Point Blank Electronic Music School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Point Blank Elektroniczny Szkoła Muzyczna

Przegląd Założona w Londynie w '94 i głosowali na świecie "Najlepszy Music Production & DJ School 'przez czytelników DJ Mag, Point Blank uczy twórczego procesu tworzenia muzyki na najwyższym poziomie. Korzystanie z instruktorów ekspertów, state-of-the-art udogodnienia i międzynarodowo uznane akredytacja, wiele udanych absolwentów przeszły przez ich drzwi w tym Claude VonStroke, Goldie, Nicole Moudaber, Leona Lewis, AlunaGeorge, Patrick dolewania, Gemma Cairney, Mońkach, Felix Jaehn - lista jest długa ...

Szkoła ma siedzibę w Londynie i Los Angeles, a także oferuje innowacyjne kursy online. Kampus London w Shoreditch oferuje kursy muzyczne produkcji, inżynierii dźwięku, biznes muzyczny, śpiew, produkcję radiową i kursy dla DJ - wszystkie prowadzone przez doświadczonych specjalistów z każdej dziedziny przemysłu muzycznego, w tym aktywnych producentów muzycznych i Grammy nagradzanych kompozytorów.

Instruktorzy są wszyscy eksperci branży muzycznej i pracował z takimi artystami jak Pharrell Williams, Zmasowany atak, Bob Marley i Depeche Mode. Studenci uczą się w state-of-the-art studio, które mają nieograniczony dostęp. Obejmuje 48 kanałów SSL Duality Delta i Audient biurko najnowszy sprzęt z Native Instruments i Pioneer i wiele innych.

Point Blank Oferuje on i Degree. BA (z wyróżnieniem) w Music Production i Inżynierii Dźwięku jest dostępny na studia w Londynie, podczas CertHE i kursy prowadzone są on-line DipHE poprzez kształcenie na odległość, wszystkie akredytowane przez Middlesex University.

Szkoła posiada uczniów z całego świata studia z nich, w tym USA, Indiach, Francji, Hiszpanii, Brazylii, Afryce i Australii. Te kursy online oznaczają również, że studenci mogą osiągnąć uznane kwalifikacje podczas studiów z dowolnego miejsca na świecie.

  1. Perspektywy zawodowe Point Blank w pełni wykorzystuje swoje doskonałe połączenia z branży muzycznej. Poprzez szkole połączeń studenci uzyskują dostęp do staży i zatrudnienia w tym uznanych organizacji Defected, Universal, BBC, opłukać, NTS, Mute i wiele innych. W ramach kursów Radio Point Blank jest to wspólne dla 100% klasy znaleźć zatrudnienie w branży. Uczniowie przeszli do znalezienia zatrudnienia w BBC, pocałunek, opłukać, a nawet założyć własne stacje, takie jak radar Radia. Wytwórnia w domu jest rozprowadzany przez iTunes, Spotify, YouTube, Beatport i więcej, z uczniami zdolnymi do przedstawienia swoich utworów do zwolnienia, jeśli chcą. Studenci mogą również znaleźć pracę promowane na szkolnym kanale YouTube i sieci społecznych dla ponad 1,5 miliona fanów. Prezes Universal Records mówi, "Universal obsługuje co Point Blank robi i chętnie udziela trasy progresji dla studentów, którzy wykazują prawdziwy talent i determinację".

  2. Kursu i wykładowcy Point Blank partnerzy z Middlesex University, aby potwierdzić ich kierunku studiów w Londynie, a także ich kwalifikacji szkolnictwa wyższego, które są dostarczane w Internecie. Programy Point Blank są przyznawane i jakość zapewniona przez Middlesex University. Wszyscy studenci studiujący na kierunku studiów w Londynie mieć dostęp do stanu pracowniach artystycznych, które mają nieograniczony dostęp. Obejmuje SSL Duality Delta, Audient 48 Channel, TLAudio i Oram mieszania biurka i wiele więcej. Internetowy Cert / DipHe jest równoznaczne z jednej lub dwóch latach wyróżnieniem. Studenci mają szansę zyskać ręce na doświadczenia w przemyśle muzycznym podczas zdobywania odpowiednich kwalifikacji. Kredyty uzyskane z pomyślnym ukończeniu kursów są rozpoznawane przez HE instytucji na całym świecie - co pozwala studentom rozwijać na ostatnim roku dyplom z wyróżnieniem. Studenci mogą również skorzystać z Point Blank na instruktorów ekspertów, wybitnych udogodnienia i praktyczne na styl nauczania, nie biorąc ścieżki akademickiej. Będziesz jeszcze osiągnąć w domu Point Blank dyplom na ukończenie kursu.

  3. Uni udogodnienia Point Blank jest jedyną szkołą w Wielkiej Brytanii z 48-kanałowym konsoli SSL Duality Delta SuperAnalogue ™. Urządzenia wyposażone są w 12 profesjonalnych studiach, gdzie się uczyć, jak również 5 dodatkowych studio ćwiczyć z różnych urządzeń rejestrujących, że studenci są w stanie zarezerwować poza godzinami nauki do pracy na ich muzyce. Głównym obszarem koncentrator zapewnia również, że studenci mogą sieci z tych spoza własnych bezpośrednich klas, umożliwiając produkcję muzyki, radio i śpiew uczniowie mogą współpracować na miejscu dla obopólnych korzyści. DJ Studio jest sponsorowany przez Pioneer DJ w najnowocześniejszy sprzęt, w tym CDJ2000nxs DJM2000nxs, kontrolerów DDJ-SX, PLX-1000 gramofony i wiele więcej. Transmisje studentów inżynierii dźwięku uzyskać ręce na doświadczenia w pracy na pięciu koncertach w różnych miejscach w Londynie, a także zyskuje doświadczenie praktyczne w O2 Academy Islington. Można wziąć fotowycieczkę tutaj (dodaj link do fotowycieczkę) 4. City Life z siedzibą w Hoxton, Point Blank jest w centrum hip wschodnim Londynie. Istnieje wiele niezależnych rekord i salony mody plus kluby, bary, kawiarnie i kwitnącej sceny muzyki na żywo. Najbliższa stacja nadziemnych jest Hoxton podczas Old Street znajduje się w odległości 10 minut jazdy z doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi.

  4. Student Pomoc Point Blank mają wyznaczony członek personelu, aby pomóc uczniom pomocy w znalezieniu zakwaterowania, zapewniając słuchaczowi i łączenia uczniów przed kursem.

  5. Wymagania wstępne Kurs Stopień zwykle wymaga 160 punktów UCAS lub równoważne doświadczenie.

Music Production & Live inżynieria dźwięku Dyplom wymaga 4 GCSE przechodzi na minimum stopnia C (preferowane muzyki i angielskim).

Dla Radiofonii Dyplom normalne minimalne wymagania wstępne są 1 "A" Level i matematyki oraz języka angielskiego na GCSE klasy "C" lub wyższej.

Lokalizacje

Londyn

Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Los Angeles

Address
Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium