Przeczytaj oficjalny opis

POBIERZ PROSPEKT

Ucz się w Regent College London

Regent College Higher Education jest wiodącym dostawcą szkolnictwa wyższego związanego z przemysłem. Jesteśmy zróżnicowaną społecznością aktywnie promującą naukę i edukację, z ustalonym wskaźnikiem skuteczności w Wielkiej Brytanii. Doświadczysz ekscytującego czasu na naukę i interakcję w środowisku, które ma na celu przyciągnięcie najlepszych uczniów, wspierane przez dedykowany zespół specjalistów na wszystkich poziomach, którzy zawsze stawiają uczniów na pierwszym miejscu!

 • Kursy HND, licencjackie i uzupełniające
 • Pięć londyńskich kampusów
 • Zajęcia dzienne, wieczorowe i weekendowe
 • Oferowane pożyczki studenckie
 • Myślenie w charakterze (TiC): bezpłatny program osobisty i profesjonalny

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Pięć londyńskich kampusów: Wembley, Kingsbury, Harrow, Southall i Londyn.

Z kampusami w Wembley, Kingsbury, Harrow, Southall i Londynie, Regent College Higher Education to przyjazne kolegium poświęcone tradycyjnym cnotom akademickim i ciężkiej pracy.

Uczelnia ma ogromne doświadczenie w zapewnianiu niezależnej edukacji dla studentów wszystkich umiejętności i ze wszystkich środowisk. Sukces Kolegium opiera się na wysoko wykwalifikowanych doświadczonych nauczycielach i asesorach, doskonałych systemach samouczków, indywidualnej uwadze na interaktywnych zajęciach, uważnym monitorowaniu postępów i doskonałej pomocy uczniom oraz opiece duszpasterskiej.

Jako Kolegium w Szkolnictwie Wyższym jesteśmy po to, aby zapewnić wszystkim naszym uczniom staranną uwagę, aby każdy z naszych uczniów otrzymał wykształcenie i wsparcie, którego potrzebuje i na które zasługuje.

113991_pexels-photo-933964.jpeg

Nasza misja

Nasza misja: „Koniec edukacji to charakter”

Nasze cele i aspiracje to:

Akademicki
 • Że każdy uczeń spełnia swój potencjał akademicki.
 • Że nauczyciele i uczniowie dążą do doskonałości akademickiej.
 • Aby nasi uczniowie rozwinęli miłość do uczenia się, zarówno indywidualnie, jak iz innymi, i zdobyli szeroki zakres umiejętności uczenia się.
 • Stwarzamy środowisko, w którym uczniowie są pewni swoich umiejętności i coraz bardziej gotowi wziąć odpowiedzialność za własną naukę.
Pasterski
 • Że każdy uczeń otrzymuje doskonałą opiekę duszpasterską w ramach etosu tolerancji i wzajemnego szacunku.
 • Że każdy uczeń rozwija relacje z rówieśnikami w sposób, który przygotowuje ich do życia poza szkołą.
 • Że każdy uczeń nabywa poczucie odpowiedzialności i samodyscypliny.
 • Że każdy uczeń korzysta z wielu możliwości przywództwa i odpowiedzialności.
Rozwój osobisty i społeczny
 • Aby nasi uczniowie korzystali z kompleksowej edukacji osobistej i społecznej, która pomaga im prowadzić szczęśliwe i satysfakcjonujące życie.
Zajęcia pozalekcyjne
 • Że każdy student odkrywa i rozwija swoje umiejętności i zainteresowania na studiach przygotowujących się na przyszłość.
 • Wszyscy mają szansę na osobiste osiągnięcie i spełnienie w sposób odpowiedni dla ich własnych aspiracji.
Generał
 • Aby nasi uczniowie rozwinęli moralną, duchową i estetyczną świadomość, która sprawia, że są otwarci na otaczający ich świat, przynosząc poczucie zadziwienia i otwartości na najważniejsze idee w naszej i innych kulturach.
Personel
 • Że uczelnia uznaje kluczowe znaczenie swoich pracowników w realizacji powyższych celów, a jako dobry pracodawca zobowiązuje się zapewnić im odpowiednie wsparcie, takie jak ustawiczne szkolenie zawodowe, przegląd personelu i rozwój.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Dlaczego właśnie my

 • Możliwości rozwoju
 • Porady i wsparcie - kredyty studenckie i aplikacje UCAS
 • 18 lat sukcesu w edukacji
 • Rano wieczór
 • Wysoce doświadczeni nauczyciele - Niewielkie klasy
 • Szkolenie praktyczne - Wycieczki terenowe, wykłady gościnne, prezentacje branżowe
 • Umiejętności zatrudnienia i doradztwo zawodowe
 • Kampusy na Wembley, Kingsbury, Harrow, Southall i Londynie.
 • Thinking into Character (TiC): Bezpłatny program rozwoju osobistego i zawodowego, zaprojektowany, aby pomóc Ci myśleć lepiej, celować wyżej i realizować swoje marzenia
 • Wskaźnik zadowolenia studentów wynoszący 84% w wynikach NSS w 2018 r
 • Zewnętrzna walidacja od Agencji Zapewnienia Jakości
 • Silne powiązania z pracodawcami
 • Nowoczesne kampusy z doskonałymi udogodnieniami
 • Silne partnerstwa akademickie

111577_pexels-photo-1152500.jpeg

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Regent College London

Obejmując najnowsze praktyki i teorie rachunkowości, nasz licencjat (z wyróżnieniem) z rachunkowości oferuje niezbędne szkolenie w celu wejścia do tego naprawdę prestiżow ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Kariera, na którą możesz liczyć

Obejmując najnowsze praktyki i teorie rachunkowości, nasz licencjat (z wyróżnieniem) z rachunkowości oferuje niezbędne szkolenie w celu wejścia do tego naprawdę prestiżowego zawodu na świecie, a także imponujący zakres maksymalnych zwolnień z profesjonalnych egzaminów księgowych.

Kompetentni księgowi mają zasadnicze znaczenie dla planowania i prognozowania, budżetowania i kontroli, opodatkowania i podejmowania decyzji, są niezbędni do odniesienia sukcesu w biznesie i handlu.

Dlaczego dyplom z rachunkowości?

Kurs opiera się na najnowszych praktykach i teoriach rachunkowości i obejmuje dwa kluczowe obszary rachunkowości zarządczej oraz rachunkowości finansowej i sprawozdawczości.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

Program BA (z wyróżnieniem) Business Management Degree ma na celu rozwijanie uczniów w wykwalifikowanych i wykwalifikowanych liderów, zgodnie z wymaganiami dzisiejszego r ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Program BA (z wyróżnieniem) Business Management Degree ma na celu rozwijanie uczniów w wykwalifikowanych i wykwalifikowanych liderów, zgodnie z wymaganiami dzisiejszego rynku pracy. Ten program studiów wyróżni Cię na rynku absolwentów. Podczas kursu będziesz pracował nad briefami projektów na żywo, dając Ci prawdziwe doświadczenie biznesowe i branżowe. Zapewniliśmy również, że wiele z naszych modułów obejmuje współczesne problemy technologiczne w biznesie, zapewniając przyszłość dla nowoczesnego środowiska biznesowego.

Studenci wybierają studia biznesowe z różnych powodów i kontaktu z różnymi dyscyplinami. W rezultacie program ten oferuje szeroki zakres wiedzy i umiejętności, dzięki czemu możesz kontynuować karierę w każdej zawodowej roli związanej z biznesem, takiej jak zarządzanie operacjami i usługami, zarządzanie klientami, zarządzanie projektami lub zarządzanie detaliczne. Po ukończeniu programu na zalecanym poziomie zachęcamy do przejścia na studia magisterskie lub wyższe.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

W ramach doładowania BA (Hons) Business Entrepreneurship będziesz badać, jak budować i zarządzać przedsiębiorstwami z praktycznego punktu widzenia, umożliwiając Ci rozwij ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Bycie w biznesie nigdy nie było tak ekscytujące i satysfakcjonujące; przedsiębiorcy mają możliwość pracy w różnych dziedzinach biznesu. Niezależnie od tego, czy specjalizujesz się w branżach, konsultujesz w małych i średnich przedsiębiorstwach, czy zakładasz firmy, Twoja zdolność do podejmowania kompetentnych decyzji w dynamicznym środowisku stawia Cię w idealnej pozycji do napędzania sukcesu biznesowego.

Firmy muszą stale dostosowywać się do bieżącego otoczenia biznesowego. Nigdy wcześniej tak wiele organizacji nie potrzebowało osób z umiejętnościami w zakresie przedsiębiorczości do kreatywnego rozwiązywania problemów i pokonywania wyzwań współczesnego biznesu.... [-]

Wielka Brytania Londyn Brona
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

BA (z wyróżnieniem) Business Management Degree (Top-up) został zaprojektowany specjalnie, aby dać Ci wiedzę i praktyczne zrozumienie dla pracodawców w dzisiejszym stale z ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Co obejmuje stopień doładowania?

BA (z wyróżnieniem) Business Management Degree (Top-up) został zaprojektowany specjalnie, aby dać Ci wiedzę i praktyczne zrozumienie dla pracodawców w dzisiejszym stale zmieniającym się klimacie biznesowym. Poznasz kluczowe tematy, w tym przywództwo, innowacje, marketing i zmiany - kluczowe koncepcje w szybko zmieniającym się świecie biznesu w każdej branży.

Niezależnie od tego, czy masz ambicję objęcia wyższego stanowiska kierowniczego w dużej organizacji, czy też przyspieszenia sukcesu własnej firmy, ten kurs będzie opierał się na twoich wcześniejszych badaniach w biznesie i przeniesie twoje spostrzeżenia i zrozumienie na wyższy poziom. Dzięki praktycznym zastosowaniom i ocenom skoncentrowanym na biznesie, będziesz rozwijać umiejętności i wiedzę, które możesz natychmiast zastosować w rzeczywistym świecie.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

BA (z wyróżnieniem) Business Management Degree z Foundation Year pozwala rozwijać umiejętności uczenia się i budować zaufanie do swoich umiejętności akademickich, jednocz ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Co to jest BA (Hons) Business Management Degree?

BA (z wyróżnieniem) Business Management Degree z Foundation Year pozwala rozwijać umiejętności uczenia się i budować zaufanie do swoich umiejętności akademickich, jednocześnie identyfikując własne mocne strony i potrzeby rozwoju w celu przejścia na studia licencjackie. Dwa moduły umożliwiają rozwijanie ogólnych umiejętności akademickich i umiejętności zatrudnienia. Pozostałe dwa moduły mają na celu wyposażenie Cię w bardziej wyspecjalizowane umiejętności i zrozumienie niezbędne do przejścia na poziom 4 kwalifikacji biznesowych (pierwszy rok stopnia).

Uczniowie, którzy nie posiadają wymaganego poziomu języka angielskiego i matematyki do przejścia na studia licencjackie, mogą nadal zapisywać się, wypełniając kwalifikacje na poziomie 2 umiejętności funkcjonalnych w języku angielskim i matematycznym, uczestnicząc w dodatkowych sesjach.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

Uwzględniając najnowsze praktyki i teorie rachunkowości, nasz licencjat z wyróżnienia z rachunkowości z Rokiem Fundacji oferuje niezbędne szkolenie w celu wejścia do tego ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Kariera, na którą możesz liczyć

Uwzględniając najnowsze praktyki i teorie rachunkowości, nasz licencjat z wyróżnienia z rachunkowości z Rokiem Fundacji oferuje niezbędne szkolenie w celu wejścia do tego naprawdę prestiżowego zawodu na świecie, a także imponujący zakres zwolnień z profesjonalnych egzaminów księgowych.

Zasadnicze dla planowania i prognozowania, budgdetingu i kontroli, opodatkowania i podejmowania decyzji, kompetentni i zaradni księgowi są niezbędni do sukcesu w biznesie i handlu.

Dlaczego dyplom z rachunkowości?

Początkowy rok założenia oferuje doskonałe podstawy w podstawach rachunkowości i pomaga przygotować się do studiów na poziomie dyplomowym. Nasz oddany i doświadczony zespół będzie korzystał z najnowszych praktyk i teorii rachunkowości.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

BA (z wyróżnieniem) Marketing z Rokiem Fundacji przygotowuje Cię do kariery w dynamicznym i konkurencyjnym świecie Marketingu. Zdobądź zrozumienie podstawowej roli market ... [+]

Co to jest marketing BA (z wyróżnieniem) z Rokiem Fundacji?

