Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja najwyższego kalibru

Richmond jest amerykańskim uniwersytetem międzynarodowym, założonym w 1972 roku i mającym siedzibę w zachodnim Londynie, z dwoma kampusami w Richmond Hill, w pobliżu Kensington High Street. Od 1981 roku uniwersytet przyznał amerykańskie dyplomy akredytowane przez Państwową Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego. Jednym z ostatnich osiągnięć, które Richmond z dumą ogłasza, jest przyznanie uprawnień do przyznawania uczniom własnych dyplomów brytyjskich od sierpnia 2018 r., W związku z tym, że zostały one niedawno przyznane przez tajną radę Taught Degree Powers (TDAP).

Uniwersytet jest pierwszym i jedynym uniwersytetem w Wielkiej Brytanii, któremu przyznano uprawnienia do nadawania stopni dydaktycznych, co oznacza, że ​​studenci otrzymają dyplom brytyjski i amerykański, który znacząco wpłynie na naszych absolwentów, szukając możliwości zatrudnienia i sprawi, że wyróżnią się z tłumu.

Od czasu otwarcia w 1978 r. Budynki kampusu Kensington przy St Albans Grove i Ansdell Street mieszczą studentów trzeciego i czwartego roku studiów licencjackich oraz wszystkich studentów studiów podyplomowych. W marcu 1988 kampus Kensington zobaczył dalszą ekspansję na Young Street, a ostatnio na Kensington High Street.

Uniwersytet jest wyjątkowy ze względu na swoje prywatne standardy akademickie, podejście pedagogiczne, które łączy system American Liberal Arts z brytyjskimi standardami wyższego wykształcenia, co daje naszym absolwentom przewagę nad konkurencją i otwiera nowe możliwości znalezienia zatrudnienia w Wielkiej Brytanii lub w Wielkiej Brytanii. Stany Zjednoczone

Studia licencjackie, które oferujemy do zbadania szerokiej gamy przedmiotów i programów umożliwiających szeroko zakrojoną edukację, podczas gdy studia podyplomowe obejmują opcję podjęcia określonych zajęć, które określą stopień mniejszy / większy. Najważniejsze korzyści, jakie oferuje ta prywatna uczelnia, to między innymi opieka akademicka i czas nauczania (średnio 15 godzin w tygodniu) niż w jakimkolwiek innym uniwersytecie w Wielkiej Brytanii, silny nacisk na promowanie międzynarodowych szans dzięki szerokiej gamie kredytów opartych na kredytach. i zintegrowane staże oraz programy studiów zagranicznych w naszych ośrodkach nauczania we Włoszech (Rzym i Florencja).

Zapewniamy doskonałą jakość nauczania i oferujemy wsparcie finansowe ze stypendiami w USA i Wielkiej Brytanii na podstawie osiągnięć i osiągnięć akademickich, a ostatnio wprowadziliśmy nowe stypendium kanclerza na jesień 2018 r., Które przyczynia się do znacznego zmniejszenia zadłużenia studentów po ukończeniu studiów. Nasze stypendia można łączyć z innymi funduszami w Wielkiej Brytanii i USA oraz przyznać dostępne opcje, które doradzamy naszym studentom, aby ubiegali się o spełnienie wymagań wstępnych.

Brooke Cagle / Unsplash

5 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać Richmond

  1. Dual-Accredited UK
  2. Stypendia, które mogą zmniejszyć zadłużenie studentów
  3. Elastyczny system American Liberal Arts, długie godziny kontaktu i mentorstwo (średnio 15 godzin tygodniowo)
  4. Zintegrowane staże (w Wielkiej Brytanii i za granicą)
  5. Dwa kampusy w Londynie (w Richmond

Międzynarodowa perspektywa

Mieszkając razem i studiując, nasi uczniowie z ponad 100 krajów są gotowi na świat, w którym umiejętność efektywnej komunikacji ponad granicami narodowymi i kulturowymi jest równie cenna jak tradycyjne osiągnięcie akademickie. Edukacja w Richmond oferuje globalną perspektywę i interaktywne środowisko do nauki, które promuje różnorodność, pracę zespołową i przywództwo. Będąc liberalną, amerykańską uczelnią międzynarodową, koncentruje się na wzbogacaniu doświadczenia studenckiego w międzynarodowym otoczeniu, biorąc pod uwagę wiele międzykulturowych aspektów. Zachęca uczniów do formułowania własnych opinii i dbałości o innych podczas podejmowania decyzji lub pracy nad projektami kursu, a także rozwijania ich indywidualnych atutów i umiejętności zawodowych jako przyszłych międzynarodowych liderów zespołów.

Becca Tapert / Unsplash

Dwa kampusowe doświadczenia w Londynie

Oprócz podekscytowania życia w jednym z najbardziej aktywnych i kosmopolitycznych miast na świecie, Londyn oferuje spektakularne zasoby i możliwości nauki poza klasą. Jednak kursy Richmond również wprowadzają życie miasta - jego ludzi, instytucji, polityki, problemów i historii w wykłady i projekty kursów. Dodaj do tego wszechstronny, wspierający wydział międzynarodowy, elastyczny program nauczania pozwalający odkrywać tematy spoza głównej specjalizacji, małe klasy i kampusy w dwóch najpiękniejszych dzielnicach Londynu, a znajdziesz Richmond doskonałe miejsce na zarobienie podwójnego licencjata lub magistra uznane w Wielkiej Brytanii i USA

Kampus Richmond Hill

Studenci pierwszego i drugiego roku uczęszczają do naszego kampusu Richmond Hill. Kampus mieści się w pięknym sześciohektarowym miejscu na szczycie Richmond Hill, jednego z najbardziej popularnych obszarów Londynu. Imponujący neogotycki budynek z 1843 roku i nowoczesna pięciopoziomowa biblioteka, domowe sale lekcyjne, pracownie komputerowe i naukowe, pracownie artystyczne i fotograficzne oraz audytorium.

W kampusie mieszczą się także rezydencje studenckie, jadalnia, studencka świetlica oraz wydziały i biura administracyjne. Istnieje również wielofunkcyjne boisko sportowe z tenisa, siatkówki, koszykówki i mini piłki nożnej (piłka nożna). Po ukończeniu dwóch lat w naszym kampusie Richmond Hill uczniowie przeprowadzają się do naszego kampusu w londyńskiej dzielnicy Kensington na ostatnie dwa lata studiów.

Kampus Kensington

Studenci trzeciego roku, czwartego i podyplomowego uczęszczają do naszego kampusu w centrum Londynu w Kensington, jednym z najpiękniejszych londyńskich obszarów mieszkalnych. Jego kilka budynków w odległości 2 minut spacerem od głównego budynku Atlantic House przy ulicy St Albans posiada wszystkie niezbędne udogodnienia, od klas domowych, laboratoriów komputerowych, biblioteki, jadalni i biur uniwersyteckich.

Kampus w Kensington gości również wielu przyjezdnych studentów ze Stanów Zjednoczonych i innych krajów, które spędzają semestr lub rok w Londynie. Studenci mogą zdecydować się na mieszkanie w budynkach uniwersyteckich lub w pobliskich budynkach studenckich. W odległości krótkiego spaceru od hotelu znajduje się Royal Albert Hall, słynąca z koncertów, Królewskich Koledżów Muzyki i Sztuki, Imperialnego Kolegium Nauki i Technologii, Muzeum Wiktorii i Alberta, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Geologicznego i wielu kin, kultowego Hyde Park i gwarna ulica z mnóstwem kawiarni, restauracji, klubów i domów towarowych.

Metro powiatowe i Piccadilly łączy Richmond lub Kensington z resztą miasta. Częste połączenia kolejowe do stacji Victoria, Paddington i Waterloo łączą Cię z resztą Wielkiej Brytanii i Europy. Zarówno lotniska Heathrow, jak i Gatwick są łatwo dostępne.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Richmond The American International University in London

BA w dziedzinie ekonomii jest stworzony, aby rozwijać u studentów umiejętność analizowania zagadnień ekonomicznych i rozwiązywania problemów, które mają znaczenie zarówno ... [+]

BA w dziedzinie ekonomii jest stworzony, aby rozwijać u studentów umiejętność analizowania zagadnień ekonomicznych i rozwiązywania problemów, które mają znaczenie zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Program zapewnia studentom jasne, holistyczne zrozumienie zasad ekonomicznych, koncepcji i pomysłów w szerszym kontekście środowiska społecznego i politycznego.

Program umożliwia studentom zrozumienie i zastosowanie procesu gromadzenia danych i dowodów, w tym organizacji, analizy i prezentacji materiałów. Zapewnia również studentom jasne zrozumienie systemów ekonomicznych, tak aby były abstrakcyjnymi koncepcjami rzeczywistych problemów, z których niektóre obejmują kwestie polityki gospodarczej.... [-]

Wielka Brytania Richmond
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Richmond The American International University in London

Stopień studiów filmowych jest dynamicznym, interdyscyplinarnym programem, który koncentruje się na historycznych, krytycznych i teoretycznych podejściach do badań nad fi ... [+]

Stopień studiów filmowych jest dynamicznym, interdyscyplinarnym programem, który koncentruje się na historycznych, krytycznych i teoretycznych podejściach do badań nad filmem, w tym telewizją i nowymi mediami. Poprzez bliższą analizę pewnych przykładów krajowych i międzynarodowych oraz ze szczególnym naciskiem na historię filmu, trzeciego świata / postkolonialnego kina i poszczególnych tematów (w tym gender, horror, fantasy i science fiction), stopień bada historyczną, polityczną, aspekty artystyczne i kulturowe związane z produkcją kinową. Mocny techniczny i praktyczny element dyplomu uzupełnia komponent teoretyczny, z zajęciami z takich tematów jak produkcja wideo, aktorstwo i scenopisarstwo oraz produkcja filmów dokumentalnych. Stopień ten zapewnia interdyscyplinarne i multimedialne podejście, przekazując teoretyczną wiedzę z silnymi elementami praktycznego szkolenia. Jego kursy do wyboru pozwalają uczniom rozwinąć globalną świadomość filmu i powiązanych mediów w ramach tradycji sztuk wyzwolonych. Nieletni w produkcji medialnej może dodać głębi do waszego głównego wyboru.... [-]

Wielka Brytania Richmond
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Richmond The American International University in London

Program BA Finance and Investments wyposaża uczniów w umiejętności i wiedzę, aby wziąć udział w szeregu ekscytujących karier w bankowości, finansach korporacyjnych, zarzą ... [+]

Program BA Finance and Investments wyposaża uczniów w umiejętności i wiedzę, aby wziąć udział w szeregu ekscytujących karier w bankowości, finansach korporacyjnych, zarządzaniu funduszami i finansach międzynarodowych. Struktura studiów obejmuje kluczowe obszary rachunkowości finansowej, finansów korporacyjnych i zarządzania inwestycjami. Ten program studiów umożliwia naszym studentom reagowanie na zapotrzebowanie na absolwentów posiadających wiedzę i umiejętności wymagane do kierowania lub finansowo bezpośrednich organizacji, od rodzinnych firm do globalnych korporacji lub do zabezpieczenia zatrudnienia w świecie finansów i bankowości.

Studenci zdobywają solidne podstawy w biznesie, rachunkowości i podstawach ekonomii z technologią informacyjną oraz dobrym zrozumieniem koncepcji finansowych i względów w globalnym środowisku finansowym. Program obejmuje kluczowe obszary kluczowe dla branży finansowej, takie jak: fuzje, regulacje i instrumenty pochodne. Dogłębny nacisk kładziony jest na zastosowanie narzędzi w zakresie finansów i inwestycji, takich jak pomiar i zarządzanie ryzykiem, wycena aktywów, koszt kapitału, określanie kursu walutowego, modelowanie finansowe i testy ekonometryczne. Studenci mogą dostosowywać swój stopień do specjalistycznych możliwości w zakresie instrumentów pochodnych, międzynarodowego finansowania i zarządzania majątkiem. Wraz z możliwością zdobycia doświadczenia praktyki, stopień ma na celu stworzenie absolwentów o wysokich umiejętnościach i kluczowych narzędzi wymaganych przez globalnych pracodawców w tej konkurencyjnej branży.... [-]

Wielka Brytania Richmond
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Richmond The American International University in London

Historia sztuki BA ... [+]

Historia sztuki BA Program ma trzy główne cele:

Zapoznanie studentów z głównymi wpływowymi, teoriami, metodami i współczesnymi ruchami artystycznymi oraz bogatą historią sztukiRozwijaj wiedzę o tym, jak oceniać rolę sztuk wizualnych i kultur dzisiaj, poprzez odpowiednie ramy pojęciowePrzeglądaj różne zachodnie i nie-zachodnie sztuki i kultury wizualne, od prehistorii do współczesności

Te trzy cele są uzupełnione przez silny element praktyki zawodowej, z możliwością poznania kariery w instytucjach sztuk wizualnych i kreatywnych branżach kultury. Program kładzie szczególny nacisk na sztukę i praktyki wizualne w różnych kulturach. Studenci, którzy kontynuują ten stopień będą przygotowani do kontynuowania studiów podyplomowych lub do udziału w programie stażu, będą mogli kontynuować karierę w instytucjach sztuk wizualnych i kreatywnych branżach kultury.... [-]

Wielka Brytania Richmond
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Richmond The American International University in London

Studenci specjalizujący się w komunikacji marketingowej i public relations w ramach studiów licencjackich w zakresie komunikacji dowiedzą się, jak zaangażować odbiorców w ... [+]

Studenci specjalizujący się w komunikacji marketingowej i public relations w ramach studiów licencjackich w zakresie komunikacji dowiedzą się, jak zaangażować odbiorców w różne kanały, media i zbadać związek między komunikacją marketingową a public relations w branży biznesowej i medialnej. Celem tego programu jest przygotowanie studentów do pracy w przedsiębiorstwach zorientowanych technologicznie i zorientowanych na potrzeby konsumentów na całym świecie.

Ten stopień zapewnia interdyscyplinarne, multimedialne podejście do badania komunikacji poprzez badanie teorii i późniejszej praktyki. Podczas pierwszych dwóch lat studiów komunikacyjnych uczniowie uczęszczają na te same podstawowe kursy w trzech dostępnych dyscyplinach. Studenci trzeciego i czwartego roku specjalizują się w komunikacji marketingowej... [-]

Wielka Brytania Richmond
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Richmond The American International University in London

Program marketingowy zapewnia wszechstronną wiedzę na temat zagadnień, teorii i praktyk pracy związanych z dynamiczną i szybko rozwijającą się dziedziną marketingu w glob ... [+]

Program marketingowy zapewnia wszechstronną wiedzę na temat zagadnień, teorii i praktyk pracy związanych z dynamiczną i szybko rozwijającą się dziedziną marketingu w globalnym biznesie.

Ten program jest idealny dla studentów, którzy chcą zdobyć dogłębną wiedzę i kluczowe kompetencje, aby zidentyfikować kluczowe oferty wartości w firmach i organizacjach, czynniki napędzające rozwój firmy, długowieczność i rentowność na rynku z perspektywy marketingowej i kluczowe elementy wpływające na popyt klientów i lojalność w czasie. Osoby o długoterminowym wpływie są następnie badane i interpretowane, aby najlepsze wykorzystanie oferty firm (jej produktów i usług) mogło być najlepiej wykorzystane dla osiągnięcia maksymalnego zysku. Wymagane elementy marketingu marketingowego to kursy z zakresu reklamy, zarządzania, brandingu, handlu elektronicznego, zachowań konsumenckich, badań rynkowych i strategii marketingowej oraz zarządzania mediami społecznościowymi, które obejmują rozległą wiedzę i specjalistyczne ekspertyzy marketingowe.... [-]

Wielka Brytania Richmond
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Richmond The American International University in London

Stopień politologii zapewnia studentom wiedzę w trzech podstawowych obszarach nauk politycznych: myśli politycznej, systemów politycznych i porządku publicznego. Nauki po ... [+]

Stopień politologii zapewnia studentom wiedzę w trzech podstawowych obszarach nauk politycznych: myśli politycznej, systemów politycznych i porządku publicznego. Nauki polityczne są nauczane za pomocą szeregu metod, które odzwierciedlają międzynarodowy korpus studenta, przy jednoczesnym optymalnym wykorzystaniu nowych technologii. Badanie politycznych ideologii, teorii i idei jest zrównoważone z praktyczną analizą procesu kształtowania polityki w szerokim zakresie tematów i obszarów problemowych oraz procesów politycznych w szerokim zakresie państw i regionów. Studenci korzystają z szerokiego badania politycznych myślicieli i teorii, jednocześnie bezpośrednio angażując się w szereg praktycznych zagadnień politycznych, w wielu różnych warunkach krajowych i regionalnych. Kurs brytyjskiej polityki, na przykład, jest częściowo nauczany w Izbach Parlamentu. Stopień uznaje również międzynarodowy wymiar procesów politycznych, gospodarczych i politycznych oraz zapewnia studentom znajomość polityki rozwijającego się świata. Studenci rozwijają umiejętności metodologiczne i techniczne nauk społecznych, wykorzystując w jak najlepszy sposób nowe technologie i praktyki. Kursy zapewniają również, że studenci innych kierunków mogą uzyskać wystarczające zrozumienie nauk politycznych, aby pomóc w ujęciu politycznych wymiarów wybranych przez nich dziedzin. Program zapewnia podstawy zarówno dla dalszych studiów podyplomowych i przyszłych karier, w tym pracy w rządzie, organizacjach międzynarodowych, biznesie, finansach i mediach. Studenci biorą również udział w szeregu fakultatywnych kursów w krajowych, regionalnych i globalizacyjnych studiach lub zajmują się tematycznymi dziedzinami o współczesnym zainteresowaniu, umożliwiając specjalizację w ramach stopnia zgodnego z zainteresowaniami studentów.... [-]

Wielka Brytania Richmond
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Richmond The American International University in London

Akredytowane przez British Psychological Society (BPS), nasz dyplom licencjata z psychologii promuje zdobywanie wiedzy koncepcyjnej i praktyki w podstawowych obszarach dy ... [+]

Akredytowane przez British Psychological Society (BPS), nasz dyplom licencjata z psychologii promuje zdobywanie wiedzy koncepcyjnej i praktyki w podstawowych obszarach dyscyplin psychologicznych, takich jak rozwój, język, fenomenologia, teoria osobowości

Studenci psychologii będą mogli zintegrować perspektywy teoretyczne z ustaleniami empirycznymi, korzystać z różnorodnych metod badawczych i stosować zasady psychologiczne w profesjonalnych środowiskach, takich jak edukacyjne, kliniczne, doradcze i prawne.

Pięć najważniejszych powodów, dla których warto studiować ten programAkredytacja BPS daje absolwentom psychologii Richmond możliwość uzyskania tytułu Absolwenta i / lub Członkowskiego w Towarzystwie oraz dostępu do jak najszerszego zakresu szkoleń, rozwoju i możliwości zatrudnienia.Wyposaża cię w umiejętność zastosowania teorii w praktyce w jednym z następujących profesjonalnych obszarów kompetencji: doradztwo, medycyna kliniczna, prawnicza, kryminalistyka.Dostarcza naukowej wiedzy na temat zachowań ludzkich i organizacyjnych możliwych do przeniesienia na obszary takie jak neuronauka, prawo, zarządzanie, HR i badania marketingowe.Przeprowadzaj eksperymentalne projekty badawcze w nowym Laboratorium Psychologii, prowadząc zarówno badania jakościowe, jak i ilościowe.Aby wyposażyć uczniów w umiejętności niezbędne do podjęcia dalszych studiów i / lub stosowania kształcenia zawodowego.Po ukończeniu studiów... [-]
Wielka Brytania Richmond
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Richmond The American International University in London

Stopień licencjata w stosunkach międzynarodowych przygotowuje studentów do kariery w międzynarodowych organizacjach, biznesie, finansach, instytucjach rządowych, agencjac ... [+]

Stopień licencjata w stosunkach międzynarodowych przygotowuje studentów do kariery w międzynarodowych organizacjach, biznesie, finansach, instytucjach rządowych, agencjach i mediach. Osoby kosmopolityczne o strategicznym podejściu i silnej świadomości współczesnych zagadnień politycznych mają okazję poszerzyć swój rozległy zestaw umiejętności.

Stopień ten zapewnia szczegółową wiedzę na temat trzech głównych obszarów: teoria i koncepcje stosunków międzynarodowych, instytucje globalne i współczesne zagadnienia w sprawach międzynarodowych. Studenci mogą wybierać spośród wielu zajęć, które obejmują szereg tematów w kontekście krajowym, regionalnym i globalnym. Nasz program ma na celu zaoferowanie specjalizacji w miarę postępów w nauce, zgodnie z głównym obszarem zainteresowania.... [-]

Wielka Brytania Richmond
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Richmond The American International University in London

International Business koncentruje się na rozwijaniu praktycznych umiejętności biznesowych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, analizowania i pokonywania wyzwań biz ... [+]

International Business koncentruje się na rozwijaniu praktycznych umiejętności biznesowych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, analizowania i pokonywania wyzwań biznesowych oraz adaptacji modelu biznesowego na konkurencyjnym rynku globalnym. Będziesz przygotowany do doskonałości w strategicznym podejściu i przywództwie w karierze w międzynarodowych organizacjach.

Ponieważ finanse, czynniki społeczno-ekonomiczne, polityka, geografia, język i kultura kształtują i wpływają na biznes, zdobędziesz wiedzę i umiejętności, aby uwzględnić wszystkie te aspekty i zastosować właściwą strategię biznesową na międzynarodowym rynku.

Pięć najważniejszych powodów, dla których warto studiować ten programPoznaj wszystkie aspekty współpracy z międzynarodowymi partneramiZdobądź doświadczenie zawodowe dzięki stażowi w międzynarodowej organizacji, która zostanie uznana za ukończenie twojego dyplomuZdobywać wiedzę na temat zachowań organizacji ludzkich w miejscu pracy, globalnych rynkach finansowych, marketingu międzynarodowym, przedsiębiorczości, społecznej odpowiedzialności i strategii zarządzania wielonarodowegoRozwijaj umiejętności w zarządzaniu biznesem i ludźmi o wielokulturowym pochodzeniu oraz filozofie, które stanowią rdzeń globalnych przedsiębiorstwUzyskaj dostęp do wiodących szkół wyższych w Wielkiej Brytanii i USAPo ukończeniu studiów... [-]
Wielka Brytania Richmond
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Richmond The American International University in London

Stopień licencjata w zarządzaniu modą i marketingu jest dostosowany, aby dać naszym studentom najnowsze informacje z branży mody i handlu detalicznego. Ten program pozwal ... [+]

Stopień licencjata w zarządzaniu modą i marketingu jest dostosowany, aby dać naszym studentom najnowsze informacje z branży mody i handlu detalicznego. Ten program pozwala studentom zdobyć silną wiedzę i doświadczenie w innych dziedzinach, takich jak rachunkowość, finanse, marketing i operacje stosowane w zarządzaniu modą.

Stopień zapewnia uczniom świadomość i know-how w zakresie prowadzenia odpowiednich badań rynkowych / konsumenckich oraz prognozowania trendów. Dostarcza także uczniom niezbędnych narzędzi, aby móc wglądać w zachowania konsumentów i mody.

Oferujemy kursy w obszarach funkcjonalnych, takich jak komunikacja modowa, handel detaliczny

... [-]
Wielka Brytania Richmond
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Richmond The American International University in London

Program Rachunkowości i Finansów BSc jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów, którzy są zainteresowani karierą w księgowości lub uzyskaniem profesjonalnych kwali ... [+]

Program Rachunkowości i Finansów BSc jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów, którzy są zainteresowani karierą w księgowości lub uzyskaniem profesjonalnych kwalifikacji księgowych na początku swojej kariery zawodowej. Studenci zdobędą zaawansowaną teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu rachunkowości i finansów oraz nauczą się rozumieć koncepcje zarządzania w międzynarodowym kontekście biznesowym.

Program ten wykracza poza teoretyczne i ilościowe techniki podstawowe dla rachunkowości i finansów. Opiera się na różnych dyscyplinach, takich jak statystyki, ekonomia, prawo i technologie informacyjne, aby uzyskać naprawdę solidne zrozumienie tej dziedziny. Dzięki ogólnemu podejściu do biznesu i zarządzania, ten stopień nie pozwoli ci tylko na karierę w księgowości i finansach, ale również na odpowiednich polach menedżerskich.... [-]

Wielka Brytania Richmond
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kensington Campus
Richmond Hill Campus