SAE Institute UK

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

SAE Institute został założony w 1976 roku przez dr Tom Misnera w Sydney, Australia, oferując kursy policealne w inżynierii dźwięku. SAE Institute Od tego czasu stała się największym na świecie praktyczne kreatywny pedagog mediów z 54 uczelniach w 26 krajach i rozszerzonego portfela oczywiście w kreatywnych technologii medialnych o silnej tradycji praktyczne zastosowanie i uznanie w branży.

W Wielkiej Brytanii SAE Institute ma 4 kampusy w Londynie, Liverpoolu, Glasgow i siedziba w Oxfordzie.

SAE Institute posiada akredytację Middlesex University, London UK. Studenci na temat zatwierdzonej programu otrzyma nagrodę Middlesex po ukończeniu studiów. SAE Institute w Wielkiej Brytanii jest partnerem w Middlesex University skillset PAN, członek Study w Wielkiej Brytanii i zabytkowym ciała do rejestru Departamentu Innowacyjności i Umiejętności.

Programy i ścieżki

BA lub BSc (z wyróżnieniem)

Gry w programowanie wyniki stopnia inżynierskie (z wyróżnieniem), podczas gdy wszystkich innych programów studiów spowodować albo BA (z wyróżnieniem) lub licencjata (z wyróżnieniem). Wielokrotnie zależy od charakteru ostatecznego projektu, który jest ostatecznym module w programie. To gwarantuje, że nasi uczniowie wszyscy uzyskać ten sam poziom kreatywnej szkolenie praktyczne, podczas gdy zarobki o 360 punktów (180 punktów transferu europejskie kredytowych), a ich unikalne podejście i ścieżka znajduje odzwierciedlenie w projekcie, które produkują.

Wykształcenie wyższe

SAE Institute oferuje 2 letnie studia, które mają punkt wyjścia po 16 miesiącach. Po pomyślnym zakończeniu tego programu 16 miesięcy, studenci otrzymują dyplom Szkolnictwa Wyższego, który zarabia 240 punktów kredytowych. Dyplom Szkolnictwa Wyższego jest także zatwierdzony punkt wejścia, więc studenci mogą wybrać, aby zapisać się tylko na 16 miesięcy programu.

Po zakończeniu programu studenci mogą studiować do DipHE licencjat / licencjata (z wyróżnieniem) w wybranych dziedzinach, wykonując ostatnie 8 miesięcy programu 2 lat. Dyplom Szkolnictwa Wyższego jest szczególnie odpowiedni dla absolwentów mediów, którzy pragną nauczyć się praktycznych umiejętności, których potrzebują, aby uzupełnić swoje dotychczasowe kwalifikacje.

Certyfikat Szkolnictwa Wyższego

Kampus SAE Glasgow oferuje również Certyfikat Szkolnictwa Wyższego. To zapewnia alternatywną ścieżkę umożliwiającą studentom, którzy ukończyli program do postępu na ostatnich 8 miesięcy od dyplomu ukończenia studiów.

Lokalizacje

Londyn

Address
SAE Institute 297 Kingsland Road
E8 4DD Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Glasgow

Address
Kinning Park, 85-87 Portman Street, Glasgow, G41 1EJ
Glasgow, Szkocja, Wielka Brytania