BA (z wyróżnieniem) Marketing z Rokiem Fundacji przygotowuje Cię do kariery w dynamicznym i konkurencyjnym świecie Marketingu. Zdobądź zrozumienie podstawowej roli marketingu w świecie biznesu i rozwijaj niezbędne umiejętności poprzez projekty grupowe, spotkania z prawdziwymi klientami i gościnnych wykładowców z udziałem praktykujących specjalistów od marketingu.

Nasz nowoczesny i zorientowany na karierę program naraża Cię na kluczowe działania różnych ról na stanowiskach marketingowych, takich jak menedżerowie marek, badacze i konsultanci. Dzięki naszemu programowi roku założycielskiego możesz zanurzyć się bezpośrednio na studiach wyższych po szkole i przyspieszyć postęp w kierunku uzyskania dyplomu specjalisty.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

Licencjat z marketingu (z wyróżnieniem) przygotowuje Cię do kariery w dynamicznym i konkurencyjnym świecie marketingu. Zdobądź zrozumienie podstawowej roli marketingu w ś ... [+]

Studia licencjackie z marketingu | Przygotuj się na biznes

Licencjat z marketingu (z wyróżnieniem) przygotowuje Cię do kariery w dynamicznym i konkurencyjnym świecie marketingu. Zdobądź zrozumienie podstawowej roli marketingu w świecie biznesu i rozwijaj niezbędne umiejętności poprzez projekty grupowe, spotkania z prawdziwymi klientami i gościnnych wykładowców z udziałem praktykujących specjalistów od marketingu.

Nasz nowoczesny i zorientowany na karierę program naraża Cię na kluczowe działania różnych ról na stanowiskach marketingowych, takich jak menedżerowie marek, badacze i konsultanci. Dzięki naszemu programowi roku założycielskiego możesz zanurzyć się bezpośrednio na studiach wyższych po szkole i przyspieszyć postęp w kierunku uzyskania dyplomu specjalisty.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Regent College London

Nasz licencjat (z wyróżnieniem) w dziedzinie informatyki jest elastycznym i dalekosiężnym kierunkiem licencjackim zaprojektowanym, aby wspierać cię skupioną uwagą, wgląde ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Regent oznacza biznes

Nasz licencjat (z wyróżnieniem) w dziedzinie informatyki jest elastycznym i dalekosiężnym kierunkiem licencjackim zaprojektowanym, aby wspierać cię skupioną uwagą, wglądem w branżę i doskonałymi zasobami informatycznymi.

Przekształć własną ścieżkę w specjalizacje i potencjalne opcje kariery i przejdź do pełnego programu studiów z dedykowaną pomocą ekspertów dydaktycznych.

Dlaczego stopień informatyki?

Ten angażujący i elastyczny kurs opiera się na kluczowych elementach z innych Pathways badań, aby Pathways szeroki program oparty na Pathways branżowej.

W miarę postępów będziesz miał możliwość „powiększenia” aspektów przedmiotu, w których masz osobiste zainteresowania i mocne strony, lub które wspierają twoje cele zawodowe lub studyjne.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

Handel detaliczny, produkcja, obrona, opieka zdrowotna, edukacja - większość sektorów administracji rządowej i przemysłu polega na systemach oprogramowania oraz na profes ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Inżynieria kariery w IT

Handel detaliczny, produkcja, obrona, opieka zdrowotna, edukacja - większość sektorów administracji rządowej i przemysłu polega na systemach oprogramowania oraz na profesjonalnych, kompetentnych i kreatywnych inżynierach oprogramowania, którzy je opracowują i utrzymują.

Nasz BEng (z wyróżnieniem) w inżynierii oprogramowania oferuje umiejętności i wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie.

Dlaczego stopień inżynierii oprogramowania?

