The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wprowadzenie do Central od Zleceniodawcy.

profesor Gavin


Henderson, CBE
Główny

Centralny stoi na czele szkoleń i badań w Teatralnej. statystyki zatrudnienia absolwentów są jednymi z najwyższych w naszej branży, a nasze badania został niedawno uznany za "światowym liderem" - i jest unikalny w królestwie konserwatoriów dramatu. Stosunek aplikacji licencjackich do miejsc jest najwyższy jakiegokolwiek brytyjskiego uniwersytetu.

Podczas gdy nasi aktorzy wygrać wiele z najbardziej pożądanych nagród na całym świecie, a częste pochwały w mediach, szeroka gama organizacji branżowych rangi Centralny jako złoty standard w kierownictwie pracy technicznej i projektowej. Dlatego też, jako centralny kontynuuje pionierskie życie w stosowaniu dramatycznych umiejętności w wielu kontekstach społecznych.

Mamy nadzieję, że chcesz poznać wachlarz kursów, zarówno licencjackich i podyplomowych, określone na tej stronie. Czy odwiedzenia na dzień otwarty, lub przyjść do naszych regularnych przedstawień publicznych - skupionych wokół zabytkowego Embassy Theatre.

Nasze obiekty są powszechnie uważane za wzorowe z dalszych specjalistycznych pracowniach i przestrzeni wydajności mają być dodane jako część nowego dynamicznego rozwoju.

Krótka notatka profesora Simon Shepherd, emerytowany profesor teatru.

Elsie Fogerty założył The Central School of Speech Training i Sztuki Dramatycznej w Royal Albert Hall w 1906 roku. Fogerty był specjalistą w szkolenia mowy. Ona również miała mocne przekonanie o znaczeniu społecznym edukacji. Studenci jej szkole szybko stał się znany ze swojego oddania w konkursach wierszy mówiących, ich pojawienie się w kinach i ich pracy z dziećmi w ubogich dzielnic Londynu. Podczas Central opracowany nazwę treningu aktora, jego założycielem był jednocześnie zobowiązują się do przyspieszenia badań nad teatrem jako dyscypliny akademickiej.

Na długo przed powstaniem pierwszego wydziału uniwersytetu dramatu w Wielkiej Brytanii, Fogerty twierdził, że teatr powinien być studiował na uniwersytecie i że trening teatralny powinny być przyznawane stopnie.

W 1937 Fogerty zaoferowano miejsca na miejscu w tym czasie przeznaczone na budynku Teatru Narodowego, z Kolegium obok teatru. Ale ten system, jak wiele systemów Teatr Narodowy, nie doszła do skutku. W 1957 roku szkoła przeniosła się w końcu z Albert Hall, które nabyły dzierżawę Teatru Embassy w Swiss Cottage i związanych z nią budynków.

Ambasada miał reputację, poczynając od 1930 roku, w teatrze eksperymentalnym i politycznie lewicowej. W 1957 roku ta reputacja znikła. Gdy Central przyjechaliśmy było zarówno ratowania starego teatru i tkania go do tkaniny nowych budynków uczelni. Przynajmniej taki był plan: nieuchronnie środki musiały zostać podniesione. Z tej okazji mistrzem był sir John Davis. Jego praca w dążeniu do dotacji ustalono środki na budowę nowego budynku. Zostało otwarte w 1961 roku przez Jej Królewskiej Wysokości Księżnej Kentu, który był wówczas Patron centralnego.

Przez trzy odrębne działy 1961 został ustanowiony we Central. Dział etap prowadził swój trzyletni kurs dla aktorów z absolwentami, jak wyróżnić się jako Pan Olivier i Dame Peggy Ashcroft już częścią jego historii oraz dwuletniego kursu dla menedżerów teatralnych. Dział Nauczycielskie przygotowuje studentów do własnej dyplom, a następnie uznanej nauczania kwalifikacji, a dla londyńskiego University Diploma in Sztuki Dramatycznej. Klasyfikacja ta została ustanowiona w 1912 roku właśnie w wyniku kampanii Fogerty za uznanie teatru i dramy jako nauczanie przedmiotów wartościowych właściwego studiów akademickich. W tym czasie uczelnia była tak słynie Speech Therapy dział jako jego pracy uczestników szkolenia.

Prace budowlane kontynuowane. W czerwcu 1972 roku nowy studyjny został zbudowany na rogu Buckland Crescent i oficjalnie otwarty przez nowego patrona szkoły, Jej Królewskiej Wysokości Księżnej Aleksandry. Centralny stał dotowanym przez Inner London Education Authority w 1972 roku. W 1989 roku było "włączone" jako uczelni wyższej edukacji w sobie i finansowane bezpośrednio przez rząd. Został oferując stopni od 1986 roku, najpierw zatwierdzone przez Radę Honorowych. Od 1992 roku jego stopnie zostały zatwierdzone przez Open University.

Od początku 1990 wzwyż, rozległe prace budowlane miały miejsce: nowy obiekt Warsztat został otwarty w 1991 roku. W lecie 1993 roku rozszerzenie dodano do Teatru Embassy - teatrze Studio, pracowniach projektowych i urządzeń szafę. W 1997 roku ukończył college blok pięciokondygnacyjny na wschód od kampusu, zapewniając nową bibliotekę, centrum zasobów edukacyjnych i urządzeń komputerowych, student świetlica, bar studentów i pracowników biura. Odnowiony Ambasada Teatr został otwarty w 2002 roku, a następnie w 2005 roku na Zachodnim Bloku, z kilku piętrach state-of-the-art przestrzeniach wydajności i sale prób.

W 2005 roku przyznano Tajna Rada Kolegium uprawnienia do przyznawania własnych nauczane stopni. W tych samych studentów roku od Webber Douglas Academy of Dramatic Art przeniesiony do centralnego, przynosząc ze sobą 100-letniej historii Akademii znaczących wpłat na scenie i na ekranie. W tym roku szkoła była jedyną instytucją specjalistą teatru wygrać nagrodę centrum doskonałości w zakresie uczenia się i nauczania, stając Rada Finansowania Szkolnictwa Wyższego w Anglii wyznaczonego Centrum Doskonałości w szkolenia dla teatru. Jej celem jako Centrum Doskonałości jest stworzenie narodowego zasobu do treningu sztuk scenicznych zawodowego i ustawicznego, koncentrując się na badania teatru i nauki, a także miejsce dla współpracy krajowej i międzynarodowej.

Ze skutkiem od września 2005 Centralny stał się College na Uniwersytecie Londyńskim iw ten sposób spełniły pierwotnych ambicji Elsie Fogerty użytkownika. A następnie w 2012 roku przyszedł nowy uznanie ... Fogerty mawiał, że gdy główny Akademii Sztuki Dramatycznej zostały poszukiwania królewski tytuł dla swojej instytucji, ona była zbyt zajęty pracą z dziećmi w slumsach robić tego typu rzeczy. Ale wieku później osiągnięcie kolegium założyła prawidłowo, ale jego uznanie, kiedy w listopadzie 2012 roku Jej Wysokość Królowa przyznać tytuł królewski na Central.

Lokalizacje

Londyn

The Royal Central School of Speech and Drama

Address
The Royal Central School of Speech and Drama, Eton Avenue
NW3 3HY Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 20 7722 8183

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium