

Przegląd

Jesteś początkującym strategiem biznesowym, który jest pasjonatem branży modowej i chce zrozumieć mechanizmy marketingowe stojące za wielką marką i markami prekursorów na wybiegu i głównej ulicy.

Nasz nowy kurs licencjacki (z wyróżnieniem) z marketingu mody i biznesu * zapewni Ci wgląd w podstawy handlowe, strategie marketingowe i podstawowe techniki rozwoju marki, które są dziś używane w branży modowej.

Będziesz tworzyć dynamiczne kampanie marketingowe, koncepcje sprzedaży detalicznej, propozycje zakupów i biznesplany, które pozwolą Ci w pełni zrozumieć i działać w odnoszących sukcesy biznesach modowych.

Budując swoją wiedzę na temat marketingu mody, rozwiniesz umiejętności poszukiwane przez pracodawców, w tym:... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Visual Effects (VFX) to najszybciej rozwijający się obszar w branży filmowej. Nasz kurs BA (z wyróżnieniem) VFX da ci umiejętności tworzenia zdumiewających światów efektó ... [+]

PrzeglądZaprojektowany we współpracy z wiodącymi firmami, które reprezentują 60% brytyjskiej branży VFX (w tym Double Negative, Framestore, MPC i ILM), a także profesjonalne organizacje, takie jak Creative Skillset i UK Screen Alliance, nauczysz się tłumaczyć swoją wyobraźnię wiarygodne środowiska 3D i tworzyć obrazy VFX jutra, czy to do filmów, wizualizacji architektonicznych czy nowych aplikacji VR.Twoje umiejętności VFXNa tym przyszłym studenckim kursie VFX opracujesz zestaw umiejętności, który będzie wyposażał Cię w coraz większy zakres zastosowań VFX. Od telewizji i filmu po architekturę i urbanistykę; badania naukowe do kreatywnego projektowania i rzeczywistości wirtualnej.Pracując z reżyserami lub filmując własne ujęcia, staniesz się ekspertem od "światowego budowniczego", używając efektów wizualnych jako rusztowania do ulepszenia opowieści.Twoja przyszłość VFXDzięki wykładom, warsztatom, briefom na żywo i indywidualnym testom na poziomie studiów uzyskasz cenną ekspozycję na ekspertów branżowych z dużych i niezależnych wytwórni. Małe rozmiary klasy oznaczają, że będziesz mieć częsty kontakt z nauczycielem i odwiedzającymi z profesjonalnych sieci połączonych z kursem.Będziesz miał okazję uczestniczyć w FMX, największej i najlepszej konferencji i festiwalu animacji VFX i animacji w Europie. Będziesz mieć również dostęp do subsydiowanej komercyjnej wersji Nuke, standardowego oprogramowania używanego w dużych studiach, z licencją, która rozciąga się na rok po ukończeniu studiów.Typowe ścieżki kariery obejmująRoto ArtistArtysta tekstury3D GeneralistArtysta środowiska 3DDopasuj ruch artystyWizualizatorSkładaczDyrektor artystycznyMatte Painter / ArtistModelarzWizualizator architekturyExperiential DesignerZawartość kursu... [-]
Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Norwich University of the Arts

Nasz stopień rozwoju gier BSc (Hons) polega na rozwijaniu praktycznych gier. Na tym kursie poznasz kompleksowy proces tworzenia gier i odkryjesz, czego potrzeba, aby zost ... [+]

PrzeglądBędziesz opanował mechanikę zabawy, niezależnie od tego, czy budujesz swoją wiedzę techniczną w 3D, czy też w formie sztucznej inteligencji. Dzięki warsztatom umiejętności, demonstracjom technicznym, briefom na żywo i profesjonalnej praktyce z siecią cyfrowych kreatywnych firm, które pomogły w ukształtowaniu kursu, zobaczysz, co trzeba zrobić, aby stworzyć inżynierię oprogramowania, która zachwyca, podnieca i stawia przed użytkownikiem wyzwania.Twoje umiejętności rozwoju gierNasz kurs tworzenia gier licencjackich pozwala skupić się na obszarach, które Cię interesują, zawodowo i osobiście. Będziesz narażony na wiele standardowych platform i technologii, aby zrozumieć ich różnice i jak najlepiej je wdrożyć.Stosując informatykę, nowe technologie, doświadczenie użytkownika i projekt interakcji do tworzenia nowych gier, będziesz tworzyć gry dla różnych odbiorców, na podstawie dowodów zebranych podczas badań, obserwacji i praktycznych eksperymentów.Będziesz ewoluował, jak myślisz, podejmujesz decyzje i opracowujesz pomysły, by ostatecznie kodować gry, które zapewniają użytkownikom wyjątkowe wrażenia.Twoja przyszłość rozwoju gierOprócz zdobywania i rozwijania kreatywnych narzędzi, które pozwolą Ci tworzyć unikalne i innowacyjne gry, ten stopień pokaże Ci także, jak osiągnąć sukces komercyjny.Dostaniesz gruntowne uzasadnienie dla gier, ucząc się rozwijać, dystrybuować i licencjonować produkty gier jako niezależny producent.Typowe ścieżki kariery obejmująProjektant gierProgramista gierDevOps EngineerTwórca gierProgramista UIProjektant produktuProjektant stron internetowychSoftware ResearcherInżynierProgramistaProgramista AIZawartość kursu... [-]
Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Nasz kurs licencjacki (z wyróżnieniem) User Experience (UX) obejmuje dwa podstawowe pytania: w jaki sposób użytkownik doświadcza cyfrowego produktu lub usługi? I w jaki s ... [+]

PrzeglądOmówisz te pytania i opanujesz umiejętności potrzebne, aby stać się odnoszącym sukcesy projektantem UX, rozumiejąc techniczne umiejętności obliczeniowe wymagane do wdrożenia doskonałych interfejsów użytkownika, a także umiejętności badawcze i kreatywne, które będą informować o twoich projektach.Twoje umiejętności w zakresie projektowania user experienceKoncentrując się na projektach prowadzonych przez psychologię potrzeb użytkowników, gromadzenia danych i analiz, nasz kurs projektowania z doświadczeniem z użytkownikami języka angielskiego uczy się, jak stosować zasady kognitywistyki i programowania komputerowego w celu opracowania innowacyjnych i skutecznych rozwiązań projektowych.Odkryjesz, w jaki sposób projektanci UX zbierają dane poprzez badania etnograficzne i łączą te spostrzeżenia z innymi źródłami danych, takimi jak statystyki witryn i trendy w branży. Nauczysz się analizować i stosować te dane, aby opracować i udoskonalić cyfrowe doświadczenie, które działa najlepiej w każdej sytuacji.Twoja przyszłość projektowania user experiencePrzez cały okres studiów twoja nauka będzie zorientowana na zastosowanie zasad projektowania zadowolenia użytkowników w celu wsparcia udanych modeli biznesowych. Użyjesz standardowych technik w celu opracowania profesjonalnych rozwiązań dla różnych kontekstów; w każdym przypadku przejście od badań do tworzenia podróży użytkowników do projektu projektowania user experience, które działa w wielu cyfrowych środowiskach.Dowiesz się, jak współpracować z sektorem komercyjnym, kontaktując się z firmami za pomocą briefów na żywo i doradztwa kierowanego przez studentów, rozwijając zarządzanie projektami, komunikację i umiejętności współpracy, dzięki którym Twoje CV będzie wyróżniać się wśród pracodawców.Typowe ścieżki kariery obejmująProjektant interfejsu użytkownikaProjektant UXProjektant interakcjiProjektant cyfrowyProjektant wizualnyMenedżer produktuMenedżer projektowania UXFront End DeveloperDigital Web DesignerArchitekt UXAnalityk biznesowy UXMenedżer ds. Marketingu produktówOtrzymasz również specjalistyczne porady dotyczące kreatywnych karier od naszego Zespołu Karier w Fabryce... [-]
Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts
Witryna
Telefon
+44 (0)1603 610561