Zainteresowanie budowaniem i utrzymywaniem systemów oprogramowania i innych rozwiązań komputerowych sprawia, że inżynieria oprogramowania to prawdziwie globalny przemysł. Badając wszystkie elementy procesu - od wstępnego zrozumienia problemu, przez analizę, projektowanie i rozwój, po testy, dokumentację i konserwację, ten stopień oferuje ukierunkowane, ale w pełni zaokrąglone wykształcenie.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

Każda organizacja potrzebuje skutecznego i wykwalifikowanego zarządzania. BSc (z wyróżnieniem) Business Management (doładowanie) oferuje absolwentom możliwość rozwoju kar ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Regent oznacza biznes

Każda organizacja potrzebuje skutecznego i wykwalifikowanego zarządzania. BSc (z wyróżnieniem) Business Management (doładowanie) oferuje absolwentom możliwość rozwoju kariery z globalnymi możliwościami w szerokim zakresie dziedzin.

Na kursie będziesz miał okazję zapoznać się z kluczowymi pojęciami w takich obszarach, jak zarządzanie ludźmi, prawo gospodarcze, marketing, zarządzanie strategiczne, systemy informacyjne i duże zbiory danych, zarządzanie projektami, finanse i innowacje oraz przedsiębiorczość.

Ponadto po pomyślnym ukończeniu otrzymasz również nagrodę CMI poziomu 5 w zakresie przywództwa i zarządzania (pod warunkiem zatwierdzenia), co daje imponującą podwójną nagrodę.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

Nasz BSc (z wyróżnieniem) Computing with Foundation Year to elastyczny i dalekosiężny kurs licencjacki zaprojektowany, aby wspierać cię skupioną uwagą, wglądem w branżę i ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Przyszłość biznesu to IT

Nasz BSc (z wyróżnieniem) Computing with Foundation Year to elastyczny i dalekosiężny kurs licencjacki zaprojektowany, aby wspierać cię skupioną uwagą, wglądem w branżę i doskonałymi zasobami IT.

Przekształć własną ścieżkę w specjalizacje i potencjalne opcje kariery i przejdź do pełnego programu studiów z dedykowaną pomocą ekspertów dydaktycznych.

Dlaczego stopień informatyki?

Ten angażujący i elastyczny kurs opiera się na kluczowych elementach z innych Pathways badań, aby Pathways szeroki program oparty na Pathways branżowej.

W miarę postępów będziesz miał możliwość „powiększenia” aspektów przedmiotu, w których masz osobiste zainteresowania i mocne strony lub które wspierają twoje cele zawodowe lub studyjne.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

Handel detaliczny, produkcja, obrona, opieka zdrowotna, edukacja - większość sektorów administracji rządowej i przemysłu polega na systemach oprogramowania oraz na profes ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Inżynieria kariery w IT

Handel detaliczny, produkcja, obrona, opieka zdrowotna, edukacja - większość sektorów administracji rządowej i przemysłu polega na systemach oprogramowania oraz na profesjonalnych, kompetentnych i kreatywnych inżynierach oprogramowania, którzy je opracowują i utrzymują.

BEng (z wyróżnieniem) w inżynierii oprogramowania ze stopniem roku podstawowego oferuje umiejętności i wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie.

Dlaczego stopień inżynierii oprogramowania?

Zainteresowanie budowaniem i utrzymywaniem systemów oprogramowania i innych rozwiązań komputerowych sprawia, że inżynieria oprogramowania to prawdziwie globalny przemysł. Badając wszystkie elementy procesu - od wstępnego zrozumienia problemu, przez analizę, projektowanie i rozwój, po testy, dokumentację i konserwację, ten stopień oferuje ukierunkowane, ale w pełni zaokrąglone wykształcenie.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

Każda organizacja potrzebuje skutecznego zarządzania. BSc (z wyróżnieniem) w Business Management z rokiem założenia pomoże Ci rozwinąć karierę z globalnymi możliwościami. ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Regent oznacza biznes

Każda organizacja potrzebuje skutecznego zarządzania. BSc (z wyróżnieniem) w Business Management z rokiem założenia pomoże Ci rozwinąć karierę z globalnymi możliwościami.

Będziesz narażony na kluczowe pojęcia w takich obszarach, jak zarządzanie ludźmi, prawo biznesowe, marketing, zarządzanie strategiczne, systemy informacyjne i duże zbiory danych, zarządzanie projektami, finanse i innowacje oraz przedsiębiorczość.

Ponadto po ukończeniu kursu otrzymasz dyplom CMI poziomu 5 w zakresie przywództwa i zarządzania (pod warunkiem zatwierdzenia), co daje imponującą podwójną nagrodę.

Specjalizacje w zarządzaniu przedsiębiorstwem... [-]
Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

BSc (Hons) Health and Social Science Degree to doskonała okazja, aby dostosować swoje doświadczenie edukacyjne do osobistych, akademickich i zawodowych celów. Absolwenci ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Co to jest tytuł licencjata (z wyróżnieniem) w dziedzinie zdrowia i nauk społecznych?

BSc (Hons) Health and Social Science Degree to doskonała okazja, aby dostosować swoje doświadczenie edukacyjne do osobistych, akademickich i zawodowych celów. Absolwenci zostaną wyposażeni w cenne doświadczenie praktyczne, specjalne umiejętności w zakresie szkolenia zawodowego i zwiększony potencjał zatrudnienia.

Interdyscyplinarny program opiera się na różnych dyscyplinach akademickich, takich jak polityka publiczna, psychologia, kryminologia, badania nad komunikacją, zdrowie publiczne, ekonomia, nauka o ćwiczeniach, wydajność człowieka, językoznawstwo, nauki polityczne, psychologia i socjologia. Zyskasz krytyczne zrozumienie polityki, teorii i praktyki opieki zdrowotnej i społecznej wraz ze zrozumieniem, w jaki sposób złożone grupy i społeczeństwa funkcjonują w interakcji i zmieniają się.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

Znaczenie studiowania zdrowia z perspektywy nauk społecznych jest silnie zaakcentowane rosnącą liczbą chorób związanych ze stylem życia ludzi, indywidualnymi wyborami, cz ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Co to jest tytuł licencjata (z wyróżnieniem) w dziedzinie zdrowia i nauk społecznych?

Znaczenie studiowania zdrowia z perspektywy nauk społecznych jest silnie zaakcentowane rosnącą liczbą chorób związanych ze stylem życia ludzi, indywidualnymi wyborami, czynnikami ekologicznymi i decyzjami rządu.

Licencjat (z wyróżnieniem) Stopień zdrowia i nauki społeczne ma na celu kultywowanie aspiracji do kierowania przyszłością zdrowia; usługi w zakresie rekreacji i opieki społecznej dzięki przyjemnemu doświadczeniu akademickiemu w środowisku opartym na współpracy i wsparciu.

Kurs skoncentrowany na uczniu obejmuje cztery lata akademickie, w tym rok założenia, w którym pielęgnujesz swoje umiejętności akademickie, budujesz pewność siebie i rozpoznajesz postępy w nauce, przygotowując się do uzyskania stopnia licencjata.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Regent College London

Opieka zdrowotna i społeczna dotyczy usług świadczonych przez lekarzy i pracowników opieki społecznej, którzy zapewniają wsparcie zdrowotne wielu osobom z problemami, z k ... [+]

POBIERZ PROSPEKT

Twoja kariera w naszej opiece

Opieka zdrowotna i społeczna dotyczy usług świadczonych przez lekarzy i pracowników opieki społecznej, którzy zapewniają wsparcie zdrowotne wielu osobom z problemami, z którymi borykają się osoby i grupy szczególnie narażone, takie jak dzieci, osoby starsze, osoby z chorobami psychicznymi i niepełnosprawne.

Dlaczego stopień zdrowia i opieki społecznej?

BSc (z wyróżnieniem) w dziedzinie opieki zdrowotnej i społecznej jest dostarczany w doskonałych placówkach edukacyjnych, które zapewniają stymulujące środowisko uczenia się, które będzie zarówno angażujące, jak i zapadające w pamięć.

Ten kurs oferuje możliwość rozwijania wartości, ćwiczenia umiejętności i wiedzy niezbędnych do udanej kariery w globalnym środowisku opieki zdrowotnej i społecznej.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Wembley Campus, Madison House, 24-28 London Road
HA9 7EX Wembley, Anglia, Wielka Brytania
Address
Kingsbury Campus, Masons House, 1-3 Valley Drive
NW9 9NG Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Address
Southall Campus, 39-47 High Street, Southall
UB1 3HF Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Address
Harrow Campus, Carmine Court, 202 Imperial Drive
HA2 7HG Brona, Anglia, Wielka Brytania
Address
London Campus, 153 Great Titchfield Street, Fitzrovia
W1W 5BD Londyn, Anglia, Wielka Brytania