Richmond The American International University in London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja najwyższego kalibru

Richmond jest amerykańskim uniwersytetem międzynarodowym, założonym w 1972 roku i mającym siedzibę w zachodnim Londynie, z dwoma kampusami w Richmond Hill, w pobliżu Kensington High Street. Od 1981 roku uniwersytet przyznał amerykańskie dyplomy akredytowane przez Państwową Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego. Jednym z ostatnich osiągnięć, które Richmond z dumą ogłasza, jest przyznanie uprawnień do przyznawania uczniom własnych dyplomów brytyjskich od sierpnia 2018 r., W związku z tym, że zostały one niedawno przyznane przez tajną radę Taught Degree Powers (TDAP).

Uniwersytet jest pierwszym i jedynym uniwersytetem w Wielkiej Brytanii, któremu przyznano uprawnienia do nadawania stopni dydaktycznych, co oznacza, że ​​studenci otrzymają dyplom brytyjski i amerykański, który znacząco wpłynie na naszych absolwentów, szukając możliwości zatrudnienia i sprawi, że wyróżnią się z tłumu.

Od czasu otwarcia w 1978 r. Budynki kampusu Kensington przy St Albans Grove i Ansdell Street mieszczą studentów trzeciego i czwartego roku studiów licencjackich oraz wszystkich studentów studiów podyplomowych. W marcu 1988 kampus Kensington zobaczył dalszą ekspansję na Young Street, a ostatnio na Kensington High Street.

Uniwersytet jest wyjątkowy ze względu na swoje prywatne standardy akademickie, podejście pedagogiczne, które łączy system American Liberal Arts z brytyjskimi standardami wyższego wykształcenia, co daje naszym absolwentom przewagę nad konkurencją i otwiera nowe możliwości znalezienia zatrudnienia w Wielkiej Brytanii lub w Wielkiej Brytanii. Stany Zjednoczone

Studia licencjackie, które oferujemy do zbadania szerokiej gamy przedmiotów i programów umożliwiających szeroko zakrojoną edukację, podczas gdy studia podyplomowe obejmują opcję podjęcia określonych zajęć, które określą stopień mniejszy / większy. Najważniejsze korzyści, jakie oferuje ta prywatna uczelnia, to między innymi opieka akademicka i czas nauczania (średnio 15 godzin w tygodniu) niż w jakimkolwiek innym uniwersytecie w Wielkiej Brytanii, silny nacisk na promowanie międzynarodowych szans dzięki szerokiej gamie kredytów opartych na kredytach. i zintegrowane staże oraz programy studiów zagranicznych w naszych ośrodkach nauczania we Włoszech (Rzym i Florencja).

Zapewniamy doskonałą jakość nauczania i oferujemy wsparcie finansowe ze stypendiami w USA i Wielkiej Brytanii na podstawie osiągnięć i osiągnięć akademickich, a ostatnio wprowadziliśmy nowe stypendium kanclerza na jesień 2018 r., Które przyczynia się do znacznego zmniejszenia zadłużenia studentów po ukończeniu studiów. Nasze stypendia można łączyć z innymi funduszami w Wielkiej Brytanii i USA oraz przyznać dostępne opcje, które doradzamy naszym studentom, aby ubiegali się o spełnienie wymagań wstępnych.

Brooke Cagle / Unsplash

5 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać Richmond

  1. Dual-Accredited UK
  2. Stypendia, które mogą zmniejszyć zadłużenie studentów
  3. Elastyczny system American Liberal Arts, długie godziny kontaktu i mentorstwo (średnio 15 godzin tygodniowo)
  4. Zintegrowane staże (w Wielkiej Brytanii i za granicą)
  5. Dwa kampusy w Londynie (w Richmond

Międzynarodowa perspektywa

Mieszkając razem i studiując, nasi uczniowie z ponad 100 krajów są gotowi na świat, w którym umiejętność efektywnej komunikacji ponad granicami narodowymi i kulturowymi jest równie cenna jak tradycyjne osiągnięcie akademickie. Edukacja w Richmond oferuje globalną perspektywę i interaktywne środowisko do nauki, które promuje różnorodność, pracę zespołową i przywództwo. Będąc liberalną, amerykańską uczelnią międzynarodową, koncentruje się na wzbogacaniu doświadczenia studenckiego w międzynarodowym otoczeniu, biorąc pod uwagę wiele międzykulturowych aspektów. Zachęca uczniów do formułowania własnych opinii i dbałości o innych podczas podejmowania decyzji lub pracy nad projektami kursu, a także rozwijania ich indywidualnych atutów i umiejętności zawodowych jako przyszłych międzynarodowych liderów zespołów.

Becca Tapert / Unsplash

Dwa kampusowe doświadczenia w Londynie

Oprócz podekscytowania życia w jednym z najbardziej aktywnych i kosmopolitycznych miast na świecie, Londyn oferuje spektakularne zasoby i możliwości nauki poza klasą. Jednak kursy Richmond również wprowadzają życie miasta - jego ludzi, instytucji, polityki, problemów i historii w wykłady i projekty kursów. Dodaj do tego wszechstronny, wspierający wydział międzynarodowy, elastyczny program nauczania pozwalający odkrywać tematy spoza głównej specjalizacji, małe klasy i kampusy w dwóch najpiękniejszych dzielnicach Londynu, a znajdziesz Richmond doskonałe miejsce na zarobienie podwójnego licencjata lub magistra uznane w Wielkiej Brytanii i USA

Kampus Richmond Hill

Studenci pierwszego i drugiego roku uczęszczają do naszego kampusu Richmond Hill. Kampus mieści się w pięknym sześciohektarowym miejscu na szczycie Richmond Hill, jednego z najbardziej popularnych obszarów Londynu. Imponujący neogotycki budynek z 1843 roku i nowoczesna pięciopoziomowa biblioteka, domowe sale lekcyjne, pracownie komputerowe i naukowe, pracownie artystyczne i fotograficzne oraz audytorium.

W kampusie mieszczą się także rezydencje studenckie, jadalnia, studencka świetlica oraz wydziały i biura administracyjne. Istnieje również wielofunkcyjne boisko sportowe z tenisa, siatkówki, koszykówki i mini piłki nożnej (piłka nożna). Po ukończeniu dwóch lat w naszym kampusie Richmond Hill uczniowie przeprowadzają się do naszego kampusu w londyńskiej dzielnicy Kensington na ostatnie dwa lata studiów.

Kampus Kensington

Studenci trzeciego roku, czwartego i podyplomowego uczęszczają do naszego kampusu w centrum Londynu w Kensington, jednym z najpiękniejszych londyńskich obszarów mieszkalnych. Jego kilka budynków w odległości 2 minut spacerem od głównego budynku Atlantic House przy ulicy St Albans posiada wszystkie niezbędne udogodnienia, od klas domowych, laboratoriów komputerowych, biblioteki, jadalni i biur uniwersyteckich.

Kampus w Kensington gości również wielu przyjezdnych studentów ze Stanów Zjednoczonych i innych krajów, które spędzają semestr lub rok w Londynie. Studenci mogą zdecydować się na mieszkanie w budynkach uniwersyteckich lub w pobliskich budynkach studenckich. W odległości krótkiego spaceru od hotelu znajduje się Royal Albert Hall, słynąca z koncertów, Królewskich Koledżów Muzyki i Sztuki, Imperialnego Kolegium Nauki i Technologii, Muzeum Wiktorii i Alberta, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Geologicznego i wielu kin, kultowego Hyde Park i gwarna ulica z mnóstwem kawiarni, restauracji, klubów i domów towarowych.

Metro powiatowe i Piccadilly łączy Richmond lub Kensington z resztą miasta. Częste połączenia kolejowe do stacji Victoria, Paddington i Waterloo łączą Cię z resztą Wielkiej Brytanii i Europy. Zarówno lotniska Heathrow, jak i Gatwick są łatwo dostępne.

Lokalizacje

Kensington

Kensington Campus

Richmond

Richmond Hill Campus

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium